İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 1 Nisan 2022 206 Görüntüleme

Bölgesel Zayıflama Yapan Yerler, Nasıl Yapılır Fiyatlar Nelerdir?

İçindekiler

Bölgesel zayıflama yaptıranlar böylece vücutlarını istediği forma sokmayı hedefler. Özellikle kilolu olmayan, ancak vücudunun bir takım bölgelerinde biriken yağlardan rahatsız olan kişiler tarafından tercih edilir. Eğer uzman doktorlardan destek alınırsa kısa sürede hayal ettiğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. Bu anlamda söz konusu doktorlardan bazıları şöyledir;

1- Dr. Ayfer Aydın

2- Ebru Söylemez

3- Dr. Eda Mersinlioğlu

4- Doç. Dr. Ümit Avşar

5- Ersun Çobanoğlu

6- Dr. Nezih Karaca

7- Dr. Fatih Güven

8- Dr. Yahya Yiğit

9- Dr. Aslıhan Göksu

10- Dr. Gülçin Güngör Olçum

Bölgesel zayıflama üzerine hizmet veren bu doktorlarla iletişime geçerseniz, hizmetleri hakkında ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayfer Aydın

Dermatoloji alanında hizmet veren Dr. Ayfer Aydın, 1991 ile 1998 yılları arasında İstanbul Üniversitesi, Tıp Fakültesinde eğitim görmüştür. Dermatoloji üzerine uzmanlığını ise 1998-2002 seneleri arasında, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde gerçekleştirmiştir. 2017 yılında ise University of Miami Miller School of Medicine Departmen of Dermatology programını tamamlamıştır.

Bölgesel yağlanma üzerine hizmet veren doktor, bunun yanı sıra genital estetik, çatlak tedavisi, deri enfeksiyon hastalıkları, alerjik deri hastalıkları üzerine de hizmet vermektedir. Bölgesel zayıflama fiyatları hususuna bakılacak olduğunda, bu kapsamda farklı tedaviler olduğu için değişiklikler olduğu görülür. Örneğin lipoliz işlemlerinde yaklaşık 6000-6500 Türk lirası fiyat bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Ayfer Aydın bölgesel zayıflama işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bölgesel zayıflama  işlem fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ebru Söylemez

Mezoterapi ve ozon terapi alanında hizmet veren Dr. Ebru Söylemez bölgesel zayıflama üzerine hizmet veren doktorlar arasındadır. İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini tamamlamıştır. Aynı zamanda İstanbul Medipol Üniversitesi’nden ozonterapi ve mezoterapi sertifikaları vardır.

Doktorun başlıca hizmetleri arasında bölgesel zayıflama, mezoterapi, dolgu gibi hizmetler vardır. Ancak bunun yanı sıra gençlik aşıları, cilt gençleştirme, ip uygulamaları, lipoliz, medikal estetik uygulamalar gibi seçenekler de yer almaktadır. Bölgesel zayıflama fiyatları tedavi metoduna göre değişmekte olup; lipoliz işlemlerinde yaklaşık olarak 6000 ile 6500 Türk lirası arasındadır.

Dr. Ebru Söylemez bölgesel zayıflama işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bölgesel zayıflama  işlem fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Eda Mersinlioğlu

Mezoterapi alanında hizmet veren Uzm. Dr. Eda Mersinlioğlu 2008 senesinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde almıştır. Mezoterapi sertifikasını ise Medipol Üniversitesi’nden almıştır.

Bölgesel zayıflama, lipoliz ve mezoterapi hizmetleri veren Uzm. Dr. Eda Mersinlioğlu bunun yanı sıra elmacık kemiği dolgusu, cilt renk tonu eşitlemesi, cilt bakımı, burun dolgusu gibi hizmetler de sunmaktadır. Bölgesel zayıflama fiyatları her hastaya ve kullanılan tedavi yöntemine göre değişmektedir. Örneğin lipoliz için ortalama fiyatlar 6000 ile 6500 Türk lirası arasındadır.

Uzm. Dr. Eda Mersinlioğlu bölgesel zayıflama işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bölgesel zayıflama  işlem fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Ümit Avşar

Ozon terapi, mezoterapi ve kupa terapi üzerine hizmet veren Doç. Dr. Ümit Avşar, tıp eğitimini 1999 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Hemodiyaliz üzerine eğitimini Ankara Üniversitesi, Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi’nde tamamlamıştır. Uzmanlığını ise İstanbul Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yapmıştır.

Bölgesel zayıflama, lipoliz ve mezoterapi üzerine başarılı hizmetler veren doktor; bunun yanı sıra Fransız askısı, gençlik aşısı, glutatyon tedavisi, dudak ve el dolgusu gibi hizmetler de vermektedir. Bölgesel zayıflama fiyatları hastaya ve ona uygulanan tedaviye göre değişebilmekle beraber, lipoliz için ortalama fiyatlar 6000 ile 6500 Türk lirası arasındadır.

Doç. Dr. Ümit Avşar bölgesel zayıflama işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bölgesel zayıflama  işlem fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ersun Çobanoğlu

Medikal estetik üzerine hizmet veren Dr. Ersun Çobanoğlu,1992 senesinde Edirne’de bulunan Trakya Üniversitesi, Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2005 yılında ise Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onaylı olan Medikal Estetik Sertifikasyon programını bitirmiştir.

Alanıyla bilgili birçok kongreye katılan Dr. Ersun Çobanoğlu bölgesel zayıflama ve mezoterapi üzerine hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra göz altı morluğu tedavisi, kaş arası dolgusu, leke tedavisi, medikal estetik uygulamalar da gerçekleştirmektedir. Bölgesel zayıflama fiyatları her uygulama için değişiklik gösterir. Ancak lipoliz için genel fiyatlar yaklaşık olarak 6000 ile 6500 Türk lirası arasındadır.

Dr. Ersun Çobanoğlu bölgesel zayıflama işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bölgesel zayıflama  işlem fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Nezih Karaca

Dermatoloji üzerine hizmet sunan Uzm. Dr. Nezih Karaca, 1996 ve 2003 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini okumuştur. 2003-2009 arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dermatoloji uzmanlığı almıştır.

Bölgesel zayıflama üzerine hizmet veren Uzm. Dr. Nezih Karaca, zayıflama ve mezoterapi üzerine çalışmalar yapmaktadır. Bunun yanı sıra ozon terapi, oksijen terapisi, epilasyon, cilt yenileme, cilt bakımı gibi tedavileri de mevcuttur. Bölgesel zayıflama farklı metotlarda yapılabildiği için fiyatlar her birinde farklılık gösterir. Örneğin lipoliz işlemleri için ortalama 6000 ile 6500 Türk lirası görülmektedir.

Uzm. Dr. Nezih Karaca bölgesel zayıflama işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bölgesel zayıflama  işlem fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Fatih Güven

Mezoterapi alanında çalışan Uzm. Dr. Fatih Güven, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. EWA Estetik Tıp Merkezinin de kurucusudur. Doktor bölgesel zayıflama, lipoliz, mezoterapi üzerine başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Bu hizmetlerin yanı sıra örümcek yüz germe, iple yüz germe, leke tedavisi, gençlik aşısı ve elmacık kemiği dolgusu gibi çalışmaları da yer almaktadır. Bölgesel zayıflamada farklı tedavi yöntemleri uygulandığı için bölgesel zayıflama fiyatları buna göre değişiklik gösterir. Örnek olarak lipoliz yaklaşık 6000 ile 6500 Türk lirası civarındadır. Ancak bunlar diğer hizmetlerde farklılaşabilir.

Uzm. Dr. Fatih Güven bölgesel zayıflama işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bölgesel zayıflama  işlem fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Yahya Yiğit

Mezoterapi, ozon terapi ve proloterapi üzerine hizmet veren Uzm. Dr. Yahya Yiğit, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Geniş bir alanda hizmet veren doktor bölgesel zayıflama ve mezoterapi üzerine de çalışmaktadır.

Bunun dışında hastalarına çene dolgusu, nazolabial dolgu, medikal estetik uygulamaları, kılcal damar tedavisi, göz altı dolgusu, fonksiyonel tıp, boyun gençleştirme gibi hizmetler de sunmaktadır. Bölgesel zayıflama için fiyatlar incelendiğinde, hastaya uygulanan yönteme göre farklılaştığı görülür.

Ancak lipoliz işlemi için yaklaşık olarak fiyatlar 6000 ile 6500 Türk lirası arasındadır.

Uzm. Dr. Yahya Yiğit bölgesel zayıflama işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bölgesel zayıflama  işlem fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Aslıhan Göksu

Mezoterapi, iç hastalıkları ve akupunktur üzerine çalışan Uzm. Dr. Aslıhan Göksu Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Geniş bir alanda hizmet veren doktor bölgesel zayıflama, lipoliz, mezoterapi gibi alanlarda da çalışmaktadır.

Bunun yanı sıra ilgi alanları arasında Fibromiyalji, mide hastalıkları, aşırı kilo alımı, şişmanlık, kilo problemleri alanları da vardır. Eğer hizmetleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, kendisi ile irtibata geçmeniz mümkündür.

Bölgesel zayıflama fiyatları için ücretler, hastaya uygulanan yönteme göre farklılık arz etmektedir. Ancak lipoliz için ortalama 6000 ile 6500 Türk lirası fiyat görülmektedir.

Uzm. Dr. Aslıhan Göksu bölgesel zayıflama işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bölgesel zayıflama  işlem fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Gülçin Güngör Olçum

İç hastalıkları, mezoterapi ve ozon terapi üzerine çalışan Uzm. Dr. Gülçin Güngör Olçum, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini ise Kartal Lütfi Kırdar EAH’de, dahiliye üzerine yapmıştır.

Uzm. Dr. Gülçin Güngör Olçum bölgesel zayıflama ve mezoterapi üzerine başarılı çalışmalar yapmaktadır. Bunun yanı sıra rezonans terapileri, romatizmal hastalıklarda ozon tedavisi, saç mezoterapi, kırışıklık tedavisi gibi hizmetler de vermektedir.

Bölgesel zayıflama kapsamında günümüzde kullanılan çok birden fazla yöntem vardır. Bölgesel zayıflama fiyatları da buna da değişir. Ancak lipoliz için ortalama fiyat 6000 ile 6500 arasındadır.

Uzm. Dr. Gülçin Güngör Olçum bölgesel zayıflama işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bölgesel zayıflama  işlem fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama yaptıranlar, bu tedaviden yararlanmak üzere araştıranlar tarafından sıklıkla araştırılır. Günümüzde birçok kişi kilolu olmasa bile vücudunun belirli noktalarında biriken yağlardan şikayet eder. Bölgesel zayıflama da bunun için sunulan bir hizmettir.

Hem erkeklerin hem de kadınların yararlanabileceği bu tedavi kısa sürede istediğiniz vücuda kavuşmanıza yardımcı olabilir.

Bölgesel Zayıflama Nasıl Gerçekleşir?

Bölgesel zayıflama farklı yöntemlerle yapılır. Bunların her birinin uygulaması farklıdır. Ancak temel olarak teknolojik aletlerden yararlanılarak, rahatsız olunan bölgedeki yağların yok edilmesi hedeflenir. Böylece istenen vücut kısa sürede elde edilebilir.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama yaptıranlar, vücutlarının bazı bölgelerindeki yağlardan rahatsız olur. Zira estetik bakımdan kötü bir görünüme sebeptir. Bölgesel zayıflama kapsamında kişilere mezoterapi, soğuk lipoliz, liposuction, BP serumla bölgesel incelme, iğneli lipoliz, karboksiterapi, ultrashape gibi hizmetler sunulur.  Bunların her biri farklı şekillerde gerçekleştirilir.

Bölgesel Zayıflama İçin Hangi Yöntem Tercih Edilmeli?

Bölgesel zayıflama yaptırmak isteyenler, hangi yöntemi tercih etmesi gerektiği hakkında soru işaretlerine sahip olabilmektedir. Ancak bu hekim ve hasta arasında gerçekleştirilen görüşmeye öre belirlenir. Zira kişilerin istediği yöntem, onlar için uygun olmayabilir.

Eğer uzman doktor ile iletişime geçer ve isteklerinizi anlatırsanız, size en iyi çözüm sunacak metodu öğrenebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Kimlere Uygulanabilir?

Bölgesel zayıflama yaptıranlar, böylece her zaman hayal ettikleri vücuda kavuşmayı hedefler. Ancak bunun öncesinde bir muayene uygulanarak, hastaların uygun olup olmadıkları anlaşılır. Bu konuda hamileler, kalp pili kullananlar, ciddi kalp sorunu yaşayanlar, işlem yapılacak bölgede metal protezi olanlar bu yöntemlerden yararlanamamaktadır.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Anti-Aging Aşıları Nelerdir, Nasıl Yapılır? En İyi Yapan Merkezler Ve Fiyatları? başlıklı makalemizde Anti-Aging Aşıları, Anti-Aging Aşıları fiyatı ve Anti-Aging Aşıları yapan merkezler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.