İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 13 Mart 2022 218 Görüntüleme

En İyi Sıvı Yüz Germe Yapan Doktorlar Ve Fiyatları

İçindekiler

İnsan vücudunda belirli bir yaştan sonra birtakım sarkmalar meydana gelebilir. Bu sebepten dolayı en iyi sıvı yüz germe yapan doktorlar ve fiyatları şeklinde bir araştırma yaptığınız zaman karşınıza en iyi yüz germe yapan doktorlar çıkacaktır. Sıvı yüz germe yöntemi, bir takım gereklilikler dâhilinde her yaş grubuna yapılmaktadır. Kadın ve erkek fark etmeksizin her insana uygulanabilecek olan sıvı yüz gerdirme yöntemi, yüzde meydana gelmiş olan kırışıklıkların ya da sarkmaların toparlanmasına ve çok daha genç bir yüz görünümünün kazandırılmasına yardımcı olur.

 En İyi Sıvı Yüz Germe Yapan Doktorlar Listesi

Günümüzde artık hemen hemen herkesin tercih ettiği bir yöntem olarak sıvı yüz germe yöntemi ile çok daha genç görünmek mümkün. Ancak bu yöntemi uygulayacak olan doktor seçimi de son derece önemli olacaktır. Bu sebepten dolayı Türkiye’de en iyi sıvı yüz germe yapan doktorlar listesi sizin için sıraladık;

1- Mustafa Karataş

2- Mete Aksu

3- Orhan Murat Özdemir

4- Türker Üstün

5- Haldun Kamburoğlu

6- Ozan Balık

7- Melda Demirtaşoğlu

8- Oben Karakuş

9- Fahri Mola

10- Ali Gürlek

Dr. Mustafa Karataş

Dolgu ve kırışıklık tedavileri konularında Platin Uygulayıcı ödülleri olan Dr. Mustafa Karataş, 2002 senesinde Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Türkiye çapında en iyi estetik ve plastik cerrahi doktoru olarak bilinir. Yüz estetiği, teosyal, anti aging ve de hiyalüronik asit konuları ile ilgili olarak uluslararası düzeyde eğitici sertifikaları vardır. Dr. Mustafa Karataş, Türkiye’de estetik ve plastik cerrahi uzmanları arasında ilk 10 doktor arasına girmektedir.

Dr. Mustafa Karataş sıvı yüz germe fiyatları, kişinin yüzünde uygulanacak olan işleme göre değişkenlik göstermektedir. Bir insanın yüzünde yapılması gereken işlemler herkes için birbirinden farklı olacaktır. Sonuç olarak her cildin ihtiyaçları farklıdır Ve bu sebepten dolayı da tüm bunlar muayene sonrası karar verilecek olan şeylerdir. Ancak genel olarak ortalama bir fiyat verecek olur isek, 18000 ile 25000 arası bir rakamdan söz etmek mümkün olacaktır.

Dr. Mustafa Karataş sıvı yüz germe işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sıvı yüz germe işlem fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ozan Balık

Dr. Ozan Balık, Türkiye’de en tanınmış Estetik uzmanlarından biridir. 1999 tarihinde Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Dr. Ozan Balık, Türk Tabipler Birliği, estetik cerrahi Derneği ve Türk Plastik Rekonstrüktif ve de Amerikan Societyof Plastic Surgeons üyelerinden biridir.

Dr. Ozan Balık yüz germe ameliyatlarını kendi kliniğinde gerçekleştirmektedir. Dr. Ozan Balık yüz germe fiyatları için ortalama genel bir rakam verecek olur isek, 20.000 ile 24.000 arası bir rakam söyleyebiliriz Ancak bu kişiden kişiye değişen bir durum olduğu için net bir rakam ancak muayene edildikten sonra ortaya çıkabilir.

Dr. Ozan Balık sıvı yüz germe işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sıvı yüz germe işlem fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Ali Gürlek

Prof. Dr. Ali Gürlek, 1983 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çok başarılı bir estetik plastik cerrahi doktoru olan Prof. Dr. Ali Gürlek, alanında son derece başarılı bir doktor olarak bilinir. En çok sıvı yüz germe alanında ün yapmış olan Ali Gürlek diğer estetik cerrahi operasyonlarına da girmektedir. 2009 yılı itibariyle, kendi kliniğinde hizmet vermekte olan Ali Gürlek, Türkiye üzerinde sıvı yüz germe alanında ilk 10 doktor arasında sayılabilecek en başarılı doktorlardan biridir.

Prof. Dr. Ali Gürlek yüz estetiği fiyatları nedir diye soracak olur iseniz Bu fiyatlar kişiden kişiye değişen, her cildin ihtiyacına uygunluk gösterecek olarak farklı malzeme kullanımı ya da farklı teknik kullanımı ile yapılan işlemler olması nedeniyle değişkenlik gösterir. Bu sebepten dolayı öncelikle muayene edilip ardından belirli bir fiyat söylenebilir. Genel bir fiyat verecek olur isek yaklaşık 18. 000 ila 22. 000 arası fiyatlardan söz etmek mümkün olacaktır.

Prof. Dr. Ali Gürlek sıvı yüz germe işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sıvı yüz germe işlem fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mete Aksu

Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA)’dan mezun olmuş olan Dr. Mete Aksu, rekonstrüktif kozmetik cerrahi alanında uzmandır. Ankara GATA plastik reonstrüktif ve estetik kliniğinde görev yapmıştır. Ardından İstanbul’a dönmüş ve orada hizmet vermeye devam etmiştir. Bunun yanı sıra Mete Aksu, Paşa Deniz hastanesinden yarbay rütbesi ile emekli olmuş bir doktordur.

Dr. Mete Aksu yüz germe estetik fiyatları diye soracak olur iseniz 17.000 – 23.000 arası bir fiyattan söz etmek mümkün olabilir. Ancak bu sadece genel olarak Ortalama bir rakamdır. Neden diye soracak olur iseniz Bu fiyatlar kişiye yapılacak olan işlemlerin gereklerine göre değişecek olan fiyatlardır. Bu sebepten dolayı da ilk olarak bir muayene gerçekleştirilmesi gerekir. Güncel fiyatlar Bu doğrultuda değişkenlik gösterebilir.

Dr. Mete Aksu sıvı yüz germe işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sıvı yüz germe işlem fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Orhan Murat Özdemir

Dr. Orhan Murat Özdemir Türkiye’de yer alan en iyi sıvı yüz germe uzmanlarından biri olarak tanınmış olan bir doktordur. Dr. Orhan Murat Özdemir Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, estetik plastik cerrahi bölümünden mezun olduktan sonra Kırıkkale Yüksek İhtisas hastanesinde mecburi görevini yapmıştır. Ve 2006 yılında kendi muayenehanesini açmıştır.

Dr. Orhan Murat Özdemir yüz germe fiyatları olarak bakacak olur isek ortalama bir estetik cerrahi ameliyatı fiyatı olarak 15.000 diye taban bir sayı söylemek mümkün olacaktır. Ancak bu tür işlemler kişiden kişiye değişkenlik göstereceğim için bu fiyat değişkenlik gösterebilir.

Dr. Orhan Murat Özdemir sıvı yüz germe işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sıvı yüz germe işlem fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Haldun Kamburoğlu

2002 tarihinde Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olmuş olan Prof. Dr. Haldun Kamburoğlu, uzmanlık eğitimini de yine Hacettepe Üniversitesi estetik cerrahi bölümünde tamamlamıştır. Dünya estetik ve plastik cerrahi Cemiyeti ve Amerika plastik cerrahi Cemiyeti bunun yanı sıra bir de estetik Plastik Cerrahi Derneği gibi kuruluşlarda niye diye bulunan bir doktordur.

Prof. Dr. Haldun Kamburoğlu plastik yüz germe cerrahi fiyatları şeklinde bir arama yapacak olur isek genel olarak fiyat aralığı 19. 000 ve 25.000 arasında verilmektedir. Bu fiyatlar sadece genel olarak yaklaşık rakamlardır. İlk Önce bir muayene yapıldıktan hemen sonra net bir fiyat verilebilir. Ancak yapılacak olan işlem herhangi bir muayene yapılmadan önce belirlenemeyeceği için sadece ortalama ve yaklaşık bir rakam verilmesi söz konusu olacaktır.

Prof. Dr. Haldun Kamburoğlu sıvı yüz germe işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sıvı yüz germe işlem fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Fahri Mola

Dr. Fahri Mola Türkiye’de yüz germe operasyonu yapabilen en iyi doktorlar arasında yer alır. 1998 tarihinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş olan Dr. Fahri Mola, İzmir Güzelyalı Askeri hastanesinde görev yapmıştır. Bunun hemen ardından Alsancak’ta kendi kliniğini açmıştır. Dr. Fahri Mola, hala Alsancak’taki kliniğinde görev yapmaya devam etmektedir.

Yurt dışında ve yurt içerisinde makaleleri yayınlanmakta olan Dr. Fahri Mola, estetik ve rekonstrüktif alanında son derece büyük başarılara imza atmış olan bir doktordur. Dr. Fahri Mola yüz germe ve estetik fiyatları 18.000 ile 22. 000 arasında değişmektedir. Bu fiyatların net bir rakama ulaşması için ilk olarak bir muayene edilmesi söz konusu olacaktır. Ardından kullanılan tekniklere göre net bir fiyat belirlenir.

Dr. Fahri Mola sıvı yüz germe işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sıvı yüz germe işlem fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Opr. Dr. Türker Üstün

Opr. Dr. Türker Üstün, Türkiye için sayabileceğimiz ilk 10 yüz germe ve estetik uzmanı arasında yer almaktadır. 2002 tarihinde Celal Bayar Üniversitesi’nin tıp fakültesi bölümünden mezun olmuş olan Türker Üstün, hemen ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi estetik cerrahi bölümünde uzmanlık almıştır. Opr. Dr. Türker Üstün, 2019 yılında kendi kliniğini açmış ve orada hizmet vermeye devam etmiştir.

Opr. Dr. Türker Üstün sıvı yüz germe estetik fiyatları 20.000 ve 24000 arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik yapılacak olan işlemin çeşidine ve de uygulanacak olan tekniklere göre bir takım değişkenlik ler gösterir. Kişinin estetik anlamında gereksinimleri herkese göre farklı olacaktır. Bu sebepten dolayı tek bir fiyat verilmesi bu tür işlemler için mümkün olamaz.

Opr. Dr. Türker Üstün sıvı yüz germe işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sıvı yüz germe işlem fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Oben Karakuş

Dr. Oben Karakuş, İstanbul Yeditepe Üniversitesi İngilizce tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlığını ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi plastik cerrahi bölümünde yapmıştır. Günümüzde İzmir Özel Ege şehir hastanesinde görev yapmaya devam etmektedir. Sıvı yüz germe operasyonunun yanı sıra diğer estetik operasyonlarını da son derece başarılı bir şekilde gerçekleştiren Dr. Oben Karakuş, İzmir’de kendi kliniğinde görev yapmaya devam etmektedir. Dr. Oben Karakuş sıvı yüz germe fiyat için ortalama olarak 18.00 ile 24.000 arası bir yaklaşık fiyat vermek mümkün olacaktır.

Dr. Oben Karakuş sıvı yüz germe işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sıvı yüz germe işlem fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Melda Demirtaşoğlu

2000’de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş olan Dr. Melda Demirtaşoğlu, Dermatoloji ana bilim dalında uzmanlık almıştır. Sıvı yüz germe alanında son derece başarılı olan Dr. Melda Demirtaşoğlu, pek çok özel hastanede çalışmıştır. Alsancak’ta yer alan kliniğinde sıvı yüz germe operasyonu yapmakta olan Dr. Melda Demirtaşoğlu sıvı yüz germe fiyatları için ilk olarak bir muayene yapmaktadır. Genel olarak sıvı yüz germe fiyatları 15.000’den başlamaktadır.

Dr. Melda Demirtaşoğlu sıvı yüz germe işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sıvı yüz germe işlem fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi DHI Saç Ekimi Yapan Klinikler Hangileri? başlıklı makalemizde dhi sac ekimi, en iyi dhi saç ekimi ve en iyi dhi yapan klinik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.