İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 9 Ocak 2022 267 Görüntüleme

En İyi Bacak Estetiği Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi

İçindekiler

En iyi bacak estetiği doktorları ve fiyatları konusunda profesyonel doktorlar tarafından yapılan uygulamalarda kişiler estetik kaygılarını giderebilmektedir. Günümüzde birçok kadın ve erkek bacaklarında bulunan incelik, eğrilik veya kalınlık durumunu önemser. Bu noktada estetik kaygı taşıyan kişilerde bacak estetiği yapılır ve bireyler böylece istedikleri bacak görünümüne kavuşabilirler.

En iyi bacak estetiği doktorları şu şekildedir,

Doç. Dr. Umut Tuncel

Op. Dr. Ahmet Dilber

Doç. Dr. Hayati Akbaş

Doç. Dr. Emre Hocaoğlu

Dr. Hakan Özdemir

Yrd. Doç. Dr. Atilla Eyüboğlu

Prof. Dr. Selahattin Özmen

Op. Dr. Leyla Arvas

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut

Op. Dr. Eser Aydoğdu

Doç. Dr. Umut Tuncel

Doç. Dr. Umut Tuncel, uzmanlık eğitimi boyunca sayısız bacak estetiği yapan önemli doktorlar arasında yer almaktadır. Bununla beraber sadece bacak estetiği değil aynı zamanda uzmanlık eğitimi boyunca birçok el cerrahisi operasyonlarına katılmıştır. Gaziosmanpaşa Üniversitesi üzerinde yardımcı doçentlik yaptı.

Doç. Dr. Umut Tuncel, bakıldığı zaman estetik alanları burun ameliyatı, çene cerrahi, kulak gibi daha birçok alanda estetik işlemlerini gerçekleştirdi. Ortalama bir bacak estetiği fiyatı ise 10 bin TL ila 30 bin TL arasında yapılacak işleme göre farklı olabilmektedir.

Doç. Dr. Umut Tuncel  bacak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bacak estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ahmet Dilber

Op. Dr. Ahmet Dilber bacak estetiği, mikrocerrahi, vücut estetiği, burun gibi birçok alanda başarılı ameliyat gerçekleştirmiş, bununla birlikte yumuşak doku kanserleri alanında da uzmanlığa sahip olmuş doktorlar arasında yer almaktadır. Kendi kliniğinde uluslararası hizmet sağlayan Op. Dr. Ahmet Dilber, tedavi takibi, steril ortam gibi birçok avantaj sağlamaktadır.

İstanbul Bahçelievler bölgesinde kendi kliniğinde hizmet sağlayan Op. Dr. Ahmet Dilber birçok alanda müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Ortalama olarak bacak estetiği fiyatlar ise 15 bin TL ila 40 bin TL arasında farklılık göstermektedir.

Op. Dr. Ahmet Dilber  bacak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bacak estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Hayati Akbaş

En iyi bacak estetiği uzmanlarından olan Doç. Dr. Hayati Akbaş 1991 senesinden beri estetik plastik alanında hizmete başladı. Bugüne kadar sayısız estetik ameliyatı gerçekleştiren Doç. Dr. Hayati Akbaş profesyonel bacak estetiği doktorları arasında yer almaktadır. Üstelik sadece bacak estetiği değil, farklı birçok alanda estetik ameliyatlarını sürdürmektedir.

Doç. Dr. Hayati Akbaş estetik konusunda FBM ofisini açarak mesleki çalışmalarını devam ettirmektedir. Bununla beraber Türkiye Samsun merkezli olan FBM üzerinde çalışmalarını sürdürerek hizmet vermektedir. Ortalama bir bacak estetiği fiyatı ise 10 bin TL ila 30 bin TL arasında yapılacak işleme göre farklı olabilmektedir.

Doç. Dr. Hayati Akbaş  bacak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bacak estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Emre Hocaoğlu

Doç. Dr. Emre Hocaoğlu ödüller alan başarılı bir plastik cerrahıdır. Aynı zamanda klinik çalışmalarından ödüller almış ve aynı zamanda çok sayıda bilimsel çalışması da bulunmaktadır. Üst düzey bilgi ile beraber tecrübesi sayesinde bilinen en iyi bacak estetiği doktorları arasındadır ve aynı zamanda bacak estetiği konusunda da hizmet vermektedir.

Kendi kliniğinde hizmetlerini sağlayan Doç. Dr. Emre Hocaoğlu İstanbul, Şişli bölgesinde hizmet vermektedir. Ameliyatsız estetik, mikro cerrahi ile beraber birçok alanda estetik operasyon sağlanmaktadır. Ortalama olarak bacak estetiği fiyatları 15 bin TL ila 40 bin TL arasında farklılık göstermektedir.

Doç. Dr. Emre Hocaoğlu bacak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bacak estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Hakan Özdemir

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif cerrahı uzmanı olan Dr. Hakan Özdemir, bacak estetiği ile beraber, yüz saç estetiği, meme vücut estetiklerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Plastik cerrahi eğitimi sırasında yurt dışında ve aynı zamanda dünya çapında en seçkin plastik cerrahi merkezlerinde görev almıştır ve 2012 senesinden beri hem yurt için de hem de yurt dışında İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

Dr. Hakan Özdemir tedavi konusunda ilgi alanlarında her türlü yüz estetik cerrahi uygulamaları ile birlikte, cilt tümörü gibi alanlarda hizmet sağlar. Bununla birlikte yüzlerce kez yaptığı bacak estetiği konusunda destek alınabilmektedir, ortalama olarak bacak estetiği fiyatları bakıldığında ise 10 bin TL ila 30 bin TL arasında yapılacak işleme göre farklı olabilmektedir bu sebeple mutlaka doktor ile görüşmenizi öneriyoruz.

Dr. Hakan Özdemir bacak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bacak estetiği işleminin fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Yrd. Doç. Dr. Atilla Eyüboğlu

Yrd. Doç. Dr. Atilla Eyüboğlu hem akademik kariyerinde hem de öğrenci eğitmenliği görevini sürdüren ve 2018 senesinden beri Memorial Bahçelievler Hastanesi üzerinde hizmetlerini sağlamaktadır. Sadece bacak estetiği değil burun, meme, yüz germe, cilt gençleştirme, dudak estetiği gibi birçok alanda hizmetlerini sağlamaktadır.

Yrd. Doç. Dr. Atilla Eyüboğlu yaptığı birçok hizmetle beraber Bahçelievler İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir. Ortalama olarak bacak estetiği fiyatlar ise 15 bin TL ila 40 bin TL arasında farklılık göstermektedir fakat mutlaka doktor ile görüşülmesi önerilir.

Yrd. Doç. Dr. Atilla Eyüboğlu  bacak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bacak estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Selahattin Özmen

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi alanında profesyonel bacak estetiği doktorları arasında yer alan Prof. Dr. Selahattin Özmen 6 adet uluslararası ödül almıştır. Sadece bacak estetiği değil aynı zamanda daha birçok bölgede estetik uygulamalarını güncel olarak yürütmektedir. Birçok alanda başarısı bulunan Selahattin Özmen, bu sebeple en bilinen doktorlar arasında yer almaktadır.

Başlıca klinik alanlarına bakıldığında bacak estetiği ile beraber burun estetiği, göz kapağı, kulak, dudak ve diğer yüz, boyun bölgeleri, gövde estetiği, genital estetik gibi birçok alanda hizmetlerini sürdürmektedir. Ortalama bir bacak estetiği fiyatı ise 10 bin TL ila 30 bin TL arasında yapılacak işleme göre farklı olabilmektedir.

Prof. Dr. Selahattin Özmen bacak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bacak estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Leyla Arvas

Op. Dr. Leyla Arvas sadece bacak estetiği değil, yüz germe, karın germe, yağ enjeksiyonu, dudak, meme gibi birçok alanda estetik çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitim dönemi ve akademik süreci boyunca farklı ülkelerde çalışmış ve dünyanın en iyi mikrocerrahi merkezlerinde görev almıştır.

Op. Dr. Leyla Arvas güncel olarak İstanbul Nişantaşı bölgesinde hizmet vermektedir bununla beraber bacak estetiği ve birçok işlemleriniz için randevu alabilirsiniz. Belirlenen bacak estetiği fiyatları bakıldığı zaman ortalama olarak 30 bin TL civarında olabilmektedir.

Op. Dr. Leyla Arvas  bacak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bacak estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut

Ameliyatlı ve ameliyatsız olarak birçok çözüm sunan Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut, yüz, vücut, meme ameliyatı ile birlikte bacak ameliyatlarını da sağlamaktadır. Başarılı doktorlardan olan Aylin Bilgin, 1986 senesinden beri hastalarına hizmet vermektedir.

Birçok alanda hizmet sağlayan Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut, İstanbul Zincirlikuyu böylesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Ortalama olarak bacak estetiği fiyatlar ise 15 bin TL ila 40 bin TL arasında farklılık göstermektedir fakat mutlaka doktor ile görüşülmesi önerilir.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Umut Tuncel  bacak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bacak estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Eser Aydoğdu

Estetik cerrahi dünyasında sayılı profesyonel kadın cerrahları arasında yer alan Op. Dr. Eser Aydoğdu bacak estetiği ile birlikte onlarca alanda profesyonel hizmetlerini sürdürmektedir. Hastalarında doğallığı amaçlayan Eser Aydoğdu, misyonu ile beraber profesyonel estetik cerrahi hizmetlerini sağlamaktadır.

Başlıca klinik alanlarına bakıldığında bacak estetiği ile beraber burun estetiği, göz kapağı, kulak, dudak ve diğer yüz, boyun bölgeleri, gövde estetiği, genital estetik gibi birçok alanda hizmetlerini sürdürmektedir. Op. Dr. Eser Aydoğdu ortalama bir bacak estetiği fiyatı ise 10 bin TL ila 30 bin TL arasında yapılacak işleme göre farklı olabilmektedir.

O. Dr. Eser Aydoğdu  bacak estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama bacak estetiği işleminin fiyatları 14.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Bacak estetiği Nedir?

Bacak estetiği nedir bakıldığı zaman daha düzgün ve daha estetik görünümlü bir bacak görüntüsü sağlanmaktadır. Bacakların olması gerekenden daha kalın, ince veya çarpık olması gibi durumlar genel olarak rahatsız edici bir görüntüye sebep olabilir. Bu durum kişilerde özgüven kaybına neden olabilmektedir. Bacakların bölgesel olarak bazı estetik sorunları olur ve ayak bileğinin aşırı ince olma durumu, dizlerde çıkıntı olması gibi estetik bacak problemleri çözülebilmektedir.

Bacak estetiğinin en sık şekilde yapılma sebeplerine bakıldığı zaman bacaklarda çarpıklık durumu, eğrilik gibi durumlarda birçok kadın istediği şeyleri giyememekten gibi durumlardan şikâyet etmektedir. Fakat sadece kadınlar değil erkekler de vücut estetiğine önem vermektedir ve bacak estetiğine yönelik operasyonlarda yapılmaktadır.

Bacak Estetiği Sorunları Nelerdir?

Bacaklarda meydana gelen estetik sorunlarında farklı bacak estetiği problemleri uygun olmayan görüntülerde ve kişileri psikolojik şekilde rahatsız edecek şekilde olabilmektedir. Bacak estetiği sorunları nelerdir bakıldığı zaman bacakların ince, kalın veya çarpık olması, asimetrik bacaklar, dizlerin normale göre birbirine yakın olması durumu veya bacaklarda bulunan diğer estetik problemleri estetik ameliyatı ile giderilmektedir.

En fazla yapılan bacak estetiği uygulamalarında çarpık bacak durumlarında bacak kemiği problemlerden dolayı meydana gelmektedir. Kemiklerde meydana gelen eğrilik durumuna bağlı olarak görülen çarpık bacak sorununa çözüm yapılabilmektedir.

Bacak İnceltme Estetiği Nedir Nasıl Yapılır?

Bacak inceltme estetiği, yapılan bacak estetiği uygulamaları arasında yer alır. Bununla beraber hem üst bacakta hem de alt bacakta yapılan yoğun spordan veya diyetten dolayı programlara direnen bölgesel bacak yağları estetik olarak tedavi edilebilir. Bacak inceltme amacı ile uygulanan yağ birikimi problemlerinde inceltme işlemleri yapılabilir ve yapılması planlanan alan öncesinde işaretlenir. Sonrasında ilgili alanlarda yağları çözen işlemler sağlanır.

Bacak Estetiği Avantajları Nelerdir?

Bacak estetiği avantajları bakıldığı zaman son dönemde en sık olarak yapılan estetik operasyonlarıdır. Bacaklarda dış görünüş estetik olarak daha iyi bir hale getirilir ve özellikle uyruk germe uygulamalarında fazladan deri toparlanır bu sebeple bacağın birbirine sürtmesi sonlanmaktadır, bacaklarda pişik durumu azalır. Bacak estetiği sonrasında bölgesel hijyene sağlanır, terleme azaltılır ve kıyafet seçimi daha iyi olur.

Kişiler bacak estetiği ile beraber alt bacak büyüme işlemleri gözle görülmektedir ve bununla birlikte deformelerin ortadan kalkmasını sağlar. Alt bacakla alakalı olarak bölge yağ enfeksiyonuyla büyütüldüğünde bacak kalınlaştırma gibi işlemler sağlanır.

Bacak Estetiği Nasıl Uygulanır?

Bacak estetiği ameliyatı nasıl yapılır işlemlerine bakıldığı zaman her ameliyatlarla olduğu gibi öncelikle hastaların tetkikleri yapılmaktadır ve anestezi için müdahale yapılır. Bireylerin akciğer ile kalp fonksiyonları değerlendirilir ve eğer hasta işleme uygunsa ameliyat günü konusunda kararlaştırılmaktadır. Ameliyat sırasında hastalara ağrı kesici ile beraber şişlik giderici sıvı verilir. Kişiler 3 hafta boyunca bacak korsesini giyerek günlük yaşamına dönebilir.

Bacak estetiğine bakıldığı zaman birçok farklı yöntem sağlanmaktadır. Bacak çarpıklığı gibi durumlarda yağ enjeksiyonu işlemi yapılır. Kişilerin karın, bel, kalça veya basen bölgesinden alınan yağlarla yapılır. Bacaklarda dolgunluk sağlanır, doku kendini besler ve kalıcılığı uzun süre devam eder.

Çöp Bacak Estetiği Nedir?

Bacakların normalin dışında ince olma durumunda estetik problemine çöp bacak denmektedir. Çöp bacağı estetiği ile beraber bacakların dolgunlaştırılması hedeflenir ve bu amaçla İmplant kullanılarak yağ transferi işlemi yapılmaktadır. Vücut üzerinde transfer işlemi için kullanılacak yeterli miktarda yağ bulunmuyorsa İmplant kullanılması gerekebilir. İmplant boyutları da kişilerin tamamen kendi ihtiyacının doğrultusunda yapılır.

Kimler Bacak Estetiği Yaptırabilir?

Bacak estetiği genel olarak kalçadan ayak bileğine kadar olan bölümde form şeklinde düzgün olmaması, çıkıntılı veya simetri sorunlarında yapılır. Kimler bacak estetiği yaptırabilir bakıldığı zaman temel olarak kişilerin bacaklarının yapısı önemli olmaktadır. Her kadın ve erkeğin bedensel özellikleri ile beraber bacak özellikleri birbirinden farklı olmaktadır.

Basenlerde fazlalık olan işlemlerde bacak estetiği ve diz kapaklarında yağ birikmesi, bacağın içindeki yağlanmaların fazla olduğu veya olan kişilerde parantez bacak diye bilinen çarpık bacak durumunda tedavi yapılır. Asimetrik bacağa sahip olunması durumunda yapılır ve kalın bacaklara ve kalın ayak bileğine sahip olma durumunda bacak estetiği yapılır.

Bacak estetiği aşamasında kadının fiziksel özellikleri ile uyum sağlayan bakımlı ve hoş bacaklar oluşturulması ile kadınların sosyal hayatında daha özgüven ile mutlu olması sağlanır.

Çarpık Bacak Estetiği Nedir?

Bacaklarda meydana gelen asimetri ile bacak arasındaki boşluğun fazla olması durumunda eğrilik görünmene neden olduğundan bacaklarda kemik yapıda eğrilik olmasa da çarpık bacak görünümü oluşmaktadır. Bununla beraber dolgun bacakların sağlanması için bacak içine yağ transferi uygulaması yapılmaktadır.

Çarpık bacak estetiği nedir bakıldığı zaman kişilerin vücudunda yeterince yağ olmazsa silikon protez ile medikal dolgular yapılır. Yağ enjeksiyonu işlemi genel anestezi altında yağ dolgusu yapılır. Steril koşulların sağlanması bu işlemlerde özellikle enfeksiyon riskine karşı oldukça önemli olmaktadır.

Bacak Estetiği Ameliyat Sonrası Süreç Nasıl Olur?

Bacak estetiği ameliyatı genellikle 1,5 ile 2 saat arasında sürer ve genel anestezi altında gerçekleşir. Operasyondan sonrasında şiddetli bir ağrı görülebilir ve uygulama yapılan alanda kızarıklık, şişlik ve ödem görülebilir. Bacak estetiği ameliyat sonrası operasyonunda genel durumdan kaynaklanmaktadır ve endişe edilecek bir durum olmamaktadır.

Bacak estetiği ameliyat bittikten sonrasındaki dördüncü gün içerisinde normal hayata dönülebilir. Fakat bacakları birbiri üstüne atma, bacağı popo altına kıvırarak oturma, bacak sallama hareketi gibi durumlardan kaçınılması gerekir ve iyileşme süreside 2 ay kadar bir süre tutmaktadır. Cerrahların tavsiye edeceği varis çorabını ameliyat sonrasında yaklaşık olarak 1 ay boyunca giymeniz gerekmektedir.

Bacak Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bacak estetiği sonrası dikkat edilmesi gerekenler konusunda öncelikle aşırı hızla kilo alımına dikkat edilmelidir. Bununla beraber az ama sık yemek yeme stilini yediğiniz içtiğiniz şeylere dikkat etmeniz gerekir hayatınıza oturtmalısınız. Ameliyat olan hastalar genel olarak gündelik yaşamına hızla dönebilirler fakat 2 güne kadar banyo yapmaları gerekmektedir. Korse kullanımına bakıldığında 3 hafta düzenli şekilde korseyi takmaları çıkarttıkları zamanda morluklarda panik yapılmamalıdır.

Doktorun verdiği süre bacak estetiği konusunda geçirilen ameliyatın şekline bağlı şekilde hareket seçeneklerini ilk haftada kısıtlamanız gerekir. Ağır şeyler kaldırılırken veya bir yere uzanırken dikkat edilmesi gereken durumlardan biri olmaktadır.

Bacak Ameliyatı Öncesi Yapılması Gerekenler

Bacak ameliyatı öncesi yapılması gerekenler bakıldığı zaman ilaç alımında, bitkisel ürünlerin kullanımı, kan sulandırıcıların kullanımı bırakılmalıdır. Bununla beraber alkol ürünleri sıklıkla tüketiliyorsa sigara kullanımı ile doktorun verdiği süreye bağlı olarak bırakılması gerekebilmektedir. Ameliyat olmadan öncesinde en az 3 ila 4 hafta içilmemesi önerilmektedir.

Süreç öncesinde psikolojinizi hazırlamak ve doktor kontrolüne düzenli bir şekilde gitmek önemli olmaktadır. Eğer ihtiyacınız varsa bu konuda mutlaka destek almanızı tavsiye ederiz, bacak problemlerinin düzeltilmesi için doktorun önerdiği yönergelere uymanız gerekir ve bununla beraber hastalarda olumlu sonuçlar verilmektedir.

Bacak Estetiği Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Bacak estetiği ameliyatı ne kadar sürer bakıldığında yapılacak olan işlemlere bağlı olarak 1 ila 4 saat arasında sürer. Bununla beraber ameliyat sonrasında ağrı meydana gelebilir fakat bu ağrı kişilerin günlük hayatını kısıtlayacak şiddette olmamaktadır. Hatalar genellikle aynı gün evlerine gönderilebilir ve iki gün sonrasında banyo yapılabilmektedir. Hastaların ilk haftalarda daha az ayakta kalmaları sağlanmalıdır ve altıncı haftadan itibaren her türlü aktivite serbest hale gelmektedir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Burun Estetiği Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde burun estetiği, burun estetiği ameliyatı ve burun estetiği doktorları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.