İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 25 Mayıs 2022 248 Görüntüleme

Jinekomasti Ameliyatı 2022 Fiyatları Ne Kadar? Nasıl Yapılır?

İçindekiler

Jinekomasti ameliyatı 2022 fiyatları ne kadar, nasıl yapılır konusunda erkeklere yönelik yapılan bir estetik uygulamaları olarak kişiden kişiye değişebilmektedir. Jinekomasti, erkeklerde iyi huylu, aşırı meme gelişimi olarak tanımlanır ve bebeklikten ve yaşlılığa kadar görülen bu işlemlerde fazla yağ dokusu alınır. Jinekomasti, sağlığa zararlı bir durum değildir fakat kişilerde estetik kaygıya yol açabilmektedir. Bu nedenle estetik doktorları tarafından jinekomasti ameliyatı yapılmaktadır. Günümüzde en popüler bazı jinekomasti doktorları şu şekildedir,

1.Op. Dr. Leyla Arvas

2.Op. Dr. Sedat Baş

3.Op. Dr. Defne Erkara

4.Prof. Dr. Cengiz Açıkel

5.Op. Dr. Evren Tevfik İşçi

6.Op. Dr. Ekrem Keskin

7.Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

8.Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu

9.Op. Dr. Mehmet Semih Ayhan

10.Op. Dr. Onurkan İdacı

1.Op. Dr. Leyla Arvas

Op. Dr. Leyla Arvas, 1998 senesinde İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldu ve doktorasını tamamladıktan sonra plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanlığına başladı. Eğitim dönemi boyunca farklı ülkelerdeki tanınmış klinik ve hastanelerde de çalışmıştır.

En iyi Jinekomasti doktoru İstanbul bölgesinde hizmet veren, Op. Dr. Leyla Arvas, sadece jinekomasti alanında değil, birçok estetik alanında hizmetlerini İstanbul’da kendi kliniğinde sürdürmektedir. Ortalama olarak jinekomasti fiyatları ise 15.000 bin TL civarında değişmektedir.

Op. Dr. Leyla Arvas  jinekomasti fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Jinekomasti işlem fiyatları ortalama 1015.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

2.Op. Dr. Sedat Baş

Op. Dr. Sedat Baş, 1970 senesinde İstanbul’da doğdu ve 1995 senesinde Tıp Fakültesini biterek Tıp Doktoru unvanını aldı. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlık eğimine 2000 senesinde başladı ve birçok yerde hizmetlerini sürdürdü.

Op. Dr. Sedat baş, Türk Tabipler Birliği ve Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Üyesi olarak kendi kliniğinde hizmetlerini sürdürmektedir. Jinekomasti doktor tavsiye olarak önerilen Dr. Sedat Baş, sadece jinekomasti değil birçok alanda da ameliyatlarını yapmaktadır. Ortalama olarak jinekomasti fiyatları da 15.000 TL civarında değişiyor

Op. Dr. Sedat Baş jinekomasti fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Jinekomasti işlem fiyatları ortalama 1015.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

3.Op. Dr. Defne Erkara

Op. Dr. Defne Erkara, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak 1998 senesinde ikincilikle Çapa Tıp Fakültesini bitirmiştir. Aynı sene üniversitenin estetik, plastik ve rekonstrüktif ana bilim dalını kazandı ve 2004 senesinde uzmanlığını aldı.

Op. Dr. Defne Erkara, en popüler jinekomasti doktorları arasında yer alarak daha birçok alanda estetik operasyonlarını sürdürmektedir. Güncel olarak İstanbul bölgesinde hizmetlerini sürdürmektedir, ortalama olarak Jinekomasti ameliyatı fiyatları ise 15.000 TL civarında değişiyor.

Op. Dr. Leyla Arvas  jinekomasti fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Jinekomasti işlem fiyatları ortalama 1015.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

4.Prof. Dr. Cengiz Açıkel

Prof. Dr. Cengiz Açıkel, 1988 senesinde GATA Tıp Fakültesi üzerinden dereceyle mezun olmuştur. İhtisasını ise GATA Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında 1997 senesinde tamamladı. GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesine atanarak aynı hastanede doçent olarak çalıştı ve aynı zamanda ABD Dallas’ta görev aldı.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel, jinekomasti ve daha birçok alanda hizmet vermektedir. Batı Ataşehir’de yer alan özel muayenehanesinde serbest hekim olarak çalışmaktadır. Ortalama olarak jinekomasti ameliyatı fiyatları 2022 ise 15.000 TL civarında değişmektedir.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel  jinekomasti fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Jinekomasti işlem fiyatları ortalama 1015.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

5.Op. Dr. Evren Tevfik İşçi

Op. Dr. Evren Tevfik İşçi, plastik cerrahi alanında Hacettepe Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümü üzerinden uzmanlığını alarak hastaların kişisel ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır ve aynı zamanda plastik cerrahi ve estetik kliniğinde hizmetlerini sürdürmektedir.

En iyi Jinekomasti doktoru olarak Op. Dr. Evren Tevfik İşçi, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesidir ve kendi kliği üzerinden hizmetlerini sağlıyor. Ortalama olarak jinekomasti fiyatları ise 15.000 TL civarında değişmektedir.

Op. Dr. Evren Tevfik İşçi  jinekomasti fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Jinekomasti işlem fiyatları ortalama 1015.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

6.Op. Dr. Ekrem Keskin

Op. Dr. Ekrem Keskin, 1986 senesinde İstanbul’da doğru ve 2010 senesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. Aynı tarihte tıpta uzmanlık sınavında plastik cerrahi bölümünden yana yaptı ve sınava dereceyle girdi.

Op. Dr. Ekrem Keskin güncel olarak Kadıköy’deki özel muayenesinde muayene yapmaktadır, ameliyatlarını ise Medicana Hastanesi ve Acıbadem Hastanelerinde yapmaya devam etmektedir. Op. Dr. Ekrem Keskin sadece jinekomasti doktoru olarak değil birçok alanda hizmetlerini sürdürmektedir. Ortalama jinekomasti fiyatları ise 15.000 TL’den başlamaktadır.

Op. Dr. Ekrem Keskin jinekomasti fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Jinekomasti işlem fiyatları ortalama 1015.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

7.Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesini 1996 senesinde bitirdi. TUS sınavı ile Ankara Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilim Dalı’nda ihtisas yapmaya hak kazanarak 2002 senesinde estetik cerrah oldu.

En iyi Jinekomasti doktoru arasında bulunan Op. Dr. Orhan Murat Özdemir, güncel olarak Ankara bölgesinde kendi kliniğinde hastalarını kabul etmektedir. Sadece jinekomasti değil daha birçok alanda da estetik ameliyatlarını başarılı şekilde sürdürmektedir. Ortalama olarak jinekomasti fiyatları ise 15.000 TL’den başlamaktadır.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir  jinekomasti fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Jinekomasti işlem fiyatları ortalama 1015.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

8.Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu

Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu, 1972 senesinde Ankara’da doğdu ve 1990-1996 seneleri arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamladı. 1997 ve 2003 seneleri arasında Gazi Üniversitesinde ihtisasını tamamladı ve 2014 senesinde Ankara Memorial Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünün kurucu Plastik Cerrahı olarak yer aldı.

Dr. Tarık Çavuşoğlu hem deneysel hem de klinik dalda kazanılmış birincilikleri mevcuttur. 2016 senesinden bu yana Ankara bölgesinde özel muayenehanesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Ortalama olarak jinekomasti fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır.

Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu jinekomasti fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Jinekomasti işlem fiyatları ortalama 1015.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

9.Op. Dr. Mehmet Semih Ayhan

Op. Dr. Mehmet Semih Ayhan, 2000 senesinden bu yana Manisa’da hizmet sağlamış ve ardından 2018 senesinde açtığı özel ofisinde Manisa merkezde çalışmaktadır. Aynı zamanda İzmir Kent Alsancak ve Bayraklı Tıp Merkezlerinde hastalarını birçok alandaki uzmanlığı ile kabul etmektedir.

Op. Dr. Mehmet Semih Ayhan jinekomasti alanında ve daha birçok estetik alanında hizmet vermektedir, ameliyatsız yüz estetiği, burun eğriliği gibi alanlarda da hizmetleri bulunuyor. Ortalama olarak jinekomasti fiyatları ise 15.000 bin TL civarında değişebilmektedir.

Op. Dr. Mehmet Semih Ayhan  jinekomasti fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Jinekomasti işlem fiyatları ortalama 1015.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

10.Op. Dr. Onurkan İdacı

Op. Dr. Onurkan İdacı, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldıktan sonra 2005 senesinde Erciyes Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı ve ardından 2011 senesinde tamamladığı ihtisasın ardından devlette çalıştı ve sonrasında, Ankara’da kendi kliniğini açarak hizmet ağını genişletmiştir.

Yurt dışından ve yurt içinden birçok müşterisi bulunan Op. Dr. Onurkan İdacı, en iyi jinekomasti doktoru olmaktadır ve klinikte tüm hastaların konfor ve sağlığını göz önüne almaktadır. Ortalama olarak jinekomasti fiyatları ise 15.000 bin TL’den başlamaktadır.

Op. Dr. Onurkan İdacı jinekomasti fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Jinekomasti işlem fiyatları ortalama 1015.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Jinekomasti Nedir?

Jinekomasti nedir konusunda erkeklerde görülen östrojen ve testosteron hormonlarının dengesizliği nedeniyle meme dokusu miktarındaki anormal fakat iyi huylu büyümeye verilen isimdir. Jinekomasti, bazı hastalarda tek meme veya iki memeyi birden etkileyebilmektedir. Her iki memede de düzensiz olarak etkilenip birbirinden farklı boyutlara ulaşabilir. Yeni doğanlar, ergenlik çağındaki erkekler ve yaşlı erkekler, hormon düzeylerindeki normal değişikliklerin bir sonucu olarak jinekomasti geliştirebilirler. Fakat jinekomasti gelişmesi için farklı nedenlerde bulunur.

Jinekomasti, birçok vakada ciddi bir sorun değildir fakat bu durumla baş etmek bireyler için zor olabilir. Jinekomasti ameliyatı fiyatları yorumları bakıldığı zaman erkeklerin göğüslerinde ağrı hissettiği durumlar gözlemlenmiştir fakat bu işlem ile tüm estetik kaygılar giderilmektedir. Bireyin durumdan dolayı bazı vakalarda ise utanma hissetmesi görülebilir. Jinekomasti işleminde ortaya çıkış nedeni durumuna göre bazı hastalarda kendiliğinden iyileşebilmektedir. Bazı hastalarda ise sorunun çözümünde ilaç tedavisi veya ameliyat gereklidir.

Jinekomasti Neden Olur?

Jinekomasti neden olur konusunda sıklıkla testosteron hormonunun düzeyindeki dalgalanmalardan kaynaklanabilir. Testosteron hormonu miktarında görülen düşüş, bireylerde testosteronun etkilerini bloke eden ve testosteronu azaltan, östrojen seviyesini artıran koşullardan kaynaklanabilir. Vücuttaki hormon dengesi durumu da birçok nedene göre bozulabilmektedir. Jinekomasti neden olur konusunda bazı nedenleri arasında doğal hormon değişiklikleri, ilaç, uyuşturucu ve alkol kullanımı çeşitli sağlık koşullarından kaynaklanan komplikasyonlar ve bazı bitkisel ürünlerle takviyelerin kullanımı yer alır.

Testosteron ve östrojen hormonları hem erkek hem de kadınlarda cinsiyet özelliklerini kontrol eder. Testosteron, kas kütlesi ve aynı zamanda diğer erkeksi özellikler olan vücut kılı gibi durumları kontrol ederken, östrojen hormonu da göğüslerde büyümesi de dahil olmak üzere kadınsı özellikleri kontrol etmektedir. Östrojen kadınlık hormonu olarak tanımlansa da normal şartlar altında çok küçük miktarlarda erkeklerde üretir.

Jinekomasti Ameliyatı Nedir?

Jinekomasti ameliyatı nedir bakıldığı zaman jinekomasti ameliyatsız yöntemler yetersiz kaldığından dolayı jinekomasti ameliyatı kalcı ve tam sonuç elde etme için geliştirilmiştir. Bu ameliyat oldukça etkilidir ve kalıcı sonuçlar oluşturma eğilimindedir Durumunuza bağlı olarak cerrahi tekniğiniz üç farklı şekilde yapılabilir. Bu teknikler, Vaser Liposuction, kesi tekniği, genişletilmiş insizyon tekniği olmaktadır.

Jinekomasti ameliyatı daha düz ve erkeksi bir göğsü geri kazandırır. Erkeklerde meme küçültme ameliyatı geçirdikleri zaman görünüşlerine daha fazla güven duyabilir, kaygı ve utanç azaltılabilir ve estetik kaygılar tamamen giderilebilir.

Jinekomasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Jinekomasti ameliyatı nasıl yapılır için, kesi yöntemi ile yapıldığında hastalar öncelikle genel anestezi ile uyutulur. Göğüsün yanların ve kol altına yakın yerlerden kesiler açılır ve Liposuction kanülleri kesilerden göğse kadar yerleştirilir. Cihazın vakum özelliği ile fazla olan yağ dokuları tahliye edilir. Fazla yağlar alındıktan sonra göğüsler kadınsı formdan kurtarılmak için kalan yağ dokuları meme şekli revize edilir. İşlemler tamamlandıktan sonra kesiler dikilir ve ameliyat tamamlanır.

Ameliyat sonrasında göğüs şeklini oturtacak baskılı bir bandaj önerilir ve bu bandajlardan sonra özel bir atlet kullanımı da doktor tarafından önerilmektedir.  Ameliyat sonraki 3 gün dinlenmek, kol ve omuzları çok fazla hareket ettirmemek için kişilerin konforu ve iyileşme süreci açısından önemlidir. Ameliyatın üçüncü günü çok uzun sürmemesi şartıyla duş alınabilir, işe geri dönülebilir ve hafif yürüyüşler yapılabilir.

Jinekomasti Ameliyatı Sonrası

Jinekomasti ameliyatı sonrasında hastalar ağrı veya acı hissetmez, ameliyatın ardından iki ila üç günde hastaların dinlenmesi tavsiye edilir. Hastalar ameliyatın ardından yürüyebilir durumdadır fakat dinlenmeleri iyileşme sürecinin hızlanması açısından önemlidir. Ameliyat ardından ilk birkaç gün dikişlerin zorlanmaması için katı gıdaların alınmaması gerekir. Jinekomasti ameliyatı sonrası hastaların 3 haftalık süre ile korse takması gerekir, bu korse, doktorun izni ile çıkarıldıktan sonra gündüzleri spor yaparken yani ağır aktivitelerde 6 hafta daha kullanılması önerilir.

Jinekomasti ameliyatı sonrası hastaların günlük yaşamlarında dönmeleri için bir hafta beklemeleri gerekir. Bu bir haftanın sonunda hafif egzersizler ve yürüyüşler yapılabilir fakat hastaların kendilerini zorlayacak olan hareketlerden kaçınmaları gerekir. Hastaların genellikle ilk üç ay boyunca ameliyat bölgesini güneş ışınlarından korumaları önerilir.

Jinekomasti Kimlere Uygulanabilir?

Jinekomasti kimlere uygulanır konusunda herhangi bir hastalık için ilaç tedavisi görmeyen ve ergenlik çağı tamamlanarak üzerinden belli bir süre geçen erkeklerde uygulanabilir. Genel olarak mevcut sarkıklıkları fazla olan veya meme dokusu çok büyük olan tüm erkekler jinekomasti ameliyatına uygundur. Jinekomasti ameliyatında gerekli olan kriterler arasında meme başı sarkıklığının belli bir ölçünün altına inmesi bir kriterdir. Hacim olarak 50 ila 100 cc arası olması gereken meme dokusunun 200- 300 cc’lere ulaşması jinekomasti estetiği için yeterli bir kriterdir. Herhangi bir üst yaş sınırı bulunmamaktadır.

Jinekomasti Ameliyatı Güvenli midir?

Jinekomasti ameliyatı, kas üzeri ameliyatı olarak düzgün bir seviyede yapılırsa ve kas altına inilmezse güvenli bir operasyondur. Kasın altına inildiğinde ise düşük de olsa pektoral kasa, göğüs kafesine, kemiklere veya akciğere zarar verme ihtimali bulunmaktadır. Bu nedenle donanımlı merkezlerde uzman kişiler tarafından yapılmalı önemlidir.

Jinekomasti ameliyatı güvenli midir konusunda bu işlem cerrahi bir operasyondur ve azda olsa kanama, morarma gibi riskleri olabilir. Eğer aşırı meme dokusu alınırsa meme başının alt kısmında çökme olabilmektedir. Bu nedenle operasyonun konusunda uzman doktorlar tarafından tam donanımlı ve güvenli bir merkezde yapılması önemlidir.

Jinekomasti Ağrılı mı?

Jinekomasti ağrılı mı bakıldığı zaman kişisel olarak anestezi yapılır, bu sayede ameliyat sürecinde kişiler baygın olacağı için kesinlikle acı hissetmezler. Ameliyat, memenin büyüklüğü ve uygulanan yöneteme bağlı olarak değişse de ortalama olarak 60 dakika sürebilir ve bu süreçte kişiler hiçbir şey hissetmezler.

Jinekomasti işleminde dokuların uyuşmasını sağlayan ve ağrı kesen uzun etkili anestezik ilaçlar sayesinde ilk gün dahi ağrı olmamaktadır. Belki hastadan hastaya değişmekle beraber hafif ağrı duyulabilir. Genellikle jinekomasti ameliyatından sonra iki günlük sıkı pansumanın yarattığı sıklık hissi hastayı rahatsız edebilir.

Jinekomasti Ameliyatı Fiyatları

Jinekomasti ameliyatı fiyatları genel olarak uygulanacak cerrahi tekniklere ve yapılacak ameliyat kombinasyonlarına göre değişiklik gösterebilir. Jinekomasti fiyatları, jinekomasti tipine, hastanın meme dokusu büyüklüğü, kilosu, anestezi türü, plastik cerrahın talebine göre değişmektedir. Jinekomasti ameliyatı fiyatlarında cerrahlara danışarak ve ardından muayene olabilir ve öğrenebilirsiniz. Jinekomasti ameliyatı estetik bir girişim olduğu için özel ve devlette yapılan işlemlere göre değişebilir.

Jinekomasti ameliyatı fiyatları 2022 senesi ile birlikte ameliyat sonrasında korse kullanılır bu nedenle fiyatın içerisinde korse ücreti olup olmadığını cerrahınıza sorabilirsiniz. Jinekomasti ameliyatı fiyatlarına en çok etki eden, ameliyatın büyüklük durumudur. Fiyatı etkileyen faktörler arasında kombine ameliyatlarda dahil olabilir.

Jinekomasti Ameliyatı Sonrası Meme Tekrar Büyür mü?

Jinekomasti sonrası meme tekrar büyür mü konusunda hastanın meme başında küçük bir meme dokusu bırakılır. Bu durumlarda meme dokusu bazı kötü hastalıkların oluşmasıyla tekrar büyüyebilir. Aşırı şekilde kilo alımı görüldüğünde kalmış olan yağ dokusunda büyüme olabilir. Teorik olarak bu riskler bulunsa da pratikte tekrar görülmez ve iyi bir ameliyatla beraber jinekomasti durumundan ömür boyu tekrarlamaz.

Hem ergenlik dönemi sırasında veya sonraki dönemde göğüs kısmının büyük olma durumu, psikolojik hem de fiziksel bir kompleks oluşturmaktadır. Hastalar bu durumu kafalarında daha da büyüterek tam bir sorun haline gelmektedir. Bu nedenle günümüzde birçok erkek bir gün içerisinde jinekomasti yaparak bu estetik sorunları üstesinden gelinmektedir.

Jinekomasti Ameliyatı Avantajları

Jinekomasti ameliyatı avantajları konusunda memelerin normalden büyük olma halinin üstesinden gelinmektedir. Günümüzde jinekomasti problemi erkekler için büyük bir estetik kaygı oluşturmaktadır bu nedenle bu ameliyatla beraber hemen sonucun görülmesi, ağrısız ve hızlı iyileşme dönemi gibi avantajları ile erkeklerde en çok talep edilen estetik ameliyatların başında gelmektedir.

Erkekler kadınlardan farklı olarak bu tür problemleri konuşmaktan ve paylaşmaktan hoşlanmazlar bu nedenle jinekomasti ameliyatı hakkında çevreden duydukları yanlış bilgiler sebebiyle bu sorunun tedavisinden vazgeçebilmektedirler. Kalıcı bir uygulama olan jinekomasti, tüm erkeklerin yaptırabileceği uygulamalar arasındadır ve etkili bir cerrahi uygulamadır. Güvenli bir işlem olmasıyla beraber tek etkili kanıtlanmış tedavi yöntemi jinekomasti ameliyatıdır.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Diyetisyenler Hangileri? başlıklı makalemizde diyestisyen, diyestisyenler ve diyetisyen fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.