Who Are the Best Almond Eye Plastic Surgery Doctors and What Are the Fees of the Doctors? How is Almond Eye Surgery Performed?

Who Are the Best Almond Eye Plastic Surgery Doctors and What Are the Fees of the Doctors? How is Almond Eye Surgery Performed?

The best almond eye surgery doctors and their fees are frequently sought after by people who have had alm
FLAŞ HABER:

Ana Sayfa Sağlık 20 Ocak 2022 226 Görüntüleme

En İyi Karın Germe Estetiği Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi

İçindekiler

En iyi karın germe estetiği doktorları ve fiyatları ile profesyonel cerrahlardan destek alabilir ve karın bölgesinde meydana gelen estetik kaygınızı sonlandırabilirsiniz. Profesyonel doktorlarla beraber karın estetiği konusunda oldukça etkili sonuçlar sağlanan bu işlemde karın bölgesindeki fazla yağ dokusu alınır ve çeşitli tekniklerle beraber son teknoloji donanımlar kullanılır.

En iyi karın germe estetiği doktorları şu şekildedir,

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

Doç. Dr. Hakan Kerem

Op. Dr. Elif Eren Aydın

Op. Dr. Evren Tevfik İşçi

Op. Dr. Bora Yücel

Op. Dr. Nebil Bozdoğan

Dr. Melike Erdim

Op. Dr. Erkin Önsal

Op. Dr. Sedat Baş

Op. Dr. Taner Bahar

Çeşitli sebeplerden karın bölgesinde yağ fazlalığı veya deri fazlalığı gibi sarkıklık ve benzeri sorunlarda son dönemde tıpta meydana gelen gelişmelerle birlikte uygulanabilmektedir. Uygulanan basit bir operasyon ile beraber profesyonel cerrahlar karın germe estetiği yapmaktadır. Böylece karın kısmının daha düzgün bir görünüme kavuşması sağlanır ve sarkan deri görünümü ortadan kaldırarak yağlar alınır, karın bölgesi düzeltilir.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

Estetik cerrahları arasında tanınan isimlerden olan Op. Dr. Orhan Murat Özdemir, Ankara bölgesinde Çankaya’da yer alan kliniğinde birçok alanda estetik uygulamaları sağlamaktadır. 2006 senesinden beri kendi kliniğinde hizmet sağlayan Orhan Murat Özdemir profesyonel hizmetleri ile birlikte karın germe ve birçok işlemi uygulamaktadır.

Karın germe uygulamaları ile birlikte yüzlerce başarılı ameliyat yapan Op. Dr. Orhan Murat Özdemir kliniğinde son teknoloji donanımlar sağlamaktadır ve ortalama olarak karın germe estetiği fiyatları da 7 bin TL ila 25 bin TL arasında farklılaşabilir.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir karın germe estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama karın germe estetiği fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Hakan Kerem

Doç. Dr. Hakan Kerem En yenilikçi teknikleri ile beraber en güvenli ortamda en kısa sürede karın germe estetiklerini gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte Hakan Kerem sadece karın germe değil boyun, meme, göz kapağı, burun ve daha birçok alanda çalışmalarını yürütmektedir.

Kullandığı son teknikerle beraber profesyonellik sağlayan Doç. Dr. Hakan Kerem ile dilediğiniz zaman hizmet alabileceksiniz. Ortalama olarak karın germe ameliyatı fiyatları 10 bin TL ila 30 bin TL civarında değişebilmektedir.

Doç. Dr. Hakan Kerem karın germe estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama karın germe estetiği fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Elif Eren Aydın

Profesyonel estetik cerrahi alanları ile beraber Op. Dr. Elif Eren Aydın plastik ve rekonstruktif cerrahi eğitimi alarak birçok alanda estetik uygulamalarını sağlamaktadır. Özel estetik cerrahi kliniğinde görev alan Elif Aydın başarılı bir şekilde plastik cerrahi uzmanı olmuş ve uluslararası alanda sunulan birçok çalışma sunulmuştur.

İstanbul, Batı Ataşehir bölgesinde estetik operasyon hizmetlerini veren Op. Dr. Elif Eren Aydın, karın germe ve daha birçok alanda hizmet sağlar, ortalama olarak belirlenen fiyatlar ise 7 bin TL ila 25 bin TL arasında farklı olabilmektedir.

Op. Dr. Elif Eren Aydın karın germe estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama karın germe estetiği fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Evren Tevfik İşçi

Plastik cerrah alanında ülkemizin prestijli eğitim kurumlarında uzmanlığı alan Op. Dr. Evren Tevfik İşçi, samimi ve sıcak havası ile birlikte hastaların kişisel ihtiyacına özel çözümler sağlamaktadır. Estetik ve plastik cerrahi kliniğinde karın germe ve daha birçok alanda hizmet sağlayan Evren, Tevfik İşçi profesyonel tıp doktorları arasında yer almaktadır.

Bakırköy, İstanbul bölgesinde hizmet sağlayan Op. Dr. Evren Tevfik İşçi karın germe estetiği konusunda tahmini ortalama olarak belirlenen fiyatlar ise 7 bin TL ila 25 bin TL arasında farklı olabilmektedir.

Op. Dr. Evren Tevfik İşçi karın germe estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama karın germe estetiği fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Bora Yücel

Karın germe ameliyatları ile birlikte profesyonel hizmet sağlayan Op. Dr. Bora Yücel, Antalya bölgesinde sunduğu hizmetlerde meme estetiği, rinoplasti, göz çevresi estetiği gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Bu zamana kadar yüzlerce hastaya estetik işlem uygulayan Op. Dr. Bora Yücel başarılı doktorlar arasında yer almaktadır.

Kullandığı son teknikerle beraber profesyonellik sağlamaktadır ve dilediğiniz zaman hizmet alabileceksiniz. Ortalama olarak karın germe ameliyatı fiyatları 10 bin TL ila 30 bin TL civarında değişebilmektedir.

Op. Dr. Bora Yücel karın germe estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama karın germe estetiği fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Nebil Bozdoğan

1991 senesinden beri hizmet sağlayan Op. Dr. Nebil Bozdoğan, bu zamana kadar yüzlerce karın germe estetiği yapmış ve bu alanlarda başarılı olmuştur. Yurt içinde ve yurt dışında sayısız ameliyat yapan Op. Dr. Nebil Bozdoğan, 28 senelik bir estetik cerrahi deneyimi mevcuttur.

Sadece karın germe değil aynı zamanda saç ekimi gibi alanlarda da 14 senelik deneyimi bulunur. Güncel olarak Ankara bölgesinde kendi kliniğinde hizmet sağlayan Op. Dr. Nebil Bozdoğan, aktif görev yapmaktadır ortalama fiyatlar 10 bin TL civarında olabilmektedir.

Op. Dr. Nebil Bozdoğan karın germe estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama karın germe estetiği fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Melike Erdim

Dr. Melike Erdim, 1999 senesinde Marmara Üniversitesi üzerinde dönem birincisi olarak hizmet sağlamaya başladı. Bu zamana kadar sayısız hizmeti bulunan Dr. Melike Erdim, karın germe estetiği ile birlikte birçok alanda plastik cerrahi uzmanlığını sürdürmektedir.

Dr. Melike Erdim hem kendi özel muayenehanesinde hem de iki özel hastanede çalışmaktadır. Kadıköy, İstanbul bölgesinde hizmet sağlamaktadır ve ortalama olarak karın germe estetiği fiyatları da 7 bin TL ila 25 bin TL arasında farklı olabilmektedir.

 Dr. Melike Erdim karın germe estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama karın germe estetiği fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Erkin Önsal

Karın germe estetiği ile beraber sayısız birçok alanda hizmeti bulunan Op. Dr. Erkin Önsal, bilinen profesyonel karın germe estetiği doktorları arasında yer almaktadır. Hem yurtiçinde hem de yurt dışında birçok çalışması bulunmaktadır sadece karın germe değil farklı estetik uygulamalarını son ve güncel tekniklerle sağlamaktadır.

Şişli İstanbul bölgesinde hizmet veren Op. Dr. Erkin Önsal, ortalama karın germe ameliyatları 10 bin TL ila 30 bin TL civarında değişebilmektedir.

Op. Dr. Erkin Önsal  karın germe estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama karın germe estetiği fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Sedat Baş

Uzun senelerden beri karın germe ameliyatı konusunda tecrübesi bulunan Op. Dr. Sedat Baş, estetik ve plastik cerrahi konusunda uzmanlık eğitimi almıştır ve bilinen en iyi karın germe estetiği doktorları arasında bulunmaktadır. Güncel tekniklerle beraber profesyonel hizmet sağlayan Sedat Baş, sadece karın germe değil daha birçok alanda estetik imkanlarını sağlamaktadır.

Müşterilerin sağlığı ile isteklerini önemseyen Op. Dr. Sedat Baş Kadıköy, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir bununla beraber ortalama olarak belirlenen fiyatlar ise 7 bin TL ila 25 bin TL arasında farklı olabilmektedir.

Op. Dr. Sedat Baş karın germe estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama karın germe estetiği fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Taner Bahar

Hacettepe Üniversitesinden mezun olan Op. Dr. Taner Bahar, estetik cerrahi alanında 1997 senesinden beri hizmet vermektedir. Özellikle karın germe estetiği konusunda profesyonellik sağlayan Op. Dr. Taner Bahar, yurt dışında ve yurt içerisinde birçok uzmanlık edinmiştir bu sebeple ülkemizde en sık tercih edilen karın germe estetiği doktorları arasında yer almaktadır.

Op. Dr. Taner Bahar Karın germe ve daha birçok alanda hizmet sağlar, ortalama olarak belirlenen fiyatlar ise 7 bin TL ila 25 bin TL arasında farklı olabilmektedir.

Op. Dr. Taner Bahar karın germe estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama karın germe estetiği fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Karın Germe Estetiği Nedir?

Karın germe estetiği nedir genel olarak bir çeşit estetik cerrahi operasyon olmaktadır. Göbek ile karın bölgesi alanlarında uygulanan ameliyatlarda en etkili yöntemlerdir. Genellikle hamilelik dönemi sonrasında karın bölgesindeki kaslar veya deri tam olarak eski formuna dönmeyebilir. Bu sebeple karın bölgesinde deformasyon meydana gelebilir ve sarkan göbek derisi hoş olmayan bir görüntüye sebep olabilir.

Hamilelik durumları veya sürekli kilo alıp verme durumu gibi durumlarda, karında şişkinlik, sarkık, çatlak gibi birçok durumda karın germe estetiği yapılmaktadır. Karın germe ameliyatında ek bir operasyonla birlikte gevşeyip sarkarak karın derisi toparlanır. Bu bölgede meydana gelen fazla yağlar alınır. Kişiler kısa yoldan düz bir karına kavuşulması sağlanmaktadır.

Karın Germe Estetiği Nasıl Yapılır?

Karın germe estetiği yapılırken uygulanacak olan teknikler derilerin alınacağı bölgelere ve farklı durumlara göre farklılaşmaktadır. Bu durumlar cerrah ile yapılan muayene ve bakılan radyolojik görüntülerle birlikte karar verilebilmektedir. Karın germe estetiği nasıl yapılır, genellikle sezaryen izi seviyesi olarak bilinen alanda üst kısmından göbek deliği bölgesine kadar meydana gelen sarkık alanda ve çatlayan deride aşağı doğru gerdirilir.

Göbek deliği, tekrardan oluşturulur ve sarkıklık ile gevşekliğe ek olarak aşırı yağlanma sorunu alınır. Toplayıcı dikişlerle birlikte gevşeyen karın kasları, karın duvarı üzerinde yerleştirilen alanlar sıkılaştırılır. Eski sertliğine getirilir. Ameliyat sonrasında kesiler estetik dikişle birlikte dikilir, hoş olmayan izlerin oluşumu önlenmektedir.

Karın Germe Estetiği Sonrasında Ne Olur?

Karın germe estetiği sonrasında ameliyat sonucunda yapılan kesiklerle beraber izler giderilir. Hamilelik veya aşırı kilo alıp vermeden kaynaklı olan karın kaslarının çatlak görünümü, gevşekliği ve problemler yok edilir. Fakat kadın bireylerde ameliyat sonrasında tekrardan bir hamilelik meydana gelirse ve doğum yapılırsa meydana gelen problemlerin bir kısmı tekrar gelebilmektedir.

Ameliyat sonrasında ortalama olarak 1 ila 3 gün hastanede kalma durumu meydana gelebilir ve ameliyat sonrasında ağrı, şişlik görülebilir. Meydana gelen durum birkaç gün içerisinde devam edebilir ve ağrının giderilmesi için ağrı kesiciler kullanılabilir. Ameliyat sonrasında 1 ila 3 hafta içerisinde dikişler alınır, 2 ila 4 hafta sonrasında normal iş hayatına dönülebilir.

Kimler Karın Germe Ameliyatı Yapabilir?

Kimler karın germe ameliyatı yaptırabilir bakıldığında karın bölgesinde egzersiz ve diyetle birlikte dirençli yağ birikimi olan, karın kasları zayıflamış, sarkma ve çatlak oluşumu gözlemlenen yetişkin kadın veya erkeklerde ameliyat yapılabilir. Sarkan ve karın kasları zayıflayan kadın bireylerde aynı zamanda egzersize ve diyete cevap vermeyen, kilo vermeyi ve doğum yapmayı düşünen kişilerde karın germe ameliyatı konusunda bilgi alınması gerekmektedir.

Karın Germe Estetiği Ne Kadar Sürer?

Karın germe ameliyatının süresi bakıldığı zaman kişilerin yapısına göre veya yapılacak işleme göre farklılık göstermektedir. Karın germe ameliyatı tam olarak yapıldığında yaklaşık olarak 3 ila 3,5 saat sürmektedir ve karın bölgesi geniş olan kişilerde bu süre 4 saat olabilir.  Sarkma, karın bölgesinde gevşeklik gibi sorunların daha hafif olduğu hastalarda da ameliyat süresi 1 ila 2,5 saat olabilmektedir.

Karın bölgesindeki alan, uygulanan dikiş tekniği ile beraber karın kaslarının durumu da karın germe estetiği ameliyat süresi etkileyebilmektedir. Bu sebeple cerrah ile görüşerek muayene olunmalı, yapılacak işlemler konusunda bilgi alınmalıdır.

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süresi

Karın germe ameliyatı sonrasında ameliyatın koşullarına göre iyileşme süresi değişebilmektedir. Genellikle 1 ila 2 gün hastane bakımı sonrasında hastalar taburcu edilebilir. Karın germe ameliyatı iyileşme konusunda sonrasında hastalara genel olarak özel bir korse giymeleri önerilir. Bir ay sürecinde sürekli olarak giyilen bu korse ile birlikte karın bölgesinde istenilen forma ulaşılması ile ameliyatın başarısı arttırılmaktadır.

Ameliyat bitimi sonrasında yaklaşık 3 ila 4 saat sonrasında ayağa kalkarak bir yakınınızın yardımı ile yürüyebilirsiniz. Ameliyat sonrasındaki gün de yardımsız olarak yavaş yavaş yürünmektedir. Karın bölgesinde yapılan işlemlerden dolayı ağrı normaldir ve doktorunuz ile verilen ilaçların kullanılması önemlidir. Ameliyat sonrasında 2 ila 3 gün sonra banyo yapılabilir ve gündelik işlerinizi yapabilirsiniz.

Karın Germe Estetiği Sonrası Hamilelik

Karın germe estetiği konusunda en fazla merak edilen noktalardan biri karın germe estetiği sonrası hamilelik olmaktadır. Yapılan karın germe estetiği genellikle hamile kalmayı etkileyen bir durum değildir. Bu sebeple hamilelik sürecinde herhangi bir soruna sebep olmaz. Kadınlarda hamilelik konusunda uygun zaman karın gerdirme işlemi yaptırmak isteyen, iyileşme sürecinin tamamlanması ile alakalı olmaktadır.

Ameliyat sonrasında karın germe ameliyatı yaptırmak ve sonrasında hamile kalmak isteyen kişilerin ne kadar beklemesi ile alakalı hekim ile görüşebilirsiniz. Genel olarak ideal süre doğumdan 1 sene sonrası olarak belirtilmektedir. Bu süreç içerisinde annenin düzenli olarak beslenmesi, egzersiz ve emzirme yardımı ile verebileceği kadar kilo vermesi sağlanır.

Karın Germe Ameliyatı Riskleri

Karın germe ameliyatı riskleri konusunda kişilerin bünyesine göre ve doktorların tecrübesine göre farklı olabilmektedir. Her sene yüzlerce ve birçok karın germe ameliyatı başarılı bir şekilde yapılır. Bu ameliyatta vücudun şekillendirilmesi açısından deneyime sahip estetik cerrahlarla yapılması gerekmektedir. Bununla beraber tüm cerrahi girişimlerde görülen anestezi durumu ile bu tarz risklerde karın germe ameliyatında bulunur.

Karın germe ameliyatında meydana gelen riskler arasında özellikle yara yerinde enfeksiyon durumu olabilir. Bunun dışında ameliyatın sahasında vücut veya kan sıvısı birikimi görülebilir. Kan pıhtı atma durumu, kötü yara iyileşmesi durumu da sayılabilmektedir. Yara yeri enfeksiyonunda antibiyotik ve drenaj kullanımı ile giderilebilir. Genel olarak risk durumu kişiden kişiye göre değişmektedir bu sebeple kişilerin muayene olması ve olası tehlikeleri doktor ile belirlemesi gerekmektedir.

Karın Germe Ameliyatı Öncesinde Ne Yapılır?

Karın germe ameliyatı öncesinde ne yapılır bakıldığında, bu ameliyata karar verildikten sonra vitaminle beraber farklı ilaç kullanımı, alkol ve sigara tüketimi konularında doktorun talimatlarına uyulması gerekir. Bununla beraber alkol ve sigara kullanma alışkanlığınız bulunuyorsa ameliyattan 2 hafta öncesinde bu alışkanlıkların tamamen bırakılması gerekmektedir. Eğer ameliyatı bekleme sürecine bakıldığında grip, nezle veya herhangi bir hastalık durumu gelişirse eğer ameliyat ertelenebilir.

Aşırı bir şekilde egzersiz yapmak, düşük kalorili, güneşlenme gibi aktivitelerden bu süreç içerisinde uzak durulması önemlidir ve iyileşme sürecini destekleyen beslenme ile iyileşme sürecinin daha iyi olması sağlanabilir. Özellikle dengeli beslenmek, açık havada yürüyüş yapmak gibi işlemlerin yapılması önemlidir.

Karın Germe Estetiği Avantajları

Fiziksel görünüm açısından ameliyat sonrasında daha iyi bir karına sahip olunur. Kusursuz ve yeni görümle beraber estetik kaygılar giderilir ve daha özgüvenli olursunuz. Karın germe estetiği avantajları ile birlikte daha iyi bir beslenme düzeni ile birlikte bu görünümünüzü uzun seneler boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz ve karın germe ameliyatı konusunda kadın erkek herkes yararlanabilir. Karın germe estetiğinde pozisyonun korunması estetiğin kalıcılığı açısından önemlidir ve alanında uzman doktorlarla yapılmalıdır.

Karın Germe Estetiği Doktoru Nasıl Seçilir?

Yapılan tüm tıbbi operasyonlara bakıldığı zaman karın germe estetiği doktoru da alanında uzman doktorlarla beraber tam teşekküllü hastane veya klinik koşullarda gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Karın germe operasyonları genel olarak bir çeşit zayıflama yöntemi değildir. Kilonun kontrol edilmesi ile beraber sürekli olarak büyük ölçülerde kilo alınması önerilmez. Karın germe estetiği doktoru nasıl seçilir bakıldığında mükemmel bir çözüm elde etmek açısından kişilerin alanında uzman kişileri seçmesi gerekir.

Mümkünse doktorların yaptığı çalışmalarla beraber karın germe ameliyatı sonrası yorumları okunması önemlidir. Böylece kişiler karın germe ameliyatı konusunda doktor konusunda araştırma yapabilir ve yapılan muayene teknikleri ile beraber karın germe estetiği konusunda yeni bir görünüme kavuşulabilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan En İyi Jinekomasti Ameliyatı Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde jinekomasti doktorları ve jinekomasti fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.