İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 18 Ocak 2022 264 Görüntüleme

En İyi Göz Kapağı Estetiği Doktorları Ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi

İçindekiler

En iyi göz kapağı estetiği doktorları ve fiyatları, nasıl yapılır detaylı bilgi başlıkları internet üzerinden sıklıkla araştırılmaya devam et. Özellikle de, göz kapağından rahatsız olan kadınların ve erkeklerin sayısı her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. Göz kapağı ameliyatı, sadece estetik kaygılardan değil; sağlık problemlerinden dolayı da olunabilecek ameliyat türlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Göz kapağı düşüklüğü, görme bozukluğuna kadar yol açabilen durumlar arasında yer almaktadır.

Özellikle de estetik kaygılarınızdan ötürü rahatsız olmaya başladıysanız; profesyonel bir Estetiysen doktor ile görüşme sağlamanızda fayda vardır. Özellikle de sağlık sorunları, uzun vadede daha farklı problemlerle karşılaşabileceğimiz sıkıntılar doğurmaktadır. Bu nedenle, göz kapağı düşüklüğünden ötürü çeşitli rahatsızlıklarla karşılaştığınızı fark ettiğiniz an; doktor kontrolünden geçerek ameliyat olmanızda fayda vardır.

Göz Kapağı Ameliyatı Nedir?

Göz kapağı ameliyatı nedir? Başlıkları da internet üzerinden sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Göz kapağı, belirli bir süreden sonra sarkmaya ve düşmeye başlar. Bu durumun ise birden fazla sebebi olabiliyor. Örneğin; cildiniz, diğer insanlara göre daha gevşek olabilir. Bununla beraber, cildinizdeki deri fazlalığı da göz kapağı düşüklüklerin yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir. Aynı zamanda, bazı insanlarda katlanma çizgisi daha belirgin ve fazladır. Bu tarz durumlar ise; göz kapağı düşüklüğün yaşanmasına sebebiyet verecek etkenlerden bir tanesidir. Ayrıca yanak kemiğinize ile alım bölgeniz arasındaki kesinti de göz kapağı düşüklüğü yaşamanıza sebebiyet verebiliyor.

Özellikle de yaş ilerledikçe ortaya çıkan karışıklıklar, zaman içerisinde göz kapağının düşmeye başlamasına sebebiyet verebilmektedir. Bu tarz durumlar olduğunda ise; profesyonel bir destek alarak, ameliyat sürecinin başlatılmasında fayda vardır. Bazı insanlarda bu durum, daha belirgin olsa da bazı insanlarda ise; az belirgin olduğu verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Bu parkı ise; profesyonel bir göz sayesinde daha net anlamanız mümkün olacaktır. Sizde, bu alanda uzman bir kişiyle görüşme sağlayarak; göz kapağı düşüklüğün hangi durumda olduğunuzu bilmenizde fayda vardır. Doktorunuz, çeşitli hareketleri yaptırdıktan sonra, göz kapağı düşüklüğünüzün ameliyata ihtiyacı olup olmadığına karar verecektir.

Göz Kapağındaki Problemler Nedir?

Göz kapağındaki problemler nelerdir? Başlıklarını araştırmaya devam ediyorsanız; vücudun her bölgesinde olabileceği gibi; göz kapağında düşüklükleri ve problemlerin olmasını göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Özellikle de bazı insanlar, bu tarz sıkıntılarla karşılaşmaya başladığı zaman; asla çözülemeyecekmiş gibi davranmaya devam etmektedir. Ancak böyle bir kaygı içerisinde düşmedi de kesinlikle gerek yoktur. Estetik müdahaleler, son zamanlarda bir hayli gelişmeye devam ettiği için; çeşitli imkanlardan faydalanarak, ameliyat olmanız da mümkün olacaktır. Göz kapağınızda yaşanan problemler ise genel olarak şu şekildedir;

  • Kaçlarınızın düşük olması, zaman içerisinde göz yapınızdaki dokunun fıtık olmasına sebebiyet vermektedir. Bu durum ise; göz kapağı sarkmasının önünü açan problemlerden bir tanesidir.
  • Gözümüzü açıp kapamaya yarayan kaslar, zaman içerisinde sarkmaya başladı zaman; göz kapağı düşüklüğünün ortaya çıkması mümkün olabiliyor. Ancak çeşitli yöntemler sayesinde bu durumun önlenmesi de mümkün hale gelmiştir.
  • Deride bulunan fazlalıklar, vücudun her bölgesine sarkmasına sebebiyet verebildiği gibi; göz kapağı sarkmasında da büyük bir rol almaktadır.
  • Ayrıca, cildin sarkmaya başlaması; göz kapaklarının düşüklük yapmasına da sebebiyet verebilmektedir.

Yukarıda sıralanan durumlar, göz kapağı düşüklüğü ile karşı karşıya kalan herkesin yaşayabildiği süreçler arasında yerini almaktadır. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kaldıysanız; Göz kapağı düşüklüğünüzün, sağlık problemlerine dönüşmesine engel olarak; profesyonel doktorlar ile iletişime geçmenizde fayda vardır. Doktorlar, göz kapağı düşüklüğü seviyenizi ölçtükten sonra; ameliyat sürecinizin nasıl gelirse dedi size bildirecek ve uygun yöntemleri anlatacaktır. Bu yöntemlere ısındığınız taktirde; gerekli koşulları uygulayarak; ameliyatınızı olabilirsiniz.

Göz Kapağı Düşüklüğünü Önlemek İçin Neler Yapılabilir?

Göz kapağı düşüklüğünü önlemek için neler yapılabilir? Başlıkları da bu tarz problemlerle karşılaşan kişilerin en sık araştır da konular arasında yerini almaya devam etmektedir. Göz kapağı düşüklüğünü önlemek için yaptırabileceğiniz ameliyatlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Kaş Kaldırma Ameliyatları

Kaş kaldırma ameliyatları, özellikle de göz kapağı düşüklüğü ile karşı karşıya kalan kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Özellikle de göz kapağı düşüklüğünüz noktada, kendi yapınızdan kaynaklanmıyorsa; kaş kaldırma ameliyatlara olmanız daha uygun bir seçenek olacaktır. Üstelik bu ameliyatları yaptırmanız oldukça kolaydır. Çoğu zaman kaş kaldırma ameliyatlarının lokal Anestezi sayesinde yapıldığı da verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Bu alanda çalışmalarını sürdüren doktorlar ile iletişime geçerek detaylı bilgi almanız mümkün olacaktır.

Alt Göz Kapağı Ameliyatı

Alt göz kapağı ameliyatı da internet üzerinden sıklıkla araştırılan konulardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Alt göz kapağınızda düşüklük olduğunu hissediyorsanız noktada, doktorunuzun verdiği bilgilerden faydalanarak; bu ameliyatları olmanızda fayda vardır. Özellikle de alt ya da üst göz kapağı ameliyatlarından bir tanesini olmak istiyorsanız; bu duruma profesyonel bir doktorun karar vermesi daha doğru olacaktır. Çünkü bazı zamanlarda, sıkıntıya alt göz kapağınızda görseniz bile, sorunun üst göz kapağınızda olması mümkün olabiliyor. Bu ayrımı yaptıktan ya da yaptırdıktan sonra; ameliyatınız için günü almanız mümkündür.

Üst Göz Kapağı Ameliyatı

Üst göz kapağı ameliyatı, bu alanda en sık tercih edilen türler arasında yerini almaya devam etmektedir. Birçok kişinin en sık karşılaştığı problem, üst göz kapağında yaşanan düşüklüğünden kaynaklanmaktadır. Üst kapağı düşük olan insanların sayısı bir hayli fazla olduğu için; bu alanda geliştirilmiş yöntemlerle sayısı da bir hayli fazladır. Sizde profesyonel doktorlarla iletişim kurmaya başlayarak; bu ameliyatı yaptırabilir ve kısa süre içerisinde daha güzel bir görünüm elde etme şansı yakalayabilirsiniz.

Göz Kapağı Düşüklüğü Sağlık Sorunu Yaratır Mı?

Göz kapağı düşüklüğü sağlık sorunu yaratır mı? Başlıkları da internet üzerinden sıklıkla araştırılan konular arasında yerini almaktadır. Göz kapağı düşüklüğünüzden dolayı, çeşitli problemlerle karşı karşıya kalmaya devam ediyorsanız; bu durumun kısa süre içerisinde sağlığınıza da olumsuz etkiler de bulunacağından emin olabilirsiniz. Örneğin; göz kapağında düşüklük olan insanların yaşadığı en büyük problem, görme bozuklukları olarak bilinmektedir. Görme bozukluğu, ileri vadede size birçok anlamda sorun çıkaracak durumlar arasında yer almaktadır. Hatta bazı insanlar, göz kapağı düşüklüğünden ötürü; bulanık gördüğünü de her fırsatta belirtmeye devam etmektedir. Bulun görme rahatsızlığı, ileri vadede mide bulantısı ve baş dönmesi gibi sorunların yaşanmasına da sebebiyet vermektedir.

Bu nedenle göz kapağı düşüklüğü olan bir kişi iseniz; kısa süre içerisinde, profesyonel bir doktordan yardım alarak; gerektiği takdirde ameliyatınızda olmanızda fayda vardır. Bu sayede hem daha estetik bir görünüm elde etme şansı yakalayabileceğiniz gibi hem de sağlık problemlerinizin yaşanmasına engel olabilirsiniz. Özellikle de sağlık probleminiz olduğu zaman, göz kapağı düşüklüğü durumunu ihmal etmemenizde ve kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmanızda fayda vardır. Aksi taktirde bu rahatsızlıkların ilerlemesi söz konusu olabiliyor. İlerleyen görme bozukluklarının ise; çözülmesi ve tedavi ettirilmesi çok daha zordur.

Göz Kapağı Düşüklüğü Ameliyatı Fiyatı

Göz kapağı düşüklüğü ameliyatı fiyatı, doktorlara veya ameliyat olunacak yere göre değişiklik göstermeye devam etmektedir. Sık sık değişiklik göstermeye devam eden fiyatlar; genel olarak., 5000 TL ile 10.000 TL aralığında değişiklik göstermeye devam etmektedir. Ancak ameliyatınızı, devlet hastanesinde yaptırmak isteyen bir kişi iseniz; çok daha uygun ücretlerden faydalanarak, ameliyatınızı olabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Göz Kapağı Ameliyatı Yapan Doktorlar

Göz kapağı ameliyatı yapan doktorlar oldukça fazladır. Ancak, bu alanda faydalanabilmek için; profesyonel bir doktordan yardım almanızda fayda vardır. Özellikle de estetik ameliyatlarında, doktor seçimi çok önemli bir husus olacaktır. Bu sebepler, ameliyat olmaya karar veren kişilerin büyük bir kısmı; birçok farklı doktordan fikir alarak, aralarından seçim yapmaya özen göstermektedir. Son zamanlarda bu alanda ön plana çıkmış doktorların sayısı çok fazla olduğu için; aralarında tercih yapmak çok zordur. Yaptığı işlerle, birçok kişinin dikkatini çekmeyi başaran, ameliyat yaptırabileceğiniz, doktorlar ise şu şekilde sıralanmaya devam etmektedir;

Prof. DR. Gökhan Tunçbilek

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek, göz kapağı düşüklüğü alanında; birçok farklı çalışma yapan doktorlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Doktorun, hastaları genel olarak memnuniyetini belirtmeye devam ettiği için; Gökhan Tunçbilek bu alanda uzmanlaştığını söylememiz mümkün olacaktır. Gökhan Tunçbilek, ameliyatlarına Özel hastanelerde yapmaya devam ettiği için; öncelikli olarak randevu almanızda fayda vardır. Aynı zamanda, asıl alanının plastik cerrahi olması da estetik becerisini kanıtlar niteliklere sahiptir. Sizde Gökhan Tunçbilek ile iletişim kurarak; daha farklı bir estetik bir görünüme sahip olma şansı elde edebilirsiniz.

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek göz kapağı estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı estetiği  fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr.  Hüseyin Borman

Prof. Dere. Hüseyin Borman da alanında profesyonel olan cerrahlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Özellikle de son zamanlarda birçok kişinin karşılaşmaya devam ettiği göz kapağı düşüklüğü ile, muhteşem bir sükse yaratmaya devam eden Hüseyin Borman, kendi özel muayenehanesi sayesinde; profesyonel hizmetlerine devam etmektedir. Muayenehane ’de ilk görüşmenizi yaptıktan sonra ise; doktorunuzun uygun görmesi halinde, ameliyat günü alabilir ve kısa süre içerisinde göz kapağı düşüklüğünüzden faydalanabilirsiniz. Üstelik doktorunuz, bütün detayları eksiksiz bir şekilde anlatacağı için; herhangi bir sorunla karşılaşmanızda kesinlikle söz konusu olmayacaktır.

Prof. Dr. Hüseyin Borman göz kapağı estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı estetiği  fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Doktor İhsan Kuzucu

Doç. Doktor İhsan Kuzucu’da gözkapakları düşüklüğü konusunda, profesyonel bir şekilde çalışmaya devam eden estetik doktorlarından bir tanesi olarak bilinmektedir. İhsan Kuzucu’nun asıl alanı; kulak burun boğaz üzerine olsa da göz kapağı düşüklüğü konusunda, muhteşem bir beceriye sahip olduğu da hastaları tarafından verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Doktor ile görüşme sağlayarak, kısa süre içerisinde göz kapağı düşüklüğünüzden kurtulmayı istiyorsanız; Doç. Doktor ihsan kuzucu muayenehanesi ile iletişim kurabilir ve randevularınızı alabilirsiniz. Üstelik, doktorunuz ameliyatla ilgili bütün detayları size anlatacağı için; herhangi bir sorun yaşamanız da söz konusu olmayacaktır.

Doç. Dr.  İhsan Kuzucu göz kapağı estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı estetiği  fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Sarper Yılmaz

Prof. Doktor Sarper Yılmaz da estetiğin her alanında profesyonelleşmeyi başarmış doktorlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Her yaptığı iş ile hastaların memnuniyetini kazanmayı başaran Sarper Yılmaz, göz kapağı düşüklüğü alanında yaptığı çalışmalar sayesinde de ön plana çıkma şansını elde etmiştir. Uzun zamandır, göz kapağı düşüklüğünüzün çözüme kavuşturabileceğiniz bir doktor arıyorsanız, Sarper Yılmaz ile iletişime geçerek, kısa süre içerisinde yaşadığınız sıkıntıyı gidermeniz mümkün olacaktır. Üstelik, Prof. Dr Sarper Yılmaz; çalışmalara başlamadan önce, yaptığı çizimler sayesinde de size detaylı bilgiler verecektir. Bu sayede ameliyat olmadan önce; gerekli bilgiyi öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Prof. Dr. Sarper Yılmaz göz kapağı estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı estetiği  fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Fatih Tekin

Doç. Dr. Fatih Tekin de plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında profesyonel çalışmalar yapmaya devam eden doktorlar arasında yerini almaktadır. Hatta hastaların büyük bir kısmı, göz kapağı ameliyatını olduktan sonra; neredeyse on yaş kadar gençleştiklerini her fırsatta belirtmeye devam etmiştir. Sizin de göz kapağınızdan ötürü yaşadığınız bir estetik kaygısı varsa; Doç. Dr. Fatih Tekin ile iletişime geçerek bu problemden kısa süre içerisinde kurtulmanız mümkün olacaktır. Doktorun yaptığı çalışmalar, birçok şehirde duyulmaya devam ettiği için; kendi muayenehanesinden randevu almak biraz zor olabiliyor. Bu nedenle ameliyat olmaya karar verdiyseniz, erken randevular için başvuru yapmanızda fayda vardır.

Doç. Dr. Fatih Tekin göz kapağı estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı estetiği  fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Doktor Alper Ural

Doç. Doktor Alper Ural da plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında profesyonelleşmeyi başarmış doktorlar arasında yerini almaya devam eder. Özellikle de göz kapa alanında profesyonelleşmiş ve adını duyurmuş bir doktorla çalışmak istiyorsanız; Doç. Doktor Alper Ural bu alanda size birçok katkıda bulunacak doktorlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Doktor ile çalışıp göz kapağı ameliyatını olan kişilerin büyük bir kısmı da memnuniyetle her fırsatta dile getirmeye devam etmiştir. Doktorun, hastalarından aldığı geri dönüşler ise oldukça olumludur.

Doç. Dr. Alper Ural göz kapağı estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı estetiği  fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Operatör Doktor Barış Şahin

Operatör Doktor Barış Şahin de plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında profesyonelleşmeyi başarmış cerrahlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Özellikle de göz kapağı düşüklüğü ameliyatında profesyonelleşmeyi başarmış doktorlar ile çalışmalarımızı sürdürmek istiyorsanız; Barış Şahin ile iletişim kurmanız mümkün olacaktır. Doktorun, randevuları her geçen gün yoğunlaşmaya devam ettiği için; daha önceden aramanızda ve iletişime geçmenizde fayda vardır. Bu sayede daha kısa süre içerisinde işlemlerinizi tamamlamanız da mümkün olacaktır. Barış Şahin, plastik alanında yaptığı bütün Ameliyatlarda, kesin çözüm sunmaya devam etmektedir.

Opr. Dr. Barış Şahin göz kapağı estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı estetiği  fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Doktor İsmail Güler

Doç. Doktor İsmail Güler, asıl alana kulak burun boğaz olmasına rağmen; kısa süre içerisinde plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında kendisini geliştirerek; göz kapağı düşüklüğü ameliyatları yapmaya başlamıştır. Özellikle de Doç. Doktor İsmail Güler ile anlaşarak ameliyat sürecine başlayan kişilerin büyük bir kısmı; memnuniyetini her fırsatta dile getirmeye devam etmiştir. Özellikle de alanında başarılı ve adı duyulmuş doktorlardan bir tanesi ile çalışmalarınızı sürdürmeye devam etmek istiyorsanız; Doç. Doktor İsmail Güler ile iletişime geçmeniz sizin için oldukça faydalıdır.

Doç. Dr. İsmail Güler göz kapağı estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı estetiği  fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Doktor Ozan Bitik

Doç. Doktor ozan Bitik de plastik ve rekonstrüktif alanında kendini geliştirmeyi başaran cerrahlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Özellikle de cerrahın, hemen hemen bütün şehirlerde adını duyurmayı başarması; şehir dışından ameliyat olmak için gelen insanların sayısını artırmayı başarmıştır. Doçent doktor ozan bitini kendi muayenehanesi, hemen hemen haftanın her günü doludur. Bu nedenle, randevu alırken acele etmeniz de fayda vardır. Aksi taktirde doktordan randevu bulamamanız gibi durumlarla sıklıkla karşılaşmanız söz konusu olabiliyor. Bu durum ise; doçent doktor ozan Bitik’in alanında ne kadar profesyonel olduğunun bir göstergesi olarak görülür.

Doç. Dr. Ozan Bitik göz kapağı estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı estetiği  fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Operatör Doktor Emin Eren

Operatör Doktor Emin Eren de uzun zamandır ameliyat yapmaya devam eden doktorlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Asıl dalı kulak burun ve boğaz olarak bilinen operatör Doktor Emin Eren, göz kapağı alanında da profesyonel çalışmalar yapmaya devam etmiştir. Bu nedenle, hastalarının hepsi; her fırsatta doktora olan memnuniyetini dile getirmeye devam etmektedir. Sizde profesyonel bir doktor desteği alarak ameliyatınızı olmak istiyorsanız; operatör doktor emin eren muayenehanesi için randevu almanızda fayda vardır. Bu sayede, yaşadığınız estetik kaygısını ve sağlık problemini kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Üstelik, ön görüşmelerimiz de; ameliyat süreci hakkında da detaylı bilgiler alabileceğinizden emin olabilirsiniz,

Opr. Dr. Emin Eren  göz kapağı estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı estetiği  fiyatları 7000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan En İyi Bişektomi Doktorları Ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde bişektomi doktorları ve bişektomi fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.