İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 17 Mart 2022 158 Görüntüleme

El Dolgusu Yapan Doktorlar Kimlerdir? Nasıl Yapılır?

İçindekiler

Bir insanın yaşını en çok nereden anlarız diye bir soru soracak olursak ilk olarak ellerinden söz etmek mümkün olacaktır. Eğer ki belirli bir yaştaysanız el dolgusu yapan doktorlar kimlerdir? Nasıl yapılır? Gibi bir takım konularda araştırmalar yapmak sizin için son derece faydalı olacaktır. Bir insanın vücudunda en çok kullanılan bölge olarak eller için yıpranma her insan için söz konusu olacaktır. Bu sebepten dolayı da her insan belli bir yaşa geldiği zaman el dolgusuna ihtiyaç duyacaktır. El estetiği olarak da bilinen el dolgusu, özellikle kadınlar için çok fazla tercih edilen bir estetik türüdür.

El Dolgusu Nasıl Yapılır?

El dolgusu nedir ya da el dolgusu nasıl yapılır konusu ile ilgili olarak şunları söylemek mümkündür. İlk olarak ellerin fotoğrafı çekilir. Daha sonra ellere lokal anestezi uygulanır. bu uygulama son derece ince iğneler ile yapılır. Çok ince uçlu iğneler sayesinde acı ya da ağrı gibi bir his duymazsınız. Bu iğneler ile ellerin incelmiş olan bölgelerine dolgu enjekte edilir. Kanül uygulandığı için bu işlemin sonunda hiçbir şekilde morluk ya da kanama ile karşı karşıya kalınmaz.

El Dolgusu Yapan Doktorlar Listesi

El dolgusu yaptırmaya karar vermiş olan bir insan, ilk olarak el dolgusu yaptırmak için bu alanda uzmanlık yapan bir doktor bulmanız gerekli olacaktır. Bu tip bir işlemi herhangi bir yerde yaptırmanız sağlık açısından son derece zararlı bir sonuç doğurabilir. Bu sebepten dolayı da el dolgusu yapan doktorlar listesi sizin için son derece faydalı olacaktır.

1- Uzman Dr. Saliha Kırbaş

2- Dr. Serdar Nasır

3- Dr. Leyla Arvas

4- Dr. Özlem Tuncayengin

5- Mustafa Karataş

6- Dr. Hakan Teymur

7- Dr. Fatih Öktem

7- Dr. Polat Yiğit

9- Nedim Sarıfakıoğlu

10- Doç. Dr. Esin Yalçınkaya

Uzm. Dr. Saliha Kırbaş

Ankara el dolgusu yapan doktorlar şeklinde bir arama yapacak olursanız Uzman Dr. Saliha Kırbaş dolgu alanında uzman doktorlardan biri olarak tanınır. Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur olan Uzman Dr. Saliha Kırbaş 2013’te İtalya’da bu konu ile ilgili önemli bir eğitim almıştır. Uzman Dr. Saliha Kırbaş, el dolgusunun yanı sıra, ve cerrahinin diğer bütün alanlarında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Saliha Kırbaş el dolgusu fiyatı almak için Uzman Dr. Saliha Kırbaş kliniğinden randevu alarak muayene olmanız gerekli olacaktır.

Uzm. Dr. Saliha Kırbaş el dolgusu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama el dolgusu işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Serdar Nasır

Prof. Dr. Serdar Nasır, ve yüz estetiği alanında son derece tecrübeli bir doktordur. Bunun yanı sıra, aynı zamanda el dolgusu alanında da son derece önemli işlere imza atmıştır. Prof. Dr. Serdar Nasır 1996 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra akademik anlamda da pek çok estetik konusu ile ilgilenmiştir. Prof. Dr. Serdar Nasır, 2012 yılında çok önemli bir projeye imza atarak, Türkiye’nin ikinci, dünyanın ise 22. yüz naklini gerçekleştirmiştir. Prof. Dr. Serdar Nasır, estetik cerrahi alanında; yüz estetiği başta olmak üzere el dolgusu ve cinsiyet değişikliğinde kadınsı bir yüz elde etme konusunda başarılı pek çok ameliyat yapmıştır. Ayrıca meme dikleştirme ameliyatı konusu ile ilgili olarak da son derece başarılı bir doktordur. Prof. Dr. Serdar Nasır el dolgusu fiyatı için Prof Dr. Serdar Nasır kliniğinden randevu alabilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Nasır el dolgusu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama el dolgusu işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Leyla Arvas

Op. Dr. Leyla Arvas, İstanbul’un Nişantaşı semtinde yer alan özel kliniğinde hizmet veren bir estetik ve cerrahi uzmanıdır. El dolgusu ve konuları ile ilgili son derece tecrübeli ve ünlü doktorlar arasında yer almaktadır. El dolgusunun yanı sıra çeşitleri ve pek çok plastik cerrahi alanında çalışmalar yapmaktadır. İstanbul’da en iyi el dolgusu yapan doktorlar içerisinde yer alan doktorlardan biri olan Op. Dr. Leyla Arvas, bu işlemi son derece büyük bir titizlikle uygular. uygulaması ve el dolgusu yaptıranlar tarafından tavsiye edilen bir doktor olan Op. Dr. Leyla Arvas el dolgusu fiyatları için Op. Dr. Leyla Arvas estetik kliniğinden randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Leyla Arvas el dolgusu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama el dolgusu işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin

Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin 2000 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından tıbbi fizyoloji uzmanlığı almış ve 2004 yılında dermatoloji alanında da bir uzmanlık almıştır. El dolgusu ve çeşitleri bakımından son derece başarılı olan Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin hem plastik cerrahi alanında hem de dermatoloji alanında son derece aktif bir şekilde çalışmaya devam eden bir doktordur. Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin, 2016 yılında kendi muayenesini açmış ve el dolgusu, dudak dolgusu, göz altı ışıltı, boyun ve yüz germe operasyonu gibi pek çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin el dolgusu fiyatları için ilk önce muayene olmanız gerekli olacaktır.

Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin el dolgusu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama el dolgusu işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mustafa Karataş

El dolgusu, dudak dolgusu, Paris ışıltısı ve gibi pek çok alanda uzman olan ve yine bu alanlarda Platin Uygulayıcı ödüllerine sahip olan Dr. Mustafa Karataş alanında son derece uzman bir doktordur. Dr. Mustafa Karataş, 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik ve Plastik Cerrahi bölümünden mezun olmuştur. En iyi ve el dolgusu yapan plastik cerrahi doktorlarından biri olarak ün yapmıştır. El dolguusu, dudak dolgusu, yüz dolgusu,  her tür , teosyal, anti aging ve de hiyalüronik asit gibi konular ile ilgili olarak uluslararası eğitici sertifikalara sahip olan Dr. Mustafa Karataş ve el dolgusu denildiği zaman akla ilk gelecek olan doktorlardan biridir. Dr. Mustafa Karataş, uzun yıllar boyunca kendi muayenesinde, yüz germe ve el dolgusu alanında hizmet veren ünlü bir doktordur. Dr. Mustafa Karataş el dolgusu fiyatı almak için Dr. Mustafa Karataş kliniğinden randevu almanız yeterli olacaktır.

 Dr. Mustafa Karataş el dolgusu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama el dolgusu işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

 

Op. Dr. Hakan Teymur

Op. Dr. Hakan Teymur, alanında uzman bir plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi doktorudur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, estetik cerrahi bölümü mezunudur. El dolgusu, yüz dolgusu, dudak dolgusu ve her tür ve de yüz gerdirme gibi pek çok konu başta gelmek üzere tüm estetik cerrahi işlemleri uygulamaktadır. El dolgusu yapan estetik cerrahi uzmanları arasında yer alan Op. Dr. Hakan Teymur, kendi özel kliniğinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Hakan Teymur el dolgusu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama el dolgusu işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Fatih Öktem

Op. Dr. Fatih Öktem, estetik plastik ve rekonstrüktif Cerrahi uzmanları arasında son derece ünlü bir estetik cerrahi uzmanıdır. El dolgusu, dudak ve yüz dolgusu gibi pek çok alanda oldukça başarılı bir estetik konstüktif uzmanı olan Op. Dr. Fatih Öktem, aynı zamanda çene dolgusu, göz altı ışık dolgusu her tür uygulamaları ve meme estetiği ile ilgili olarak pek çok ameliyat yapmaktadır. Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Op. Dr. Fatih Öktem Estetik Plastik ve Cerrahi Kliniği’nde hizmet veren Op. Dr. Fatih Öktem, el dolgusu için en çok tercih edilen plastik cerrahi uzmanlarından biridir. Ankara el dolgusu yapan merkezler şeklinde bir araştırma yapacak olur isek Op. Dr. Fatih Öktem Kliniği sizin için son derece faydalı olacaktır. Op. Dr. Fatih Öktem el dolgusu fiyatları için ilk olarak bir randevu alarak muayene olmanız gerekli olacaktır. Neden diye soracak olursanız bu işlem, kişiden kişiye değişkenlik gösteren bir işlemdir ve her cilt tipinin ihtiyaçlarının farkına göre belirlenir.

Op. Dr. Fatih Öktem el dolgusu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama el dolgusu işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Polat Yiğit

Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) mezunu olan Op. Dr. Polat Yiğit, 2010 yılında Anakara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Plastik Cerrahi alanında ihtisas yapmış ve plastik cerrahi uzmanı unvanını almıştır.  Kırışıklık tedavisi alanında olduğu kadar el dolgusu konusu ile ilgili olarak da son derece başarılı bir uzmandır. Op. Dr. Polat Yiğit, uzun yıllardır özel muayenesinde hizmet vermeye devam etmektedir. El dolgusu ve kırışıklık tedavisi alanında ün yapmış olan bir doktor olarak Op. Dr. Polat Yiğit, pek çok plastik cerrahi işlemleri gerçekleştirmektedir. Op. Dr. Polat Yiğit el dolgusu fiyatı nedir diye soracak olursanız ilk olarak Op. Dr. Polat Yiğit kliniğinden randevu almak şartıyla muayene olmanız gerekli olacaktır.

Op. Dr. Polat Yiğit el dolgusu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama el dolgusu işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Nedim Sarıfakıoğlu

“Tıpta araştırma tipleri, etik kurallar ve eser oluşturma ilkeleri” adlı sempozyumu ile ünlü olan estetik ve plastik cerrahi uzmanı Nedim Sarıfakıoğlu bu alanda pek çok çalıştay projesinde yer almıştır. El dolgusu ve estetik cerrahi alanında pek çok sayıda operasyon gerçekleştirmiş olan Nedim Sarıfakıoğlu estetik cerrahi operasyonlarını özel muayenehanesinde gerçekleştirmektedir.

Nedim Sarıfakıoğlu el dolgusu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama el dolgusu işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Esin Yalçınkaya

Doç. Dr. Esin Yalçınkaya, mezuniyetinin ardından Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisas yapmıştır. Tıp eğitimini bitirdikten sonra özel hastanelerde görev yapmıştır. Doç. Dr. Esin Yalçınkaya Kulak – burun, baş ve boyun cerrahisi alanında hizmet vermektedir. Bütün bunların yanı sıra el dolgusu hizmeti de vermektedir. Alanında son derece başarılı operasyonlara imza atmış olan Doç. Dr. Esin Yalçınkaya özel muayenesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Doç. Dr. Esin Yalçınkaya el dolgusu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama el dolgusu işlem fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paris Işıltısı Yapan Merkezler Ve Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde paris ışıltısı, paris ışıltısı dikkat edilmesi gerekenler ve paris ışıltısı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.