İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 19 Aralık 2022 100 Görüntüleme

2023 Yılı Saç Ekimi Fiyatları ve 2023 En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri?

İçindekiler

2023 Yılında Saç Ekimi Fiyatları Ne Olacak? 2023 En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri?

Transmed Klinik

2023 yılında saç ekiminin ortalama maliyetinin 1.000$ ile 2.500$ arasında olması beklense de bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen hastalar gerekli alanlarda araştırma yapmaya devam etmelidir. Çünkü saç ekimi fiyatları kliniğe ve yapılacak olan işleme göre değişiklik gösterebilir.

İşte 2023 Yılı En İyi Sac Ekim Merkezi Listesi

Listenin devamı için yazımıza göz atın…

En Pahalı ve En İyi Saç Ekim Merkezleri

Türkiye’de bulunan en iyi saç ekimi merkezlerinin saç ekimi hizmetleri elbette diğer merkezlerin sunduğu hizmetlere göre daha maliyetli olacaktır. Gelin hangi saç ekimi merkezi için ne kadarlık bir bütçe gerekiypr, birlikte göz atalım!

 

Este Favor Saç Ekim Merkezi Fiyatları

2023 Saç ekimi fiyatları konusunda net bir rakam yoktur. Fiyatlar dönem dönem değişiklik göstermektedir. Şuanda Este Favor saç ekim fiyatları Sapphire FUE için 14.500 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Ancak DHI fiyatları 16.000 TL’den başlamaktadır. Uygulamanın nerede yapıldığı, hangi saç ekimi yönteminin tercih edildiği, saç ekimi için kaç greft gerektiği, saç ekimi yaptıran kişinin tecrübesi gibi pek çok kriter ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle kliniğe danışmak en doğrusu olacaktır.

 

Asmed Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Dr. Koray Erdoğan tarafından kurulan Asmed Saç Ekim Merkezi, en başarılı saç ekim merkezleri arasında. En iyi sonuçları sunduğu için saç ekim maliyetleri de doğru orantılı olarak artış gösteriyor. Asmed saç ekim fiyatları genellikle 40.000 – 120.000 TL aralığında değişmekle birlikte bu fiyatlar her yıl değişiklik gösteriyor.

 

Dr. Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Dr. Muttalip Keser tarafından yapılan işlemler gerçekten çok iyi sonuçlar doğuruyor. Hal böyle olunca işlem kalitesiyle beraber fiyatlar da artış gösteriyor. Şuanda Dr. Muttalip Keser greft başına 3.5 Euro talep ediyor, işlemler ise ortalama 60.000 TL’ye denk geliyor. Ancak bu fiyatlar yılbaşından sonra değişiklik gösterecek gibi.

 

Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Fiyatları

1996 yılından beri alanda kendisini gösteren Serkan Aygun, saç ekimi denilince akla gelen ilk isimlerden. Şuanda saç ekimi fiyatları 10.000- 20.000 arasında değişiklik gösteriyor. Fiyatların yılbaşından sonra güncelleneceğini şimdiden söyleyelim.

 

Sapphire Hair Clinic Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Sapphire Hair Clinic hem başarılı operasyonları hem de yüksek saç ekimi fiyatlarıyla biliniyor. Şuanda 10.000-50.000 arasında yapılan işlemlerin 2023 yılında daha farklı fiyatlara yapılacağı söz konusu.

 

Medical Hair Saç Ekim Merkezi Fiyatı

Medical Hair Saç Ekim Merkezi, hem İzmir hem Londra hem de New York’ta hizmet sunan bir klinik. Saç ekim fiyatları 10.000-40.000 arasında değişiklik gösteriyor. Bu rakamların yılbaşından sonra artacağı öngörülmekte.

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi Fiyatları

Farklı dallarda hizmet sunan Acıbadem Hastanesi, tüm Türkiye’de tanınan merkezlerden birisi. Saç ekimi fiyatları 10.000-30.000 arasında değişiklik gösteriyor ve yeni yılda bu rakamların değişiklik göstermesi bekleniyor.

Esteworld Saç Ekimi Fiyatları

Belki de en çok duyulan saç ekim merkezlerinden olan Esteworld’de saç ekim fiyatları 8.000-60.000 arasında değişiklik gösteriyor. Bu fiyatın kurdan kaynaklı olarak değişeceği öngörülüyor.

Dr. Emrah Çinik Clinic Saç Ekimi Fiyatı

Uluslararası düzeyde de oldukça ünlenen Dr. Emrah Çinik, müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra 10.000.-50.000 TL arasında fiyatlandırma yapıyor.

Doç. Dr. Serdar Gökrem – Ankara International Saç Ekimi Fiyatları

Ankara’daki en iyi saç ekim merkezlerinden birisinde sıra! Doç. Dr. Serdar Gökrem tarafından gerçekleştirilen işlemler için genellikle 8.000-20.000 TL talep ediliyor. Fiyat değişikliğin söz konusu olduğunu unutmayalım.

 

En İyi Saç Ekim Merkezi Nasıl Seçilir?

İyi bir saç ekimi merkezi aynı zamanda iyi bir saç ekimi anlamına geliyor. Peki en iyi saç ekim merkezini nasıl bulacaksınız? Gelin birlikte bir göz atalım.

İncelemeleri okumak ve sosyal medyalarını kontrol etmek, ilgilendiğiniz saç ekimi klinikleri hakkında daha fazla bilgi edinmenin iyi bir yoludur. Dikkat edilmesi gereken diğer noktalar şunlardır:

Web sitelerinde ve bağımsız sitelerde yer alan referansların okunması,

Müşteri yorumlarının okunması,

Web sitelerinin işlevselliğini ve ne zaman kurulduğunun kontrol edilmesi,

Uzman ve ekibi hakkında araştırma yapılması ve hangi sertifikaları olduğunun araştırılması.

 

Neden Saç Ekimi Yaptırmalı?

Saç ekimi sayesinde yıllardır mücadele ettiğiniz saç dökülmesi sorununa son verebilir, kalıcı bir çözüm bulabilir ve özgüveninizi tazeleyebilirsiniz.

 

Hangi Saç Ekimi Yöntemi Seçilmeli?

Saç ekimi yöntemi, genellikle ilk muayeneden sonra belli olur. Saç dökülme miktarına ve uzmanınızın görüşüne göre sürece adım atabilirsiniz.

 

Saç Ekimi Ne Zaman Yapılmalı?

Saç ekimi için tavsiye edilen yaş aralığı 25-75’Tir. 20’li yaşların başında işlem yapılması tavsiye edilmez, çünkü hasta yaş alırken aynı zamanda nakilden sonra bile saçlarını kaybetme eğilimindedir. Bunun dışında istediğiniz gün ve mevsimde saç ekimi yaptırabilirsiniz.

 

Saç Ekiminde En Doğru Olan Yerler Nereleridir?

Saç ekimi işlemi yaptırmak için en doğru yerler, müşteri memnuniyetinin %100 olduğu yerler olmalıdır. Önceden işlem yaptırmış kişilerin yorumları oldukça önem arz etmektedir.

Saç Ekimi Sonrası Nasıl Bir Süreç İzlenmeli?

Saç ekimi sonrasında oldukça büyük bir özen gösterilmelidir. Doktorunuzun önerdiği adımları takip etmeli, gerekli ilaçları tam ve doğru şekilde almalı ve işlem yapılan alana temas etmemelisiniz.

Uygun Fiyatlarla Saç Ekimi Yaptırılabilir Mi?

Birçok saç ekim kliniği uygun fiyatlı saç ekim hizmeti sunmaktadır, bu elbette mümkündür ancak fiyatların çok düşük olması saç ekimi kalitesi hakkında size bilgi verebilir. Çok düşük fiyata yapılacak olan işlem, yeterince kaliteli olmayabilir.

Saç Ekimine Gelen Zamlar Nasıl Ayarlanır?

Saç ekimine yapılacak zamlar şu unsurlar göz önüne alınarak planlanır:

  • Yıl içinde yapılan zam oranlarının oranı,
  • Kullanılan malzemeye gelen artışlar,
  • Kliniklerde yapılan masraf ayarlaması,
  • Klinikte çalışan sayısının arttırılması,
  • Klinikte sunulacak olan yeni hizmetlerin giderlerinin artması.

2023 Yılında Saç Ekim Fiyat Aralıkları Ne Olacak?

2023 yılında saç ekimi fiyatlarının ne olacağı konusunda genel bir fikir olmamakla beraber fiyatların kur ve gider artışına göre değişiklik göstereceği düşünülmektedir. Bu noktada, saç ekimi işlem fiyatlarını takip etmeniz önerilir. 2022 yılında 10.000 TL olan bir merkezde saç ekim fiyatı 2023 yılında 16-18.000 TL civarında olması beklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mersin’deki En İyi Diş Hekimleri ve Diş Hastaneleri Hangileridir? başlıklı makalemizde en iyi mersin diş hastanesi, en iyi mersin diş hekimi ve mersin diş hastanesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.