İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık, Uncategorized @tr 7 Ocak 2022 318 Görüntüleme

En İyi Burun Estetiği Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi

İçindekiler

En iyi burun estetiği doktorları ve fiyatları bakıldığında bu zamana kadar yüzlerce insanın burun estetiğini yapan ve başarılı sonuçlar elde eden doktorlar olmaktadır. Her doktor için birçok iyi yorum bulunmaktadır ve bununla beraber daha detaylı bilgi için doktorlarla görüşebilirsiniz. Estetik ameliyatı konusunda birçok referansa sahip olan en iyi doktorlar sonucu mükemmel hale getirmek için uğraşmaktadır. Alanında en iyi burun estetiği yapan doktorlara bakıldığında,

En İyi Burun Estetiği Doktorları Ve Fiyatları

1- Prof. Dr. Nazım Çerkeş

2- Op. Dr. Emre İlhan

3- Op. Dr. Güncel Öztürk

4- Op. Dr. Osman Oymak

5- Doç. Dr. Zühtü Demir

6- Op. Dr. Defne Erkara

7- Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

8- Op. Dr. Bahadır Baykal

9- Prof. Dr. Burak Erdamar

10- Op. Dr. Aykut Özpur

Olmaktadır ve daha birçok başarılı doktor da Türkiye çapında hizmetlerini sürdürmektedir. Burun estetiği konusunda burunu ile alakalı sorunu olan kişiler hem psikolojik hem de estetiksel olarak sorun yaşatabilmektedir bununla beraber sosyal ve psikolojik sorunlar da yaşanabilmektedir. Ülkemiz çapında burun estetiği konusunda sıklıkla yapılan işlemlerdir bu sebeple doktorların araştırılması önemlidir.

Prof. Dr. Nazım Çerkeş

Prof. Dr. Nazım Çerkeş dünyada ve Türkiye’de başarılı burun estetiği ameliyatları ile bilinen bir doktor olmaktadır. Burun estetiği konusunda birçok tecrübesi bulunan Prof. Dr. Nazım Çerkeş, uluslararası konferanslarda bile aranan doktorlardan biri olmaktadır, üstelik birçok ünlü kişinin de estetik ameliyatlarını yapmıştır. Sadece yüz bölgesi değil meme, vücut gibi birçok alanda ameliyatlarını yapmaktadır.

Burun estetiği fiyatlarına bakıldığında İstanbul bölgesinde hizmet veren Prof. Dr. Nazım Çerkeş, burun estetiği fiyatları 12 bin TL’den başlayarak yapılan ek işlemlere göre 30 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Daha net bir fiyat bilgisi için doktorla görüşebilirsiniz.

Prof. Dr. Nazım Çerkeş  burun estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama burun estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Emre İlhan

Op. Dr. Emre İlhan, on dört seneyi aşkın bir şekilde burun estetiği alanında profesyonel olan doktorlardan biri olmaktadır. Burun ve burun sağlığı üzerinde çalışmalar yapan Op. Dr. Emre İlhan, samimi ve canlı ilgi tavırları ile birlikte hem yurt içerisinden hem de yurt dışından birçok hastaya hizmet vermektedir. Sadece burun değil, kulak ve çene estetiği konusunda da etkin bir şekilde estetik ameliyatı estetiği yapmaktadır.

Burun estetiği konusunda yoğun bir randevu sistemine sahip olan Op. Dr. Emre İlhan, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir. Genel olarak burun estetiği fiyatları 15 bin TL civarında olabilmektedir.

Op. Dr. Emre İlhan  burun estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama burun estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Güncel Öztürk

Op. Dr. Güncel Öztürk yapmış olduğu başarılı burun estetiği ameliyatları konusunda 3D simülasyon teknolojisi ile beraber ameliyat öncesinde istediğiniz burnu maske üzerinde gösterebilmektedir. Üstelik ameliyatlarında hologram teknolojisi de kullanmaktadır. Yüz, vücut ve göğüs estetiklerinde ve başta burun estetiği olmak üzere en başarılı olan doktorlardan biri olmaktadır.

Op. Dr. Güncel Öztürk, Nişantaşı, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir ve özellikle yurt dışından gelen hastalarına da etkin bir şekilde hizmet vermektedir, ortalama olarak burun estetiği fiyatları 10 bin TL civarından verilen hizmetlere göre 30 bin TL kadar çıkabilmektedir.

Op. Dr. Güncel Öztürk  burun estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama burun estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Osman Oymak

Kusursuz estetik ameliyatı konusunda etkin hizmet veren Op. Dr. Osman Oymak, sadece burun ameliyatı değil kulak, göz kapağı, karın gerdirme gibi birçok alanda mükemmel sonuç sağlamaktadır. Özellikle burun estetiği alanında marka olarak bilinen Op. Dr. Osman Oymak Nişantaşı, İstanbul bölgesinde kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Osman Oymak ortalama olarak 17 bin TL gibi bir fiyattan başlamaktadır ve alınan hizmete göre bu fiyat değişebilmektedir. Osman Oymak, vermiş olduğu hizmet kalitesi sayesinde yurt dışından da müşterilerini almaktadır.

Op. Dr. Osman Oymak burun estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama burun estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Zühtü Demir

Doç. Dr. Zühtü Demir, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmaktadır bununla birlikte 1996 senesinden beridir de burun estetik ameliyatlarını yürütmektedir. Hem ulusal hem de uluslararası alanda sayısız yazısını dergide yayınlanan Doç. Dr. Zühtü Demir Ankara bölgesinde hizmet vermektedir. Pozitif ve özverili çalışması ile birlikte hasta memnuniyetini etkin bir şekilde karşılamaktadır üstelik ameliyatsız olarak uyguladığı saç ekimi uygulamaları da yer almaktadır.

Doç. Dr. Zühtü Demir, Ankara bölgesinde popüler en iyi burun estetiği doktoru ve başarılı bir şekilde yürütmektedir, bununla beraber ortalama fiyatlar alınan hizmete göre 12 bin TL ila 15 bin TL civarında görülmektedir.

Doç. Dr. Zühtü Demir burun estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama burun estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Defne Erkara

Op. Dr. Defne Erkara, İstanbul bölgesinde popüler burun estetiği doktoru olmaktadır. 2014 senesinden beri İstanbul Gayrettepe bölgesinde kendi kliniği yer almaktadır. Hastaları ile birebir ilgilenen Defne Erkara, yüz hatlarına göre kişilerin burun tipini öne çıkarıyor ve ameliyat öncesi ve sonrasında sürekli olarak iletişim içerisinde kalmaktadır.

Op. Dr. Defne Erkara Beşiktaş İstanbul burun estetiği olarak hizmet vermektedir ve sadece burun estetiği değil ayrıca meme, yüz bölgesi ve vücut estetiği konusunda başarılı ve en sevilen doktorlar arasında bulunmaktadır.

Op. Dr. Defne Erkara  burun estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama burun estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir, en başarılı estetik cerrahları arasında yer almaktadır ve 2006 senesinden beri Çankaya, Ankara bölgesinde hizmet vermektedir. Burun estetiği başta olmak üzere göğüs, dudak ve benzeri olan estetiklerde başarılı bir şekilde hizmet sağlar. Üstelik ameliyatsız olan estetik alanında da sıklıkla tercih edilen doktorlar arasında yer almaktadır.

Ortalama olarak burun estetiği ameliyat fiyatı 13 bin TL ile 15 bin TL civarında değişebilmektedir fakat daha net ve doğru bir bilgi için muayene sonrasında fiyat almanız gerekmektedir. Doktorun kliniği ise Ankara Çankaya bölgesinde yer almaktadır.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir  burun estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama burun estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Bahadır Baykal

En iyi burun estetiği doktorları arasında Türkiye’de bulunan Op. Dr. Bahadır Baykal, İstanbul Bakırköy bölgesinde hastalarına hizmet vermektedir. Burun ve yüz estetiği alanında destek sağlayan Op. Dr. Bahadır Baykal revizyon burun ameliyatı, çene, kulak, sinüzit gibi birçok alanda ameliyat yapmaktadır.

Eğer nefes almada zorluk yaşıyorsanız veya daha doğal görünümlü bir buruna sahip olmak istiyorsanız bu doktoru tercih edebilirsiniz. Op. Dr. Bahadır Baykal popüler olarak aranan doktorlardan biridir bununla beraber burun estetiği ameliyatları 20 bin TL ile 25 bin TL civarında olabilmektedir.

Op. Dr. Bahadır Baykal  burun estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama burun estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Burak Erdamar

Prof. Dr. Burak Erdamar, burun estetiği konusunda popüler olan bir doktordur üstelik ülkemizde yüzlerce kişiye estetik uygulamaları yapmış ve aranan isimlerden biri olmuş durumdadır. Oldukça donanımlı ve kaliteli bir burun ameliyatı estetik uzmanı olan Prof. Dr. Burak Erdamar insan ilişkileri yüksek olan biri.

Kadıköy İstanbul bölgesinde hizmet veren Prof. Dr. Burak Erdamar Memorial hastanesinde hizmet vermektedir. Bununla birlikte ortalama olarak burun estetiği ücreti 22 bin TL ila 28 bin TL arasında değişmektedir.

Prof. Dr. Burak Erdamar  burun estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama burun estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Aykut Özpur

Op. Dr. Aykut Özpur ülkemizde burun estetiğinin gelişmesi ile beraber kaliteli ameliyatlara imza atmış bir doktor olmaktadır. Op. Dr. Aykut Özpur, gerçek anlamda kaliteli hizmetler vermektedir. Bununla beraber kendi estetik merkezinde yüksek nitelikli çalışmalar yapan doktor özellikle en sorunlu olan burunlarda bile başarılı estetik çalışmalarını yürütmektedir.

Op. Dr. Aykut Özpur Türkiye’de en iyi burun estetik doktorları arasında üst sıralarda yer almaktadır ve yurt dışından da müşterileri gelmektedir. Genel olarak burun estetiği ücretleri de 15 bin TL il 20 bin TL arasında değişmektedir, Şişli İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Aykut Özpur  burun estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama burun estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Burun Estetiği Nedir, Neden Yapılır?

Burun estetiği, burnun mevcut görünümü ile beraber işlevlerini tedavi etmek amacı ile yapılan ve bununla birlikte kemik ile kıkırdak dokusunun tekrardan şekillenmesi ile yeni bir görünüm kazandırdığı estetik uygulamaları olmaktadır. Burun, tam yüzün ortasında bulunan ve en fazla dikkat çeken alanlardır ve burun yüzün 3’te 1’ini oluşturmaktadır. Hem fonksiyonları ile hem de estetik açıdan önemli bir organdır.

Burun estetiği nedir, neden gereklidir bakıldığı zaman,

Burun estetiği konusunda yaşanılan estetik kaygı kişilerde özgüven sorununa yol açar ve insanların hayatlarındaki başarıyı da destekler bu sebeple estetik ameliyatı yapılır

Hayati açıdan ve estetik açıdan da önemli olduğu kadar önemli olmaktadır bu sebeple nefes almak ve vermek gibi hayati bir görevi de üstlenmektedir. Sağlıklı bir nefes alma ve verme gibi önemli görevde şekil bozukluğundan dolayı sorun yaşanabilir.

Burunda şekil bozukluğuna bağlı olarak oksijen eksikliği yaşanabilir ve hatta vücuda kan ve oksijen gönderilmesine sebep olmakta ve bu durumda bir süre sonrasında kalbi zorlayarak kalp büyümesine yol açar.

Akciğerin vücuda daha fazla oksijen göndermesine yol açar zamanla akciğer bölgesinde sertleşme ile birlikte efor kapasitesinin düşmesine sebep olmaktadır, uygun miktarda oksijen alınmazsa uyku kalitesi düşer.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği ameliyatı genel olarak zorlu bir ameliyattır ve burun organı önemli ve estetik açısından dikkat edilmesi gereken bir organ olduğu için ekstra dikkat gerekmektedir. Burun estetiği ameliyatında yapılan değişiklikler genel olarak küçük olsa da burnun işleyişi ve görünümü açısından büyük bir fark yaratmaktadır.

Yapılan değişiklikler küçük olsa da hata payı yüksek olmaktadır ve ameliyat sonrasında unutulmaması gereken noktalardan biri kalıcı bir değişiklik olacağıdır. Burun estetiği ameliyatı Türkiye’de ve dünyada en fazla yapılan estetik uygulamalarından biridir bunun sebebi, yüz bölgesinde olduğu için önemli bir estetik değer kazanmasıdır.

Burun Estetiği Hangi Durumlarda Uygulanır?

Koklama duyusunun tek öğesi olan burunlar, nefes alma aşamasında havada yer alan mikroplarla bakterileri süzer ve ciğerleri korur. Bunun yanı sıra burnun yüze göre daha küçük veya büyük olması, kemerli olması, çöküntülü veya eğri olma durumu, ucunun deforme olması, düşük olması ve içerisinde et bulunması gibi durumlar olabilir.

Burun ameliyatı sırasında eğer nefes tıkanıklığı varsa buna sebep olan sorunlarda ortadan kaldırılmaktadır. Burun ameliyatı temel olarak iki şekilde yapılır bunlar açık teknik ile kapalı teknik ameliyatı olabilmektedir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılıyor?

Burun estetiği açık teknik ile yapıldığı zaman özellikle burun ucunda meydana gelen problemler için yapılmaktadır. İleri derecede meydana gelen kemik eğriliği durumlarında tercih edilmektedir ve açık tekniğin en önemli avantajlarından biride görüş alanına yapılmasıdır. Burun estetiği ameliyatı nasıl yapılıyor bakıldığında bu tarz ameliyatlarda uygulanan cerrah ile uygulama ve öğrenme açısından daha kolay olmaktadır.

Burun kısmında bulunan tüm kemik ve kıkırdak yapılarında burun estetiği nasıl yapılır bakıldığında bu teknikle birlikte o bölgedeki tüm dokular tamamen görülür. Ameliyatta burun ucu derisi kaldırılır ve kıkırdakların üzeri tamamen açılmaktadır. Kapalı teknik de tamamen izsiz bir tekniktir ve burun sırtında yer alan tümseklerin giderilmesi, burnun küçülmesinde yapılır.

Kapalı teknikle yapılan burun ameliyatında burun kesiği burnun iç kısmından yapılır. Genel anestezi ile yapılır ve ortalama 2 ila 3 saat sürebilmektedir. Açık tekniğe göre şişlik oluşma riski daha az olmaktadır, burunda meydana gelen yaralar en aza indirilmektedir. İyileşme süreci de burun ameliyatında daha kısa ve rahat olmaktadır.

Burun Ameliyatı Sonrası Ne Yapılır?

Burun ameliyatı sonrasında doktorun söylediği yönergeler dikkat edilmelidir ve ameliyattan 4 saat sonrasında kadar su tüketilmemesi gerekmektedir. 4 saat içinde dudaklar ıslak bezle nemlendirilir eğer erken su içilirse kusma meydana gelebilir. Burun ameliyatı sonrası ne yapılır bakıldığında ilk 4 ila 7 gün sürecinde yatış şekli olarak dik yatılmalıdır ve hafif sporlar yapılabilir.

Burun ameliyatı sonraki aşamada 1 ay boyunca ağır kaldırmamak gerekir, havuza veya denize girmek tamamen yasaktır, ilk 3 günde hafif ağrı ve morluk, şişlik görülebilir. Ameliyat sonrasında 2 hafta sürecinde sümkürmemek gerekmektedir aynı zamanda korunmasız olarak güneşe çıkılması tavsiye edilmez. Tüm bunlarla birlikte doktorunuzun önereceği ilaç veya kremler düzenli kullanılmalıdır.

Burun Estetiği Kimlere Yapılır?

Burun estetiği yaptırmak isteyen kişilerin sıklıkla sorduğu sorulardan biri burun estetiği kimlere yapılır sorusu olmaktadır. Burun estetiği için alt yaş sınırı kadınlarda 17 olmaktadır, erkeklerde de 18 olmaktadır. Ameliyat olmak isteyen kişilerde eğer engelleyici bir sağlık sorunu yer almıyorsa üst yaş sınırı bulunmaz. Bununla beraber çocuk gelişimini engelleyen ciddi bir sağlık sorunu, tıkanıklık gibi durumlar varsa daha erken yaşlarda cerrahi uygulamalar yapılabilmektedir fakat bu durumda sadece estetik olarak işlem yapılmaz.

Burun estetiği konusunda kanın pıhtılaşmasının olumsuz olarak etkilendiği kişilerde dikkatli bir şekilde yapılır ve burun kanaması en sık şekilde karşılaşılan komplikasyon olmaktadır. Eğer burun kanaması aşırı düzeyde meydana geliyorsa bu noktada doktorlar burun ameliyatını uygun görmeye bilir.

Revizyon Ameliyatı Nedir?

Daha öncesinde burun ameliyatı geçiren ve sonucu beğenilmeyen burun ameliyatı durumlarında tekrardan ameliyat yapma işlemine revizyon ameliyatı denmektedir. Estetik ameliyatı sonucunda burnun beğenilmeme durumunda ve şekilden tatmin olmaması ile birlikte nefes almada problem görülebilmektedir. Revizyon ameliyatlarında ilk ameliyata göre psikolojik olarak zor bir süreçtir. Hastaların bu tarz bir süreçte güvenilir ve aynı zamanda preofesyonel olan doktorlardan destek alması gerekir.

Burun Estetiği İyileşme Süreci Nedir?

Burun estetiği iyileşme süreci ile burun estetiği ne zaman iyileşir soruları sıklıkla araştırılan konulardan biridir. Hastalarda iyileşme süresi operasyonun boyutuna göre burun estetiğinde değişir ve hastalar genellikle 4 ila 6 saat içerisinde ayağa kalkabilmektedir. Eğer 6 saat sonra kusma ve bulantı yoksa yemek yemeye başlanabilmektedir.

Bazı durumlarda hastalar aynı gün içerisinde taburcu edilebilmektedir. 1 gece müşahede altında tutulduktan sonra bazı durumlarda da ertesi gün taburcu edilebilmektedir. Ameliyat bitimi sırasında genellikle buruna tampon yerleştirilmektedir ve bu tamponlarda 1 hafta sonra çıkartılır. Herhangi bir komplikasyon meydana gelmezse 1 hafta ile beraber 10 gün arasında bir sürede iş yaşantısına geri dönüşebilmektedir.

Burun ameliyatı operasyonu sonrasında 1 hafta ile 10 gün içerisinde makyaj ile kapatılacak şekilde azalma meydana gelir. Oluşan ödem ise 1 ay geçtikten sonra %75 ila %80’lik kısmı yok olur. Hedeflenen şekilde tam iyileşme ile beraber bir seneyi bulabilir. Eğer burun görüntünüzden hoşlanmıyorsanız veya burun ile alakalı bir sağlık sorununuz bulunuyorsa uzman hekimlerle görüşerek süreç hakkında daha detaylı bir bilgi alabilir ve süreçle alakalı bilgi alabilir ve burun ameliyatı konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Boyun Germe Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde boyun germe ve en iyi boyun germe doktoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.