İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 27 Mayıs 2022 231 Görüntüleme

Bişektomi 2022 Fiyatları Ne Kadar? Nasıl yapılır?

İçindekiler

Bişektomi 2022 fiyatları ne kadar, nasıl yapılır konusunda fiyatları doktordan doktora değişebilmektedir. Yanak estetiği olarak bilinen bu yöntemle yanak yağlarının alınması ile yüz hatlarında istenilen görüntünün verilmesi amaçlanan bir operasyondur. Hollywood yanağı olarak da isimlendirilen bu yöntem son senelerde belirgin elmacık kemikleriyle belirgin bir alt çene konturu ve ince boyun görünümü daha çok istenen estetik bir trend olmaktadır. Günümüzde popüler ve bişektomi yapan doktorlar şu şekildedir,

1.Doç. Dr. Avni Tolga Eryılmaz

2.Dr. Selçuk Yüce

3.Dr. Elif Seda Keskin

4.Dr. Mehmet Onur Öztürk

5.Op. Dr. Mehmet Uzuner

6.Op. Dr. Hurrem Şebnem Gürler

7.Op. Dr. Orhan Binicier

8.Prof. Dr. Ersoy Konaş

9.Op. Dr. Emrah Efe Aslaner

  1. Op. Dr. Veysel Murat Işık

1.Doç. Dr. Avni Tolga Eryılmaz

Doç. Dr. Avni Tolga Eryılmaz, 1994 ila 2000 seneleri arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamladı. 2001 ila 2008 seneleri arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. 2005 senesinde Roma, İtalya’da Tıp Fakültesinde meme estetiği üzerinde çalışmıştır.

Doç. Dr. Avni Tolga Eryılmaz, Ankara’da bulunan özel kliniği üzerinden sadece bişektomi değil birçok estetik alanında hizmetlerini sürdürmektedir. Ortalama olarak bişektomi fiyat 2022 ise 5000 TL’den başlamaktadır.

Doç Dr. Avni Tolga Eryılmaz bişektomi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bişektomi işlem fiyatları ortalama 3000 ile 5000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

2.Dr. Selçuk Yüce

Dr. Selçuk Yüce, 2003 senesinde Gülhane Askeri Tıp Fakültesini kanarak 2010 senesinde mezun olmuştur. Plastik ve Estetik Cerrahi eğitimini 2010 ila 2015 seneleri arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı üzerinden yapmıştır.  2015 Eylül ayında uzmanlık diplomasını aldı.

En iyi bişektomi doktorları arasında yer alan Dr. Selçuk Yüce, Ankara’da kendi kliniğini kurarak bu alanda hizmet vermeye başladı ve hem ulusal hem de uluslararası çalışmaları olarak hem yurt içi hem de yurt dışından birçok kişiye hizmet vermektedir. Ortalama olarak bişektomi ameliyatı fiyatları ise 5000 TL’den başlamaktadır.

Dr. Selçuk Yüce Eryılmaz bişektomi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bişektomi işlem fiyatları ortalama 3000 ile 5000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

3.Dr. Elif Seda Keskin

Dr. Elif Seda Keskin, 2011 senesinde Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesini bitirmiş ve ardından Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi üzerinden eğitimini tamamlamıştır. Eğitim süresi esnasında Amerika, Ohio gibi yerlerde hizmetlerini sürdürmüştür.

Dr. Elif Seda Keskin uzmanlık eğitimini tamamlayarak uzman operatör unvanını alması ardından Kırşehir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi birçok yerde çalışmıştır. Elif Seda Keskin, kendi kliniğinde bişektomi hizmetlerini sürdürmektedir. Ortalama fiyatları ise 5000 TL’den başlamaktadır.

Dr. Elif Seda Keskin bişektomi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bişektomi işlem fiyatları ortalama 3000 ile 5000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

4.Dr. Mehmet Onur Öztürk

Dr. Mehmet Onur Öztürk, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2004 senesinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladığı tıp eğitimini 2010 senesinde başarıyla tamamladı ve tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise 2011 ila 2016 seneleri arasında Ankara’da tamamlayarak uzman olmuştur.

En iyi bişektomi doktorları arasında Dr. Mehmet Onur Öztürk, mesleki çalışmalarına İzmir Tınaztepe Galen Bayraklı Hastanesi üzerinden devam etmektedir. Sadece bişektomi değil yüz travması, kırıklar, kırışıklık gibi alanlarda hizmetlerini sürdürmektedir. Ortalama bişektomi fiyatları ise 5000 TL’den başlamaktadır.

Dr.Mehmet Onur Öztürk  Eryılmaz bişektomi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bişektomi işlem fiyatları ortalama 3000 ile 5000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

5.Op. Dr. Mehmet Uzuner

Op. Dr. Mehmet Uzuner, lisans öncesi öğretimi ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi üzerinden başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlamış ve tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır ve ardından Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Mehmet Uzuner, İstanbul Nişantaşı Hastanesi Estetik ve Obezite alanında, mesleki çalışmalarına devam eder. Sadece bişektomi değil daha birçok alanda hizmetlerini sürdürmektedir. Ortalama olarak bişektomi fiyat 2022 ise 5000 TL’den başlamaktadır.

Op. Dr. Mehmet Uzuner bişektomi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bişektomi işlem fiyatları ortalama 3000 ile 5000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

6.Op. Dr. Hurrem Şebnem Gürler

Op. Dr. Hurrem Şebnem Gürler, 1970 senesinde doğmuştur ve 1987 ila 1993 seneleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesindeki tıp eğitiminin arından Plastik Cerrahi ihtisasını 1995 ila 2001 senesi arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmıştır ve Estetik Cerrahi uzmanı unvanını almıştır.

Op. Dr. Hurrem Şebner Gürler, 2002 ila 2019 tarihleri arasında Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesinde görev almıştır. Güncel olarak Bursa bölgesinde kendi muayenehanesi üzerinden devam etmektedir. Ortalama bişektomi fiyatları ise 5000 TL’den başlamaktadır.

Op. Dr. Hurrem Şebnem Gürler bişektomi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bişektomi işlem fiyatları ortalama 3000 ile 5000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

7.Op. Dr. Orhan Binicier

Op. Dr. Orhan Binicier, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladığı tıp eğitimini 1996 senesinde başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise Dicle Üniversitesinde tamamlamıştır ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Orhan Binicer, mesleki çalışmalarına ise şu an Orhan Binicier Muayenesinde devam etmektedir. Sadece bişektomi değil kol germe, kulak estetiği, yüz gençleştirme gibi alanlarla da hizmet vermektedir. Ortalama bişektomi fiyatları ise 5000 TL’den başlamaktadır.

Op. Dr. Orhan Binicier  bişektomi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bişektomi işlem fiyatları ortalama 3000 ile 5000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

8.Prof. Dr. Ersoy Konaş

Prof. Dr. Ersoy Konaş, 1975 senesinde Samsun’da doğmuştur ve üniversite öncesi eğitimlerini Samsun’da tamamlamıştır. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi üzerinden başladığı tıp eğitimi 1999 senesinde tamamlamış ve tıp doktoru unvanını almıştır. Tıpta uzmanlık sınavında ilk 20 içerisinde yer alarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah unvanını almıştır.

Prof. Dr. Ersoy Konaş, sadece bişektomi değil aynı zamanda meme büyütmesi, iple yüz germe, göz altı ışık dolgusu gibi hizmetleri de bulunuyor. Prof. Dr. Ersoy Konaş, Ankara bölgesinde bişektomi hizmetlerini sürdürmektedir, ortalama fiyatları ise 5000 TL’den başlamaktadır.

Prof. Dr. Ersoy Konaş bişektomi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bişektomi işlem fiyatları ortalama 3000 ile 5000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

9.Op. Dr. Emrah Efe Aslaner

Op. Dr. Emrah Efe Aslaner, 2002 senesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başlamıştır, tıp eğitimi sırasında İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Amerika’da Plastik Cerrahi ve Genel Cerrahi stajları yapmıştır. Mecburi hizmetlerini de tamamlayarak birçok kişiye destek vermiştir.

Op. Dr. Emrah Efe Aslaner, Türk ve Avrupa Plastik Cerrahi Dernekleri üyesi olarak plastik cerrahinin tüm uygulama alanlarında ameliyatlarını yapmaktadır. Bilinen bir doktor olarak bişektomi hizmetlerini Adana’da sürdürmektedir, ortalama bişektomi fiyatları ise 5000 TL’den başlamaktadır.

Op. Dr. Emrah Efe Aslaner bişektomi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bişektomi işlem fiyatları ortalama 3000 ile 5000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

10. Op. Dr. Veysel Murat Işık

Op. Dr. Veysel Murat Işık hem ülkemizde hem de dünyada ünlü olan doktorlardan eğitim almıştır ve aldığı eğitimler ve meslek tecrübesiyle birlikte en iyi bişektomi doktorları arasında yer alıyor. İstanbul’da Nişantaşı ve Bakırköy bölgesine iki muayenesi bulunuyor.

Size en yakın olan şubeyi tercih edebilir ve doktorunuzla bizzat görüşebilir ve randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Veysel Murat Işık, Ameliyatlarını İstanbul’da gerçekleştirmektedir ve hala İstanbul Bakırköy ve Nişantaşı bölgesinde bişektomi alanında destek veriyor. Ortalama bişektomi fiyatları ise 5000 TL ila 9000 TL aralığında değişmektedir.

Op. Dr. Veysel Murat Işık bişektomi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bişektomi işlem fiyatları ortalama 3000 ile 5000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Bişektomi Nedir?

İnsanlarda gençlik üçgeni olarak bilinen çene arasındaki ters üçgen yapının ve elmacık kemikleri görünümü önemli bir konudur ve bu aşamada bu üçgen kısmında arası döneminde ise yanakların daha alımlı olur. Bu kısımda daha düz olması temin edilir ve yanaklarda biriken olan yağ hücreleri bişektomi teknikleri kullanılır ve istenilen estetik görünüm elde edilir. Bişektomi nedir konusunda hem erkek hem de kadınlarda yapılabilir ve şekil bozukluklarını gidermek için de bu yöntemlerden yararlanılabilir.

Bişektomi operasyonu sayesinde hastalarda elmacık kemikleri daha belirtin bir görünüm kazanır. Bu yöntemle ayakta yapılan bir tekniği içerir. Hastaya lokal anestezi uygulandıktan sonra kesi açılarak bişektomi denilen işlemlere başlanır. İşlem sırasında hastaların yağ bezleri alınır ve böylece istenilen incelme görünümü sağlanmaktadır. Eğer istenirse ağız içerisinde yağların alınması için bir cm kadarlık kesi açılır. Bu açılan keşiden girilerek hastanın fazla yağlarının alınmasıyla yanak bölgesine şekil vermesi amaçlanır.

Bişektomi Nasıl Yapılır?

Bişektomi nasıl yapılır ilk aşaması bir cerrah denetiminde işlemlere başlanır. Hastalara verilen lokal anestezi de hastanın ameliyat sürecinde ağrı hissetmemesi için gereklidir. İşlemler sırasında yağ bezlerinin alınması için yanak kısmından küçük bir kesi açılır, yağ bezleri de bu kesi içerisinde alınır. Cerrahlar, attığı küçük kesi aracılığıyla forseps sayesinde hastalara doğal bir görünüm kazandıracak bu işlemler dikkatlice yerine getirilir.

Bişektomi öncesi sonrası konusunda bu işlemler sırasında doktorların uzmanlığı büyük bir önem taşır. Yüz kısmında yer alan sinir uçlarının zedelenmesi yüz felcine kadar giden kötü sonuçlar doğurur bu nedenle uzman doktorlar tarafından yapılması gerekir. Yanaklardaki yağ dokuları bu işlem ile alınarak daha düz ve pürüzsüz bir yüz görünümünü elde edilir. Yağ torbaları çıkarıldıktan sonra doktorlar kesiye dikiş atar ve gerdirerek yüzün toparlanması, gerginleşmesini sağlar.

İnsanların beslenme alışkanlıkları sonucu olarak belirli bölgelerde yaşlanma görülür. Yüz hatlarında bu sorunların görülmesi durumunda hastanın yanağında istenmeyen görüntüler ortaya çıkar ve bu nedenle yanak kısmında biriken yağların bişektomi ile alınması gerekebilir ve bu yöntemde öncelikle operasyon yapılacak bölge belirlenir. Bu bölgeye lokal anestezi uygulanır ve işleme başlanılmaktadır.

Bişektomi Ameliyatı Kimlere Yapılabilir?

Bişektomi ameliyatı kimlere yapılabilir konusunda 18 yaşını tamamlamış olan her hasta, ideal bir yüz formuna kavuşabilir. Fakat bazı hastalar bu operasyon için uygun bir aday olmayabilir, özellikle yaşı 45 ve üzerinde olan aynı zamanda cilt elastikiyeti büyük oranda kaybolmuş hastalarda bu yöntem tavsiye edilmez. Yine aşırı kiloları olan ve vücutta yağlanma çok olan hastalarda bu yöntemler kullanılamaz. Bişektomi bu hasta grupları için uygun bir yöntem değildir ve mutlaka muayene olunmalıdır.

Bişektomi ameliyatı, normal kilosunda olup, yanaklarda dolgunluk ve belirginlik olan hastalara yapılabilir. Burada hasta seçimi çok önemlidir ve genellikle 18 yaş üstü olan genç hasta grubuna yanak küçültme ameliyatı yapılması önerilir. Zaten yanak kısmı ince olan hastalarda yanak küçültme ameliyatı yapılırsa ilerleyen yaşlarda olumsuz sonuçlara neden olabilir. Yanak küçültme için ideal hasta grubu, yüzünde bulunduğu kiloya oransızı olarak dolgunluk bulunan ve yuvarlak yüz hatlarına sahip hastalardır.

Bişektomi Ameliyatı Öncesinde Nelere Dikkat Edilir?

Bişektomi ameliyatı öncesinde ilk dikkat edilmesi gereken şey işlem öncesinde ağız sağlığına dikkat edilmesi gerekir. Bişektomi ameliyatı öncesinde nelere dikkat edilir konusunda operasyon öncesinde yüzün anti bakteriyel içerikler ile temizlenerek hafif bir duş alınarak tedaviye hazırlık yapılması gerekir. Doktorun hastayı operasyon konusunda bilgilendirmesi büyük bir önem taşır. Böylece hastalar gerçekçi beklentilerle beraber ameliyata girebilirler.

Bişektomi ameliyatında tedavi şekli sıklıkla lokal anestezi ile yapıldığından dolayı hastanın tok karnına operasyona gelmesi gerekir. Yine hastaların bu operasyon öncesinde kan sulandırıcı ilaçlardan uzak durulması gerekir. Bunun yanında hastaların ağız temizliğine de dikkat etmesi önemlidir. Ağız içi uygulamalar sonrasında hastanın ağız içerisindeki enfeksiyonların oluşmaması için ağız temizliği dikkat çeker.

Bişektomi Ameliyatı Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bişektomi ameliyatı sonrasında hastaların ağız temizliğine azami oranda dikkat etmesi gerekir. Yapılan işlemlerin sonrasında enfeksiyon oluşmaması için hastaların ağız gargarası yapması tavsiye edilir. Bu işlemlerin sonrasında yine hastaların sigara ve benzeri olan zararlı alışkanlıklardan uzak durmalıdır. Bu işlem sonrasında atılan dikişler erir ve zamanla ortadan kalkar. Bu yöntem daha çok ağız içi sağlığı ile alakalı olduğundan dolayı hastaların operasyon sonrasında üç gün boyunca ağız gargarası yapması gerekir.

Ağız içi kısmındaki yaralanmaların önüne geçmek ve tedavilerinde etkilerinin kalıcı olmasını sağlamak için bu durum önemlidir. Hastalar daha çok sıvı besinler ile beslenerek ağız sağlığını koruyabilirler bunun yanı sıra alkol ve sigara kullanımı da iyileşmeyi olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle operasyondan sonra en az 3 hafta alışkanlıklarını terk etmesi gerekir.

Bişektomi Avantajları Nelerdir?

Bişektomi, hastanın hastanede kalmasına ihtiyaç duyulmayan bir yöntem olarak işlem süresi olarak da hastaların beklentilerini karşılamaktadır. Genel anestezinin olumsuz etkilerinden uzak kalınarak işlemlerde lokal anestezi kullanılır. Bu yöntem ile aktivite ve spor sağlanamayan yüz estetik değerleri kolay bir şekilde yerine getirilir. Hastalar, beslenmesine dikkat ederse etkileri uzun seneler boyu sürer. İyileşme sürelerinin kısa olması da bir diğer avantajı olarak karşımıza çıkar.

Bişektomi avantajları arasında hastaların estetik beklentilerini karşılayan bir operasyon olarak hastalarda birçok avantaj elde edilir, bu avantajlar arasında işlem sürelerinin kısa olması ve hastanede yatmaya ihtiyaç duyulmasıdır. Bu işlemle beraber genel olarak lokal anesteziyle gerçekleştirilir ve genel anestezinin olumsuz etkileri görülmez. Bu işlemlerde dolgu veya protez olmadığından dolayı daha düz ve pürüzsüz bir yanak şekli ortaya çıkar ve yağ bezleri alındığından dolayı hastalar kilo alsa bile sonuçları kalıcı olur.

Bişektomi Ameliyatı Sonuçları

Bişektomi ameliyatı sonuçları genel olarak operasyon sonuçları daha çok yüz hatlarında estetik bir görünüm olarak ön plana çıkar. Bunun yanı sıra operasyonun etkileri arasında hastalarda uzun süreler etkisinin gözlenmesi gerekmektedir. Hastalar operasyon sonrasında kısa süre içerisinde günlük yaşamlarına dönebilir. Hastalarda meydana gelen bu operasyon sonrası dönemde günlük yaşamlarına hızlıca dönebilirler.

Bişektomi ardından enfeksiyon oluşumuna karşın hastalara doktor tarafından antibiyotik reçete edilebilir. Gargara amaçlı olarak ağız bakım ürünleri kullanılarak ağız içi enfeksiyonların önüne geçilmiş olur. Hastalarda genelde operasyon sonrasındaki dönemde iki saatlik süreçte basınçlı bandaj kullanılmaktadır. Yanaklarda ağrılar ve morarmalar olması durumunda evde soğuk pres uygulaması yapılabilir ve bu sırada ağız sağlığının korunması için hastaların 12 saatte bir tuzlu su ile gargara yapılması gerekir.

Bişektomi Zararları

Bişektomi yönteminin bilinen herhangi bir zararı yoktur fakat yanak ve yüz içerisinde bulunan sinirlere uygulanan baskı nedeniyle hafifte olsa ağrılar ortaya çıkabilir. Olası yan etkileri arasında eğer kişiler ağız sağlığına dikkat edilmezse enfeksiyonların ortaya çıkması gelir. Bişektomi zararları ve yan etkileri bulunmaz. Hastaların operasyon sonrasında bakımlarını tam olarak yapması ile beraber hastaların dokularında zarar görmesi en aza inmiş olur.

Üstelik muhtemel risk faktörlerinden birisi olan enfeksiyonlara karşı düzenli olarak ağız içi temizliği yapılarak tedbir alınmış olur. Operasyon sonraki aşamada bişektomi ile ilgili zararların en aza indirilmesinde kişilerin alışkanlıkları da önem taşır. Alkol ve sigara kullanımının azaltılması ve beslenme alışkanlıklarının da düzeltilmesi gereklidir.

Bişektomi Ağrılı mı?

Bişektomi sırasında lokal anestezi ile yapılır bu nedenle ağrılı değildir. Ortalama olarak 45 dakika süren operasyon kısa bir işlemdir ve işlem sonrasında anestezi kremler ve diğer ilaçlarla ağrı sürmez. İşlem sonrasında hastaların hastanede kalmasına gerek duyulmaz ve bunun yanı sıra istenmeyen yan ektiler ortaya çıkarsa doktor kontrolü gerekebilir. Bişektomi operasyonu sonrasında ilk gün sıvı gıdalar ile beslenilmesi gerekir ve zor besinlerin çiğnenmesinde ağız bölgesini zorlamamak gerekir. Benzer estetik işlemlerinde olduğu gibi bişektomi operasyonunda da morluk ve ödem olabilir fakat zamanla geçecektir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Jinekomasti Ameliyatı 2022 Fiyatları Ne Kadar? Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde jinekomasti, jinekomasti ameliyat fiyatları ve jinekomasti ameliyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.