İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 13 Nisan 2022 205 Görüntüleme

Sakal Ekimi Yapan Merkezler, Nasıl Yapılır Fiyatları Ne Kadar?

İçindekiler

Sakal ekimi yapan hastaneler, doktorlar birçok erkek tarafından araştırılmaktadır. Özellikle sakalları istediğini gibi olmayanlar, buna bir çözüm için ekim yoluna gider. Bu konuda değerlendirebileceğiniz çok sayıda doktor olmakla beraber, bir kısmı şu şekildedir;

1- Mustafa Hasdemir

2- Muhammed Kayapınar

3- Mehmet Mustafa Kıyar

4- Ahmet Küçükçelebi

5- Atilla Adnan Eyüboğlu

6- Arda Katırcıoğlu

7- Ahmet Cemil Dalay

8- Abdullah Etoz

9- Cengizhan Ekizceli

Sakal üzerine uzman bir şekilde tedavi uygulayan bu doktorları ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Dr. Mustafa Hasdemir

Sakal ekimi yapan hastaneler, doktorlar arasında bulunan Mustafa Hasdemir, estetik cerrah olarak hizmet vermektedir. Alanıyla ilgili engin bir tecrübesi olan hekim, saç ekim üzerine uzmandır. Güncel olarak Medicana Bursa Hastanesinde çalışmaktadır. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, vücut estetiği, meme estetiği, saç ekimi ve daha birçok alan üzerine profesyoneldir.

2004 senesinde Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan doktor, 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi üzerine uzmanlığını yapmıştır. Ekim için fiyatlar greft sayısına göre farklılaşsa da ortalama 2100 ile 2400 Türk lirası arasındadır.

Dr. Mustafa Hasdemir sakal ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sakal ekimi işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Muhammed Kayapınar

Kozmetik cerrahi üzerine hizmet veren Dr. Muhammed Kayapınar, alanında engin bir tecrübeye sahiptir. Bu kapsamda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Güncel olarak Medicana Konya Hastanesinde bulunmaktadır.

Doktor plastik cerrahi, meme estetiği, saç ekimi, yağ enjeksiyonu gibi konular üzerine uzmanlaşmıştır. Tıp eğitimini 1995 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde almıştır. Uzmanlık eğitimini ise aynı üniversitenin, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı üzerine yapmıştır. Sakal ekimlerinde fiyatlarında değişiklik gösterse de sakal ekimi ortalama fiyat 2100 ile 2400 Türk lirası arasındadır.

Doktor farklı alanlar üzerine de hizmet vermekte olup iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Dr. Muhammed Kayapınar sakal ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sakal ekimi işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mehmet Mustafa Kıyar

Estetik cerrahi üzerine çalışan Dr. Mehmet Mustafa Kıyar, alanında 23 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Bugüne kadar çok sayıda plastik ameliyatı gerçekleştirmiştir.

Geniş bir alanda hizmet veren Dr. Mehmet Mustafa Kıyar cilt problemleri, yüz germe, yüz şekillendirme, yara izi düzeltme, meme dikleştirme, küçültme ve daha birçok alanda hizmet vermektedir. Alanında profesyonel olarak çalışmaktadır.

Sakal ekimi ortalama fiyat hastaya ve ekilen greft miktarına göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak ortalama 2100 ile 2400 Türk lirası arasındadır. Doktorla iletişime geçerseniz, ayrıntılı bilgi almanız mümkündür.

Dr. Mehmet Mustafa Kıyar sakal ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sakal ekimi işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ahmet Küçükçelebi

Kozmetik cerrahi üzerine hizmet veren Dr. Ahmet Küçükçelebi, alanında 34 yıllık engin bir tecrübeye sahiptir. Geniş bir iş deneyimine sahip olup bugüne dek birçok başarılı hizmet gerçekleştirmektedir.

1978 senesinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan doktor, bundan sonra Wayne State Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Fizyoloji bölümünü okumuştur. 1991’de ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi üzerine çalışmıştır.

Saç ekimi gibi hizmetlerin yanı sıra meme küçültme, büyütme, implantları, kol germe, vücut şekillendirme, burun yeniden şekillendirme dahil birçok hizmet sunmaktadır. Sakal ekimi ortalama fiyat greft sayısına göre farklılaşsa da 2100 ile 2400 Türk lirası arasındadır.

Dr. Ahmet Küçükçelebi sakal ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sakal ekimi işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu

bulunan Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu’nun Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine 8 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Bundan sonra Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesinden, 2017 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine lisans üstü yapmıştır.

Saç ekimi üzerine profesyonel olarak hizmet veren Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu, bunun yanı sıra yarık dudak cerrahisi, Jinekomasti tedavisi, melazma tedavisi, protez implantları, dövme silme ve daha birçok hizmet sunmaktadır.

Sakal ekimi için fiyatlar, hastalara ekilen greft sayısına göre belirlense de sakal ekimi ortalama fiyat 2100 ile 2400 Türk lirası arasındadır.

Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu sakal ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sakal ekimi işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Arda Katırcıoğlu

Dr. Arda Katırcıoğlu, kozmetik cerrah olarak alanında 23 yılı aşkın bir hizmet vermektedir. 1997 senesinde, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini ise aynı üniversitenin, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında yapmıştır.

Alanıyla ilgili profesyonel çalışmaları mevcut olan doktor, geniş bir alanda hizmet vermektedir. Bunlar arasında yüz ve boyun cerrahisi, kulak cerrahisi, göz kapağı cerrahisi, cilt tedavileri, yanak ve derin çizgi cerrahisi gibi konular da girmektedir.

Sakal ekiminde fiyatlar hastalara, isteklerine ve ekilecek greft sayısına göre değişse de sakal ekimi ortalama fiyat 2100 ile 2400 Türk lirası arasındadır.

Dr. Arda Katırcıoğlu sakal ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sakal ekimi işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ahmet Cemil Dalay

Kozmetik cerrah olarak 29 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Dr. Ahmet Cemil Dalay, 1982 senesinde Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesini tamamlamıştır. Uzmanlığını ise Çukurova Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünden almıştır.

Geniş bir alanda hizmet veren doktor, saç ekiminin yanı sıra Jinekomasti tedavisi, rinoplasti, otoplasti, Split earlobe onarım cerrahisi, yağ transferi ve liposcupture dahil birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Sakal ekimi ortalama fiyat, her hastaya göre değişir. Zira ekilecek greft sayısı oldukça önemli bir etmendir. Ancak ortalama 2100 ile 2400 Türk lirası arasındadır.

Dr. Ahmet Cemil Dalay sakal ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sakal ekimi işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Abdullah Etoz

Kozmetik cerrahi üzerine profesyonel olarak hizmet veren Dr. Abdullah Etoz, 14 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine günümüze kadar birçok başarılı çözüm uygulamıştır.

2000 yılında Selçuk Üniversitesi, Tıp Fakültesinden mezun olan doktor; uzmanlık eğitimini ise Uludağ Üniversitesi, Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında gerçekleştirmiştir. Sakal ekiminin yanı sıra cilt aşılama, meme implantı revizyon ameliyatı, göğüs kaldırma cerrahisi, meme büyütme gibi hizmetler de vermektedir.

Sakal ekimi ortalama fiyatları greft sayısına göre farklılaşabilir. Ancak yaklaşık olarak ortalama 2100 ile 2400 Türk lirası arasındadır.

Dr. Abdullah Etoz sakal ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sakal ekimi işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Cengizhan Ekizceli

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine çalışan Dr. Cengizhan Ekizceli, estetik cerrahi üzerine 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 2011 senesinde mezun olmuş; 2017 senesinde ise İstanbul Tıp Fakültesini bitirmiştir.

Günümüze kadar birçok ulusal ve uluslararası dergide yayın yapmış olan Dr. Cengizhan Ekizceli, birçok alanda çalışma yapmaktadır. Uzmanlık alanlarından bazıları göğüs dikleştirme, göğüs büyütme, üst kol kaldırma, burun yeniden şekillendirme, alın kaldırma, kulak memesi yeniden şekillendirme şeklindedir.

Sakal ekimi ortalama fiyatları hastalara ekilen greftlere göre değişebilmektedir. Ortalama 2100 ile 2400 Türk lirası arasındadır.

Dr. Cengizhan Ekizceli sakal ekimi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama sakal ekimi işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Sakal Ekimi Nedir?

Sakal ekimi yapan hastaneler, birçok erkek tarafından incelenmektedir. Bu tedavi kapsamında sakal bölgesinde yer alan kıl kaybını, kıl eksikliğini gidermek hedeflenir. Bu anlamda dökülmenin ya da sakal çıkmamasının yanı sıra yaralanma gibi durumlara da çözüm sunulur.

Bu tedavide alınan greftler saçın arka bölümünden ya da vücudun uygun bölgelerinden alınır. Lokal anestezi altında uygulanabileceği için ağrı yer almaz.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır?

Sakal ekimi nasıl yapılır birçok kişi tarafından merak edilen tedaviler arasındadır. Bu prosedürlerde FUE, FUT ve DHI gibi teknikler kullanılır. Bunlardan hangisinin uygulanacağı, doktora ve hastanın gereksinimlerine göre değişebilir.

Ancak ana hatlarıyla öncelikle kişilere ön muayene yapılır. Adından ekim alanı belirlenerek, ne kadar greft ekileceği hesaplanır. Ekim işlemlerinden önce testler yapılarak, kan örneği alınır. Eğer kişi uygunsa lokal anestezi uygulanır.

Ardından kıllar alınarak, organ nakil solüsyonunda bekletilir. Son olarak da kişinin ilgili alanına dikilmektedir.

Sakal Ekimi Kimlere Uygulanabilir?

Sakal ekimi yapan hastaneler ve doktorların, kimlere bu işlemi uygulayabildiği sıklıkla sorulur. Bu bakımdan kaza neticesinde meydana gelen yaralanmalarda, sakallarına asimetri bulunanlarda, yanık izi olanlarında ya da sakallarında eksik bölge olanlara uygulanabilir. Ancak kişilerin uygun olup olmadığını anlamak için muayene de yapılmaktadır.

Sakal Ekimi Ne Kadar Sürer?

Sakal ektirmek isteyenler, sakal ekimi ne kadar sürer sorusunu sıklıkla sormaktadır. Burada işlemler, ekilecek greftlere göre farklılık gösterir. Örneğin 2000 greftlik operasyon, yaklaşık olarak 6 ile 7 saat alabilir. Bazı durumlarda seanslar halinde de gerçekleştirilebilir. Bu durum hekiminiz tarafından belirtilecektir.

Ekilen Sakallar Ne Zaman Çıkar?

Sakal ektirmek isteyenler, başarılı bir işlem yapıldıktan sonra ekilen sakal ne zaman çıkar sorusunu da merak etmektedir. Burada ilk olarak ekim ardından şok dökülmenin olabileceği bilinmelidir. Bunun ardından sakallar 4. aydan itibaren çıkar. Sonuçlar ise 8 ile 9. ayla beraber alınabilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Selülit Mezoterapisi Yapan Yerler, Nasıl Yapılır, Güncel Fiyatlar… başlıklı makalemizde selülit mezoterapisi, selülit mezoterapisi fiyatları ve selülit mezoterapisi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


İlginizi çekebilir

Tavuk Karası Nedir? Tedavisi

Tavuk Karası Nedir? Tedavisi