İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 23 Mart 2022 233 Görüntüleme

Altın İğne Yapan Doktorlar ve Fiyatları

İçindekiler

Altın iğne; birçok cilt probleminin ortadan kaldırılması için kullanılmaktadır. Altın iğne; kişiye uygulanan bir tedavi yöntemidir. O nedenle uygulanış şekli herkeste farklıdır. Bundan dolayı fiyat konusu da değişmektedir.

Altın iğne; mevsimsel değişimler, yaşlanma gibi durumlarda yapılmaktadır. Dış ortamlardan cilt çok kötü etkilenerek yaşlanmaya başlar. Kırışıklık, leke gibi birçok sorun dış ortamlardaki kirlilikten kaynaklanmaktadır. Bu durumlar kişinin özgüven kaybetmesine sebep olur. Fakat gelişen teknolojiyle birlikte bahsettiğimiz problemler tamamen ortadan kaldırılır. Altın iğne uygulamasının ardından kişi sağlıklı ve genç cilde kavuşur. Altın iğne, seanslarla yapılmaktadır. Seans sayısını doktor hastanın durumuna göre belirliyor. Doktor hastanın önce cildine bakar ona göre seans sayısı belirler.

En İyi Altın İğne Yapan Doktor Listesi ve 2022 Fiyatları

1- Fatma Özel

2- Dilek Eryılmaz

3- Fulya Tezel

4- Dr. Tuğba Dindar

5- Dr. Pınar Bozkurt

6- Figen Bilen

7- Osman Baş

8- Ayşe Cinkaya Kahveci

9- Fatma Yıldız

10- Dr. Serpil Pirmit

Dr. Fatma Özel

Dr. Fatma Özel; Özel Ankara Life Polikliniği’nde dermatoloji alanda yaptığı çalışmalarla dikkat çekiyor. Dr. Fatma Özel; cilt sorunlarının giderilmesi için çalışmalar yapıyor. Altın iğne tedavisi, birçok kişinin cilt sorununa ünlü doktor çare olmuştur. Dr. Fatma Özel’in altın iğne tedavisini şu şekilde gerçekleştirmektedir. İğneli radyo frekans cihazının başlığında birçok iğne bulunuyor. Bu iğneler ince uçludur. İğnelerin atış yapılarak cilt içerisine girmesi sağlanır. İğnelerin en önemli özelliği, radyo frekans enerjisi vermesidir diyebiliriz. Cilt altı radyo frekans tarafından ısıtılıp, kolajen sentezi uyarılmış oluyor. Altın iğne tedavisiyle; cilt genç görünüme kavuşur. Ciltteki ton farkı azalır ve ciltteki ince kırışıklıklarda önemli ölçüde azalır. Ciltteki lekeler bu tedaviyle birlikte son bulur.

Telefon: 0312 434 43 43

0541 484 89 34

E-mal: [email protected]

Web: ankaralazer.com

Dr. Fatmaz Özel altın iğne  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama altın iğne  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Dilek Eryılmaz

Altın iğne tedavisi konusunda Dr. Dilek Eryılmaz önemli çalışmalar yapıyor. Altın iğne radyo frekans tedavisiyle Dilek Eryılmaz, elastikiyetini kaybeden ve hasarlanan cildi düzeltmektedir. Altın iğneyle; ciltteki izleri düzeltmektedir. Ayrıca cildi gençleştirerek üzerindeki gözenekleri küçültmektedir. Altın iğne tedavisine başlanmadan 30 dakika önce hastaya lokal anestezi yapılmaktadır. Altın iğne tedavisi yaklaşık 30 dakika sürmektedir. 4 ile 6 seans sonrasında tedavi sona ermektedir.

Altın iğne seans ücretleri, kişinin cilt durumuna göre yapılan seansların sayısına göre belli olmaktadır. Aynı zamanda altın iğneyle birlikte hastaya kombine tedavi yöntemleri de uygulanabilir. Dr. Dilek Eryılmaz, cildinizi muayene ettikten sonra kesin fiyat vermektedir.

Telefon: 0224 453 38 68

0533 924 80 54

Web: dermaclinic.com

Dr. Dilek Eryılmaz altın iğne  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama altın iğne  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Fulya Tezel

Dr. Fulya Tezel; altın iğne tedavisini uygulayan başarılı doktorlarımızdandır. Fulya Tezel; altın iğneleri kullanılarak derinin alt kısmına radyo frekans enerji veriyor. Altın iğne tedavisiyle; yeni kolajen uyarımı yapılmaktadır. Aynı zamanda hasarlı kolajenlerde altın iğneyle tedavi ediliyor. Teknolojik gelişmelerle birlikte altın iğne tedavisinin yapıldığı radyo frekans sistemleri geliştirilmiştir. Radyo frekansla uygulanan bu yöntem hiçbir hayati tehlikeye yol açmıyor. Uygulamanın arkasından hastalar 5 saat sonra günlük yaşamlarına devam edebiliyor. Uygulama yapıldığında ilk 5 saat kişinin cildinde hafif şekilde pembelik görülüyor. Fakat o pembelik 5-6 saat içerisinde ciltten kayboluyor.

Telefon: 0545 284 11 43

0312 284 11 44

Web: drfulyatezel.com

Dr. Fulya Tezel altın iğne  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama altın iğne  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Tuğba Dindar

Op. Dr. Tuğba Dindar; cilt bakımıyla ilgili yaptığı çalışmalarla dikkat çekiyor. Tuğba Dindar, dermatoloji alanına birçok teknik kazandırmıştır. Genç ve pürüzsüz cilt isteyenlerin adresi olduğunu söyleyebiliriz. Altın iğne tedavisi konusunda da Op. Dr. Tuğba Dindar çok başarılıdır. Altın iğne tedavisi sayesinde, cilde dikiş ve kesi gibi uygulamalar yapmaya gerek kalmıyor. Güzel bir cilt için altın iğne uygulaması yeterli oluyor. Altın iğneyle cilt dokuları onarılıyor. Altın iğnesi; yara izleri, kırışık, güneş lekesi, sivilce izleri ve gözenek genişlemeleri için kullanılıyor. Altın iğne tedavisi genellikle yüz kısmına yapılmaktadır. Ancak doktor gerek gördüğünde diğer bölgelere de yapılabiliyor.

Telefon: 0542 233 55 32

Web: tugbadindar.com

Op. Dr. Tuğba Dindar altın iğne  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama altın iğne  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Pınar Bozkurt

Uzm. Dr. Pınar Bozkurt tarafından uygulanan altın iğne tedavisi hem epidernisi hem de dermiş problemleri ortadan kaldırıyor. Altın iğneler özel olarak üretilmektedir. Altın iğne tedavisi, Scarlet S sistemi olarak da isimlendirilmektedir. Cidi gençleştirme, lekeri ve kırışıklıkları giderme yanında kollardaki sarkmaları da düzeltmektedir. Altın iğne tedavisi; yüz ve çeneyi belirgin hale getirmektedir. Altın iğne tedavisin en önemli özelliği cerrahi operasyonlara gerek kalmadan tüm cilt problemlerini çözmesidir.

Telefon: 0322 458 50 00

0553 734 32 02

Web: dr.pinarbozkurt.com

Uzm. Dr. Pınar Bozkurt altın iğne  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama altın iğne  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Figen Bilen

Dr. Figen Bilen tarafından uygulanan Secret iğne tedavisi, cildin kaybolan kalitesini ortaya çıkarmaktadır. Cilt elastikiyetinin artırılması noktasında çok etkili yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Bu tedavi yöntemi, mikro altın iğneli başlıklarla yapılmaktadır. Figen Bilen altın iğne seansına başlamadan önce kişiye krem anestezisi yapmaktadır. Böylelikle uygulama esnasında hastanın acı duyması engellenmiş oluyor. Kılcal damar, cilt yağ dengeleme, leke tedavisi, yara ve ameliyat izleri, vücuttaki çatlaklar, Dekolte ve boyun toparlama gibi pek çok sorun giderilmektedir.

Telefon: 0530 067 85 84

0258 241 79 76

Web: drfigenbilen.com

Dr. Figen Bilen altın iğne  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama altın iğne  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Osman Baş

Altın iğne tedavisi konusunda Dr. Osman Baş, İzmir’de hizmet vermektedir. Dr. Osman Baş hastaya altın iğne uygulamadan önce dokuyu temizlemektedir. Daha sonra radyo frekans cihazının uç kısmına altın iğne aparatı takarak, cilde uygulamaktadır. Radyo frekans cihazı cildi taramaktadır. Radyo frekans ucundaki iğneler vücudu gezerken ciltte giriş çıkış yapıyorlar. Hasta birkaç saat içerisinde kendine gelerek hayatına devam edebilir.

Telefon: 0232 700 0 777

Web: mayasanteizmir.com

Dr. Osman Baş altın iğne  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama altın iğne  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ayşe Cinkaya Kahveci

Dr. Ayşe Cinkaya Kahveci, İğneli Fraxionel Radyofrekans tedavisinde uzman doktorlarımızdandır. Bu tedavi yönteminde kullanılan mikro iğnelerin, radyo frekans özelliği vardır. İğneli Fraxionel Radyofrekans tedavisiyle kolajen lifleri yenilenmektedir. Kolajen liflerinin yenilenmesiyle; ciltteki gözeneklerde sıkılaşacak. İnce ince kırışıklıklar azalacak. Dr. Ayşe Cinkaya Kahveci, hastanın durumuna göre seans sayısını belirlemektedir.

Telefon: 0506 158 81 73

0242 743 39 99

Web: aysecinkayakahveci.com

Dr. Ayşe Cinkaya Kahveci altın iğne  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama altın iğne  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Fatma Yıldız

Dr. Fatma Yıldız tarafından uygulana altın iğne tedavisi, cilt problemlerini çözmede çok etkilidir. Kısa süre içinde birkaç seansla kişi kusursuz görünüme kavuşabilir. Altın iğne ciltteki lekeleri yok ederken bir taraftan da cilt kalitesini artırmaktadır. Cilde yerleşen inatçı lekeler altın iğneyle yok yok edilmektedir. Sivilceden kalan izlerde çok iyi şekilde ciltten arındırılmaktadır. Dr. Fatma Yıldız bu tedavi yöntemini diğer alternatif tedavilerle uygulamaktadır. Bu sayede cilt sorunları kalıcı şekilde ortadan kaybolmaktadır.

Telefon: 0541 484 89 34

0312 434 43 43

Web: ankaralazer.com

Dr. Fatma Yıldız altın iğne  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama altın iğne  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Serpil Pirmit

Diğer adı Fraksiyonel İğneli Radyofrekans olan bu tedavi yöntemi için Uzm. Dr. Serpil Pirmit ile iletişime geçebilirsiniz. Uzm. Dr. Serpil Pirmit bozulan cilt dokularınızı altın iğne tedavi yöntemiyle düzeltiyor. 16 yaşını geçen herkes altın iğne tedavi yöntemini yaptırabilir. Dermatoloji doktoru Serpil Pirmit uyguladığı tedavi yöntemleriyle dikkat çekiyor. Uzm. Dr. Serpil Pirmit altın iğne tedavisiyle;

 • Koltuk altı terlemesine,
 • Cilt yaşlanmasına,
 • Ciltteki sarkmalara,
 • Sivilce, akne izlerine,
 • Yara izlerine,
 • Gözeneklerin genişlemesine,
 • Boyun ve dekolte sarkmalarına,
 • Cilt çatlaklarına çözüm oluyor.

Tel: 0543 490 90 93

Web: drserpilpirmit.com

Uzm. Dr. Serpil Pirmit altın iğne  işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama altın iğne  işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Altın İğne Tedavi Yönteminin Avantajları Nelerdir?

Altın iğne tedavi yönteminin birçok avantajı vardır. O avantajları şöyle sıralayabiliriz;

 • Kalıcı tedavi yöntemidir,
 • Ciltte soyulma, kabuklanma ve pullanma gibi problemlere sebep olmaz,
 • Her çeşit cilt tipi ile ten renginde kullanılabilir,
 • Cerrahi operasyona gerek kalmadan tüm cilt problemleri ortadan kaybolur,
 • Uzun süreli kızarıklıklara kesinlikle sebep olmaz,
 • Ciltte morarma ve şişmede yapmaz,
 • İlk seansın sonunda ne kadar etkili olduğu fark edilebilir,
 • Hastanede kalmanıza gerek yoktur,
 • Cilt kusurları tamamen ortadan gider.

Altın iğne tedavisinin uygulanması çok basittir. Onun için yaptırma ya da yaptırmama konusunda kesinlikle tereddüt etmeyin. Altın iğne tedavisi, birkaç senedir çok tercih edilmeye başladı. Gençleştirme noktasında önemli rol oynadığını söyleyebiliriz. Altın iğne tedavisinde en çok merak edilen noktalardan birisi fiyatıdır. Altın iğne tedavisi fiyatı hastadan hastaya değişmektedir. Bazı hastalarda problem çok büyükken bazılarında çok ufak işlemlerle sorun giderilmektedir. O nedenle fiyat konusunda kesin bir cevap vermemiz mümkün değildir. Altın iğne tedavi fiyatları hastanın problemli olan alanına ve deformasyon yoğunluğuna göre değişiyor.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 3 ve 4 Boyutlu Cilt Gençleştirme Yapan Merkezler ve Fiyatları başlıklı makalemizde 3 boyutlu cilt gençleştirme, 4 boyutlu cilt gençleştirme ve cilt hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.