İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 17 Nisan 2022 185 Görüntüleme

Hydrafacial Yapan Merkezler, Nasıl Yapılır Detaylı Anlatım Güncel Fiyatlar

İçindekiler

Hydrafacial yaptıranlar böylece daha genç, parlak bir cilt elde edebilir. Bu nedenle medikal estetik uygulamaları arasında sıkça tercih edilir. Eğer hangi doktorlardan alabileceğinizi merak ediyorsanız, bazıları aşağıda olduğu gibidir;

1- Dr. Ömer Keven

2-Dr. Zahide Eriş

3-Doç. Dr. Dağhan Işık

4-Dr. Erol Özan

5-Dr. Özlem Kaplan

6-Dr. Abdurrahman Aslan

7-Dr. Serpil Özyılmaz

8-Dr. Bengü Altunay Tuman

9-Dr. Ünzile Seyman Civelek

10- Dr. Ali Eren Alptekin

Alanında uzman olan bu doktorların hepsi, Hydrafacial ile en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur.

Op. Dr. Ömer Keven

Op. Dr. Ömer Keven, Hydrafacial yapan doktorlardan biridir. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi hakkında hizmet vermektedir. Tıp eğitimini Dicle Üniversitesinin, tıp fakültesinde tamamlamıştır. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi  eğitimini ise Sivas’ta bulunan Cumhuriyet Üniversitesinde bitirmiştir.

Bunun yanı sıra doktor anti-aging uygulamaları, ameliyatsız yüz estetiği, yüz germe, göz kapağı estetiği ve estetik yöntemler de uygular. Hydrafacial’ın fiyatları değişiklik gösterebilmekle beraber, ortalama 800 ile 1000 Türk lirası arasındadır. Eğer ayrıntılı bilgi ya da randevu almak istiyorsanız, Op. Dr. Ömer Keven ile iletişime geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Keven  Hydrafacial işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Hydrafacial işlem fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Zahide Eriş

Uzm. Dr. Zahide Eriş, Hydrafacial yapan doktorlar arasındadır. 2000-2006 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oluş; ertesi sene İstanbul Bezmi Alem Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesinde, dermatoloji bölümünü kazanarak uzmanlığına başlamıştır. Mayıs 2018 içerisinde Dr. Suzan Obagi’nin davetlisi olarak, University of Pittsburgh’da Dermatoloji, Estetik ve Kozmetik Cerrahi Kliniğinde çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Konu üzerinde başarılı çalışmalar yapan doktor Hydrafacial’ın yanı sıra akneler, güneş yanıkları, cilt hastalıkları, deri iltihapları, bölgesel yağlanma, güneş alerjisi gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Fiyatlar her hastaya göre değişiklik gösterebilmekle birlikte, ortalama 800 ile 1000 Türk lirası arasındadır.

Uzm. Dr. Zahide Eriş  Hydrafacial işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Hydrafacial işlem fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Dağhan Işık

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine çalışa Doç. Dr. Dağhan Işık, Hydrafacial uygulamaları yapmaktadır. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmış olup, uzmanlığını Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinde gerçekleştirmiştir. Doçentliğini ise Yüzüncü Yıl Tıp Fakültesinde tamamlamıştır.

Doktor Hydrafacial’ın yanı sıra epilasyon, kol germe, kalıcı makyaj, göz kapağı germe, göz kapağı estetiği, gamze estetiği, gençlik aşısı gibi uygulamalar da gerçekleştirmektedir. Hydrafacial’ın fiyatları her hastada farklılık gösterebilse de ana hatlarıyla 800 ile 1000 Türk lirası arasındadır. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, doktorla irtibata geçmeniz mümkündür.

Doç. Dr. Dağhan Işık Hydrafacial işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Hydrafacial işlem fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Erol Özan

Dermatoloji üzerine çalışan Uzm. Dr. Erol Özcan, hastalara Hydrafacial hizmeti de sunmaktadır. Bu konuda başarılı sonuçlar alan doktor, bunun yanı sıra Hollywood yüz estetiği, ışık dolgusu, göz altı morluk tedavisi, epilasyon, dudak dolgusu, egzama tedavisi ve daha birçok hizmet sunmaktadır.

Uzm. Dr. Erol Özan, lisans eğitimini Ankara GATA Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Dermatoloji anabilim dalında ihtisas eğitimini de yine aynı üniversitede tamamlamıştır. Cilt hastalıkları, dermatolojik cerrahi uygulamalar, ameliyatlı/ameliyatsız estetik uygulamalar başlıca uzmanlık alanlarıdır.

Hydrafacial’ın fiyatları her hastaya göre değişebilse de ana hatlarıyla 800 ile 1000 Türk lirası arasındadır.

Uzm. Dr. Erol Özan Hydrafacial işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Hydrafacial işlem fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Özlem Kaplan

Dermatoloji üzerine çalışan Uzm. Dr. Özlem Kaplan, Hydrafacial üzerine başarılı sonuçlar almaktadır. Bu tedavinin yanı sıra kesik izi tedavisi, kimyasal peeling, geniş gözenek ve çukurların tedavisi, fraksiyonel lazer tedavisi, elektro koter tedavisi, dudak dolgusu gibi hizmetler de vermektedir.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan doktor; Trakya Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim dalında çalışmıştır. Hydrafacial’ın fiyatları hastalara, gereksinimlerine göre farklılık gösterebilir. Ancak temel olarak 800 ile 1000 Türk lirası arasındadır. Eğer ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, doktor ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Kaplan Hydrafacial işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Hydrafacial işlem fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Abdurrahman Aslan

Dermatoloji üzerine çalışan Uzm. Dr. Abdurrahman Aslan Hydrafacial ve Hydra beauty cilt bakımı üzerine başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Bunun yanı sıra hassas deri, göz altı torbalarının tedavisi, göz altı morluk tedavisi, göz altı dolgusu, glutatyon tedavisi, genital bölge beyazlatma ve dolgu uygulamaları gibi çalışmalar da gerçekleştirmektedir.

2009 senesinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olan doktor, uzmanlığını Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmıştır. İlgi alanları içerisinde lifting, lazer tedavileri ve daha birçok alan vardır. Hydrafacial’ın ücretleri hastalara, onların gereksinimlerine göre değişse de 800 ile 1000 Türk lirası arasındadır.

Uzm. Dr. Abdurrahman Aslan  Hydrafacial işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Hydrafacial işlem fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Serpil Özyılmaz

Uzm. Dr. Serpil Özyılmaz Dermatoloji üzerine çalışmaktadır. Hydrafacial ve Hydra beauty cilt bakımı hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca iple yüz germe, yüz gençleştirme, yüz dolgusu, soğuk lipoliz, sivilce tedavisi, radyofrekans ile sarkma tedavisi gibi çalışmalar da yapmaktadır.

Tıp doktoru unvanını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden alan Uzm. Dr. Serpil Özyılmaz, uzmanlığını da aynı üniversiteden almıştır. Dermatoloji üzerine başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Hydrafacial’ın ücretleri değişiklik gösterebilecek olsa da yaklaşık olarak 800 ile 1000 Türk lirası arasındadır. Ayrıntılı bilgi almak ya da randevu almak istiyorsanız, doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serpil Özyılmaz Hydrafacial işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Hydrafacial işlem fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Bengü Altunay Tuman

Dermatoloji üzerine çalışan Uzm. Dr. Bengü Altunay Tuman, tıp üzerine eğitimlerini Uludağ Üniversitesi ve Abant İzzet Baysal Üniversitesinde almıştır. Hydrafacial uygulaması yapan doktor, bu konuda oldukça başarılı sonuçlar almaktadır.

Hydrafacial’ın yanı sıra bölgesel zayıflama, cilt bakımı, cilt yenileme, anti-aging uygulamaları, alerjik deri testleri, dermapen, diyabetik ayak tedavileri ve daha birçok hizmet de vermektedir. Fiyatlar değişkenlik gösterebilse de yaklaşık olarak 800 ile 1000 Türk lirası arasındadır. Doktor hakkında ayrıntılı bilgi edinmek, soru sormak ya da randevu almak istiyorsanız, kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bengü Altunay Tuman Hydrafacial işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Hydrafacial işlem fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Ünzile Seyman Civelek

Dermatoloji üzerine başarılı çalışmalara imza atan Uzm. Dr. Ünzile Seyman Civelek, Hyrafacial üzerine hastalarına istedikleri sonuçları sağlamaktadır. İstanbul’da bulunan doktor, geniş bir ilgi alanına sahiptir.

Bu kapsamda hastalarına deri kuruluğu, deri lekeleri, çiller, saç dökülmesi, viral enfeksiyon, apse, kurdeşen, egzama, cilt hastalıkları, atopik dermatit ve daha birçok alanda hizmet sunmaktadır. Her hastaya göre Hydrafacial’ın fiyatları değişebilmekle birlikte, ana hatlarıyla 800 ile 1000 Türk lirası arasındadır.

Eğer doktor hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, kendisi ile iletişime geçebilir, uygun olduğunuz bir güne randevu alabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ünzile Seyman Civelek Hydrafacial işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Hydrafacial işlem fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Ali Eren Alptekin

Hastalarına dermatolog olarak hizmet veren Uzm. Dr. Ali Eren Alptekin, Özel Pendik Şifa Tıp Merkezinde bulunmaktadır. İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp fakültesinden mezundur. Uzmanlığını ise İstanbul Şişli Etfal Hastanesinde tamamlamıştır.

Bugüne kadar Pendik Devlet Hastanesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Pendik Hospital dahil birçok yerde çalışmıştır. Hydrafacial da dahil olmak üzere, geniş bir alanda başarılı hizmetler vermektedir.

Bunlardan bazıları egzama tedavisi, dudak büyütme, diyabetik ayak tedavileri, mavi ışık tedavisi, lazerle yüz estetiği gibidir. Her hasta için Hydrafacial’ın fiyatları değişebilse de ortalama 800 ile 1000 Türk lirası arasındadır.

Uzm. Dr. Ali Eren Alptekin  Hydrafacial işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Hydrafacial işlem fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial yaptıranlar, bu hizmetten faydalanmak isteyenler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Bu uygulama özellikle son zamanlarda popüler olan anti-aging cilt bakımı uygulamaları arasındadır. Cilde elle temas edilmeden, vakumlu başlıklar kullanılarak yapılır. Bu esnada gözenekler formunu koruduğu gibi cilt tahriş de olmamaktadır. Hasta da acı hissetmez.

Hydrafacial Hangi Artılara Sahiptir?

Hydrafacial yaptıranlar kısa bir süre zarfında cilt tonunu düzenleyebilir. Eğer siyah nokta problemleriniz bulunuyorsa, başarılı bir işlemle bunlardan kurtulmanız mümkündür. Ayrıca derinizi nemlendirme, cildinizi canlandırma, gözeneklerinizi sıkılaştırma, gibi avantajları da vardır. Alanında uzman bir doktordan hizmet alınır ve işlem sonrası dikkat etmeniz gerekenlere uyum sağlarsanız, hayal ettiğiniz gibi bir cilt elde edebilirsiniz.

Hydrafacial Aşamaları Nelerdir?

Hydrafacial cilt bakım sıralaması uyarınca yapılır. Bunun ilk adımında temizleme gelir. Bu çerçevede vakum sistemiyle üstteki ölü tabaka alınır. Böylece kir, makyaj gibi kalıntılar alınarak gözenekler açılır.

İkinci aşamada ise problemli, siyah noktaların yoğun olduğu yerlere peeling uygulanır. Bu da tamamlandıktan sonra üçüncü aşama olan derin temizliğe geçilir. Böylece cilt daha iyi temizlenir. Dördüncü ve son uygulamada ise anti-aging ve yenileme işlemleri gerçekleştirilir.

Hydrafacial Ne Sıklıkla Yapılabilir?

Hydrafacial yaklaşık 30 dakika süren bir işlemdir. Bu nedenle oldukça pratiktir. Eğer cilt bakımınızı düzenli olarak yapıyorsanız, ayda bir kere yapmanız yeterlidir. Ancak bakım işlemleri yeterince uygulamıyorsa, devamlı makyaj yapılıyorsa, problemli ciltlerde haftalık seanslar yapılabilir. Bu çerçevede kaç seans olacağı hekim tarafından, cildin ihtiyacına göre belirlenir.

Hydrafacial Kimlere Yapılmaz?

Cildini gençleştirmek ve parlaklığını arttırmak isteyenler, Hydrafacial kimlere uygulanmaz sorusunu da merak etmektedir. Bu konuda emziren kadınlara ve hamilelere tavsiye edilmemektedir. Bunun yanı sıra yeni yara izi, aktif egzama ve açık yara bulunuyorsa da bu işlem uygulanmaz.

Son bir ay zarfında Kimyasal peeling gibi, derin cilt soran uygulamalar gerçekleştirilmişse aradan biraz zaman geçmesi önerilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan En İyi Pumpkin Cilt Bakım Merkezleri ve Pumpkin Cilt Bakımı Yapan Doktorlar başlıklı makalemizde pumpkin, pumpkin fiyatları ve pumpkin yapan merkezler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.