İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 19 Ocak 2022 288 Görüntüleme

En İyi Jinekomasti Ameliyatı Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi

İçindekiler

En iyi Jinekomasti ameliyatı doktorları ve fiyatları bakıldığında alanında en iyi doktorları kapsar. Östrojen ve testosteron hormonlarında dengesizlik meydana gelen erkeklerde Jinekomasti genel olarak meme dokusunun iyi huylu olarak büyümesi olmaktadır. Meydana gelen bu rahatsızlıkla erkeklerde göğüs dokusu rahatsız edici düzeyde olabilir ve anormal bir şekilde büyüme meydana geldiğinde Jinekomasti estetiği yapılır. Alanında en iyi Jinekomasti uygulanan doktorlar şu şekildedir,

Dr. Mete Aksu (İstanbul Estetik Merkezi, Şişli)

Dr. Ömer Sağır (Medipol Hastanesi, İstanbul)

Dr. Derya Bingöl (Memorial Hastaneleri Grubu, İstanbul)

Dr. Çağrı Sade (İstanbul Dental ve Plastik & Estetik Grubu, İstanbul)

Hasan Şahin (Hisar Hastanesi Kıtalarası, İstanbul)

  1. İlker Manavbaşı (İstanbul Estetik Merkezi, Şişli)

Dr. Engin Er (İstanbul Estetik Merkezi, Şişli)

Prof. Dr. Gürhan Özcan (İstanbul Estetik Merkezi, Şişli)

Op. Sepil Uçar Ermiş (Medipol Hastanesi, İstanbul)

Dr. Arda Katırcıoğlu

Belirtilen doktorlar, erkek meme dokusunda meydana getiren Jinekomasti sorununa müdahale edebilmektedir. Alanında bulunan en iyi Jinekomasti doktoru Jinekomasti sorununa etkin çözümler üreterek yardımcı olmaktadır. Jinekomasti genel olarak bir hastalık değildir fakat talep eden kişiler alanında en iyi doktorlardan yardım alabilirler.

Dr. Mete Aksu (İstanbul Estetik Merkezi, Şişli)

Dr. Mete Aksu, 14 senelik tecrübesi ile birlikte Rekonstrüktif Kozmetik Cerrah alanında hizmet vermektedir. Jinekomasti ve daha birçok alanda hastalarına estetik uygulamaları yapmaktadır. Dr. Mete Aksu Atatürk Lisesi’nde okuduktan sonra tıp eğitimini de Gülhane Askeri Tıp Akademisi üzerinde tamamladı ve doktor oldu. Dr. Mete Aksu güncel olarak Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde yer alan kliniğinde çalışmalarına devam etmektedir.

Jinekomasti alanında yapılan Jinekomasti ameliyatı fiyatları çalışmaları ortalama olarak 2000 TL’den başlayarak 5000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bununla beraber Jinekomasti yapılacak olan hasta ile kullanılacak teknik gibi durumlara göre değişebilmektedir.

Dr. Mete Aksu Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Jinekomasti ameliyatı fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ömer Sağır (Medİstanbul Hastanesi, İstanbul)

Dr. Ömer Sağır, kozmetik cerrah alanında 19 senelik deneyimi bulunan ve Türkiye’de ünlü olan plastik cerrah ve estetik cerrahlardan olmaktadır. Ömer Sağır, Acıbadem Tıp Fakültesi üzerinden Dicle üniversitesi mezunu olan plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzman oldu. Jinekomasti alanında başarılı çalışmaları bulunmaktadır. Dr. Ömer, Rekonstrüktif Cerrahi Derneği ile Uluslararası Estetik, Plastik ve üyesi olmaktadır. Aynı zamanda Türk Estetik Derneği üyesi de olmaktadır. Klinik uzmanlığında Jinekomasti ile birlikte daha birçok cerrahi uygulamaları bulunur.

En iyi Jinekomasti doktoru İstanbul bölgesinde yer alan Medİstanbul Hastanesi’nde çalışmalarını yürüten Dr. Ömer, ortalama Jinekomasti ameliyatı konusunda kişiye özel bir fiyat çıkartmaktadır ve ortalama olarak 3000 TL ila 5000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Dr. Ömer Aksu Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Jinekomasti ameliyatı fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Derya Bingöl (Memorial Hastaneleri Grubu, İstanbul)

Dr. Derya Bingöl, Rekonstrüktif Kozmetik Cerrah alanında yaklaşık 14 seneyi aşkın bir tecrübesi bulunuyor. Uluslararası Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Derneği üyesi olmaktadır. Aynı zamanda Türk Plastik Derneği üyesi de olmaktadır. Derya Bingöl, Jinekomasti alanında ve daha birçok estetik cerrah alanında başarılı çalışmalarını yürütmektedir.

Dr. Derya Bingöl, Jinekomasti alanı ile beraber meme kaldırma, küçültme, büyültme gibi işlemler de yapabilmektedir. Yapılan Jinekomasti hizmetlerinin ortalama olarak fiyatı 4000 TL ila 7000 TL arasında görülebilmektedir. Çıkan fiyat hastaların durumu ile birlikte uygulanacak tekniklere göre değişmektedir.

Dr. Deya Bingöl Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Jinekomasti ameliyatı fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Çağrı Sade (İstanbul Dental ve Plastik & Estetik Grubu, İstanbul)

Dr. Çağrı Sade, tanınan en iyi plastik cerrahlardan biridir, Jinekomasti ve daha birçok alanda 25 seneden fazla deneyimi bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi tıp mezunu olduktan sonra uzmanlığını yine Şişli Etfal Hastanesi içerisinde plastik ve rekonstrüktif cerrah alanında tamamladı. Üstelik New York merkezli plastik cerrah ile eğitimci olan doktorların yanında çalıştı.

Jinekomasti ve daha birçok alanda tedavi ve uzmanlığa sahip olan Dr. Çağrı Sade 1000 yakın ameliyat gerçekleştirdi. Jinekomasti ameliyatı konusunda ortalama fiyatlarda 4000 TL ila 7000 TL arasında görülebilmektedir. Yapılan uygulamaya göre Jinekomasti ameliyatı değişebilmektedir.

Dr. Çağrı Sade Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Jinekomasti ameliyatı fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Hasan Şahin (Hisar Hastanesi Kıtalarası, İstanbul)

Hasan Şahin, tanınmış en iyi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah alanında bulunmaktadır. Jinekomasti ve daha birçok alanda geniş bir deneyime sahiptir ve aynı zaman Mikrocerrahi Derneği gibi farklı kuruluşlarda aktif üyelik yapmıştır. Hasan Şahin, 12,000’den fazla estetik ameliyatlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş durumda.

Hisar Hastanesinde hizmet sağlayan Hasan Şahin Jinekomasti fiyatları ortalama olarak farklılık göstermektedir ve tahminen 3000 TL ila 5000 TL’ye kadar Jinekomasti fiyatları çıkabilmektedir. Daha detaylı bilgi için doktor ile görüşebilirsiniz.

Dr. Hasan Şahin Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Jinekomasti ameliyatı fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Y. İlker Manavbaşı (İstanbul Estetik Merkezi, Şişli)

  1. İlker Manavbaşı alanında en iyi estetik ve Jinekomasti doktorlarından biridir. Yaklaşık olarak 19 senelik deneyimi ile birlikte birçok dergi üzerinde yayın verdi ve aynı zamanda yapılan konferanslarda birçok araştırma makalesini de sunan bir doktor olmaktadır. 19 senelik ve daha fazla deneyimi ile beraber cerrahi uygulamalarda uzman olmaktadır.
  2. İlker Manavbaşı, Jinekomasti alanında, yüz estetiği, el cerrahisi gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Ortalama bir Jinekomasti ameliyatı fiyatları bakıldığında 3000 TL ila 5000 TL arasında fiyatlar farklılık göstermektedir.

Dr. İlker Manavbaşı Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Jinekomasti ameliyatı fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Engin Er (İstanbul Estetik Merkezi, Şişli)

Dr. Engin Er, yaklaşık 27 senelik tecrübesi ile birlikte güncel olarak İstanbul Estetik Merkezi üzerinde hizmet vermektedir. İyi bir estetik ve plastik cerrah olan Dr. Engin Er, Jinekomasti alanında ve daha birçok cerrahi işlemde bir tecrübeye sahip ve üstelik bilimsel bir üyelik birliği bulunmaktadır. Dr. Engin Er Türkiye çapında uyguladığı başarılı cerrah uygulamaları sonrasında ödül almıştır.

Dr. Engin Er, İstanbul Estetik Merkezi Şişli bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ortalama bir Jinekomasti ameliyatının fiyatları ise 4000 TL ila 7000 TL arasında değişebilmektedir.

Dr. Engin Er Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Jinekomasti ameliyatı fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Gürhan Özcan (İstanbul Estetik Merkezi, Şişli)

Prof. Dr. Gürhan Özcan, alanında 35 senelik deneyim ile Türkiye’de en en iyi Jinekomasti doktoru cerrahlarından biri olmaktadır. Jinekomasti ameliyatı ile birlikte daha birçok alanda tedavi alanında uzman olmaktadır. Profesyonel bir üyelik derneği bulunur ve Avrupa Plastik Cerrahlar Derneği ile beraber Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kurulu içerisinde yer almaktadır.

Prof. Dr. Gürhan Özcan, Jinekomasti ameliyatı fiyatları konusunda fiyatlar farklılık göstermektedir, ortalama olarak 4000 TL ila 8000 TL arasında fiyatlar farklılık göstermektedir.

Prof. Dr. Gürhan Özcan Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Jinekomasti ameliyatı fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Sepil Uçar Ermiş (Medipol Hastanesi, İstanbul)

Op. Serpil Uçar Ermiş, kozmetik cerrah alanında 18 senelik deneyimi ile beraber seçkin Kozmetik ve Plastik Cerrah alanında uzman olmaktadır. Jinekomasti ile beraber yüz estetiği gibi uygulamalarda başarılı tedavilerini yürütmüştür. Ankara Üniversitesi Tıp mezunu olmaktadır ve sonrasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi üzerinde ihtisas yapmıştır.

Op. Serpil Uçar Ermiş, Medİstanbul Hastanesi’nde çalışmalarını yürütmektedir ve Jinekomasti ameliyatı konusunda kişiye özel bir fiyat çıkartmaktadır ve ortalama olarak Jinekomasti ameliyatı fiyatları 3000 TL ila 5000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Op. Dr. Serpil Uçar Ermiş Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Jinekomasti ameliyatı fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Arda Katırcıoğlu (Mia Plastik Estetik Kliniği İstanbul)

Dr. Arda Katırcıoğlu, 23 seneden fazla yapmış olduğu tecrübeleri ile birlikte hizmet vermektedir. Uzmanlık dalında eğitim alan Dr. Arda Katırcıoğlu estetik cerrahisi ile Jinekomasti alanında sayısız hastası bulunmaktadır, bununla beraber ünlü birçok dergide makalesi bulunmaktadır. Farklı estetik uygulamaları ile birlikte medikal estetiğe kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Dr. Arda Katırcıoğu, Jinekomasti alanında ve birçok alanda hizmet vermektedir. En iyi Jinekomasti doktoru İstanbul bölgesinde yer alan Mia Plastik Estetiği kliniğinde ortalama bir Jinekomasti fiyatı bakıldığında 3000 TL ila 5000 TL arasında fiyatlar farklılık göstermektedir.

Dr. Arda Katırcıoğlu Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama Jinekomasti ameliyatı fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Jinekomasti Nedir?

Erkek bireylerde meydana gelen Jinekomasti nedir bakıldığında meme dokusunda genişleme anlamına gelir yani erkek meme dokusunun anormal derecede büyümesidir. Göre genç erkeklerde daha fazla görülen Jinekomasti yaşlı erkeklere genellikle ağrısız olmaktadır. Bu durum bazı vakalarda daha ağrılı olabilmektedir. Üstelik birçok durumda sadece bir meme bu sorundan etkilenebilmektedir.

Ağrısız olan bu durum bazı vakalarda daha ağır olarak görülmektedir üstelik birçok durumda sadece tek bir meme bu durumdan etkilenirken bazı durumlarda iki meme birden etkilenebilmektedir. Jinekomasti nedenleri bakıldığında öncelik olarak hormon dengesizliği sebep olabilmektedir.

Neden Jinekomasti Olur?

Erkek bireylerde meme dokusunda meydana gelen bu genişleme birçok erkekte görülebilmektedir fakat bu durumun en önemli sebebi hormon dengesizliği olmaktadır. Jinekomasti neden olur bakıldığında, vakalarında en sık görülen sebepler arasında testosteron ile östrojen arasında dengesizlik durumu olabilmektedir.

Jinekomasti sorununun en büyük sebebi meme dokusunda östrojen dengesizliği olabilmektedir. Bununla beraber ikinci en fazla görülen durum da aşırı kilo, şişmanlık durumu olabilmektedir. Jinekomasti rahatsızlığının en yaygın sebeplerinden biri olmaktadır.

Diğer Jinekomasti rahatsızlığı sorunları şu şekilde olabilmektedir,

Anneden bebeklere geçen östrojen yani yeni doğan erkek bebeklerde meydana gelen Jinekomasti olabilmektedir fakat bu durum geçici bir durum olabilir doğum sonrasında birkaç hafta içerisinde bu durum ortadan kalkar.

Ergenlik durumu ile hem kadınların hem de erkek bireylerin hormon seviyesi değişebilmektedir, örnek olarak erkeklerde testosteron seviyesinin düşmesi ile meme dokusu büyümeye başlar. Bu sebeple ergenlik döneminde erkeklerde meme genişlemesi olabilir.

Yaşlılık durumu ile Jinekomasti sorunu görülebilir, özellikle yaşın ilerlemesi ile beraber meme dokusu büyümüşe görülmesi doğaldır. Bunun sebebi daha az testosteron ve daha fazla östrojen üretmesi olmaktadır bu durumda meme büyümesi görülür.

Jinekomasti yorumları bakıldığında en sık görülen sebeplerden biri birtakım ilaçların kullanımı Jinekomasti sebebi olabilir, bununla beraber böbrek yetmezliği, aşırı alkol tüketimi tarzında rahatsızlık durumunda meme büyümesi durumu meydana gelebilmektedir.

Jinekomasti Nasıl Tedavi Edilir?

Jinekomasti tedavisi genel olarak erkek bireylerin duyduğu şikâyete göre değişebilmektedir. Çünkü Jinekomasti nasıl tedavi edilir bakıldığında tedavi süreci her zaman gerekli olan bir durum olmamaktadır. Ergenlik döneminde meydana gelen göğüs büyümesi genel olarak geçici Jinekomasti olarak bilinir. Eğer üç sene içerisinde tedavi olunmazsa kendiliğinden geçici bir durumdur. Eğer Jinekomasti sebebi kullanılan ilaçlarsa bu ilacın bırakılması sağlanır ve sonrasında kendiliğinden geçer.

Jinekomasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Jinekomasti ameliyatı dönemsel değil de herhangi bir geçici sebepten kaynaklanmıyorsa bu noktada ameliyat seçeneği kullanılabilmektedir. İleri derecede sorun yaratan Jinekomasti sorununa bakıldığında sarkık meme sorununda başvuru yapılan operasyonla meme dokusu üzerindeki deri alınmaktadır. Bu Sırada meme başları da uygun ölçülerde küçültülmektedir, gereken yerlere deri yaması olarak yerleştirilmektedir.

Jinekomasti ameliyat sonrasında küçük bir yara izi kalır fakat bu küçük etki sarkık ve aynı zamanda büyük meme dokusu için küçük bir etki olmaktadır. Psikolojik açıdan erkeklerde olumsuz etkisi olan Jinekomasti sorunu kesin çözüm olarak ameliyattır. Böylece daha estetik ve fit bir görünüm sağlanabilir. 18 yaş üzerinde herkese uygulanan Jinekomasti operasyonu ortalama olarak 1 saat sürebilmektedir.

Jinekomasti Evreleri Nedir?

Jinekomasti işlemi genellikle 3 evrede incelenmektedir ve her evrede yapılan cerrahi müdahale değişebilmektedir. Jinekomasti evreleri konusunda ilk evre de yani evre 1’de meme başında büyüme meydana gelir ve meme başının kahve rengindeki kısmında genişleme vardır. Meme görünümünde hafif bir çıkıntı görünümü bulunur, deri de sarkma meydana gelmez.

Evde 2’de meme kısmında orta derecede büyüme meydana gelir ve herhangi bir deride sarkma ile fazlalık bulunmaz. Evre 3’de ise deri sarkmasının eşlik ettiği meme kısmında ileri derecede büyüme görülmektedir ve meme ucunda da sarkma görülmektedir, kadın memesine benzer bir görünüm bulunur.

Jinekomasti Tipleri Nedir?

Jinekomasti tipleri 3 farklı tipte bulunmaktadır bununla birlikte Glandüler tip, meme bezine gland ismi verilmektedir, yoğun bir artış meme dokusunda görülür. Lipomatöz tip içerisinde meme dokusunda artış görülmez sadece yağ dokusunda artış görülmektedir. Karışık tipteki Jinekomasti tipi meme ve yağ dokusunda beraber eşit oranda artış görülmektedir. Bununla beraber normal koşullarda fiziksel komplikasyonların dışında herhangi bir sağlık problemine sebep olmaz.

Kimlerde Jinekomasti Görülmektedir?

Jinekomasti bakıldığı zaman erkek bebekler anne karnından itibaren çok fazla östrojen hormonu etkisi ile büyür. Büyük göğüslü olarak doğabilmektedir ve bununla beraber vaka sonrasında şişen meme dokusu birkaç hafta sonra normale dönmektedir. Kimlerde Jinekomasti görülmektedir, erkeklerde meme büyüme durumu ayrıca ergenlik döneminde sıklıkla karşılaşılan durum olmaktadır.

Bu dönem içerisinde meydana gelen meme dokusunda büyüme sorunlarında yetişkinliğe geçiş ile birlikte tedavi edilmektedir. Yetişkinlik dönemine bakıldığında 50 ila 60 yaşlar aralığında Jinekomasti sıklıkla görülür. Bu yaş aralığında bulunan her erkekte Jinekomasti görülmektedir ve bu dönemde erkek bireylerin kullanmış olduğu bazı ilaçlar, prostat sorunlarında Jinekomasti görülmektedir.

Jinekomasti Belirtileri Nelerdir?

Jinekomasti belirtileri bakıldığı zaman en çok öne çıkan belirti, doğal olarak şişen meme dokusu olmaktadır. Meme dokusunda gözle görülür bir şekilde büyüme görüldüğünde veya tek bir memede büyüme görüldüğünde iki meme arasındaki fark belli olur. Bu büyüme durumu kişiden kişiye göre değişebilmektedir ve fiziksel büyüme meydana geldiğinde göğüs kısmında da hassasiyet görülmektedir.

Jinekomasti durumunda normal büyümeler herhangi bir sorun yaratmaz bazı durumlarda da sorun ciddi olabilmektedir. Jinekomasti belirtileri konusunda meme başında akıntı, göğüs kısmında aşırı hassasiyet, göğüste şişlikle beraber ağrı görülebilmektedir.

Jinekomasti Nasıl Teşhis Edilir?

Jinekomasti nasıl teşhis edilir bakıldığında, teşhisi için öncelik olarak doktora başvurulması gerekmektedir. Yapılan fiziksel muayene ile beraber doktor sizlere aile ve sağlık geçmişinizi sorabilir ve bu süreç içerisinde gözlemlenen belirtileri doktora söylemeniz gerekmektedir. Jinekomasti nasıl teşhis edilir konusunda ne kadar net bilgi verirseniz tedavi süreci daha iyi geçebilmektedir. Yapılan teşhisin ötesinde nedeninin bilinmesi gerekmektedir.

Sürekli olarak Jinekomasti ile ilişkili meme büyümesi durumu olmamaktadır. Bazı durumlarda da bireylerde Jinekomasti durumuna benzer okulda meme yapı büyümesi meydana gelmektedir. Çok nadir bir durum da olsa erkeklerde göğüs kanseri durumu meydana gelmektedir ve erkeklerde göğüs bölgesinde meydana gelen sert bir nodül, göğüs kanserine sebep olabilmektedir.

Jinekomasti ameliyatının öncesinde ve sonrasında hastaların dikkat etmesi gereken durumlar vardır. Her türlü müdahale öncesinde kişilerin doktorların verdiği tavsiyelere uyması gerekmektedir. Ameliyat öncesi ve sonrasında yapılacak durumlar için en doğru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan En İyi Göz Altı Işık Dolgusu Doktorları Ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde göz altı ışık dolgusu ve göz altı ışık dolgusu fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.