İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 17 Mayıs 2022 269 Görüntüleme

Türkiye’nin En İyi Gastroenterologları Hangileri?

İçindekiler

Türkiye’nin en iyi gastroenterologları hangileri bakıldığı zaman sindirim sisteminin tüm bölümlerini, yani ağızdan başlayarak yemek borusu, mide, inşa bağırsak, kalın bağırsak, karaciğer, safra yolları ve pankreas hastalıkları ile ilgilenen doktorlardır ve gastroenteroloji birimi çeşitli sindirim sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Gastroenteroloji bölümünde hastalara teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir ve teşhiste kullanılan yöntemler genellikle endoskopik yöntemlerdir. Türkiye’de en iyi gastroenterologları hangileri konusunda yardım alabileceğiniz bazı doktorlar,

1.Dr. Taner Orug

2.Dr. Fatih Ağalar

3.Dr. Zeynel Mungan

4.Dr. Nefise Barlas Ulusoy

5.Dr. Abdulkerim Yılmaz

6.Dr. Feryal İlkova

7.Dr. Muharrem Çoşkun

8.Ömer Necip Aytuğ

9.Emin Yekta Kışioğlu

10.Dr. Cengiz Palta

Gibi doktorlar Türkiye’de en iyi gastroenterologları arasında bulunuyor. Bu alanda hastalıklarınızın teşhis ve tedavisi açısından destek sağlanmaktadır ve bununla beraber birbirinden farklı görünen fakat birbirleri ile bağlantılı olabilecek hastalıkların tanı ve tedavisi bu alanda gerçekleştirilebilmektedir.

1.Dr. Taner Orug

Dr. Taner Orug, cerrahi gastroenterolog olarak İstanbul’da hizmetlerini sürdürmektedir. İstanbul en iyi gastroenteroloji doktoru olarak tam 29 senelik deneyimi ile beraber profesör konumunda olan Dr. Taner Orug, tanınmış bir karaciğer hastalıkları uzmanıdır. Hepatoloji alanında 29 seneden fazla deneyime sahip olan Taner Orug, karaciğer ve pankreas kanseri cerrahisi ve daha birçok alanda hizmet sağlıyor.

Dr. Taner Orug güncel olarak Medicana Uluslararası İstanbul hastanesi üzerinden hizmetlerini sürdürmektedir. Taner Orug, Gastroenteroloji muayene ücretleri genel olarak bakıldığı zaman 200 ila 400 TL aralığında değişmektedir.

Dr. Taner Orug işlem  fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. İşlem fiyatları ortalama 200 ile 400 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

2.Dr. Fatih Ağalar

Dr. Fatih Ağalar, 26 senelik deneyimi ile beraber cerrahi onkolog olarak fazla bir deneyime sahiptir. Kolo Rektal cerrahi olarak Dr. Fatih Ağlar, Avrupa Koloproktoloji Derneği, Avrupa Meme Kanseri Uzmanları Derneği Üyesi ve aynı zamanda Türk Cerrahi Derneği Eğitim Yeterlilik Kurulu Üyesi gibi birçok dalda üyeliğini bulunuyor. 1986 senesinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi üzerinden mezun olarak 1988-1994 seneleri arasında Hacettepe Üniversitesi Top Fakültesi üzerinden eğitimini tamamladı.

Gastroenteroloji en iyi doktor olarak Dr. Fatih Ağlar, Emsey Hastanesi, Pendik bölgesinde meme kanseri, kanser cerrahisi, tiroid cerrahisi gibi birçok alanda hizmetlerini sürdürmektedir. Ortalama olarak muayene ücretleri ise 200 TL ila 400 TL civarında değişmektedir.

Dr. Fatih Ağalar işlem  fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. İşlem fiyatları ortalama 200 ile 400 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

3.Dr. Zeynel Mungan

Dr. Zeynep Mungan, 38 senelik deneyimi ile birlikte tıbbi gastroenterolog alanında uzmandır. Klinik ilgisi, karaciğer hastalıkları, reflü hastalığı, helicopter pylori ve mide hastalıkları, fonksiyonel bağırsak hastalıkları, endoskopi ve daha fazlasını içermektedir. Birçok yerel ve uluslararası gastroenteroloji kongresi ve mezuniyet toplantısı düzenlemiştir.

Türkiye’nin en iyi gastroenterologları arasında bulunan Dr. Zeynel Mungan, Amerikan Hastanesi İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir. Dr. Zeynel Mungan ortalama gastroenterologları muayene ücreti 200 TL ila 400 TL aralığında değişmektedir.

Dr. Zeynel Mungan işlem  fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. İşlem fiyatları ortalama 200 ile 400 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

4.Dr. Nefise Barlas Ulusoy

Dr. Nefise Barlas Ulusoy, tıbbi gastroenterolog İstanbul bölgesinde 38 senelik deneyimi ile hizmet vermektedir. Klinik ilgisi, enflamatuar bağırsak hastalıkları, pankreas ve karaciğer hastalıkları ile beraber beyin hastalıkları ve sindirim sistemini içermektedir. İstanbul Üniversitesi üzerinden mezun olarak 1977 senesinde New York, ABD’deki Genesee Hastanesi üzerinden iç hastalıkları ihtisasını tamamlayarak 1979 senesinde ABD’nin Michigan Üniversitesi üzerindn gastroenteroloji bursunu tamamladı.

Dr. Nefise Barlas Ulusoy, İstanbul Amarikan Hastanesi bölgesinde hizmet vermektedir. Ortalama olarak Gastroenteroloji muayene ücretleri 200 TL ila 400 TL aralığında değişmektedir.

Dr. Nefise Barlas Ulusoy işlem  fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. İşlem fiyatları ortalama 200 ile 400 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

5.Dr. Abdulkerim Yılmaz

Dr. Abdulkerim Yılmaz, cerrahi gastroenterolog olarak İstanbul’da hizmet vermektedir. 24 senelik tecrübesi ile beraber Dr. Abdulkerim Yılmaz kapsamlı hizmet çerçevesi içerisinde uzmanlığı kanserdir. Buna ek olarak irritabl bağırsak sendromu, çölyak hastalığı, bağırsak hastalıkları gibi birçok alanda hizmet sağlamaktadır.

Gastroenteroloji doktoru tavsiye olarak Dr. Abdulkerim Yılmaz, 24 senelik tecrübesi ile beraber Medicana Uluslarası İstanbul bölgesinde hizmet sağlamaktadır. Ortalama olarak gastroenteroloji muayene ücretleri ise 200 TL ila 400 TL civarında değişebilmektedir.

Dr. Abdulkerim Yılmaz işlem  fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. İşlem fiyatları ortalama 200 ile 400 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

6.Dr. Feryal İlkova

Dr. Feryal İlkova, 33 senelik deneyimi ile beraber tıbbi gastroenterolog alanında hizmet vermektedir. Klinik ilgi alanları arasında inflamatuar bağırsak hastalıkları, karaciğer hastalıkları, safra ağacı hastalıkları, tanı ve tedavi amaçlı endoskopi ve kolonoskopi gibi birçok alanda hastalıkların tanı ve tedavileri konusunda hizmetleri vermektedir.

Dr. Feryal İlkova, gastroenteroloji doktorları arasında İstanbul Amerikan Hastanesi üzerinden hizmet vermektedir ve aynı zamanda Türk Gastroenteroloji Derneği üyesi olmaktadır. Dr. Feryal İlkova, ortalama olarak gastroenteroloji muayene ücretleri ise 200 TL ila 400 TL aralığında değişmektedir.

Dr. Feryal İlkova işlem  fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. İşlem fiyatları ortalama 200 ile 400 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

7.Dr. Muharrem Çoşkun

Dr. Muharrem Çoşkun, cerrahi gastroenterolog olarak kapsamlı hizmetleri sağlamaktadır. Uzmanlığı genel olarak, irritabl bağırsak sendromu, çölyak hastalığı, mide ekşimesi, karaciğer hastalıkları, safra kanalı taşı gibi alanlarda hizmet sağlamaktadır. Dr. Muharrem Çoşkun, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Üzerinden mezun olduktan sonra ünlü İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi üzerinden mezun oldu.

Türkiye’nin en iyi gastroenteroloji doktoru olarak Dr. Muharrem Çoşkun, 23 senelik tecrübesi ile beraber Medicana Uluslararası İstanbul bölgesinde hizmet sağlamaktadır. Ortalama olarak gastroenteroloji muayene ücretleri ise 200 TL ila 400 TL aralığında değişmektedir.

Dr. Muharrem Coşkun işlem  fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. İşlem fiyatları ortalama 200 ile 400 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

8.Dr. Ömer Necip Aytuğ

Dr. Ömer Necip Aytuğ, tıbbi gastroenterolog olarak İstanbul, Türkiye bölgesinde hizmetlerini sürdürmektedir. 28 senelik deneyimi ile beraber İstanbul’da tanınmış bir doktordur ve tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi üzerinden almıştır. Ömer Necip Aytuğ, Türk Gastroenteroloji Derneği Türk Karaciğer Hastalıkları Derneği ve motilite Derneği gibi çeşitli kurutuluşların üyesidir.

Türkiye’nin en iyi gastroenteroloji profesörleri arasında bulunan Dr. Ömer Necip Aytuğ, İstanbul Hisar Hastanesi Kıtalararası üzerinde hastaneler üzerinde hizmet sağlamaktadır. Ortalama olarak Ömer Necip Aytuğ, gastroenteroloji muayene ücretleri konusunda ortalama olarak 200 TL ila 400 TL aralığında değişmektedir.

Dr. Ömer Necip Aytuğ işlem  fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. İşlem fiyatları ortalama 200 ile 400 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

9.Dr. Emin Yekta Kışioğlu

Dr. Emin Yekta Kışioğlu, tıbbi gastroenterolog olarak İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir. 29 senelik deneyimi ile beraber hizmet veren Emin Yekta Kışioğlu, 1985 senesinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi üzerinden mezun oldu ve 1991 senesinde Anadolu Üniversitesi Eskişehir’de iç hastalıkları, 1997 senesinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi üzerinden gastroenteroloji bursunu tamamlamıştır.

Dr. Emin Yekta Kışioğlu, uzmanlık alanı ile beraber İstanbul Amerikan Hastanesi üzerinden hizmetleri sağlıyor. Ortalama olarak gastroenteroloji muayene ücretleri ise 200 TL ila 400 TL civarında değişebilmektedir.

Dr. Emin Yekta Kışioğlu işlem  fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. İşlem fiyatları ortalama 200 ile 400 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

10.Dr. Cengiz Palta

Dr. Cengiz Palta, tıbbi gastroenterolog alanında İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir. Cengiz Palta Türkiye’de önde gelen ve tanınmış bir tıbbi gastroenterolog olmaktadır. Klinik becerileri arasında gasroözofageal reflü hastalığı, iltihaplı bağırsak hastalıkları, irritabl bağırsak sendromu, gelişmiş endoskopik prosedürleri ve benzeri alanlarda hizmet sağlamaktadır.

Dr. Cengiz Palta, 28 senelik deneyimi ile birlikte İstanbul Yeditepe Üniversitesi Sağlık Kurumları üzerinde hizmet sağlamaktadır. Ortalama olarak gastroenteroloji bölümü muayene ücretleri ise 200 TL ila 400 TL aralığında değişmektedir.

Dr. Cengiz Palta işlem  fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. İşlem fiyatları ortalama 200 ile 400 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Gastroenteroloji Nedir?

Gastroenteroloji nedir bakıldığı zaman yemek borusu, mide, ince bağırsak, kolon ve rektum, karaciğer, safra kesesinin normal fonksiyon ve hastalıklarının incelendiği alanlardır. Herhangi bir rahatsızlığı nedeni bulunmadığı zamanlarda ve normal röntgenlerde anormal bir sorun söz konusu ise bu süreci gastroenterologlar yönetir ve hastalıklarla alakalı sorunlar konusunda destek sağlar.

Vücudun belli başlı kısımlarının fonksiyonel yapısı ile beraber olası olan hastalıkları inceleme noktasında gastroenteroloji ön plana çıkmaktadır. İnce bağırsak, mide, yemek borusu, safra kesesi, pankreas gibi birçok alanda sağlanan sorunlarda ele alınan tetkik ve teşhis ile birlikte farklı tedavi yöntemleri üzerinde hastalıkların çözümü için yöntemler uygulanmaktadır. Gastroenteroloji hastalıklarının alanı çok geniştir ve özellikle tanısı konulamayan hastalar bu alana yönlendirilir ve destek alırlar.

Gastroenteroloji Bölümünün Çalışma Alanları Nelerdir?

Gastroenteroloji bölümünün çalışma alanları nelerdir hem teşhis hem de tedavi hizmetleri bir arada verilebilmektedir. Teşhis sırasında kullanılan yöntemlerle beraber mide için endoskopik yöntemler sağlanır. Kalın bağırsak için olanı da kolonoskopi olarak adlandırılıyor. Bu teşhis yöntemleri günümüzde kamera sistemiyle yapılıyor. Hastaların vücudunda ince bir borunun ucunda bulunan kameralar gönderilir ve bölgelerin incelemesi yapılır. Endoskopi ve kolonoskopi işlemleri sorasında hastaların herhangi bir rahatsızlık hissetmemesi için sedasyon işlemleri uygulanmaktadır.

Gastroenteroloji hastalıkları konusunda en yaygın olanlar reflü, ülser, ishal ve bu bölgelerde meydana gelmiş kanser sorunlarıdır. Kişiler bu sorunlarının tanısını koyabilmek ve en iyi tedavi seçeneklerinden yararlanmak için gastroenterolog doktorları ile beraber çözüm bulmaktadır. Bu hekimler, çeşitli tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak hastalıklara karşı çözüm üretir ve tedavi sağlar.

Gastroenterolojik hastalıklar nasıl tedavi edilir konusunda en sık karşılaşılan tedavi yöntemleri ilaç tedavisidir ve bazı ilaç tedavileri sürekli olarak devam edebilmektedir. Bunun dışında çeşitli cerrahi tedavilerde sunulmaktadır.

Gastroenteroloji Hangi Hastalıklarla İlgilenir?

Gastroenteroloji hangi hastalıklarla ilgilenir bakıldığı zaman birçok sindirim sistemi hastalığının benzer semptomları bulunur ve bu alanının ilgilendiği hastalıklar genellikle yaygın görülen hastalıklar arasındadır. Sindirim durumu, ağız yolundan başlayarak anüse kadar devam etmektedir ve bu süreç, yutak, yemek borusu, mide, bağırsaklar, safra kesesi, pankreas, karaciğer, rektum ve anüsü içeriyor. Bu hastalıkların tanı ile tedavisinde gastroenteroloji bölümünde uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır.

Bu hastalıkların birçoğu genellikle yaşam tarzı değişiklikleri ile en aza indirilebilir. Bunun dışında bağırsak alışkanlıklarının değiştirilmesi, bağırsakların çalışmasını etkileyen sorunların ortadan kaldırılması ve her sene düzenli olarak yapılması önerilen kanser tarama testleri sayesinde erken teşhisle tedavi edilebilmektedir.

Gastroenteroloji Belirtileri Nelerdir?

Gastroenteroloji belirtileri nelerdir bakıldığı zaman herhangi bir rahatsızlığın nedeninin bulunamadığı zamanlarda, dışkı testinde bir durum çıkmadığında veya abdominal röntgende anormal bir durum söz konusu ise bu sürece gastroenterologlar girmektedir. Uzman bir doktor bünyesinde ele alınan tetkik ve teşhisler neticesinde ortaya çıkan belirtiler üzerinden tedavi yöntemleri ele alınır. Özellikle söz konusu olan belirtilere dikkat ederek buna göre doktora başvurmak büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Bazı gastroenteroloji belirtileri bakıldığı zaman anal sıkıntılar, kanlı dışkılar, mide bulantısı ve kusma durumu, şişkinlik veya gaz, yutma anında ağrı, kan akışkanlığında ani değişimler, cilt veya gözlerde sarkıklık, nedeni olmayan ani kilo kayıpları gibi bu durumlar söz konusu olduğu zaman mutlaka bir uzman doktora başvurmak gerekir. Özellikle söz konusu olan belirtilerin üzerinden bir doktora gidildiği zaman sonuç tam olarak anlaşılamadığı için kişiler bu bölüme yönlendirilirler.

Gastroenteroloji Muayenesi Nasıl Yapılır?

Gastroenteroloji muayenesi nasıl yapılır için uzman gastroenterolog bünyesinde meydana gelen belirtiler ile birlikte muayene gerçekleştirilir. Bu muayene genellikle aşamalı olarak ele alınacak teşhis ve tetikler kapsamında sağlanır. Yapılacak olan muayene kapsamında özel tıbbi alet ve malzemeler eşliğinde ağız kısmından geçilir ve vücut içerisindeki incelemeler yapılır. Böylece belirlenemeyen hastalıkların nedeni net ve tam şekilde görülür. Sonuç olarak ise doktorun bilgisi dahilinde muayene sonuçlarına göre çeşitli tedavi yöntemleri ele alınabilmektedir.

Gastrointestinal sistem ve organları etkileyen çok sayıda hastalıklar bulunmaktadır ve bu hastalıklar neden oldukları şikayetler itibarı ile hafif seviyeden belirgin şikayetlere kadar oldukça geniş bir yelpazede yer alırlar. Bu hastalıklara uygulanacak olan tedavi seçenekleri ile ilk göze çarpan durum belirtilen endoskopik girişimsel tedavileridir ve bunun dışında ilaç tedavileri uygulanabilmektedir. Bunun yanı sıra gastroenterolog tarafından tedaviler tamamen kişilere özgü olarak yapılır ve genel yaklaşımın sonucunda hastaların tipik özellikleri ve davranış şekillerine göre değişiyor.

Gastroenteroloji Tedavisi Nasıl Yapılır?

Gastroenteroloji tedavisi nasıl yapılır bakıldığı zaman hastalıkların şiddetine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Öncelikle birtakım ilaçlar ve bazı yöntemlerin kapsamında süreç devam eder. Özellikle bu süreç içerisinde sağlıklı şekilde beslenme, dengeli ve sağlıklı bir yaşam sürmek büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda sigara ve alkol veya yoğun kafein ile birlikte yağlı olan yiyeceklerden uzak durmak gerekir. Gastroenterolog bünyesine cerrahi olan tedaviler ele alınır ve daha çok laprostik bir yöntem üzerinden yapılan tedavilerde özellikle hayati risk taşıyan durumlar için oldukça önemli bir konudur.

Bunların dışında gastroenteroloji tedavilerinde kanser gelişimlerinin önlenmesi ve tedavileri, kanaması olan hastalarda durdurucu ilaçların verilmesi, kanal darlıklarında çeşitli cihazlarla birlikte tedavilerinin uygulanması, hemoroidlerin bantla bağlanarak veya ilaçla lazer tedavilerinin verilmesi bununla beraber cerrahi veya başla nedenlerden oluşan kanal yaralanması, yırtılması gibi durumlarda endoskopik dikiş atılması gibi daha birçok tedavi yöntemleri hastaların durumlarına göre yapılır.

Gastroskopi Nedir, Kimlere Yapılır?

Gastroskopi nedir kimlere yapılır konusunda ucunda bir mikro kamera ve ışık kaynağı bulunan tamamen esnek bir borunun hekim tarafından hastaların ağızdan yemek borusu ve oradan mide ile onikiparmak bağırsağı üzerinden ilerleyerek bu kısımlarının incelendiği bir işlemdir. İşlem yaklaşık olarak 5 ila 10 dakika sürmektedir ve bu işlemlerle beraber biyopsi örneği alınabilmektedir. Böylece bölgelere rahat bir şekilde müdahaleler yapılabilmektedir.

Kimler gastroskopi yaptırmalıdır konusunda özellikle uzun süreli olan mide yakınmalarında, orta veya ileri yaşta başlayan mide şikayetlerinde, tıbbi tedaviye yanıt vermeyen sindirim sistemi hastalıklarında, reflü yakınmalarında, mide kanaması geçiren veya geçirmekte olanlara, kansızlık olan kişilerde, yutma güçlüklerinde, mide kanseri şüphesinde gibi durumlarda yapılabilmektedir.

Ne Zaman Kolonoskopi Yapılmalıdır?

Gastroenteroloji alanından olan kolonoskopi, tedavilerde en yaygın olarak görülen durumlardır. Kolonoskopi ani bir şekilde anüsten başlayarak kalın bağırsağın, ince bağırsak ile birleşen bölümüne kadar incelenmesi işlemidir. Bazı gerekli olan durumlarda ince bağırsağın son kısmı da incelemeye dahil edilir. İşlem yaklaşık olarak 20 ila 30 dakika sürer. Kolonoskopik muayene, gastroskopik muayene gibi hem tanı amaçlı hem de muayene işlemlerinde tedavi ve tanı amaçlı olarak kullanılır.

Ne zaman kolonoskopi yapılmalıdır konusunda izah edilemeyen alt sindirim kanaması veya izah edilemeyen demir eksikliği anemisi, sürekli devam eden ishal durumları, izah edilemeyen alt batın ağrısı, bağırsakta tümör bulunup opere olarak olan hastalarda, öncesinde kolon polibi bulunan kişilerde takip amacı ile ve çeşitli bağırsak hastalıkları için yapılmaktadır.

Sonuç olarak gastroenterolog doktorları, belirtilen sorunlar için çeşitli tanı yöntemlerini kullanarak tedavi şekillerini belirler ve farklı tanı yöntemlerini kullanarak tedavileri uygular. Vücudun büyük alanında uygulanan tanı yöntemleri, son teknolojik cihazlar ile kişilere zarar verilmeden yapılmaktadır bu nedenle bireyler, mevcut hastalıklarını daha rahat şekilde anlayabilir ve profesyonel doktorlardan destek alabilirler.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye’nin En İyi Psikiyatri Doktorları Hangileri? başlıklı makalemizde Psikiyatri, Psikiyatri doktorları ve Psikiyatri seansı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.