İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 21 Ocak 2022 225 Görüntüleme

En İyi Kepçe Kulak Estetiği Doktorları Ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi

İçindekiler

En iyi kepçe kulak estetiği doktorları ve fiyatları, nasıl yapılır detaylı bilgi başlıkları da internet üzerinden sıklıkla araştırılmaya devam eden konulardan bir tanesidir. Kepçe kulak, birçok kişinin sorun yaşadığı devam etmektedir. Normal bir insanın, kulak gelişimi; yaklaşık olarak altı yaşında tamamlanmış olur. Bu nedenle, doktorların büyük bir kısmı; kepçe kulak ameliyatı olmak için acele edilmemesi gerektiğini vurgulamaya devam eder.

Ancak aile izni olması halinde, kepçe kulak ameliyatlarının erken yapılmasında da herhangi bir sakınca görülmediği verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Fakat 18 yaşından büyük bir kişi değilseniz; aynı izniniz olmadan kepçe kulak ameliyatı olmanız maalesef söz konusu olmayacaktır. Bu durumun emzirme döneminde olan ve hamile anneler için de geçerli olduğu verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Bu dönemde olan kişilerin; kulak kepçe ameliyatı olması söz konusu olmayacaktır. Üstelik, bu durumda olan kişilere ameliyatı yapabileceğini söyleyen doktorlara da güvenmemeniz gerekir.

Kepçe Kulak Ameliyatı

Kepçe kulak ameliyatı nedir, nasıl yapılır? Başlıkları da internet üzerinden sıklıkla araştırılmaya devam eden konulardandır. Kepçe kulak ameliyatı; genel ya da lokal anesteziden faydalanarak yapılabilecek bir ameliyat türüdür. Bu ameliyatı yaptırmak istiyorsanız; çeşitli Seçeneklerden faydalanmanız söz konusu olabiliyor. Ancak, kepçe kulak ameliyatı olmak isteyen insanların büyük bir kısmı; genel anesteziden faydalanmaya devam etmektedir. Bunun sebebi ise; lokal anesteziden korkmasından kaynaklanmaktadır. Sizin de bu tarz kaygılarınız varsa, Doktorunuza görüşme sağlayarak genel anestezi yaptırmanız mümkün olacaktır. Ameliyat buçuk saat süreceği için; ancak, ameliyat esnasında farklı bir müdahale yapılmasını istiyorsanız; sürecin uzaması da söz konusu olabiliyor.

Kepçe kulak ameliyatı yapılırken, Kulağındaki doku fazlalığı alındığı için; doku çokluğunuz, kısa süre içerisinde giderilecektir. Faydalanan kişilerin büyük bir kısmı; çok memnun olduklarını her fırsatta bir dile getirmeye devam etmiştir. Özellikle de kulağınızın görünümü ile ilgili, çeşitli sıkıntılarınız varsa; bu ameliyatı kısa süre içerisinde olmanızda fayda vardır. Çünkü, insanların en sık sorun yaşadığı konulardan bir tanesi de estetik kaygılardan kaynaklanmaktadır. Sizde böyle bir durum ile iç içeyseniz, kendinizi seveceğiniz bir görünüm elde edebilmek için uğraşmanız en doğrusu olacaktır.

Kepçe Kulak Ameliyatı İz Bırakıyor Mu?

Kepçe kulak ameliyatı iz bırakıyor mu? Başlıkları da internet üzerinden sıklıkla araştırılmaya. Bunun sebebi ise; insanların estetik kaygısından kaynaklanmaktadır. Kepçe kulak ameliyatı; kafa ve kulağın kesiştiği bölgede yer aldığı için; izin görünmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Ancak herhangi bir iz kalmayacağını dair garanti edilmesi maalesef mümkün olmayacaktır. Ameliyat sonrasında, çok az görünen bir iz de olsa kalıntı olması söz konusu olabiliyor. Ancak bu durum, sizin bünyenizde ve iyileşme sürecinize ile de doğru orantılı olabiliyor. Bu nedenle, doktor araştırmalarınızı iyi yapmanızda ve güvenilir hastanelerde ameliyat olmanızda fayda vardır. Eğer ameliyat sürecinize iyi ve doğru bir şekilde belirlemeye başarırsanız; herhangi bir iz kalmadan ameliyatınızı sonlandırabilir ve istediğiniz gibi bir görünüm elde etme şansı yakalayabilirsiniz.

Kepçe Kulak Ameliyatı İzi Nasıl Geçer?

Kepçe kulak ameliyatı izi nasıl geçer? Başlıkları da internet üzerinden araştırmaya devam etmektedir. Bu ameliyat sonrasında sahip olduğunuz izleri kısa süre içerisinde geçirmek istiyorsanız; çeşitli kuramlardan faydalanabilirsiniz. Bununla beraber ameliyat izimizin yer aldığı yara; kabuk bağladıktan sonra, herhangi bir işlem yapmamızda fayda vardır. Yaraların kabuğunu zarar vermek ve üzerinde oynamalar yapmak; çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya kalmamıza sebebiyet verebilmektedir. Bu tarz durumlara karşı dikkatli olmayı başarırsanız ise; herhangi bir iz kalmadan ameliyat sürecinizi atlatmanız mümkün olacaktır.

Kepçe Kulak Ameliyatı İyileşme Süreci

Kepçe kulak ameliyatı iyileşme süreci de internet üzerinde devamlı bir şekilde araştırılmaya devam etmektedir. Kepçe kulak ameliyatı iyileşme süreci; kişiden kişiye göre değişiklik göstermeye devam etmektedir. Örneğin; herhangi bir kişi, çok kısa süre içerisinde iyileşme gösterebiliyorken; farklı bir insanın iyileşme süreci biraz daha zaman alabiliyor. Bu nedenle dikkatli olmamızda fayda vardır. Aksi taktirde, iyileşme sürecinizin daha geç tamamlanabileceğinden emin olabilirsiniz. Bununla beraber, kepçe kulak ameliyatı olduğunuz zaman; neredeyse iki hafta boyunca yatmanız gerekmektedir.

Hatta bu sürenin bir ay kadar uzun olabileceği de verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise; kulakta yer almakta olan morlukları ve ödem oluşumunu geçmesini beklemek amaçlıdır. Ödem oluşumu, herhangi bir sorun çıkarmıyor olsa da görüntü açısından sizi rahatsız edebilir. Bununla beraber çeşitli ağrılarınızın olması da söz konusu olabiliyor. Bu nedenle bir süre beklemenizde fayda vardır. Yeterli süre zarfını tamamladıktan sonra ise; dışarı çıkmanızda herhangi bir sakınca olmadığından emin olabilirsiniz.

Ameliyatsız Kepçe Kulak Düzeltmek Mümkün Müdür?

Ameliyatsız kepçe kulak düzeltmek mümkün müdür? Başlıkları da internet üzerinden sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Ameliyatsız bir şekilde kepçe kulaklarını düzeltmek mümkün olsa da bazı durumlarda bu işlemleri yapmanız söz konusu olmayabiliyor. Özellikle de kepçe kulak, kişilere çok fazla rahatsız ediyorsam; bu durumu süreye yaymanız pek doğru olmayabilir. Kepçe kulakları ameliyatsız bir şekilde düzeltmek istiyorsanız ise; çeşitli egzersizlerden yararlanmanızda fayda vardır. Günlük olarak devamlı bir şekilde yapmaya devam edeceğiniz egzersizler, kısa süre içerisinde kepçe kulaklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bu durum her zaman için geçerli olmayabiliyor. Bu nedenle, ameliyat süreci için olmasa bile, Kepçe kulak ile ilgili bilgi sahibi olmanızda ve profesyonel bir doktor kontrolünden geçmenizde fayda vardır.

Kepçe Kulaklar Genetik Aktarım Sonucunda Mı Oluşur?

Kepçe kulaklar genetik aktarım sonucunda mı oluşur? Başlıkları da bu tarz ameliyatlar olmak isteyen insanların sıklıkla araştır da konular arasında yerini almaktadır. Kepçe kulaklarımı; genel olarak babalardan geçti verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Ancak bu durum her zaman için geçerli olmayabiliyor. Bazen genetik aktarımlar sonucunda ortaya çıkan kepçe kulak sorunu, bazı insanlarda herhangi bir genetik problem olmamasına rağmen de ortaya çıkmaya devam etmektedir. Bu nedenle, direk olarak genetik aktarımlarınızı ön plana koymamanızda fayda vardır.

Kepçe Kulak Ameliyatları Kaç Yaşında Yapılıyor?

Kepçe kulak ameliyatı olmak isteyen bir kişi; genel olarak 18 yaşını tamamlamanız gerektiğini bilmenizde fayda vardır. Bunun sebebi ise; üretimin tamamlanmasını sağlamak amaçlıdır. Çünkü bazen, kepçe kulaklar kendiliğinden düzelebiliyor. Özellikle de uyguladığınız egzersizler işinize yaramaya başladıysam; kepçe kulaklarınızdan kısa süre içerisinde kurtulmanız mümkün olabilir. Aynı zamanda, bebeklerinizden itibaren bu konuda alabileceğiniz bazı önlemler olduğu da verilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Örneğin; bebek kulak bantlarından faydalanarak, kepçe kulak probleminden kısa süre içerisinde kurtulmanız söz konusu olabiliyor. Özellikle de ameliyat olmaktan çekinen bir kişi iseniz, bu işlemleri yaptırmanız sizin için çok daha faydalı olacaktır. Ancak ameliyatların çok basit ve hızlı bir şekilde tamamlandığı da verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Fakat, kepçe kulak ameliyatı sonrasında; iyileşme sürecinize biraz daha sıkıntılı geçebiliyor. Bu nedenle, muhakkak önlemi almanızda ve iyileşme sürecinde dikkatli bir şekilde tamamlamaya devam etmenizde fayda vardır. Aksi taktirde, iyileşme sürecinize tamamlanmayacak gibi; kepçe kulak probleminiz yeniden gündeme gelebilir.

Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatları

Kepçe kulak ameliyatı fiyatları da bu ameliyatı olmak isteyen insanlar tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir; kepçe kulak ameliyatı için fiyat bilgisi almayı planlıyorsanız; bu aralıkların devamlı bir şekilde değiştiğini bilmenizde fayda vardır. Hem özel hem de devlet hastanelerinde yapılmaya devam eden bu ameliyat noktada, minimum olarak 4000 TL üzerinde başlatılmaktadır. Ancak, doktorlara ve hastanelere göre, fiyat aralıklarının değişti ile verilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Bu nedenle, kepçe kulak ameliyatı olmak isteyen bir kişi iseniz; detaylı araştırmalar yapmanızda ve bu doğrultuda karar vererek ameliyat sürecinizi tamamlamanızda fayda vardır. Üstelik, zaman zaman bazı kliniklerde yapılmaya devam eden indirimler; uygun fiyatlardan faydalanarak ameliyat olmanıza olanak tanımaya devam etmektedir. Bu nedenle, internet üzerinde yer almakta olan kliniklerin web sitelerini ve sosyal medya hesaplarını takip etmenizde fayda vardır.

Kepçe Kulak Ameliyatı Yapan Doktorlar

Kepçe kulak ameliyatı yapan doktorlar da internet üzerinde sıklıkla araştırılan konular arasında yerini almaya devam etmektedir. Bunun sebebi ise; estetik müdahalelerde en önemli konulardan bir tanesinin de doktor seçimi olmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle de profesyonel bir doktorla çalışmaya devam ediyorsanız; hem iyileşme hem de ameliyat süreciniz oldukça profesyonel bir şekilde geçecektir. Bu nedenle, doktor araştırmalarınızı iyi yapmanızda fayda vardır.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

Operatör Doktor Ali Mezdeği, kepçe kulak estetiği konusunda profesyonelleşmeyi başarmış doktorlar arasında yerini almaktadır. Özellikle de bu alanda birçok hastayı tedavi etmeyi başaran operatör Doktor Ali Mezdeği, birçok farklı şehirden gelen hastaları ile; çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Ali Mezdeği, randevu açısından yoğun bir doktor olduğu için; asistanıyla erken iletişim kurmanızda fayda vardır. Ali Mezdeği, ameliyatınızı yapmadan önce; kulak ameliyatı konusunda sizi bilgilendireceği için; herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bütün süreciniz, doktor kontrolünde bir şekilde gerçekleştirmeye devam edecektir.

Opr. Dr. Ali Mezdeği kepçe kulak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kepçe kulak estetiği fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Operatör Doktor Bülent Genç

operatör Doktor Bülent Genç de kepçe kulak ameliyatı konusunda, birçok hastanın dikkatini çekmeyi başarmış doktorlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Özellikle de kepçe kulak alanında uzmanlaşmış bir Doktor arıyorsanız; Bülent Genç ile görüşme sağlamanızda fayda vardır. Üstelik uygun fiyatlardan faydalanarak, kısa süre içerisinde ameliyat sürecinizi tamamlamanız ve çözüme kavuşturmanızda söz konusu olacaktır. Operatör doktor Bülent Genç, uzun süredir kepçe kulak ameliyatı yapmaya devam ettiği için; teknik bilgisi ve estetik bilgisi konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağız doktorlar arasında yer almaktadır.

Opr. Dr. Bülent Genç kepçe kulak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kepçe kulak estetiği fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Operatör doktor Özgür Gülten

Operatör doktor Özgür Gülten, kulak burun boğaz alanında uzmanlaşmayı başaran doktorlar arasında yerini aldığı için; kulağınızda yer almakta olan sağlık sorunlarının ve estetik kaygısını kısa süre içerisinde çözüme kavuştura rock; istediğiniz gibi bir görünüm elde etmenize olanak tanıyacaktır. Bu nedenle kepçe kulak ameliyatı olmak isteyen kişilerin büyük bir kısmı da özgür Gülten ile iletişim kurmaya devam etmektedir. Ancak, doktor ile görüşme sağlayabilmek için. Randevularınızı erken almanızda fayda vardır.

Opr. Dr. Özgür Gültekin kepçe kulak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kepçe kulak estetiği fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Profesör Doktor Taner Yılmaz

Profesör Doktor Taner Yılmaz, uzun zamandır kulak burun boğaz adını da çalışmalarını sürdürmeye devam eden profesör doktorlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Özellikle de plastik cerrahi ve kulak burun boğaz alanında gelişmesi; kepçe kulak ameliyatlarında da geniş bir tecrübe sahibi olmasına olanak tanımıştır. Bu nedenle, doktor ile iletişime geçen hastaların sayısı bir hayli fazla olmaya devam etmektedir. Ancak doktorun, haftalık görüşmelere, çok kısa süre içerisinde dolmaya devam etmektedir. Bu nedenle randevularınızı erken almanız da ve doktorunuzla erken iletişime geçmenizde fayda vardır.

Prof. Dr. Taner Yılmaz kepçe kulak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kepçe kulak estetiği fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Operatör Doktor Vildan Baştürk Tutar

Operatör Doktor Vildan Baştürk Tutar da kulak burun boğaz alanında profesyonelleşmiş cerrahlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Bu sayede, kepçe kulak alanında da kaliteli çalışmalar yapmayı başaran Doktor Vildan Baştürk Tutar, kısa süre içerisinde; genetik veya sonradan oluşan kulak kepçe durumunuzu çözüme kavuşturmaya devam edecektir. Özellikle de doktordan erken randevu almanızı; tedavi sürecinizin erken başlamasına olanak tanımaktadır. Bu nedenle, operatör Doktor Vildan Baştürk Tutar asistana ile kısa süre içerisinde iletişim kurmanızda fayda vardır. Operatör Doktor Vildan Baştürk Tutar, kulağınızda yapılabilecek işlemleri de siz önceden bildirecektir.

Opr. Dr. Vildan Baştürk Tutar kepçe kulak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kepçe kulak estetiği fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Profesör Doktor Erkan Tarhan

Profesör Doktor Erkan Tarhan hem kulak burun boğaz alanında hem de estetik müdahalelerde profesyonelleşmeyi başarmış doktorlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Bu durum ise; herhangi bir problem yaşamadan, kısa süre içerisinde kepçe kulak ameliyatınızı tamamlamanızda yardımcı olacaktır. Özellikle de doktora gelen şehir dışı talepleri, kısa süre içerisinde yoğunlaşmasına sebebiyet vermiştir. Bu nedenle, Erkan tarhana ameliyat olmak isteyen bir kişi iseniz; randevularınızı erken almanız da ön görüşmelerinizi yapmanızda fayda vardır. Bu sayede, herhangi bir gecikme yaşamadan ameliyatınızı olmanız ve kepçe kulak sorundan kurtulmanız da mümkün hale gelecektir.

Prof. Dr. Erkan Tarhan kepçe kulak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kepçe kulak estetiği fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doçent Doktor Selmin Karataylı Özgürsoy

Doktor Selmin Karataylı Özgürsoy daha kulak burun boğaz dalında profesyonelleşmiş cerrahlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Aynı zamanda doktorum, estetik müdahaleler yaptığı da verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Çok yoğun bir randevu sürecine sahip olan Doçent Doktor Selmin Karataylı Özgürsoy, profesyonel tedaviler uygulamaya devam ettiği için; görüşmelerinizi erken yapmanızda fayda vardır. Bu sayede, kısa süre içerisinde kepçe kulak tedavinizi yaptırabileceğinizden emin olabilirsiniz. Üstelik, ön görüşmelerimiz de; ameliyat süreci hakkında da detaylı bilgiler alabileceğinizden emin olabilirsiniz

Doç. Dr. Selman Karataylı Özgürsoy kepçe kulak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kepçe kulak estetiği fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Operatör Doktor Cevdet Murat Akagün

Operatör Doktor Cevdet Murat Akagün uzun yıllardır, kulak burun boğaz alanında çalışmalarını sürdürmeye devam eden doktorlardan bir tanesidir. Söz konusu doktorla iletişim kurduğunuz zaman; kepçe kulak ameliyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız da mümkün olacaktır. Her geçen gün, birçok hastasının tedavisini yapmaya devam eden operatör Doktor Cevdet Murat Akagün; kepçe kulak ameliyatında çok kısa süre içerisinde tamamlamaya devam etmektedir. Bu sayede iyileşme sürecinizin de çok hızlı bir şekilde gelişim göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Opr. Dr. Cevdet Murat Akagün kepçe kulak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kepçe kulak estetiği fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Operatör Doktor Elvan Yüksel

Operatör Doktor Elvan Yüksel de uzun zamandır kulak burun boğaz alanında çalışmaya devam eden doktorları arasında yer almaktadır. Bu sayede, kısa süre içerisinde kepçe kulak sıkıntınızdan kurtularak, estetik kaygılarınıza son vermeniz mümkün olacaktır. Özellikle de kulak burun boğaz doktorlarından bir tanesini ameliyat olmak istiyorsanız; Elvan Yüksel ile iletişime geçmeniz sizin için oldukça faydalıdır. Ancak ön görüşme için randevularınızı erken almanız her zaman daha doğrudur. Üstelik, ameliyat sürecinizden kısa süre içerisinde kurtulmanız ve hayatınıza devam etmeniz de mümkün olacaktır.

Opr. Dr. Elvan Yüksel kepçe kulak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kepçe kulak estetiği fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Operatör Doktor Cihan Karaca

Operatör Doktor Cihan Karaca, uzun yıllardır kepçe kulak ameliyatları yapmaya devam ettiği için; randevu defterin çok yoğun olduğu da verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Doktora ameliyat olmak istiyorsanız; asistanı ile en kısa süre içerisinde iletişim kurarak, randevu almanız da bir ön görüşme ve tedavinizi başlatmanızda fayda vardır. Doktor, kulağınızın hangi bölgesinde sıkıntı olduğuna bakarak; ameliyat sürecimiz ile detaylı bilgiler vermeye devam edecektir. Bu sayede herhangi bir sıkıntı yaşamadan, kısa süre içerisinde ameliyat sürecini başlatmanızdan mümkün hale gelecektir.

Opr. Dr. Cihan Karaca kepçe kulak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kepçe kulak estetiği fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Göz Kapağı Estetiği Doktorları Ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde göz kapağı estetiği ve göz kapağı estetiği fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.