İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Spor, Uncategorized @tr 23 Kasım 2021 444 Görüntüleme

2022 Yılında Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar Olacak? En İyi ve En Pahalı Saç Ekim Merkezleri Hangileri?

İçindekiler

Saç Ekim Fiyatları 2022 Yılında Tahmini Ne Kadar Olacak?

Son yıllarda saç ektirmek isteyen bireyler online siteler üzerinden geniş kapsamlı bir araştırma yapma fırsatı elde ederler. Farklı nedenlere bağlı olarak dökülen saçların yeniden çıkması için bazı klinik destekler gerekir.

En iyi saç ekim merkezlerinin 2022 yılında saç ekim fiyatları döviz kuruna bağlı olarak artacağından şüphe yok. Ancak pandemi koşulları sebebiyle saç ekim merkezleri kampanyalar düzenlemeye devam edecektir. 2021 yılında 6.000 TL olan saç ekimi fiyatı, 2022 yılında 7.500 TL olarak beklenmektedir. Yine greft başına ücret alan saç ekim merkezleri fiyatlarda artış yapmayabilir.

 

Türkiyede en iyi saç ekim merkezleri

En Pahalı ve En İyi Saç Ekim Merkezleri

Türkiye, dünyanın en iyi saç ekim merkezleri ve en çok tercih edilen saç ekim merkezleri listesinde ilk üç sırada yer alıyor. Dünyanın birçok ülkesine göre, Türkiye’de daha az maliyetle saç yaptırmak mümkün. Ancak ömür boyu doğal ve kalıcı saçlara sahip olmak isteyen pek çok kişi en pahalı saç ekim merkezleri ile hayaline kavuşuyor. En pahalı saç ekim merkezleri tecrübe, hekim başarısı ve yüksek teknolojik ekipmanlara ek olarak müşteri memnuniyetiyle de oldukça popüler durumda.

Siz de yakın zamanda saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız en pahalı ve en iyi saç ekim merkezleri arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.

Listenin devamı için yazının tamamını okuyun…

En Pahalı ve En İyi 20 Saç Ekim Merkezi!

Türkiye’nin en başarılı saç ekimi yapan doktorları, uluslararası ödülleriyle ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Avrupa’nın en iyi saç ekimi merkezi ve doktorlarının büyük bir kısmı da Türkiye’de hizmet vermektedir. Her yıl milyonlarca yabancı kişi, doğal bir görünüm ve kalıcı bir sonuç için İstanbul saç ekim merkezleri ve kliniklerini tercih ediyor. Ankara ve İzmir gibi büyükşehirler ise saç ekiminin diğer uğrak noktaları. Aşağıda en pahalı saç ekim merkezi ve kliniklerine göz atabilirsiniz!

Este Favor Saç Ekim Merkezi Fiyatları

İleri teknoloji ekipmanları ve profesyonel sağlık kadrosuyla hizmet veren Este Favor, en iyi saç ekim merkezi listesindeki en önemli kurumlardan biri. En pahalı saç ekim merkezleri seçeneklerinden biri olan Este Favor, yüksek tutunma oranlarıyla hastalarını memnun ediyor.

Este Favor saç ekim fiyatları; 7000 – 20.000 TL arasında farklılık göstermekte ve İstanbul saç ekim fiyatı ortalamasına göre uygun bir maliyet sunmaktadır.

Este Favor saç ekim yorumları; Este Favor, doğal saç nakli ve kaliteli hizmet anlayışıyla şikayet bildiren ifadeler içermiyor. Ayrıca Google saç ekim yorumlarına göre 5.0 alan nadir kliniklerden biridir.

Este Favor iletişim bilgileri;

Asmed Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Dr. Koray Erdoğan tarafından kurulan Asmed, en pahalı saç ekim merkezleri listesinde ilk sıradaki yerini alıyor. Dünyaca ünlü Dr. Erdoğan tarafından yapılan ekimlerde neredeyse başarısız olma gibi bir durum yok. Ayrıca doğal ve sağlıklı saç ekimi için dünyanın birçok ülkesinden tercih ediliyor.

Asmed saç ekim fiyatları; 40.000 – 120.000 TL aralığında değişmekle birlikte saç ekimi operasyonunu gerçekleştirecek olan ekip de fiyat üzerinde belirleyici oluyor. İstanbul saç ekim fiyatları arasında en yüksek fiyatın Asmed’de olduğunu söylemek mümkün.

Asmed saç ekim yorumları; Asmed ile ilgili neredeyse hiçbir sitede kötü ve olumsuz bir görüş yer almıyor. Ayrıca Google saç ekim yorumları sayfasında 4.5 puana sahip.

Asmed iletişim bilgileri;

Dr. Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi saç cerrahlarından biri olan Dr. Muttalip Keser, en pahalı saç ekim merkezi olarak ön plana çıkıyor. Dr. Muttalip Keser, saç ekim operasyonlarını kendisi yapmakla birlikte hastalarıyla ilgili bir yaklaşıma sahiptir.

Dr. Muttalip Keser saç ekim fiyatları; greft başına 3.5 Euro olarak belirlenmiştir. Ortalama saç ekim fiyatı 60.000 TL iken Ankara saç ekim fiyatları ortalamasına göre epey yüksektir.

Dr. Muttalip Keser saç ekim yorumları; Dr. Muttalip Keser, hasta yaklaşımı ve maksimum tutunma oranlarıyla her hastasından övgü dolu yorumlar alıyor. Aynı zamanda Google yorumlarında 5.0 puana sahiptir.

Dr. Muttalip Keser iletişim bilgileri;

Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Fiyatları

1996 yılından beri yüksek tutunma oranlarıyla hasta memnuniyetini karşılayan Dr. Serkan Aygın, en iyi saç ekim doktorudur. Avrupa’nın en iyi saç ekim doktoru olarak seçilen Serkan Aygın, operasyonlarını büyük bir titizlikle yürütmekte ve maksimum greft sayısına ulaşmaktadır.

Dr. Serkan Aygın saç ekim fiyatları; 10.000 – 20.000 TL arasında değişmekte ve kullanılan yöntem saç ekim fiyatını belirlemektedir. İstanbul saç ekim fiyatları ortalamasına göre yüksek olsa da üstün hizmet anlayışıyla müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.

Dr. Serkan Aygın saç ekim yorumları; Dr. Serkan Aygın’ın güleryüzlü ve pozitif yaklaşımına ek olarak profesyonel hizmeti ile herhangi bir şikayet içermiyor. Aynı zamanda Google saç ekim yorumları arasında 4.8 puana sahip olan sayılı kliniklerden biridir.

Dr. Serkan Aygın iletişim bilgileri;

Sapphire Hair Clinic Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Uluslararası hizmet sunan en pahalı saç ekim merkezi listesinde Sapphire Hair Clinic yer alıyor. Sapphire Hair Clinic, on yılı aşkın süredir hizmet vermekle birlikte bugüne kadar yirmi beş bini aşkın saç ekimi gerçekleştirmektedir.

Sapphire Hair Clinic saç ekim fiyatları; 10.000 – 50.000 TL arasında değişmekte ve İstanbul saç ekim fiyatları ortalamasına göre yüksek bir ücretlendirme sunmaktadır.

Sapphire Hair Clinic saç ekim yorumları; Sapphire Hair Clinic ile ilgili olumsuz yorum bulmak oldukça zor. Google saç ekimi yorumları puanı 4.9’dur.

Sapphire Hair Clinic iletişim bilgileri;

Medical Hair Saç Ekim Merkezi Fiyatı

İzmir, Londra ve New York’ta hizmet veren Medical Hair, Dr. Sibel Ulusan ve Uzman Dr. Zafer Ulusan tarafından kurulmuştur. Medical Hair, Türkiye ve İzmir’in en pahalı saç ekim merkezi listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Saç ekim işlemleri Dr. Sibel Ulusan tarafından gerçekleştirilir.

Medical Hair saç ekim fiyatları; 10.000 – 40.000 TL aralığında değişmekte olup İzmir saç ekim fiyatları içinde oldukça yüksek bir noktadadır.

Medical Hair saç ekim yorumları; Medical Hair hastalardan kaliteli sonuç ve ilgili yaklaşım sayesinde oldukça iyi yorumlar alıyor. Google saç ekim yorumları arasında 4.7 puana sahip olan sayılı kliniklerden biridir.

Medical Hair iletişim bilgileri;

Asuman Hair Transplant Saç Ekim Merkezi Fiyatı

İstanbul’da hizmet veren Asuman Hair Transplant, en pahalı saç ekim merkezleri listesindeki yerini alıyor. Asuman Hair Transplant, saç, sakal ve kaş ekimi operasyonlarında yüksek başarı oranına sahiptir. Aynı zamanda müşteri odaklı anlayışıyla da dikkat çekmektedir.

Asuman Hair Transplant saç ekim fiyatları; 15 – 30.000 TL aralığında değişim gösteriyor. Saç ekim fiyatları İstanbul ve Türkiye için yüksek bir ücretlendirmeye sahiptir.

Asuman Hair Transplant saç ekim yorumları; Asuman Hair Transplant müşteri odaklı hizmeti ve maksimum tutunma oranları sayesinde olumsuz bir görüş içermiyor. Google puanı 4.6 olan klinik, Pendik’te hizmet vermektedir.

Asuman Hair Transplant iletişim bilgileri;

Şahin Çelik – Life Hair

En iyi saç ekim merkezlerinden biri olan Life Hair, yüksek ücretlendirme politikasıyla en pahalı saç ekim merkezleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Şahin Çelik ve ekibi tarafından gerçekleştirilen saç ekim operasyonları %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Şahin Çelik saç ekim fiyatları; 9000 – 17.000 TL aralığında farklılık göstermektedir. Saç ekim fiyatları Ankara şehri için pahalı olsa da yüksek başarı oranı ile hastaların beklentisini karşılıyor.

Şahin Çelik saç ekim yorumları; Şahin Çelik operasyonları kendisi yürütmekte ve bu sayede hastalarından büyük oranda olumlu yorumlar almaktadır. Aynı zamanda Google saç ekimi yorumlarına göre 5.0 puana sahiptir.

Şahin Çelik iletişim bilgileri;

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekim operasyonunu hastane ortamında gerçekleştirmek isteyen birçok kişi en iyi saç ekimi işlemi için Acıbadem’i tercih ediyor. Türkiye’de birçok Acıbadem şubesinde saç ekimi operasyonu gerçekleştirilmektedir.

Acıbadem Hastanesi saç ekimi fiyatları; 10.000 – 30.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Saç ekim fiyatı belirlemesinde greft sayısı ve yöntem etkili olmaktadır.

Acıbadem Hastanesi saç ekimi yorumları; Acıbadem Hastanesi’nde gerçekleştirilen saç ekimi işlemleri hasta memnuniyeti ve ilgili yaklaşım doğrultusunda şikayet içermemektedir. Google saç ekimi yorumlarına göre 4.4 puana sahiptir.

Acıbadem Hastanesi iletişim bilgileri;

Arenamed Saç Ekimi Fiyatı

En iyi saç ekim merkezi arayışında olan kişilerin sıklıkla tercih ettiği Arenamed, en pahalı saç ekim merkezi listesinde yer alıyor. Arenamed’de Serkan Aydın ve ekibi tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda FUE tekniği kullanılmaktadır.

Arenamed saç ekim fiyatları; 9.000 – 20.000 TL aralığında değişmekte olup Serkan Aydın tarafından gerçekleştirilen saç ekim operasyonu fiyatları daha yüksektir.

Arenamed saç ekim yorumları; Arenamed profesyonel hizmet anlayışıyla müşterileri beklentilerini karşılıyor. Google saç ekim yorumları ve puanlamalarına göre 4.5 puana sahiptir.

Arenamed iletişim bilgileri;

Esteworld Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi ile ilgili yenilikçi çözümler ve başarılı sonuçlar sunan Esteworld, en pahalı saç ekim merkezleri arasındadır. Esteworld, Dr. Servet Terziler tarafından kurulmuştur ve saç ekiminde güvenilir ve konforlu teknikler uygulanmaktadır.

Esteworld saç ekim fiyatları; 8.000 – 60.000 arasında farklılık gösteriyor. Saç ekim fiyatları İstanbul ve Türkiye için oldukça yüksektir, aynı zamanda yurtdışından da her gün onlarca kişi Esteworld’ü tercih etmektedir.

Esteworld saç ekim yorumları; kaliteli ve güleryüzlü anlayışıyla Esteworld, müşterilerinden olumlu yorumlar ve övgüler almaktadır. Bununla birlikte Google saç ekimi yorumlarına göre 4.9 puana sahiptir.

Esteworld iletişim bilgileri;

Dr. Emrah Çinik Clinic Saç Ekimi Fiyatı

Başarısı uluslararası yayılan Dr. Emrah Çinik, en iyi saç ekimi doktorlarından biridir. Müşterilerinin birçoğu yabancı olmakla birlikte Dr. Emrah Çinik Clinic, en pahalı saç ekim merkezleri arasındaki yerini uzun süredir koruyor.

Dr. Emrah Çinik Clinic saç ekimi fiyatları; 10.000 – 50.000 TL arasında farklılık gösterirken İstanbul saç ekimi fiyatları için oldukça yüksek bir rakamda hizmet vermektedir.

Dr. Emrah Çinik Clinic saç ekimi yorumları; Dr. Emrah Çinik, hasta odaklı anlayışı ve samimi yaklaşımı yanı sıra kaliteli saç ekimiyle de müşterilerinden övgü alıyor. Ayrıca Google saç ekimi yorumları sonucunda 4.9 puana sahiptir.

Dr. Emrah Çinik Clinic iletişim bilgileri;

Doç. Dr. Serdar Gökrem – Ankara International Saç Ekimi Fiyatları

Ankara’da hizmet veren Doç. Dr. Serdar Gökrem, en iyi saç ekimi doktoru arayanlar için iyi bir tercihtir. FUE tekniğini kullanan Dr. Gökrem, saç ekimi gelişmelerini yakından takip etmekte ve kliniğinde yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekimi fiyatları; 8000 – 20.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekimi yorumları; Doç. Dr. Serdar Gökrem başarılı saç ekim sonuçları sayesinde hastalarından herhangi bir şikayet almamaktadır. Google saç ekimi yorumlarına bakıldığında 4.7 puana sahip olan nadir kliniklerden biridir.

Doç. Dr. Serdar Gökrem iletişim bilgileri;

Transmed Saç Ekimi Fiyatları

Türkiye’nin ilk saç ekim merkezi olan Transmed, Dr. Melike Külahçı tarafından kurulmuştur. Aynı zamanda Türkiye’nin en pahalı saç ekim merkezleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Transmed kliniğinde FUE ve DHI teknikleri alanında uzman sağlık ekibi tarafından uygulanıyor.

Transmed saç ekim fiyatları; 9000 – 80.000 TL aralığında değişmekle birlikte saç ekim işlemleri Dr. Külahçı ve sağlık ekibi tarafından gerçekleştirilir. Saç ekimi operasyonlarının doktor tarafından gerçekleştirilmesi en büyük artılarından biridir.

Transmed saç ekimi yorumları; Transmed yorumları güler yüzlü yaklaşım ve profesyonel hizmet ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Google saç ekimi yorumlarına göre 4.0 puana sahiptir.

Transmed iletişim bilgileri;

AHD Saç Ekim Merkezi – Dr. Hakan Doğanay

En iyi saç ekim merkezlerinin büyük bir çoğunluğu İstanbul’da hizmet verirken AHD Saç Ekim Merkezi, Antalya’da faaliyetini sürdürüyor. Dr. Hakan Doğanay’ın titiz çalışması ve doğal saç ekimi prosedürleri ile en pahalı saç ekim merkezlerinden biridir. Aynı zamanda revizyon ve onarım konusunda da %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Dr. Hakan Doğanay saç ekim fiyatları; 6000 – 30.000 TL aralığında değişmekte ve her greft için Euro üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Antalya saç ekim fiyatları ortalamasına göre oldukça yüksektir.

Dr. Hakan Doğanay saç ekim yorumları; AHD saç ekim merkezi operasyon öncesi ve sonrasındaki profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerinden şikayet almayan nadir kliniklerden biridir. AHD saç ekim merkezinin Google yorumlarına göre puanı 5.0’tir.

Dr. Hakan Doğanay iletişim bilgileri;

Medeks Hair Center Saç Ekim Fiyatları

10 yılı aşkın tecrübesiyle İstanbul’da faaliyetini sürdüren Medeks Hair Center, garantili saç ekim avantajıyla ön plana çıkıyor. Sınırsız saç nakli anlayışıyla hizmet veren Medeks Hair Center, FUE tekniğini kullanarak saç ekimi yapmaktadır.

Medeks Hair Center saç ekim fiyatları; 9000 TL’den başlamakta ve her şey dahil paket avantajıyla İstanbul saç ekim fiyatlarına göre ortalama bir fiyat sunmaktadır.

Medeks Hair Center saç ekim yorumları; operasyon sonrası yakın takip ve yüksek tutunma oranlarıyla Medeks Hair Center, müşterilerinden yüksek puan kazanmaktadır. Google saç ekimi yorumlarına göre puanı 4.6 olarak belirlenmiştir.

Medeks Hair Center iletişim bilgileri;

Op. Dr. Zekeriya Kul Saç Ekim Fiyatları

Estetik Ve Plastik Cerrahi Op.Dr. Zekeriya Kul, İstanbul’da kendi ismini taşıyan kliniğinde hizmet vermektedir. En pahalı saç ekim merkezi seçeneklerinden biri olan Dr. Kul’un kliniği, %100 müşteri memnuniyeti avantajıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Dr. Kul, FUE tekniğini kendi buluşu olan NIT yöntemiyle birlikte uygulamaktadır.

Op. Dr. Zekeriya Kul saç ekimi fiyatları; 8000 – 20.000 TL aralığında değişmekte ve her greft için saç ekimi fiyatı belirlenmektedir. İstanbul saç ekimi fiyatları ve doktor gözetimi için makul bir seviyede hizmet verdiği söylenebilir.

Op. Dr. Zekeriya Kul saç ekim yorumları; Op.Dr. Zekeriya Kul, hastalarına karşı güler yüzlü ve ilgili yaklaşımı ile övgüleri toplamakta ve herhangi bir şikayet almamaktadır. Google’da yer alan saç ekimi yorumlarına göre puanı 4.7’dir.

Op. Dr. Zekeriya Kul iletişim bilgileri;

Cosmedica Saç Ekimi Merkezi Fiyatları

Ünlü cerrah Levent Acar tarafından kurulan Cosmedica, en pahalı saç ekim merkezi seçeneklerinden biridir. Dr. Levent Acar, yurtdışından gelen hastaları ve Türkiye içinden gelen hastaları için FUE yöntemini başarıyla uygulamaktadır.

Cosmedica saç ekim fiyatları; 12.000 – 30.000 TL arasında değişim göstermekte ve her greft için Euro üzerinden saç ekim fiyatı belirlenmektedir.

Cosmedica saç ekim yorumları; Dr. Levent Acar profesyonel ve titiz çalışmalarıyla hastalarından olumlu ve pozitif dönüşler almaktadır. Aynı zamanda Google saç ekimi yorumlarına göre 4.9 puana sahiptir.

Cosmedica iletişim bilgileri;

Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi

Saç ekimi ve estetik alanında hizmet veren Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi, başarılı saç ekimleriyle ön plana çıkıyor. Tüm operasyonlar, maksimum sterilizasyon sağlanan ameliyathane ortamında ve alanında uzman sağlık kadrosuyla yapılmaktadır.

Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi saç ekimi fiyatları; 7000 – 20.000 TL aralığında değişmekte ve kullanılan teknik, greft sayısı vb. kriterlere göre net saç ekim fiyatı belirlenmektedir.

Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi saç ekimi yorumları; Amerikan Estetik, profesyonel hekim kadrosu ve ileri teknoloji medikal cihazlarıyla hasta memnuniyetini sağlamaktadır. Google saç ekimi yorumları sayfasında 4.7 puana sahiptir.

Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri;

En İyi Saç Ekim Merkezi Nasıl Seçilir?

Saç ekimi araştırması mutlaka özenle yapılmalı ve doktor, klinik yorumları dikkate alınmalıdır. En iyi saç ekim merkezi seçimi özenli yapılmadığı takdirde maddi ve manevi kayıplar yaşanabiliyor. Aynı zamanda en pahalı saç ekim merkezleri ile herkes en iyi sonucu alamayabilir. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamak için saç ekim doktoru ile görüşmeli ve sizin için belirlenen tedavi planlamasını öğrenmelisiniz.

Uzman hekim kadrosu, yüksek başarı oranı ve steril bir ortama sahip olan klinikler, en iyi saç ekim merkezi olarak ön plana çıkmaktadır.

Saç Ekimi Ne Zaman Yapılmalı?

Birçok kişi ergenlik döneminden itibaren saç dökülmesi yaşar. Aynı zamanda bazı kişilerde orta yaş döneminde görülebilir. Saç ekimi, 22 – 24 yaş itibariyle ve ciddi bir kronik rahatsızlığı bulunmayan herkes için yapılabiliyor. En iyi saç ekimi doktoru ve klinikleri her hasta için özel bir tedavi planlaması belirlerken doğal saç tasarımına da özen göstermektedir.

Saç ekimi her mevsim yapılabilir. Burada önemli olan nokta tercih ettiğiniz saç ekimi merkezinin belirlediği konulara dikkat etmenizdir.

Saç Ekiminde En Doğru Olan Yerler

İstanbul saç ekim merkezleri için en doğru ve en sistemli araştırmayı istenilen gün ve saatte internet üzerinden yaparak doğru merkezlerle tanışabilirsiniz. Saç ekimi yaptırmadan önce ön muayene için hazır bulunan uzman hekimler en doğru şekilde ekim seanslarını hazırlar.

Hastaların rahat etmesi için tüm düzen en iyi şekilde sağlanarak saç ekimlerinin yapılabilmesi teknolojik cihazlarla mümkündür. En iyi saç ekim merkezleri olarak hizmet veren her isim bu site üzerinden kişilere aktarılır. Yapılan en iyi saç ekim merkezi yorumlar sağlık merkezlerinin online sitelerinde yer alır.

Uygun Fiyatlarla Saç Ekimi Fırsatları

Saç ekimi İstanbul şehrinde artık çok daha hızlı ve güvenlidir. Her saç kökünün ekilmesinde destek sağlayan uzman personeller daha gür ve daha sık saça sahip olmanızı sağlar. Saç ektirme İstanbul için tüm araştırmayı resmi sayfalardan tek tıkla yapabilirsiniz.

Farklı saç ektirme yöntemleri farklı fiyat aralıklarıyla belirlenir. Saç dökülmesine bağlı olarak oluşan istenmeyen kellikler tarihe karışıyor. Organik ve doğal saç ekiminde uygun fiyat aralıkları da müşteriye özel olarak sunulur. Saç ekimi fiyatlari için listeye erişim sağlayın.

2022 Yılında Saç Ekim Fiyat Aralıkları

Saç ekim merkezleri 2022 yılında belirli fiyatlandırma üzerinden hizmet vermeye devam edecektir. İstanbulda en iyi saç ekim merkezleri yorumlar olarak kişilere ve yeni müşterilere yol göstericidir. Türkiyenin en iyi saç ekim merkezi için genel kapsamlı araştırma ilgili sitede yapılabilir.

Saç Ekimine Gelen Zamlar Nasıl Ayarlanır?

Saç ekim ücretleri için düşünülen fiyat aralığı şu şekilde belirlenir;

  • Yıl içinde yapılan zam oranlarının oranı
  • Kullanılan malzemeye gelen artışlar
  • Kliniklerde yapılan masraf ayarlaması

Saç ekimi fiyatlari 2021 yılında belli oranlarda devam ederken 2022 yılında artacağı söylenmektedir. En iyi saç ektirme yerleri bulmanın doğru yolu internete erişmekle olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan En İyi Saç Ektirme Merkezi ve Saç Ekim Yöntemleri başlıklı makalemizde en iyi sac ekim merkezi ve sac ektirme fiyatlari hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.