İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 15 Mart 2022 230 Görüntüleme

Paris Işıltısı Yapan Merkezler Ve Güncel Fiyatları

İçindekiler

Paris ışıltısı, adı üstünde ışıltılı bir cilt için gerekli olan bir uygulamadır. Bu sebepten dolayı da Paris Işıltısı yapan merkezler ve güncel fiyatları ile ilgili bir araştırma yapmak söz konusu olacaktır. Gençlik aşısı olarak da bilinen bu Paris Işıltısı adı verilen teknik, son derece ciddi bir işlemdir ve mutlaka bir uzman doktor tarafından yapılması gerekli olacaktır.

Paris Işıltısı Nedir?

Paris ışıltısı diye bir şey duydunuz ve Paris ışıltısı nedir konusu ile ilgili olarak bir araştırma yapmak istiyorsunuz. Bu sebepten dolayı sizin için, Paris ışıltısı nedir, ne değildir konusunu araştırdık. Paris ışıltısı,  NCFT (New Cellular Treatment Factor) şeklinde açılımı olan ve hücrenin kendi kendini yenilemesi  için gerekli olan mineral, vitamin, amino asit, koenzim,  nükleik asitler ve de hiyaluronik asit içeren bir ürün ile yapılır. Cilde enjeksiyon yolu ile çok özel bir sıvı uygulanır. Zaman içinde yavaşlamış olan hücrelerin yeniden canlanması için gerçekleştirilen bu işlem ile çok daha parlak, sıkı ve sağlıklı bir cilde kavuşmak mümkün olacaktır.

Paris ışıltısı yaptırmak amacı ile ilgili olarak son derece ince bir araştırma yapmanız da son derece büyük bir önem taşır. Paris ışıltısı yaptırmak için son derece ciddi bir estetik merkezi ile görüşmeniz gerekli olacaktır. Neden diye soracak olur iseniz, çünkü bu işlem plastik cerrahi bir bilgi gerektiren özel bir işlemdir. Bu sebepten dolayı da gençlik aşısı olarak da adlandırılmakta olan Paris ışıltısını öyle gelişi güzel bir yerde, herhangi birine yaptırmanız da hayatınızda vereceğiniz en kötü karalardan biri olabilir. Sonuç olarak güzel görünmek için sağlığınızdan olmanız da söz konusu olacak olan ihtimaller dâhilinde yer alacağı için mutlaka ama mutlaka bu işin ehli olan bir doktor tarafından yapılması son derece büyük bir önem taşır. İşte tam da bu sebepten dolayı en iyi Paris ışıltısı yapan merkezler listesi olarak sizin için bu yazıyı hazırladık;

En İyi Paris Işıltısı Yapan Merkezler Listesi

Cildine özen gösteren her insanın yaptırmak isteyeceği bir teknik olan Paris ışıltısı, sağlıklı ve güzel bir görünüm elde etmek amacı ile yapılır. Paris ışıltısını sadece kadınlar değil erkekler de tercih edebilir. Ancak bu tür işlemler her zaman için bir sağlık merkezinde yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Estetik ve plastik cerrahi uzmanları tarafından yapılması son derece önemli olan bu yöntem ile yaşınızdan çok daha genç ve de çok daha diri bir cilde kavuşmanız mümkün olacaktır. Paris ışıltısı yapan klinikler hangileridir diye soracak olur iseniz sizin için Paris ışıltısı yapan en iyi klinikleri araştırdık.

  • Özel Mayasante Polikliniği
  • Dermal Klinik
  • Mustafa Karataş Kliniği
  • Ömür Tekeli Kliniği
  • Özgür Koldaş Kliniği
  • Zen Poliklinik
  • Dr. Türker Üstün kliniği
  • Orhan Murat Özdemir kliniği
  • Dr. Güncel Öztürk kliniği
  • Fahri Mola kliniği

Özel Mayasante Polikliniği – Paris Işıltısı

Paris ışıltısı için en ünlü merkezlerden biri olan Mayasante polikliniği Paris ışıltısı için son derece etkili bir sonuç elde etmenize neden olur. Florida laboratuarı tarafından geliştirilen, formül ile (NCTF 135HA) cildi yenilemeye yarayan ve cilde başka bir boyut kazandıran tekniklerden biri olarak yapılacak olan Paris ışıltısı için en önemli merkezlerden biridir.

Mayasante medikal estetik alanında hizmet veren ciddi bir kurumdur. Pek çok kişi Mayasante medikal estetik polikliniğinde geçirdiği operasyon sonrası aynaya baktığında karşı karşıya geleceği görüntünün memnuniyetini arttırmak ve yıpranmış bir ciltten kurtulmanın yollarını geliştirilme amacı ile çalışan özel bir estetik kliniğidir. Mayasante Paris ışıltısı fiyat konusu için ilk önce muayene olmanız gerekli olacaktır.

Dermal Klinik

Dermatolog Doktor Filiz Altıoğlu Çığ tarafından açılmış olan Dermal Klinik, Paris ışıltısı ve diğer pek çok cilt güzelleştirme işlemleri hususunda özel bir hizmet vermektedir. Dermatolog Dr Filiz Altıoğlu Çığ Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi dermatoloji bölümünden mezun olmuştur. Akademik anlamda kariyerine devam etmekte olan dermatolog Dr Filiz Altıoğlu Çığ, kendine ait olan Dermaklinik’te hizmet vermektedir. Dermatolog Dr Filiz Altıoğlu Çığ Paris ışıltısı fiyat diye bir araştırma yapacak olur iseniz Bu fiyatların kişiden kişiye değişkenlik göstereceğini söylememiz mümkün olacaktır. Bunun sebebi de şudur ki her insanın cildi birbirinden farklıdır. Bu sebepten dolayı da birbirine göre değişkenlik gösteren farklı sorunlar ile karşı karşıya gelinmesi son derece normal olacaktır. Böyle bir sebepten ötürü de muayene öncesi herhangi bir fiyat verilmesi son derece yanlış olacaktır.

Dr. Mustafa Karataş Kliniği

Dr. Mustafa Karataş, 2022’de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Türkiye çapında en iyi estetik ve plastik cerrahi doktoru olan Dr. Mustafa Karataş, Paris ışıltısı,  yüz estetiği, anti aging ve hiyalüronik asit gibi pek çok konuda uluslararası düzeyde eğitici sertifikaları vardır. Dr. Mustafa Karataş, Türkiye’de estetik ve plastik cerrahi uzmanları arasında sıralarda yer alır.

Dr. Mustafa Karataş Paris Işıltısı fiyatları, kişiye göre değişir. Her insanın yüzünde yapılması gereken işlemler farklı olacaktır. Her cilt tipine uygulanacak olan işlem farklıdır. Bu sebepten dolayı tüm bunlara bir muayene sonrası karar verilir.

Dr. Ömür Tekeli Kliniği

2001 yılında, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. Ömür Tekeli, mezun olduktan hemen sonra Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimimi tamamlamıştır. 2009 yılında Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar) uzmanı olmuştur. Türkiye’de Paris ışıltısı yapan en iyi doktorlar arasında yer almakta olan Dr. Ömür Tekeli, kendi kliniğinde bu hizmeti vermektedir. Dr. Ömür ülkenin dört bir yanından pek çok hekime de cilt hastalıkları ve cilt estetiği konuları ile ilgili olarak pek çok eğitim vermektedir. Dr. Ömür Tekeli Paris ışıltısı fiyatları için Dr. Ömür Tekeli tarafından ilk olarak muayene olmanız gerekli olacaktır.

Dr. Özgür Koldaş Kliniği

Dr. Özgür Koldaş Hatay Üniversitesi’nde Tıp okumuştur. alanında uzmanlık yapan bir estetik doktoru olan Özgür Koldaş, kendi kliniğinde Paris ışıltısı hizmeti de vermektedir. Paris ışıltısı konusu ile ilgili olarak cilt yenileme ve cildin kendi yaşından daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşması amacı ile çalışma yapmakta olan Dr. Özgür Koldaş, Ankara’da hizmet vermektedir. Dr. Özgür Koldaş, Paris ışıltısı fiyat olarak bir araştırma yapacak olur iseniz ilk olarak bir muayene olmanız gerekli olacaktır. Her cilt tipinin birbirinden farklı olarak farklı değişkenleri vardır. Bu sebepten dolayı da Paris ışıltısı yaptırmak için net bir fiyat almak amacı ile ilk olarak cildinizin gerekli görülen özelliklerini tespit ettirmeniz gerekli olacaktır.

Zen Poliklinik

Özel Zen Polikliniği, estetik cerrahi ve güzellik merkezi olarak hizmet veren bir merkezdir. Paris ışıltısı için Zen Poliklinik en çok tercih edilen merkezlerden birisidir. Paris ışıltısından farklı olarak saç ekimi gibi pek çok alanda da hizmet veren Zen Poliklinik, İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmet vermeye devam etmektedir. Zen Poliklinik Paris ışıltısı fiyatları için ilk olarak cildinizin bir takım tetkik ve muayenelerden geçmesi gerekli olacaktır.

Opr. Dr. Türker Üstün kliniği

Opr. Dr. Türker Üstün, Türkiye’de Paris ışıltısı yapan en iyi estetik ve plastik cerrahi uzmanarı arasında yer almaktadır. 2002 yılında Celal Bayar Üniversitesi’nin tıp fakültesi bölümünden mezun olmuş olan Türker Üstün,  Afyon Kocatepe Üniversitesi estetik cerrahi bölümünde uzmanlığını almıştır.  Opr. Dr. Türker Üstün, 2019 yılında kendi kliniğini açmış ve orada hizmet vermeye devam etmiştir.

Opr. Dr. Türker Üstün Paris ışıltısı fiyatları nasıldır şeklinde bir soru soracak olur iseniz bu uygulama doğal olarak kişiden kişiye cilt tipine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik yapılacak olan işlemin çeşidine ve de uygulanacak olan tekniklere göre bir takım değişkenlikler gösterir. Her insanın estetik anlamında ihtiyaçları birbirine göre farklı olacaktır. Bu sebepten dolayı tek bir fiyat verilmesi bu tür işlemler için hiçbir zaman mümkün olamaz.

Dr. Orhan Murat Özdemir kliniği

Dr. Orhan Murat Özdemir Türkiye’de Paris ışıltısı yapan estetik cerrahi uzmanlarından biri olarak ün yapmış olan bir doktordur. Dr. Orhan Murat Özdemir Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, estetik plastik cerrahi bölümünden mezun olmuş ve ardından Kırıkkale Yüksek İhtisas hastanesinde görev yapmıştır.  2006 yılında kendi muayenehanesini açmıştır.

Dr. Orhan Murat Özdemir Paris ışıltısı fiyatları için Dr. Orhan Murat Özdemir’den bir randevu almanız gerekli olacaktır. Bu sebepten dolayı ilk olarak Dr. Orhan Murat Özdemir’den Paris ışıltısı için bir muayene randevusu almanız gerekli olacaktır.

Opr. Dr. Güncel Öztürk kliniği

İstanbul’da kliniği olan Opr. Dr. Güncel Öztürk, daha çok burun estetiği, göğüs estetiği ve diğer pek çok plastik cerrahi alanlarında görev yapmaktadır. Bunun yanı sıra Paris ışıltısı alanında da son derece başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş olan Dr. Güncel Öztürk Paris ışıltısı fiyatı almak için klinikte bir muayene için randevu almanız gerekli olacaktır.

Dr. Fahri Mola Kliniği

Dr. Fahri Mola Türkiye’de Paris ışıltısı operasyonu ve yüz germe ameliyatı konusunda uzmanlık yapmış olan en iyi doktorlar arasında yer almaktadır. 1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş olan Dr. Fahri Mola, İzmir Güzelyalı Askeri hastanesinde görev yapmıştır. Sonrasında Alsancak’ta kendi kliniğini açmıştır. Dr. Fahri Mola, hala Alsancak’taki kendi kliniğinde Paris ışıltısı alanında da hizmet vermektedir. Dr. Fahri mola Paris ışıltısı fiyat için ilk olarak bir muayene olmanız söz konusu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Sıvı Yüz Germe Yapan Doktorlar Ve Fiyatları başlıklı makalemizde sıvı yüz germe yüz germe fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.