İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 29 Mart 2022 142 Görüntüleme

Anti-Aging Aşıları Nelerdir, Nasıl Yapılır? En İyi Yapan Merkezler Ve Fiyatları?

İçindekiler

Anti-Aging Aşıları nelerdir, nasıl yapılır? En iyi yapan merkezler ve fiyatları? konusu, özellikle anti-aging yani gençlik aşısı yaptırmak isteyen pek çok kişinin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Anti-aging aşıları cilt yenileyici ve cilt sıkılaştırıcı özellikleri taşıyan kozmetik ürünlerinden birisi olmaktadır. Yaşlanma etkilerini azaltmak amacıyla uygulanan bir yöntem olan anti-aging uygulaması sonrasında cilt sağlıklı ve genç bir görünüme hemen ulaşabilmektedir.

Anti-Aging Aşısı Nedir?

Günümüzde yaşlanma etkilerini azaltmak ve yok etmek için en çok uygulanan yöntemlerden birisi olan anti-aging, yani gençlik aşısı yöntemi ile ciltte anında gençleşme etkilerini fark etmek mümkün olmaktadır. Anti-aging aşılarının içerisinde yer alan hyluronik asit cildi sıkılaşması ve yenilenmesi işlemlerinde etkil olmaktadır.

Hyluronik asit insan vücudunda doğal olarak bulunmakta olup, cildin genç kalmasını sağlamaktadır. Yaşın ilerlemesine bağlı olarak hyluronik asitte vücutta azalmaya başlamaktadır. Hyluronik asidin azalmasına bağlı olarak ise ciltte yaşlanma belirtileri görülmeye başlamaktadır. Anti-aging yöntemi sayesinde cilde doğal yollarla vücutta azalmış olan hyluronik asit enjekte edilmektedir.

Ameliyatsız bir yöntem olan anti-aging uygulaması sayesinde çok kısa bir sürede cildin genç ve kırışıksız bir görünüme kavuşması sağlanabilmektedir. Anti-aging yöntemi ile ciltte yaşlanma etkilerine bağlı olarak ortaya çıkan çizgiler, ince kırışıklıklar ve sarkmalar giderilebilmektedir.

Cilt altına enjekte edilen anti-aging aşıları ile cildin kaybettiği nem geri kazanılmaktadır. Gençlik aşısının içeriğinde hyluronik asidin yanı sıra, yine cilde fayda sağlayan mineraller, vitaminler ve aminoasitler de bulunmaktadır.

Anti-Aging Aşıları Nasıl Yapılmaktadır?

Anti-aging aşıları cilde tatbik edilmeden önce ilk aşamada aşının yapılacağı bölgeye lokal anestezi için bir krem sürülmektedir. Daha sonra gençlik aşısı yapılacak olan bölge temizlendikten ve hijyeni sağlandıktan sonra doktor tarafından çok küçük iğneler yardımı ile anti-aging aşısı deri altına enjekte edilmektedir.

Anti-aging aşılarının yapılma süresi ise en fazla 15 dakika kadar sürmektedir. Gençlik aşısı genel olarak tek seanslık bir uygulama olup, doktorun gerek duyması sonucunda bir kaç seans daha anti-aging aşısı yapılabilmektedir. Gençlik aşısı olduktan sonra kişiler gündelik hayatlarına hemen devam etmektedir.

Anti-Aging Aşılarını En İyi Yapan Doktorlar Ve Fiyatları Nelerdir?

Anti-aging yöntemi ile yapılan aşıların herhangi bir yaş sınırı olmayıp, yaşlanma belirtileri ile karşı karşıya kalan herkes bu aşıyı yaptırabilmektedir. Anti-aging uygulaması doktorun yaptığı muayeneden sonra kişilere uygulanmaktadır. Genel olarak 30 yaşından sonra azalmaya başlayan hyluronik asit eksikliğine bağlı olarak kadın ya da erkek herkes anti-aging aşısı yaptırabilmektedir.

Anti-aging aşılarının yapıldığı bölgeler ise genel olarak yüz, kaş çevresi, eller, ağız çevresi, alın bölgesi, boyun ve dekolte bölgeleri olabilmektedir. Bunlara bağlı olarak anti-aging aşılarını en iyi yapan doktorlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

1- Dr. Ömer Faruk Deveci

2- Dr. Filiz Altıoğlu Çığ

3- Prof. Dr. Halil İbrahim Canter

4- Dr. Yasemin Aydınlı

5- Dr. İlker Manavbaşı

6- Dr. Tülin Uygur

7- Dr. Hülya Sağlam

8- Dr. Umut Zereyak

9- Opr. Dr. Metin Kerem

10- Dr. Tuğrul Abacıoğlu

Dr. Ömer Faruk Deveci

Rekonstrüktif Kozmetik Cerrahi konusunda uzman olan Dr. Ömer Faruk Deveci, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Dr. Ömer Faruk Deveci uzmanlık eğitimini ise yine Marmara Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümde almıştır.

Daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde çeşitli hastanelerde görev yaptıktan sonra, kendi kliniği açarak İstanbul’da hizmetlerine devam etmeye başlamıştır.  Dr. Ömer Faruk Deveci anti-aging aşıları alanında da hizmet vermekte olup, aşının uygulanacağı cilt yapılarına anti-aging aşı fiyatları ise genel olarak 2.000 TL ile 3.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Ömer Faruk Deveci Anti-Aging Aşıları işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Anti-Aging Aşıları  işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Filiz Altıoğlu Çığ

En iyi estetik uzmanlarından birisi olan Dr. Filiz Altıoğlu Çığ, 1997 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlığını ise Cumhuriyet Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalında yapmıştır.

Mecburi hizmetini yaptıktan sonra ise Dr. Filiz Altıoğlu Çığ 2015 yılında kendi kliniği açmıştır. Dr. Filiz Altıoğlu Çığ kliniğinde anti-aging uygulaması fiyatları ise yapılan tetikler ve muayeneler sonucunda doktor tarafından belirlenmektedir. Genel anti-aging fiyatları ise 1.500 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir.

Dr. Filiz Altıoğlu Çığ Anti-Aging Aşıları işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Anti-Aging Aşıları  işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Halil İbrahim Canter

Medikal estetik konusunda en iyi doktorlardan birisi olan Prof. Dr. Halil İbrahim Canter, 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden başarı ile mezun olmuştur. Prof. Dr. Halil İbrahim Canter uzmanlık eğitimini de yine 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda gerçekleştirmiştir.

Prof. Dr. Halil İbrahim Canter, Dünya Estetik ve Plastik Cerrahi Cemiyeti, Amerikan Plastik Cerrahi Cemiyeti ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği gibi pek çok kuruluşa üye bulunmaktadır. Prof. Dr. Halil İbrahim Canter anti-aging uygulaması fiyatları ise genel olarak 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olmaktadır.

Prof. Dr. Halil İbrahim Canter Anti-Aging Aşıları işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Anti-Aging Aşıları  işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Yasemin Aydınlı

Dr. Yasemin Aydınlı, en tanınmış olan Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanları arasında bulunmaktadır. Hacettepe Tıp Fakültesi’nden başarılı ile mezun olan Dr. Yasemin Aydınlı, anti-aging aşıları uygulamasının yanı sıra, diğer estetik uygulamaları üzerinde de hizmet vermektedir. Günümüzde Dr. Yasemin Aydınlı kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Dr. Yasemin Aydınlı

anti-aging uygulaması fiyatları ise kişilerin cilt durumlarına göre farklılık göstermektedir. Buna bağlı olarak anti-aging aşı uygulaması fiyatları ise 1.800 TL ile 2.300 TL arasında olmaktadır.

Dr. Yasemin Aydınlı Anti-Aging Aşıları işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Anti-Aging Aşıları  işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. İlker Manavbaşı

En iyi dermatologlardan birisi olan Dr. İlker Manavbaşı, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Tanınmış doktor uzmanlık eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalında almıştır.

Dr. İlker Manavbaşı pek çok farklı hastanede görev yaptıktan sonra kendi kliniği açmıştır.  Dr. İlker Manavbaşı anti-aging aşısı fiyatları ise bu uygulamayı yaptırmak isteyen kişilere yapılan tetikler ve muayeneler sonucunda doktor tarafından belirlenmektedir. Genel olarak anti-aging aşısı fiyatları ise 1.500 TL ile 2.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. İlker Manavbaşı Anti-Aging Aşıları işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Anti-Aging Aşıları  işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Tülin Uygur

Dr. Tülin Uygur en tanınmış dermatologlardan birisi olup, ünlü doktor 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1990 yılında ise uzmanlığı almıştır. 32 yıldır dermatoloji alanında çalışan Dr. Tülin Uygur, aynı zamanda anti-aging aşıları da yapmaktadır.

Dr. Tülin Uygur anti aging aşı fiyatları ise bu uygulamayı yaptırmak isteyen kişilere yapılan cilt muayenesinden sonra doktor tarafından kişiye özel olarak belirlenmektedir. Genel olarak anti-aging aşı uygulaması fiyatları ise 2.000 TL ile 2.500 TL arasında olmaktadır.

Dr. Tülin Uygur Anti-Aging Aşıları işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Anti-Aging Aşıları  işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Hülya Sağlam

Dr. Hülya Sağlam, 1998 yılında İstabul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur. 2005 yılında ise ünlü doktor uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Dr. Hülya Sağlam günümüzde ise İstanbul Acıbadem Hastanesi’nde hastalarını kabul etmektedir.

Dr. Hülya Sağlam anti- aging fiyatları ise doktor tarafından yapılan muayene sonucunda ortaya çıkmaktadır. 16 yıldır dermatoloji alanında hizmet veren doktor anti-aging aşı uygulaması dışında diğer estetik uygulamalarında da faaliyet göstermektedir. Genel olarak anti-aging aşıları ise 2.000 TL ile 2.500 TL arasında değişmektedir.

Dr. Hülya Sağlam Anti-Aging Aşıları işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Anti-Aging Aşıları  işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Umut Zereyak

En iyi estetik uzmanlarından birisi olan Dr. Umut Zereyak, 2007 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise 2012 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünden uzmanlığını almıştır. Dr. Umut Zereyak günümüzde kendi kliniğinde hastalarını kabul etmektedir.

Dr. Umut Zereyak anti-aging fiyatları ise hastaların isteklerine ve genel durumlarına göre farklılık göstermekte olup, yapılan tetkiklerden sonra doktor tarafından anti-aging aşısı fiyatları belirlenmektedir. Dr. Umut Zereyak gençlik aşısı fiyatları ise genel olarak 1.800 TL ile 2.400 TL arasında değişmektedir.

Dr. Umut Zereyak Anti-Aging Aşıları işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Anti-Aging Aşıları  işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Opr. Dr. Metin Kerem

Opr. Dr. Metin Kerem 2001 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezun olmuştur. Tıp fakültesinden mezun olduktan sonra ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmıştır. İhtisas yaptığı alanlar ise Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi’dir.

En iyi anti-aging uygulaması doktorlarından olan Opr. Dr. Metin Kerem’in yurt içinde ve yurt dışında yayınlanmış olan pek çok bilimsel makalesi bulunmaktadır. Opr. Dr. Metin Kerem anti-aging aşısı fiyatları ise kişilere yapılan tetkiklerden sonra doktor tarafından belirlenmekte olup, bu fiyatlar kişiden kişiye değişmektedir. Genel olarak anti-aging aşısı fiyatları ise 1.500 TL ile 2.000 TL arasında olmaktadır.

Op. Dr. Metin Kerem Anti-Aging Aşıları işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Anti-Aging Aşıları  işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Tuğrul Abacıoğlu

Dr. Tuğrul Abacıoğlu İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Alanında uzmanlaştıktan sonra kendi kliniği açarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Medikal estetik alanında uzman olan Dr. Tuğrul Abacıoğlu anti-aging aşısı fiyatları ise doktor tarafından kişiye özel olarak belirlenmektedir. Buna bağlı olarak anti-aging fiyatları 2.000 TL ile 2.500 TL arasında olmaktadır.

Dr. Tuğrul Abacıoğlu  Anti-Aging Aşıları işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Anti-Aging Aşıları  işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

 

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Nasıl Yapılır? Yüz Germe Nasıl Yapılır? Fiyatları Ne Kadar? En İyi Yüz Germe Yapan Doktorlar… başlıklı makalemizde ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız yüz germe fiyatları ve yüz germe hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.