İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 21 Mart 2022 162 Görüntüleme

3 ve 4 Boyutlu Cilt Gençleştirme Yapan Merkezler ve Fiyatları

İçindekiler

3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme yapan merkezler ve fiyatları konusu, özellikle cilt yenilemesi yapmak isteyen pek çok kişinin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Yaşlanma etkilerine bağlı olarak oluşan kırışıklıklar ve sarkmalar 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması ile cerrahi yöntemlere başvurulmadan tedavi edilebilmektedir. Bu uygulama sayesinde kısa sürede cilt yenilenmesi ve genç bir görünüm sağlanabilmektedir.

3 ve 4 Boyutlu Cilt Gençleştirme Nedir?

Günümüzde yüz gerdirme ve cilt yenilemesi için en çok kullanımı tercih edilen estetik uygulamalarından birisi de, 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması olmaktadır. 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması ile yaşlanma belirtileri büyük ölçülerde olmak üzere tedavi edilebilmektedir. 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulamasından sonra ciltte olan faydaları anında gözlemlenebilmektedir.

3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulamasında ise cilde eş zamanlı olmak üzere çeşitli ışık kaynakları verilmektedir. Her cilt tabakasına göre uyumlu olan bu ışık kaynakları sayesinde cildin yenilenmesi ve daha genç görünmesi sağlanabilmektedir. Ameliyatsız bir yöntem olan 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulamasında kişiler hiç bir acı ya da ağrı hissetmemektedir.

3 ve 4 Boyutlu Cilt Gençleştirme Nasıl Yapılır?

Günümüzde ameliyatsız estetik uygulamalarından birisi olan 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması, seanslar halinde yapılan bir uygulama olmaktadır. Doktorun karar vermesine ve kişilerin cilt yapılarına göre 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması genel olarak, en az 4 seans ve en çok 8 seans olarak gerçekleşmektedir. 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması tek seans süresi ise en az 15 dakika, en çok 30 dakika olmaktadır.

3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması seans aralıkları ise genel olarak 3 hafta olmaktadır. 3 haftalık aralarla yapılan 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması ile yaşlanma belirtileri ortadan kaldırılmakta ve yaşlanmanı gecikmesi sağlanabilmektedir. 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme yönteminde son teknolojilere uygun olarak geliştirilmiş özel cihazlar kullanılmakta olup, her seansta cilde çeşitli ışık kaynakları tatbik edilmektedir.

Yeni nesil gençleştirme yöntemlerinden birisi olan 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulamasında ciltte kolajen artışı sağlanmaktadır. Bu sayede ciltte yer alan kırışıklıklar kaybolmakta, cilt sıkılaşmakta, daha gergin bir hal almakta ve genç bir görünüme kolaylıkla kavuşmaktadır. Aynı zamanda ciltte bulunan koyu renkli görünümler azalmakta ve gözenekler sıkılaşmaktadır.

3 ve 4 Boyutlu Cilt Gençleştirme Uygulaması Sonrasında Neler Olmaktadır?

Yapılan her seansla cildin daha da gençleşmesi sağlanan 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulamasından sonra cilt üzerinde ki etkileri hemen fark edilmeye başlamaktadır. 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulamasında sonra yüzde sadece hafif bir kızarıklık olmaktadır.

Yüzde oluşan bu kızarıklıklar ise en erken 24, en geç 48 saat içerisinde kendiliğinden geçmektedir. 4 ya da 8 seans olarak yapılan 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulamasında etkisi ise kişilerin bünyelerine de bağlı olarak 1 ya da 2 sene boyunca sürmektedir. 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulamasından sonra gündelik hayata ara vermeden devam edilebilmektedir.

3 ve 4 Boyutlu Cilt Gençleştirme Uygulamasını En İyi Yapan Doktorlar Ve Fiyatları Nelerdir?

En iyi yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran uygulamalardan birisi olan 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme yöntemi ile ağrısız ve ameliyatsız cildin gençleşmesi sağlanabilmektedir. 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme yönteminde ilk seanstan hemen sonra etkileri görülebilmektedir. En iyi 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulamasını yapan doktorlar ve fiyatları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

1- Dr. Seda Erdoğan

2- Opr. Dr. Şafak Aktar

3- Dr. Umut Zereyak

4- Dr. Alparslan Topçu

5- Dr. Orhan Murat Özdemir

6- Dr. Ozan Balık

7- Dr. Serhat Tuncer

8- Dr. Mustafa Karataş

9- Dr. Tuğrul Abacıoğlu

10- Opr. Dr. Serhat Tuncer

Dr. Seda Erdoğan

Dr. Seda Erdoğan, 2009 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. En iyi 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulamasını yapan doktorlardan birisi olan Dr. Seda Erdoğan 2013 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nde dermatoloji konusunda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli sağlık kuruluşlarında görev aldıktan sonra kendisine ait olan kliniği açmıştır. Genel olarak 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları ise 5.000 TL ile 8.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Seda Erdoğan 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Opr. Dr. Şafak Aktar

2005 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Opr. Dr. Şafak Aktar, uzmanlık eğitimini ise 2012 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde tamamlamıştır. En çok tercih edilen 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması doktorlarından birisi olan Opr. Dr. Şafak Aktar aynı zamanda medikal estetik konusunda da hastalarını kabul etmektedir. 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları ise uygulama yapılan bölümlere göre belirlenmektedir. Genel olarak 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları ise 7.000 TL ile 10.000 TL arasında olmaktadır.

Opr. Dr. Şafak Aktar 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Umut Zereyak

En iyi 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması uzmanlarından birisi olan Dr. Umut Zereyak, 2007 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise 2012 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünden uzmanlığını tamamlanmıştır.  Dr. Umut Zereyak günümüzde kendi kliniğinde hastalarını kabul etmektedir. Dr. Umut Zereyak 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları ise genel olarak 5.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Dr. Umut Zereyak 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Alparslan Topçu

Dr. Alparslan Topçu en iyi 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması uzmanları arasında bulunmakta olup, tanınmış Doktor Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Dr. Alparslan Topçu uzmanlığını ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Dr. Alparslan Topçu’nun pek çok yabancı dil ve Türkçe olarak yayınladığı bilimsel makalesi bulunmaktadır. Dr. Alparslan Topçu 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları ise 6.000 TL ile 10.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Alparslan Topçu 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Orhan Murat Özdemir

Dr. Orhan Murat Özdemir, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalından 2002 yılında başarı ile mezun olmuştur. Dr. Orhan Murat Özdemir 2006 yılında kendi kliniği açmıştır. Dr. Orhan Murat Özdemir 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları ise bu uygulamayı yaptırmak isteyen kişilere yapılan tetikler ve muayeneler sonucunda doktor tarafından belirlenmektedir. Genel olarak 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları ise 7.000 TL ile 10.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Orhan Murat Özdemir 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ozan Balık

En tanınmış 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması uzmanlarından birisi olan Dr. Ozan Balık, 1999 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Dr. Ozan Balık Estetik Cerrahi Derneği, Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik Rekonstrüktif ve American Societyof Plastic Surgeons üyesidir.  Tanınmış doktor kendine ait olan özel kliniğinde hizmet vermektedir. Dr. Ozan Balık, 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları ise 5.000 TL ile 8.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Ozan Balık 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Serhat Tuncer

Dr. Serhat Tuncer, 1989 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1996 yılında ise İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi alanında uzmanlığını tamamlamıştır. 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması konusunda uzman olan doktor, hastalarını kendisine ait olan klinikte kabul etmektedir. Dr. Serhat Tuncer 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması genel olarak fiyatları ise 7.000 TL ile 11.000 TL arasında değişmektedir.

Dr. Serhat Tuncer 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mustafa Karataş

Dr. Mustafa Karataş, 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. En iyi yüz gerdirme doktorlarından birisi olan Dr. Mustafa Karataş aynı zamanda 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması konusunda da en çok tercih edilen doktorlardan birisi olmaktadır. Dr. Mustafa Karataş yüz germe fiyatları ise 8.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir.

Dr. Mustafa Karataş 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Tuğrul Abacıoğlu

Dr. Tuğrul Abacıoğlu İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Alanında uzmanlaştıktan sonra kendi kliniği açmıştır. 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması konusunda uzman olan Dr. Tuğrul Abacıoğlu 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları ise doktor tarafından kişiye özel olarak belirlenmektedir. Buna bağlı olarak 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları 5.000 TL ile 8.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Tuğrul Abacıoğlu 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Opr. Dr. Serhat Tuncer

1989 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Opr. Dr. Serhat Tuncer, 1996 yılında ise İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi alanında uzmanlığını tamamlamıştır. Opr. Dr. Serhat Tuncer hastalarını kendisine ait olan klinikte kabul etmektedir. Opr. Dr. Serhat Tuncer 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme uygulaması fiyatları ise 6.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir.

Op. Dr. Serhat Tuncer 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama 3 ve 4 boyutlu cilt gençleştirme  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Masseter Kırışıklık tedavisi Yapan Merkezler ve Fiyatları başlıklı makalemizde masseter, masseter kırışıklık tedavisi ve masseter kırışıklık tedavisi fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.