İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 11 Ocak 2022 285 Görüntüleme

En İyi Bişektomi Doktorları Ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi

İçindekiler

En iyi bişektomi doktorları işlemi yaptırmak isteyenler tarafından sıklıkla incelenmektedir. Ancak söz konusu fiyatlar her doktora göre farklılık gösterebilmektedir. Hastaların durumları ve istekleri, operasyonu yapacak ekibin tecrübesi, yüksek teknolojili sistemler bunların nedenleri arasındadır.

Eğer bişektomi operasyonu ardından daha iyi sonuçlar almak istiyorsanız uzman bir doktora gitmeniz gerekmektedir. Bu konuda hizmet veren bazı doktorlar şöyledir;

  1. Derya Bingöl
  2. Engin Er
  3. Dr. Ufuk Askeroğlu
  4. Doç. Dr. Erdem Güven
  5. Doç. Dr. İsmail Küçüker
  6. Dr. Ekrem Keskin
  7. Dr. Taner Bahar
  8. Leyla Arvas
  9. Dr. Ali Rıza Öreroğlu
  10. Dr. V. Murat Işık

Bu doktorların hepsi alanında uzman olup bişektomi üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Dr. Derya Bingöl

Bişektomi hangi doktor yapar üzerine Dr. Derya Bingöl hizmet vermektedir. Rekonstrüktif Kozmetik Cerrahi üzerine 14 yıllık bir tecrübesi olup birçok ödüle sahiptir. Yanak ve derin çizgi ameliyatı, yüz ve boyun ameliyatı gerçekleştiren doktor bunun haricinde de işlemler yapmaktadır.

Bunların arasına yüz gençleştirme, göz kapağı ameliyatı, burun ameliyatı, meme büyütme, ağız ve burun ameliyatı, kulak ameliyatı, çene ameliyatı gibi hizmetler de girmektedir. Bişektomi fiyatları her hastaya, doktorun tecrübesine ve birçok etmene göre değişebilmektedir. Ancak genel anlamda 5.500 ile 6000 Türk lirası arasındadır.

 Dr. Derya Bingöl Bişektomi ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bişektomi işleminin fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Engin Er

1992 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nden mezun olan Dr. Engin Er mezuniyet sonrasında aynı üniversiteye giderek, 2001 yılında mezun olmuştur. Bişektomi hangi doktor yapar için çene, yanak şekillendirme üzerine hizmetleri bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra kaş ve alın kaldırma, göz kapağı kaldırma, kulak iğneleme, kulak şekillendirme, burun ameliyatı, burun şekillendirme, karın germe gibi çalışmalar da gerçekleştirmektedir. Bişektomi fiyatları her hastaya, doktorun tecrübesine ve birçok etmene göre değişebilmektedir. Ancak genel anlamda 5.500 ile 6000 Türk lirası arasındadır.

 Dr. Engin Er Bişektomi ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bişektomi işleminin fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ufuk Askeroğlu

Op. Dr. Ufuk Askeroğlu tıp eğitimini Gülhane Askeri Tıp Akademisinde almıştır. Uzmanlığını ise S. B. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Kliniğinde eğitim görmüştür. Bişektomi hangi doktor yapar üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Bunun yanı sıra burun estetiği, göz kapağı estetiği, yüz germe, meme büyütme, küçültme ve dikleştirme, gençlik aşısı ve mezoterapi dahil birçok hizmet vermektedir. Bişektomi fiyatları her hastaya, doktorun tecrübesine ve birçok etmene göre değişebilmektedir. Ancak genel anlamda 5.500 ile 6000 Türk lirası arasındadır.

Op. Dr. Ufuk Askeroğlu Bişektomi ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bişektomi işleminin fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Erdem Güven

1998 senesinde İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesini bitiren Doç. Dr. Erdem Güven, ihtisasını aynı üniversitenin Plastik Rekonstrüktif Estetik Cerrahi alanı üzerine yapmıştır. Bişektomi hangi doktor yapar üzerine hizmetler vermekte olup bunun yanı sıra çene yüz bölgesi ameliyatları, estetik cerrahi, vücut şekillendirme ameliyatları, yüz estetiği, liposuction, J Plasma ve daha birçok hizmet sunmaktadır.

Bişektomi fiyatları her hastaya, doktorun tecrübesine ve birçok etmene göre değişebilmektedir. Ancak genel anlamda 5.500 ile 6000 Türk lirası arasındadır.

Doç. Dr. Erdem Güven Bişektomi ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bişektomi işleminin fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. İsmail Küçüker

Doç Dr. İsmail Küçüker Bişektomi hangi doktor yapar için tercih edilebilecek doktorlar arasında bulunmaktadır. Ankara Hacettepe İngilizce Tıp Fakültesini 2003 yılında bitirdikten sonra aynı sene Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında asistanlık yapmaya başlamıştır.

Bunun yanı sıra doktor rinoplasti, gövde estetiği, dudak dolgusu, yüz estetiği, meme estetiği, göz kapağı, lazerler, botilium toksini ve mezoterapi üzerine de hizmetler vermektedir. Bişektomi fiyatları her hastaya, doktorun tecrübesine ve birçok etmene göre değişebilmektedir. Ancak genel anlamda 5.500 ile 6000 Türk lirası arasındadır.

 Doç. Dr. İsmail Küçüker Bişektomi ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bişektomi işleminin fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ekrem Keskin

Op. Dr. Ekrem Keskin 2010 senesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tıp epitimini tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimini ise Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine gerçekleştirmiştir.

Bişektomi hangi doktor yapar içinde bulunan Op. Dr. Ekrem Keskin, bunun yanı sıra saç tedavisi, mezoterapi, kimyasal peeling, göğüs estetiği, vaser liposuction, karın germe ameliyatı, kol germe ameliyatı gibi uygulamalar da yapmaktadır. Bişektomi fiyatları her hastaya, doktorun tecrübesine ve birçok etmene göre değişebilmektedir. Ancak genel anlamda 5.500 ile 6000 Türk lirası arasındadır.

 Op. Dr. Ekrem Keskin Bişektomi ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bişektomi işleminin fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Taner Bahar

Op. Dr. Taner Bahar Bişektomi hangi doktor yapar içinde bulunmaktadır. Tıp eğitimini İngilizce Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde almış, 1997 yılında mezun olmuştur. İhtisasını ise 2004 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesinde Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında gerçekleştirmiştir.

Bişektomi uygulamalarının yanı sıra Taner Bahar ameliyatsız göz kapağı estetiği, kol germe, dekolte tedavisi, kaş kaldırma, boyun germe, yüz germe, leke tedavisi ve kılcal damar tedavisi de gerçekleştirmektedir. Bişektomi fiyatları her hastaya, doktorun tecrübesine ve birçok etmene göre değişebilmektedir. Ancak genel anlamda 5.500 ile 6000 Türk lirası arasındadır.

Op. Dr. Taner Bahar Bişektomi ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bişektomi işleminin fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Leyla Arvas

Bişektomi hangi doktor yapar arasında olan Dr. Leyla Arvas İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden 1998 senesinde mezun olmuştur. Doktorasını bitirmesi ardından uzmanlığına Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine yapmıştır.

Bişektomi uygulamalarının yanı sıra doktor yağ enjeksiyonu, lip lift, liposuction, meme estetiği, karın germe, yüz germe gibi çalışmalar da gerçekleştirmektedir. Bişektomi fiyatları her hastaya, doktorun tecrübesine ve birçok etmene göre değişebilmektedir. Ancak genel anlamda 5.500 ile 6000 Türk lirası arasındadır.

 Dr. Leyla Arvas Bişektomi ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bişektomi işleminin fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu

Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu yüksek öğrenimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmıştır. Uzmanlık eğitimini İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamış, böylece Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur.

Marmara Üniversitesi laboratuvarında mikrocerrahi eğitimi alan doktor Bişektomi hangi doktor yapar arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yüz ve boyun germe, meme estetiği, burun estetiği, göz kapağı ve kaş kaldırma, yağ enjeksiyonu dahil birçok hizmeti de vardır. Bişektomi fiyatları her hastaya, doktorun tecrübesine ve birçok etmene göre değişebilmektedir. Ancak genel anlamda 5.500 ile 6000 Türk lirası arasındadır.

Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu Bişektomi ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bişektomi işleminin fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. V. Murat Işık

Op. Dr. V. Murat Işık Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini 2010 yılında tamamlamıştır. Ardından da Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine eğitim almıştır. Bişektomi hangi doktor yapar için hizmetler vermektedir.

Bunun yanı sıra yüz ve boyun gerdirme, yanak yağı aldırma, yağ enjelsiyonu, meme büyütme, küçültme ve dikleştirme, rinopasti, liposuction gibi çalışmalar da yapmaktadır. Bişektomi fiyatları her hastaya, doktorun tecrübesine ve birçok etmene göre değişebilmektedir. Ancak genel anlamda 5.500 ile 6000 Türk lirası arasındadır.

Op. Dr. V. Murat Işık Bişektomi ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bişektomi işleminin fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Bişektomi Nedir?

Bişektomi erkek ve kadın her hastaya yapılabilen bir işlemdir. Günümüzde birçok insan dış görünüm itibariyle hayal ettiği vücuda kavuşmayı hayal etmektedir. Estetik operasyonları da burada devreye girmektedir.

Bunlardan biri olan Bişektomi, aynı zamanda yanak cerrahisi adıyla da bilinmektedir. İşlemler ardından kişiler daha ince bir yüz hattına ve belirgin elmacık kemiklerine sahip olabilmektedir. Böylece yüz genel anlamda daha iyi bir görünüm kazanabilmektedir.

Bişektomi Kimlere Yapılabilir?

Bişektomi işlemleri kimlere yapılamaz oldukça önemlidir. Zira her hastaya yapılmamaktadır. Öncesinde bir muayene yapılmakta, bunun sonucunda kişilerin ne kadar uygun olduğu görülmektedir.

Genel hatlarıyla normal kiloya sahip, yuvarlak yüzü olan 18 yaşından büyük erkek ve kadınlara gerçekleştirilebilmektedir. Ancak aşırı kilolu hastalara, 45 yaşının üzerindeki kişilere tavsiye önerilmemektedir.

Dolayısıyla hastaların buna uygun olup olmadığını belirlemek için, bir takım testler yapılarak sorular sorulabilir. Uygun olup olmadığını kişiler böylece anlayabilir.

Bişektomi Nasıl Yapılır?

Günümüzde birçok kişi daha güzel bir dış görünüme sahip olmak için Bişektomi yaptırmaktadır. Burada yanakların inceltilmesi sonucunda çene ve elmacık kemiklerinin ön plana çıkartılması hedeflenmektedir.

Özellikle yaşlanmaya bağlı ya da yapısal nedenle dolgun yanaklara sahip olan kişiler, yanaklarında orantısızlık bulunanlar, kilo verse de istediği ideal görünüme kavuşamayanlar sıklıkla bişektomi nasıl yapılır sorusunu sormaktadır.

Bu ameliyat ile yanakların içinde yer alan bukkal yağ dokusunun bir bölümü alınabilir. İşlemler öncesinde kişiler muayene edilmekte, bu esnada doktor ile görüme de yapılmalıdır. Operasyon öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gereken hususlar da burada belirtilmektedir.

Fiziksel muayene esnasında, hastadan ağzını açması ve kapatması istenmekte, bu esnada yanak incelenmektedir. Ameliyat için uygunluk bulunuyorsa bir gün belirlenir. Operasyon sırasında genel anestezi ya da lokal anestezi gerçekleştirilebilir. Yağ dokusunun bir kısmı veya bir takım dolgu maddeleri bölgeye eklenebilmektedir.

Bukkal yağ dokusuna ağız içinden ulaşılabildiği gibi yüzden de ulaşılabilmektedir. Eğer yüzden yapılacaksa yüz kaldırma işlemleri esnasında yapılmaktadır. Bişektomi ameliyatı nasıl yapılır hakkında doktorunuz, sizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirecektir.

Bişektomi Ameliyatı Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bişektomi öncesi sonrası erkek ve kadın hastalar bazı konulara dikkat etmelidir. Ameliyat öncesinde hangi konulara dikkat edileceği, ameliyatın başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için önemlidir. Bunun için kişiler doktorlarına operasyonun tamamlanması ardından ne beklediklerini, ameliyat ile neyi amaçladıklarını kesin olarak belirtmelidir.

Eğer kronik bir hastalık varsa, ilaç kullanımı yapılıyorsa veya gıda takviyeleri alınıyorsa bunlar da belirtilmelidir. Benzer şekilde alkol ve tütün kullanımı gibi zararlı alışkanlıklar, alerjiler ve önceden yapılan cerrahi işlemler üzerine de bilgiler verilmelidir.

Böylece doktorunuz olası riskler ve iyileşme dönemi hakkında bir ön fikir sahibi olarak size en uygun işlemin ne olduğuna dair karar verebilir. Ayrıca düzenli şekilde ilaç alınıyorsa, hekimler tarafından söylenmediği müddetçe kişisel kararlar sonucunda kesilmemesi şarttır.

Bunun haricinde de bişektomi öncesi sonrası erkek ve kadın hastaların uyması gerekenler, doktorunuz tarafından belirtilecektir.

Bişektomi Ameliyatı Ardından Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bişektomi sonrası nelere dikkat edilmeli hastalara operasyonun sonuçlarını daha iyi görmelerine yardımcı olacaktır. Zira bunlara dikkat etmemek, başarılı bir ameliyattan bile istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Bişektomi operasyonu ardından kişilerin hastanede kalması gerekmemektedir. Kısa bir süre istirahat ettirildikten sonra hastalar taburcu edilir. Ardından günlük hayata geri dönüş başlamaktadır. Ameliyata bağlı olarak ağız içinde enfeksiyon olmaması için antibiyotikler tavsiye edilebilmektedir. Bunlar belirtilen şekilde kullanılmalıdır.

Ayrıca ağız temizliği için neler yapılması gerektiğine dair doktorunuz sizi bilgilendirecektir. Bunlara da önem verilmesi önerilir. Böylece iyileşme süreci de hızlanır. Ameliyat ardından basınçlı bandaj uygulamalarına minimum 120 dakika devam etmek, 72 saat boyunca yaklaşık 4 saatte bir 15 dakika soğuk uygulama gerçekleştirmek, ilk 5 gün ile 1 hafta süresince ağır egzersizleri, faaliyetleri yapmadan kaçınmak da önerilmektedir

Bişektomi sonrası nelere dikkat edilmeli için doktorlar alınması ve kaçınılması gereken içecekler, gıdalar önerebilmektedir. Bunlara da kişilerin dikkat etmesi tavsiye edilmektedir.

Bişektomi Avantajları Nelerdir?

Dış görünüş her insan için önemlidir. Bu bakımdan istediği yüz hatlarına sahip olmayanlar bişektomi ameliyatlarını incelemektir.

Bişektomi erkek ve kadınlara yapılabilmekte olup sadece operasyon öncesinde kişilerin uygunluğuna bakılır. Eğer operasyon için engel bulunmuyorsa yapılabilmektedir. İşlem süresi kısa olduğu gibi hastanede yatmayı da gerektirmemektedir. Bu nedenle büyük avantaj sağlamaktadır.

Hastalara lokal anestezi gerçekleştirildiği için, anesteziye bağlı mide bulantısı gibi semptomlar görülmemektedir. Diyet, rejim ve spor ile elde edilemeyen yüz hatlarına kısa sürede kavuşulabilir. Protez veya dolgu gibi uygulamaların yer almaması nedeniyle, etkili ve pürüzsüz görünüm sağlamaktadır.

Ameliyat esnasında yanağın içerisinde yer alan yağ dokusu çıkartılmaktadır. Bu nedenle yüz hatlarının eski haline dönmesine yol açmamaktadır. Cilt yüzeyinde kesik uygulanmadığı için estetik anlamda sorunlar da oluşturmamaktadır.

Bişektomi Ameliyatı Öncesinde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Bişektomi yaptırmak isteyenler bunun öncesinde birçok soruya sahip olmaktadır. Bunlardan biri de ne kadar kalıcı olduğudur. Bişektomi kalıcı mı geçici olmadığı için kalıcı bir ameliyattır. Ortalama 45 ile 50 dakika sürmektedir.

Bişektomide hastaların beklentisini tam anlamıyla karşılayabilmek için ne kadar yağ alınacağı oldukça önemlidir. Zira her hastada değişiklik göstermektedir. Operasyon lokal anestezi, genel anestezi ya da sedasyon kullanılarak gerçekleştirilebilmektedir.

Hastaların yaşı, elmacık kemiklerinin büyüklüğü ve çenesi kişiden alınacak yağ miktarının değişmesine neden olmaktadır. Bu nedenle cerrahın alan üzerine tecrübesi oldukça önemlidir. 20’li yaşlara kadar yüzdeki yağ katmalarının kalınlığı, yaş ilerledikçe azalttığı için 20 yaşın altındaki hastalara önerilmemektedir.

Ancak yaş sınırı, hastanın genetiksel özelliklere göre farklılık arz edebilmektedir.

Bişektomi Ameliyatının Sonuçlarını Nelerdir?

Bişektomi ameliyatı yüzdeki oval görüntünün sivrileşmesini sağlamaktadır. Çene kenarlarında oluşan sarkmaları azaltmasına, geciktirilmesine de katkıda bulunmaktadır. Elmacık kemiklerinin belirginliği arttırmaktadır. Böylece makyajsız daha iyi sonuçlar alınabilmektedir.

Yanaklarda yaşanan incelmenin bir sonucu olarak, dudaklar göreceli olarak daha büyük de görülebilir. Bu nedenle başarılı bir ameliyat yüzde istenen görünümün elde edilmesini sağlar.

Ameliyatsız Yanak İnceltme Yapılır Mı?

Ameliyatsız bişektomi birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Bu işlemler belirgin elmacık kemiklerine ve ince bir yüze sahip olmak adına, bazı cihazlara uygulanan yöntemleri kapsamaktadır.  Bunlar arasına Agassi ve HIFU yöntemleri de girmektedir. Bunların ikisi de birbirinden farklı tekniklerdir.

Agassi ile Yanak İnceltme

Agassi yağ yastıkçıklarına yüksek radyo frekansları uygulamaktadır. Yaygın olarak kullanılmakta olup kontrollü yüksek ısı ile yağ dokusu eritilir. Aynı zamanda kolajen üretimi arttırılarak lifting etkisi elde edilmektedir. Ayrıca elastik yeteneğinin artması, sıkılaşma, smile lifting ve kırışıklarda azalma gibi artı yönleri de bulunmaktadır.

Ameliyatsız bişektomi yöntemi olup V biçimde yüz şekli elde etmek için, küçük çene dolgusu ile desteklenebilir. Uygulamanın tamamlanması ardından günlük hayat kaldığı yerden devam etmektedir.

HIFU ile Yanak İnceltme

HIFU Agassi’nin haricinde kullanılan bir diğer yöntemdir. Burada yanaklarda yer alan yağ dokusu, Focus Ultrasound ses dalgaları kullanılarak parçalanmaktadır. Kolajen üretimini de tetiklediği için bağ dokuyu güçlendirir, cildi sıkılaştırır.

Kilo almaya ve yaşlanmaya bağlı yanak büyümelerinde daha etkili sonuçlar sunmaktadır. Ses dalgaları cildin yüzeyinde hissedilmemektedir. Hedef yağ dokuya gönderilmektedir.  Uygulamanın tamamlanması ardından birkaç hafta sonra cilt gergin ve parlak bir görünüme kavuşmaktadır. Ayrıca çene hattı ve elmacık kemikleri de belirginleşmektedir. Tek seanslık bir teknik olsa da bir süre sonra tekrarlanabilen yapıdadır.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Burun Estetiği Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde burun estetiği, burun estetiği ameliyatı ve burun estetiği doktorları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.