İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 27 Mart 2022 214 Görüntüleme

Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Nasıl Yapılır? Yüz Germe Nasıl Yapılır? Fiyatları Ne Kadar? En İyi Yüz Germe Yapan Doktorlar…

İçindekiler

Ameliyatsız yüz germe nedir yüz gençleştirme için kullanılır. Böylece hayal estetiğiniz cilde kavuşmanız mümkündür. Bu anlamda gidebileceğiniz doktorlardan bazıları şöyledir;

1- Dr. Gökçen Ayyıldız

2- Dr. Mehmet Uzuner

3- Dr. Ömer Keven

4- Dr. Asude Köksal

5- Dr. Ercan Demirbağ

6- Doç. Dr. Işıl Bulur

7- Dr. Kemalettin Toksoy

8- Dr. Kıvanç Demir

9- Dr. Mehmet Mustafa Kıyar

10- Dr. Gülden Avcı Çakmak

Alanında uzman olan bu doktorlarla iletişime geçerseniz ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Op. Dr. Gökçen Ayyıldız

Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine hizmet veren Op. Dr. Gökçen Ayyıldız, 2002 senesinde Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlığını ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi alanında, 2010 senesinde bitirmiştir.

Günümüzde kendi özel muayenesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Yüz germe üzerine başarılı çalışmalar yapan doktor; bunun yanı sıra yüz karışıklıkları, saç dökülmesi, koltuk altı terlemesi, nazal septum deviasyonu, çene problemleri dahil birçok alanda hizmet vermektedir. Ameliyatsız yüz germe fiyatları değişiklik gösterebilse de, ortalama 7500 Türk lirası civarındadır.

Op. Dr. Gökçen Ayyıldız  ameliyatsız yüz germe işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Mehmet Uzuner

Op. Dr. Mehmet Uzuner Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine çalışmakta olup alanında engin bir deneyime sahiptir.  Güncel olarak Nişantaşı Hastanesinde bulunmakta olup profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Tıp Eğitimini Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi’nde, 2012 yılında tamamlanmış; ihtisasını ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde, Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi alanında yapmıştır.

Ameliyatsız estetik girişimleri büyük bir başarıyla yapan doktor, bunun yanı sıra ameliyatları da uzman şekilde yapmaktadır. Yüz germenin yanı sıra enfeksiyonlu yara, yağ bezesi, cilt lekeleri, meme asimetrisi, burun tıkanıklığı, yaralanmalar üzerine de çalışmaktadır. Her hastaya göre fiyatlar değişebilse de yüz germe fiyatları ortalama 7500 Türk lirası civarındadır.

Op. Dr. Mehmet Uzuner ameliyatsız yüz germe işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ömer Keven

Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine büyük bir tecrübesi olan Op. Dr. Ömer Keven, İstanbul’da muayenesinde hastalarını kabul etmektedir. İhtisas eğitimini Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde gerçekleştiren doktor; 2003 ve 2013 arasında Gaziantep-Sani Konukoğlu Hospital’da çalışmıştır. 2019 sonuna kadarda Beylikdüzü ve Büyükçekmece Kolan Hospital’de görev almıştır.

Ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız yüz estetiği, ameliyatsız estetik yöntemleri gibi konularda başarılı sonuçlar almaktadır. Bunun yanı sıra selülit, kellik, cilt kesisi, kilo problemleri alanlarında da çalışmaktadır. Hastaya göre yüz germe fiyatları farklılık gösterebilse de ana hatlarıyla 7500 Türk lirası civarındadır.

Op. Dr. Ömer Keven ameliyatsız yüz germe işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Asude Köksal

Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine engin bir tecrübesi bulunan Op. Dr. Asude Köksal, güncel olarak kendi muayenesinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan doktor; uzmanlığını Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi alanında tamamlamıştır.

Ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız yüz germe ve ameliyatsız göz kapağı estetiği gibi hizmetler veren doktor, bugüne kadar başarılı operasyonların altına imzasını atmıştır. Aynı zamanda bölgesel yağlanma, yüz kırışıklıkları, burun eğriliği ve yüz estetiği üzerine de çalışmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe fiyatları hastanın durumuna göre farlılık arz etse de ortalama 7500 Türk lirası civarındadır.

Op. Dr. Asude Köksal ameliyatsız yüz germe işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ercan Demirbağ

Op. Dr. Ercan Demirbağ, Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Kendi kliniği olan doktor, ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız cilt gençleştirme, ameliyatsız göz kapağı estetiği üzerinde de çalışmaktadır.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan doktor, uzmanlık eğitimini SSK Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde almıştır. İlgi alanları arasında göğüs estetiği ve burun eğriliği dahil birçok konu bulunmaktadır.

Hastalara göre ameliyatsız yüz germe fiyatları değişebilse de yaklaşık olarak 7500 Türk lirasıdır. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, doktor ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Op. Dr. Ercan Demirbağ ameliyatsız yüz germe işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Işıl Bulur

Dermatoloji alanında çalışan Doç. Dr. Işıl Bulur, kendi muayenesinde hizmet sunmaktadır. Engin bir tecrübesi olan hekim böylece başarılı operasyonlar yapmaktadır. Tıp eğitimini 2004 senesinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde almış, uzmanlığını ise 2006-2011 arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi dermatoloji alanında almıştır.

Ameliyatsız yüz germe uygulamalarını büyük bir başarıyla gerçekleştiren Doç. Dr. Işıl Bulur, ayrıca anti-aging uygulamaları, batık tırnak tedavisi, apse tedavisi, akne skarı tedavisi dahil birçok hizmet sunmaktadır.

Yüz germe gibi işlemler her hastaya özel yapıldığı için ameliyatsız yüz germe fiyatları da farklılaşabilir. Ancak ana hatlarıyla 7500 Türk lirası civarındadır.

Doç. Dr. Işıl Bulur Gökçen Ayyıldız  ameliyatsız yüz germe işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Kemalettin Toksoy

Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi alanında yılların biriktirdiği bir tecrübeye sahip olan Uzm. Dr. Kemalettin Toksoy, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitim görmüştür. Beylikdüzü’nde bulunan kliniğinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Bunlar arasında ameliyatsız yüz germe, anti-aging uygulamaları, ben alma, badem göz estetiği, bacak estetiği, boyun germe, burun ucu kaldırma ve daha birçok hizmet vardır. Yüz germe işlemleri hastalara özel olarak planlandığı için, ameliyatsız yüz germe fiyatları da değişir.

Ancak ana hatlarıyla ücretler 7500 Türk lirası civarındadır. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, doktorla iletişime geçmeniz mümkündür.

Uzm. Dr. Kemalettin Toksoy ameliyatsız yüz germe işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Kıvanç Demir

Op. Dr. Kıvanç Demir kendi muayenesinde Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine hizmet vermektedir. Profesyonel olarak çalışan doktor ameliyatsız yüz germe hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra bacak estetiği, ameliyatsız göz kapağı estetiği, ameliyatsız cilt gençleştirme, altın iğne fraksiyonel radyofrekans hizmetleri de vermektedir.

Tıp eğitimini Trakya Üniversitesi’nde alan doktor, uzmanlığını İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi dalında almıştır. Günümüze kadar çok sayıda kurumda çalışmasıyla büyük bir tecrübe sahibidir.

Ameliyatsız yüz germe fiyatları değişiklik gösterebilmekte birlikte 7500 Türk lirası civarındadır.

Op. Dr. Kıvanç Demir ameliyatsız yüz germe işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Kıyar

Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi alanında engin bir tecrübeye sahip olan Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Kıyar, VM Medical Park Maltepe Hastanesinde çalışmaktadır. 1991 ve 1997 seneleri arasında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesinde tıp eğitimini almıştır.

Uzmanlığını 1999-2005 tarihleri arasında Fırat Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi alanında yapmıştır. Günümüze kadar birçok kurumda çalıştığı için engin bir deneyime sahiptir.

Ameliyatsız yüz germe yapan doktor, bunun yanı sıra ben alma, burun dolgusu, kimyasal peeling, lazer lipoliz de yapmaktadır. Ameliyatsız yüz germe fiyatları incelendiğinde değiştiği görülse de, yaklaşık olarak 7500 Türk lirasıdır.

Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Kıyar  ameliyatsız yüz germe işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Gülden Avcı Çakmak

Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine yılların biriktirdiği bir tecrübeye sahip olan Op. Dr. Gülden Avcı Çakmak, tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmıştır. Uzmanlığını ise Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine tamamlamıştır.

Günümüzde Pendik’te bulunan Emsey Hospital’de çalışan doktor, ameliyatsız yüz estetiğinde oldukça başarılı sonuçlar almaktadır. Bunun haricinde anti-aging uygulamaları, ben alma, boyun germe, burun ucu kaldırma gibi hizmetleri de vardır.

Yüz germe işlemleri her hastaya özel planlandığı için ameliyatsız yüz germe fiyatları da bundan etkilenmektedir. Ancak ücretler, ortalama 7500 Türk lirası civarındadır.

Op. Dr. Gülden Avcı Çakmak ameliyatsız yüz germe işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Kırışıklıklar günümüzde birçok kişinin sorunları arasında bulunmaktadır. Bu nedenle insanlar daha pürüzsüz, sıkı bir cilde kavuşmak için medikal estetik yöntemlerine başvurmaktadır. Ameliyatsız yüz germe nedir de bu amaçla kullanılan yöntemlerden bir tanesidir.

Burada fraksiyonel, mikro iğneli radyofrekans cihaz kullanılır. Elektriksek uyarımlar yapılarak, cilt altındaki kollojen lifler uyarılır. Böylece derinin yenilenmesi sağlanır.

Ameliyatsız Yüz Germe Hangi Durumlarda Kullanılabilir?

Ameliyatsız yüz germe nedir farklı alanlarda kullanılmaktadır. İz tedavisi, cilt germe, ciltte gençleştirme, elastik kaybı tedavisi, sivilce ve izlerinin tedavisi, boyun ve gıdı toparlama, yüz ve çene hattını belirginleştirme bunlardan yalnızca bazılarıdır.

Ancak kullanım alanları sadece bunlarla kısıtlı değildir. Böylece oldukça kısa sürede her zaman hayal ettiğiniz cilde kavuşmanızı sağlar.

Ameliyatsız Yüz Germe Kimlere Yapılabilir?

Ameliyatsız yüz germe yaptıranlar, bu tedaviyi almak isteyen birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Özellikle kimlerin bu hizmetten yararlanabileceği sıkça sorulmaktadır. Bu hizmetler yaşı uygun olan ve operasyonu engelleyecek bir hastalığı bulunmayan herkese uygulanabilir.

Doktorlar bunu tesit edebilmek için muayene ve test yapmakta olup buna göre hareket etmektedir. Eğer söz konusu işlem için engel bulunuyorsa farklı bir tedaviye yönlendirebilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

Ameliyatsız yüz germe yaptıranlar bunun için farklı yöntemlerden yararlanabilir. Bunlar HI-FU Fokuslu Ultrasound ile Ameliyatsız Yüz Germe, Forma Uygulaması ile Ameliyatsız Yüz Germe, Exilis Elite Saten Yüz Germe, Radyofrekans (Altın İğne) ile Ameliyatsız Yüz Germe, Co2 Fraksiyonel Lazer ile Ameliyatsız Yüz Germe, Yüz Mezoterapisi ile Ameliyatsız Yüz Germe şeklindedir.

Doktorunuz bunlar arasından sizin için hangisi uygunsa onu tavsiye edecektir. Her bir yöntem farklı şekilde uygulanır.

Ameliyatsız Yüz Germe Ne Kadar Sürer?

Yüz gerdirme işlemi yaptırmak isteyenler kaç seans, yüz germe ne kadar kalıcı gibi soruları sıklıkla sormaktadır. Bu bakımdan her bir seans, ortalama 30-40 dakika almaktadır. Kaç seans olacağı her hastaya göre değişiklik gösterebilir.

Yüz germe kalıcı bir işlem olup 7 ile 15 yıl arasında değişiklik gösterebilir. Profesyonel bir doktordan tedavi alınır ve hekimin yönergelerine uyulursa bu süre uzayabilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Yapan Doktorlar başlıklı makalemizde ameliyatsız göz kapağı estetiği, göz kapağı estetiği ve göz kapağı estetiği fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.