İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 5 Nisan 2022 208 Görüntüleme

En İyi Kaş Ekimi Yapan Merkezler, Güncel Kaş Ekimi Fiyatları…

İçindekiler

Kaş ekimi yapan hastaneler, merkezler ve doktorlar kaşlarından memnun olmayan birçok kişi tarafından araştırılır. Bu konuda yapabileceğiniz tercih listesi oldukça geniştir. Bunlardan bir kısmı aşağıda olduğu gibidir;

1- Muhammed Özgehan

2- Ahmet Ayık

3- Ufuk Alatekin

4- Arber Jemiri

5- Alparslan Tekiner

6- Hüseyin Tırman

7- Dr. Hakan Tetik

8- Hakan Doğanay

9- Dr. Jale Şenyurt

10- Hüseyin Kaya

Alanında uzman olan bu doktorları inceleyerek, kaş sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Dr. Muhammed Özgehan

Medikal estetik tıp doktoru olan Dr. Muhammed Özgehan, lisans eğitimini Eskişehir Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2014 yılında başarıyla Tripaesthetic markasını kurmuş; 40 ülkeden çok sayıda hastaya saç ekim cerrahisi yapmıştır.

Kaş ekimi yapan doktorlar arasında bulunan Dr. Muhammed Özgehan DHİ, FUT ve FUE yöntemlerini kullanmaktadır. Saç ekim cerrahisi ve saç hastalıkları üzerine çalışmaları mevcuttur. İlgi alanları arasında kaş ekimi, saç mezoterapisi, saç bakımı ve daha birçok konu vardır. Kaş ekimi fiyatları hastaların durumuna göre değişse de ortalama 2500 Türk lirası civarındadır.

Dr. Muhammed Özgehan kaş ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kaş ekimi işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ahmet Ayık

Dr. Ahmet Ayık medikal estetik tıp doktoru olarak hizmet vermektedir. Lisans eğitimini Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmıştır. Ardından da saç ekimi cerrahisi üzerine uzmanlaşmıştır. Bu alanda FUE ve DHI tekniklerini sıklıkla kullanmaktadır. Güncel olarak Okan Üniversitesi Hastanesinde görev yapmaktadır.

İlgi alanları arasında iple kaş asma, kaş kaldırma, kaş ekimi, saç bakımı, ozon tedavisi, anti-aging, ameliyatsız cilt gençleştirme dahil birçok hizmet yer almaktadır. Kaş ekimi yapan doktorlar arasında başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Hastaların durumlarına göre kaş ekimi ücretleri farklılaşsa da, yaklaşık olarak 2500 Türk lirası civarındadır.

Dr. Ahmet Ayık kaş ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kaş ekimi işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ufuk Alatekin

Kendi özel muayenesinde hastalarına hizmet veren Dr. Ufuk Alatekin, medikal estetik tıp doktorudur. Tıp eğitimini Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde bitirmiş, bundan sonra Medikal Estetik üzerine uzmanlaşmış; American Academy of Aesthetic Medicine/Medical Aesthetic bölümünü tamamlamıştır. Aynı zamanda University of Greifswald Germany’de de eğitim görmüştür.

Doktorun ilgi alanları oldukça geniş olup bunlar içinde iple kaş asma, kaş kaldırma ve kaş ekimi de vardır. Bunların yanı sıra zayıflama, yağ enjeksiyonu, yüz dolgusu, lazer epilasyon, kırışık tedavisi, kimyasal peeling dahil birçok konuda hizmet sunmaktadır. Kaş ekimi ortalama fiyatları 2500 Türk lirasıdır.

Dr. Ufuk Alatekin kaş ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kaş ekimi işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Arber Jemiri

Trakya Üniversitesinden mezun olan Dr. Arber Jemiri medikal estetik uygulamaları, ameliyatsız yüz estetiği üzerine profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Geniş bir ilgi alanına sahip olan doktor bu kapsamda kaş ekimi, kaş kaldırma ve iple kaş asma çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra kalıcı dolgu uygulamaları, altı iplikle yüz germe, ameliyatsız yüz estetiği, ameliyatsız cilt gençleştirme, ameliyatsız genital estetik, mezoterapi ile zayıflama ve daha birçok hizmet bulunmaktadır.

Kaş ekimi ortalama fiyatları, her hastada duruma göre farklılık arz etmektedir. Ancak yaklaşık olarak 2500 Türk lirası civarındadır.

Dr. Arber Jemiri kaş ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kaş ekimi işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Alparslan Tekiner

Medikal estetik tıp doktoru olan Dr. Alparslan Tekiner, alanında başarılı çalışmaların altına imzasını atmaktadır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1993 senesinde mezun oluşmuştur. Günümüzde özel muayenesinde, mesleki çalışmalarını devam ettirmektedir.

Doktorun ilgi alanları arasında sakal ekimi, iple kaş asma ve kaş ekimi gibi alanlar mevcuttur. Bunun yanı sıra ameliyatsız yüz estetiği, kırışıklık tedavisi, saç mezoterapisi, bölgesel incelme ve zayıflama gibi hizmetler de vermektedir.

Kaş ekimi için fiyatlar, hastaların mevcut durumlarına göre değişiklik arz etmektedir. Ancak kaş ekimi ortalama fiyatları 2500 Türk lirası civarındadır.

Dr. Alparslan Tekiner kaş ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kaş ekimi işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Hüseyin Tırman

Kendi polikliniğinde hastalara hizmet veren Dr. Hüseyin Tırman, medikal estetik tıp doktorudur. Bugüne kadar yaptığı operasyon ve tedavilerde oldukça başarılı sonuçlar almıştır. Kaş ekimi yapan doktorlar arasında olup ilgi alanları arasında kal aldırma, kaş ekimi, iple kaş asma vardır.

Bunun yanı sıra ozon terapi, dudak yukarı kaldırma, örümcek yüz germe, ameliyatsız yüz germe, lazer ile fıtık tedavisi, ağız ve çene-yüz estetiği gibi konularda da hizmetleri vardır. Kaşlarını düzeltmek, kaş ekimi yaptırmak isteyenler, fiyatların kaşların mevcut durumuna göre değiştiğini bilmelidir. Ancak ortalama 2500 Türk lirası civarındadır.

Dr. Hüseyin Tırman kaş ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kaş ekimi işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Hakan Tetik

Uzm. Dr. Hakan Tetik DHI ile saç ekimi, FUE ile saç ekimi üzerine profesyonel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Mersin Anamur Devlet Hastanesi, Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi, Mersin Bozyazı Devlet Hastanesi ve Özel OFM Antalya Hastanesi gibi hastanelerde deneyimi vardır.

Kaş ekimi yapan doktorlar arasında olan Uzm. Dr. Hakan Tetik’in ilgi alanları içinde kaş ekimi, sakal ekimi, saç ekimi, saç bakımı ve daha birçok alan bulunmaktadır. Bunun dışında ameliyatsız yüz germe, medikal estetik ve cilt bakımı üzerine de çalışmaları yer almaktadır. Kaş ekimi için ücretler, yaklaşık 2500 Türk lirasıdır.

Uzm. Dr. Hakan Tetik kaş ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kaş ekimi işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Hakan Doğanay

Saç bakımı ve saç mezoterapisi üzerine profesyonel hizmetler veren Dr. Hakan Doğanay kaş ekimi, sakal ekimi, saç ekimi gibi konulara ilgi duymaktadır. Bu alanlarda günümüze kadar birçok başarılı çalışma yapmıştır.

Bunun yanı sıra doktor, medikal estetik uygulamaları da gerçekleştirmektedir. Eğer hizmetlerini merak ediyorsanız ya da soru sormak istiyorsanız, hekimle irtibat kurmanız mümkündür. Güncel olarak Dr. Hakan Doğanay, Muratpaşa/Antalya’da bulunan Özel Lara Anadolu Hastanesindedir. Kaş ekimi ortalama fiyatları 2500 Türk lirası civarındadır. Ancak fiyatlar hastaların durumuna, taleplerine göre farklılık arz edebilir.

Dr. Hakan Doğanay kaş ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kaş ekimi işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Jale Şenyurt

Kaş ekimi yapan doktorlar arasında bulunan Uzm. Dr. Jale Şenyurt, Çankaya/Ankara’da bulunan muayenehanesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Doktorun ilgi alanları arasında kaş kaldırma, sakal ekimi, saç ekimi, kaş ekimi ve mezoterapi gibi birçok alan bulunmaktadır.

Ancak doktor tarafından sunulan hizmetler bunlarla sınırlı değildir. Dudak kalınlaştırma, dermal filler-dolgu, örümcek yüz germe, ağız ve çene-yüz estetiği, leke tedavisi, ameliyatsız yüz germe gibi hizmetleri de yer almaktadır. Kaş ekimi için fiyatlar, kişilerin mevcut durumlarına göre değişiklik arz edebilir. Ancak genel hatlarıyla 2500 Türk lirası civarındadır.

Uzm. Dr. Jale Şenyurt kaş ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kaş ekimi işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Hüseyin Kaya

Medikal estetik tıp doktoru olan Hüseyin Kaya kaş ekimi, DHI ile saç ekimi, FUE yöntemiyle saç ekimi üzerine bugüne dek başarılı çalışmaların altına imzasını atmıştır. Güncel olarak ClinicExpert’te çalışmakta olan doktorun Elazığ Maden Devlet Hastanesi, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Medical Park gibi hastanelerde tecrübesi bulunmaktadır.

Kaş ekimi yapan doktorlar arasında bulunan Dr. Hüseyin Kaya’nın ilgi alanları arasında kaş ekimi, sakal ekimi, saç ekimi de bulunmaktadır. Ayrıca farklı alanlarda tedavileri de mevcuttur. Kaş ekimi için ortalama ücretler 2500 Türk lirası olsa da hastaya göre farklılık gösterebilir.

Dr. Hüseyin Kaya kaş ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kaş ekimi işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Kaş Ekimi Nedir?

Kaş ekimi yapan hastaneler, her geçen gün birçok kişi tarafından araştırılır. Eğer kaşlarınızdan memnun değilseniz, çok dökülüyorsa bu tedaviler daha güçlü, gür kaşlara sahip olmanızı sağlar. Hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilir.

Kaşların dökülme nedeni her hastada farklı olabilse de başarılı kaş ekimler, istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olur.

Kaş Ekimi Kimlere Yapılabilir?

Kaş ekiminin yapılabilmesi için hastaların buna uygun olması gerekir. Dolayısıyla Kaş ekimi yapan doktorlar öncesinde muayene yaparak, bu durumu inceler. Ancak genel hatlarıyla kaşlarını kaybetmiş ya da kaşlarında yanık, dikiş izi olan her hastaya uygulanabilmektedir.

Kaş ekilirken kullanılan yöntem her hastaya göre farklılaşabilir. Zira doktor hastaya göre en uygun yöntemi tercih etmektedir.

Kaş Ekimi Ardından Kaşlar Ne Zaman Çıkar?

Kaş ekimi öncesi sonrası bu tedaviden yararlanmak isteyenler tarafından sıklıkla merak edilir. Başarılı bir ekim işlemi ardından, 3 ay sonra kaşlar çıkmaya başlar. Yaklaşık 7-8 aylık bir süreç tamamlandığında ise kaşlar son şeklini alır. Bu süreçte doktorun direktiflerine dikkat edilmesi, istenen sonucun elde edilmesi için önemlidir.

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kaş ekimi yapan doktorlar bu işlemleri DHI, FUE gibi yöntemlerle uygulayabilir. Her birinde izlenilen yol farklıdır. Örneğin FUE tekniğinde öncelikle lokal anestezi kullanılır. Ense bölgesinden greft alındıktan sonra kaş bölgesine nakledilir. Bu 3-4 saat sürmekte olup uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır. Zira ekim yerlerinin dikkatli hesaplanması gerekir.

Kaş Ekimi Ardından Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kaş ekimi yapan doktorlar, işlemler başarıyla tamamlandıktan sonra hastalara nelere özen göstereceğini belirtmektedir. Her hastanın bunlara uyum sağlaması şarttır. Aksi durumda olumsuz sonuçlar alınabilir.

Bu bakımdan iki süre boyunca denize ya da havuza girilmemelidir. Solaryum altına girilmemeli, yoğun spordan kaçınmalı ve yoğun güneş ışığına maruz kalınmamalıdır.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Bölgesel Zayıflama Yapan Yerler, Nasıl Yapılır Fiyatlar Nelerdir? başlıklı makalemizde bölgesel zayıflama, bölgesel zayıflama fiyatları ve bölgesel zayıflama yapan yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.