İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Dış Basın, Sağlık 10 Ocak 2022 332 Görüntüleme

En İyi Badem Göz Estetiği Doktorları Ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi

İçindekiler

En İyi Badem Göz Estetiği Doktorları Ve Fiyatları, Badem göz estetiği yaptıranlar bu konu hakkında bilgi edilmek isteyenler tarafından sıkça araştırılmaktadır.  Kadın erkek birçok hastaya yapılabilen bu uygulama, aynı zamanda çekik göz olarak da adlandırılmaktadır. Böylece göz kenarları daha belirgin bir hale getirilebilmektedir.

Bu durum kadınlara aynı zamanda dakikalarca makyaj yaparak, göz kenarların belirgin hale getirme derdinden kurtarmaktadır. İşlemlerin istenen sonucu verebilmesi ve en iyi estetik görünümün oluşması için hangi doktorla çalışıldığı büyük bir önem taşımaktadır. En İyi Badem Göz Estetiği Doktorları Ve Fiyatları

En İyi Badem Göz Estetiği Doktorları Ve Fiyatları

1- Dr. Ali Mezdeği

2- Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

3- Aysu Somunkıran

4- Dr. Elif Seda Keskin

5- Dr. Cahit Vural

6- Dr. Altuğ Çetinkaya

7- Dr. Bahadır Çelik

8- Dr. Murat Koçyiğit

9- DR. Tuğba Dindar

10- Dr. Leyla Arvas

Bu doktorların hepsi alanında engin bir tecrübe ile hizmet vermektedir.

Op. Dr. Ali Mezdeği

Op. Dr. Ali Mezdeği Hacettepe Üniversitesinde tıp eğitimi almıştır. Buradan 1997 yılında mezun olan doktor, 1998 senesinde İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi üzerine ihtisasına başlamış, 2004 senesinde tamamlamıştır. Ulusal ve uluslar arası dergilerde kabul gören birçok çalışması vardır.

Karın germe ameliyatı, kol germe ameliyatı, bacak estetiği ve estetik cerrahi yapmakta olan doktor, aynı zamanda badem göz estetiği üzerine de hastalara yardımcı olmaktadır. Badem göz estetiği fiyatları her hastaya göre değişkenlik gösterebilse de ortalama 10.000 Türk lirası civarıdır.

Op. Dr. Ali Mezdeği badem göz estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama badem göz estetiği işleminin fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Ameliyatsız badem göz estetiği için tercih edilebilecek doktorlardan biri olan Doç. Dr. Tayfun Türkaslan İzmir’de bulunan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlığını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında yapmıştır.  Uluslararası alanda da birçok çalışması vardır.

Doktor badem göz estetiğinin yanı sıra yağ aldırma, yüz estetiği, meme estetiği, vücut estetiği kategorilerinde de birçok hizmet vermektedir. Badem göz estetiği fiyatları her hastaya göre değişkenlik gösterebilse de ortalama 10.000 Türk lirası civarıdır.

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan  badem göz estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama badem göz estetiği işleminin fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Aysu Somunkıran

Dr. Aysu Somunkıran ameliyatsız badem göz estetiği için tercih edilebilecek doktorlar arasındadır. İ. Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1985 senesinde mezun olmuş, 1993 yılında iş yeri hekimliğine dair sertifikasını almıştır. Bilimsel toplantılara katılmış olan Aysu Sonunkıran Ozon Tedavisi, Kupa Terapisi ve Ozon Tedavisi gibi alanlarda eğitim almıştır.

Badem göz estetiği haricinde ameliyatsız estetik, medikal estetik, estetik cerrahi, bioenerji, cilt uygulamaları, vücut uygulamaları, güzellik ve bakım gibi alanlarda da hizmet vermektedir.  Badem göz estetiği fiyatları her hastaya göre değişkenlik gösterebilse de ortalama 10.000 Türk lirası civarıdır.

Dr. Aysu Somunkıran badem göz estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama badem göz estetiği işleminin fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Elif Seda Keskin

Op. Dr. Elif Seda Keskin ameliyatsız badem göz estetiği üzerine hizmet veren doktorlar arasındadır. 2011 senesinde, Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesini tamamlamıştır. Bundan sonra Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik, Rekonstüktif ve Estetik Cerrahi üzerine ihtisasını bitirmiştir.

Alanında kendini geliştirmiş olan doktor birçok toplantı ve kongrelere katılmış olup yeni gelişmeleri takip etmektedir. Badem göz estetiğinin yanı sıra saç, dolgu, ameliyatsız yöntemler, genital estetik, vücut şekillendirme, yüz ve meme estetiği de yapmaktadır. Badem göz estetiği fiyatları her hastaya göre değişkenlik gösterebilse de ortalama 10.000 Türk lirası civarıdır.

Op. Dr. Elif Seda Keskin  badem göz estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama badem göz estetiği işleminin fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Cahit Vural

Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Op. Dr. Cahit Vural, ameliyatsız badem göz estetiği yapan doktorlar arasındadır. Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalı üzerine asistanlık yapmıştır. Ulusal ve uluslararası alanlarda yayınlanmış olan çok sayıda çalışması bulunmaktadır.

Doktor badem göz estetiği haricinde bacak liposuction, lipödem ameliyatı, bacak inceltme ameliyatı, ameliyatsız estetik, medikal estetik de yapmaktadır. Badem göz estetiği fiyatları her hastaya göre değişkenlik gösterebilse de ortalama 10.000 Türk lirası civarıdır.

Op. Dr. Cahit Vural  badem göz estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama badem göz estetiği işleminin fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Altuğ Çetinkaya

Ameliyatsız badem göz estetiği için tercih edilebilecek doktorlardan biri olan Prof. Dr. Altuğ Çetinkaya Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Bölümünü 1998 senesinde tamamlamıştır.  Göz hastalıkları ihtisasını ise Ankara Başkent Üniversitesinde gerçekleştirmektedir. Birçok sertifikası olan doktor, çok sayıda ödül ve başarı da kazanmıştır.

Badem göz estetiği haricinde doktor kaş kaldırma ameliyatı, göz kapağı estetiği, göz kapağı düşüklüğü, göz sulanması tedavisi, protez göz, tiroid ve göz, orbita cerrahisi gibi alanlarda hizmet vermektedir. Badem göz estetiği fiyatları her hastaya göre değişkenlik gösterebilse de ortalama 10.000 Türk lirası civarıdır.

Prof. Dr. Altuğ Çetinkaya  badem göz estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama badem göz estetiği işleminin fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Bahadır Çelik

Kuleli Askeri Lisesinden mezun olan Op. Dr. Bahadır Çelik, Gülhane Tıp Fakültesinde eğitim görmüştür. İhtisasını Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Antalya Bilim Üniversitesi doktor öğretim üyesi olarak görev almaktadır.

Doktor dolgu, koltuk altı, iple yüz askı, massater, meme küçültme ve dikleştirme, yüz boyun germe, kepçe kulak ve daha birçok hizmet sunmaktadır. Badem göz estetiği fiyatları her hastaya göre değişkenlik gösterebilse de ortalama 10.000 Türk lirası civarıdır.

Op. Dr. Bahadır Çelik  badem göz estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama badem göz estetiği işleminin fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Murat Koçyiğit

Ameliyatsız badem göz estetiği yapan doktorlar arasında olan Murat Koçyiğit 2003 senesinde Hacettepe Üniversitesi Tığ Fakültesinden mezun olmuştur. Birçok kurumda görev almış olan doktor engin bir tecrübeye sahiptir.

Badem göz estetiği haricinde, dolgu, mezoterapi, somon DNA, gençlik aşısı, ip askı uygulaması, dudak kaldırma, rinoplasti gibi hizmetler de vermektedir. Badem göz estetiği fiyatları her hastaya göre değişkenlik gösterebilse de ortalama 10.000 Türk lirası civarıdır.

Op. Dr. Murat Koçyiğit badem göz estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama badem göz estetiği işleminin fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. DR. Tuğba Dindar

2008 senesinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Op. Dr. Tuğba Dindar, uzmanlığına Plastik, Rekonstüktif ve Estetik Cerrahi alanında başlamıştır. Yurtiçi ve yurt dışı çok sayıda eğitime, kursa katılım sağlamıştır.

Göz kapağı estetiği, rinoplasti, meme dikleştirme, küçültme, büyütme, karın germe ameliyatları özel ilgi alanlarıdır. Bunun yanı sıra kaş kaldırma, çene estetiği, alın ve şakak germe, basen küçültme gibi hizmetler de vermektedir.  Badem göz estetiği fiyatları her hastaya göre değişkenlik gösterebilse de ortalama 10.000 Türk lirası civarıdır.

Op. Dr. Tuğba Dindar badem göz estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama badem göz estetiği işleminin fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Leyla Arvas

Op. Dr. Leyla Arvas ameliyatsız badem göz estetiği için yapılabilecek tercihler arasındadır. Mezuniyetini İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden alan doktor, uzmanlığını Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine yapmıştır. Birçok tanınmış klinik ve hastanede çalışmış olup çok sayıda kongreye katılmıştır.

Badem göz estetiği haricinde karın germe, meme estetiği, yüz germe, liposuction, lip lift, yağ enjeksiyonu gibi hizmetler de vermektedir. Badem göz estetiği fiyatları her hastaya göre değişkenlik gösterebilse de ortalama 10.000 Türk lirası civarıdır.

Op. Dr. Leyla Arvas  badem göz estetiği fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama badem göz estetiği işleminin fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Göz Kapağı Estetiği Nedir?

Badem göz erkek ve kadın her hastaya yapılabilen bir işlemdir. Bu uygulama göz kapağı düşüklüğü, göz torbaları gibi problemleri çözmek için gerçekleştirilmektedir. Gözün etrafında bulunan ve gözü muhafaza eden deri, birçok nedenden dolayı formunu kaybedebilmektedir.

İlerleyen yaş, genetik ya da çevresel etmenler bunlardan bazılarını oluşturmaktadır. Göz kapaklarını destekleyen, düşmesini engelleyen kaslar zaman içerisinde zayıflamaktadır. Böylece fazla yağ dokusu göz kapağının alt ve üst bölümlerinde birikmektedir.

Böylece gözler daha düşük durmakta, torba görünümünü almaktadır. Kötü bir görünüm olmasının yanı sıra görüş alanını da daraltmasıyla görme problemlerine neden olur. Estetik bakımdan da daha yaşlı, sürekli yorgun yorgun bir görüntüye neden olur.

Bu durumları çözmek için gerçekleştirilen işlemlere göz kapağı estetiği denmekte olup, birçok operasyon ile kombine şekilde gerçekleştirilebilir.

Göz Kapaklarının Sarkma Nedenleri Nelerdir?

İple göz estetiği yaptıranlar bunun sonuçlarına yönelik sıklıkla araştırmaktadır. Göz kapaklarının sarkma nedenleri, her hastada farklılık gösterebilmektedir. Bu doktorun muayenesi ile belirlenebilir. Ancak en sık görülenler ana hatları ile şu şekildedir;

 1. Bilgisayar ekranına süreli bakmak
 2. Yoğun şartlar altında çalışmak
 3. Sağlıksız ve düzensiz beslenmek
 4. Uykusuzluk sorunları yaşamak
 5. Yabancı madde, alkol ve sigara kullanmak
 6. Güneşte çok fazla kalmak
 7. Çevresel faktörler
 8. Genetik nedenler
 9. İlerleyen yaş

Göz kapağı derisi normal deri ile karşılaştırıldığında daha ince olduğu görülmektedir. BU nedenle daha çabuk etkilendiği görülür.

Badem Göz Ameliyatına Kimler Uygundur?

Badem göz ameliyatı öncesi ve sonrası başarılı bir ameliyat ardından farkını göstermektedir. Ancak bu işlemlerin yapılabilmesi için belirli şartlar da aranmaktadır. Dolayısıyla doktor tarafından muayene sonrasında karar verilmektedir. Genel hatlarıyla söz konusu operasyon şu kişilere yapılabilmektedir;

 1. 18 yaşından büyük olan hastalar
 2. Alkol ve sigara kullanımı nedeniyle derisi sarkan kişiler
 3. Uykusuzluk nedeniyle göz çevresinde sorun yaşayan kişiler
 4. Önceden göz kapağına yanlış estetik uygulaması yapılan kişiler

Ameliyat genellikle 30 yaş üzeri hastalar tarafından tercih edilmektedir. Zira bu dönemle beraber cilt aşağı doğru sarkmaya başlamaktadır.

Ameliyatsız Badem Göz Ameliyatı Yapılır Mı?

Ameliyatsız badem göz estetiği bu işlemleri yaptırmak isteyen birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Badem göz estetiği için tek yöntem cerrahi yöntemler olmamaktadır. Bunun yanı sıra botulinum toksini, dolgu, mezoterapi, radyofrekans, lazer, plazma, ip askı ve peeling yöntemleri de görülmektedir.

Göz kenarlarında bulunan kaz yakları, dikine çizgilenmeler ve alında bulunan kırışıklıklar her yaş ve cinsiyette ile çözülebilmektedir. Ayrıca kaşı daha çekici hale getirebilmek, kaş düşüklüğünü giderebilmek için botulinum toksini de kullanılmaktadır.

Göz çevresinde yer alan kırışıklık ve derin çizgiler, ipne ya da sivri olmayan kanüllerden destek alınarak, cilt algına gerçekleştirilen intradermal dolgularla, mezoterapi uygulamalarıyla da çözüm bulunabilmektedir.

Burada hastalar için uygun olan birçok farklı mezoterapi üründen yararlanılabilmektedir. Bunlardan bazıları vitaminler, antioksidanlar, peptidler, renk açıcılar ve kan akımı hızlandırıcılar gibidir. Bunun yanı sıra karışımları da kullanılarak, iğne ile cildin altına enjekte edilebilmektedir.

Bazı tedaviler kullanılarak da morlukların, ince çizgilerin giderilmesi ve göz çevresinin canlanması mümkün olmaktadır. Kişinin kendi hücrelerinden elde edilmektedir. Ameliyatsız badem göz estetiği için lazerli uygulamalar, plazma cihazı uygulamaları radyofrekans gibi cihazlardan yardım alınarak da çizgilenme, kırışıklıkları giderme mümkün olmaktadır.

Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

Badem göz estetiği nasıl yapılır ameliyat ile de gerçekleştirebilmektedir. Bunun için öncelikle hasta fiziksel olarak muayene edilmektedir. Burada şikayetleri de dinlenmektedir. Ardından da göz kapağında problemler belirlenmektedir.

Hangi işlemlerin yapılacağı hastaya anlatıldıktan sonra lokal anestezi gerçekleştirilir. Etkisini göstermesi ile beraber operasyona başlanır. Yaklaşık olarak 30 ile 50 dakika arasında sürmekte olup, göz kapaklarında sarkma bulunuyorsa fazla deriler kesilerek alınmaktadır. Çıkartılan deri planlanarak tekrar dikilir. Dikiş ve kesikler üt göz kapağı çizgisinden gerçekleştirilmekte olup doğal göz kapağı çizgisi ile böylece birleştirilir.

Böylece izin belli olmamasına, doğal bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Ameliyat esnasında göz kapağında fazladan yağ dokusu birikmişse de alınmaktadır.

Badem Göz Estetiği Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Badem göz estetiği öncesi sonrası başarılı bir müdahale ardından kendisini gösterebilmektedir. Ancak arzulanan sonuçların alınabilmesi uzman ekiplerin yanı sıra hastalarla da ilgilidir. Bu bakımdan operasyonun hem öncesinde hem de sonrasında dikkat edilmesi gerekenler vardır.

Ameliyat esnasında ve ardından meydana gelebilecek komplikasyonlardan kaçınabilmek için minimum bir hafta – 10 gün öncesinde kanın pıhtılaşmasını engelleyebilecek aspirin, ağrı kesici, bitkisel içerikli ürünler kesilmelidir. Ayrıca doktorun tüm öneri ve tavsiyelerine de uyulmalıdır.

Badem Göz Estetiği Ardından Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ameliyatsız badem göz estetiği ve cerrahi işlemle yapılan estetik müdahale ardında kişilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlara önem vermek işlemlerin istenen sonucu vermesine yardımcı olacaktır.

Ameliyat ardından hastalar ilk 2-3 saatlik süre zarfında, hastanede kontrol altında tutulmaktadır. Sonrasında günlük hayata dönüş yapılabilmektedir. Bunu takip eden 24 saatlik süreçte gözlere buz uygulaması yapılır. Nasıl olacağı doktorunuz tarafından belirtilecektir. Böylece şişlik ve morluk gibi görünümler yok edilebilir.

Hastalar morluk, şişlik ve kızarıklardan endişelenebilse de bunlar oldukça normaldir. Ameliyat ardından 3-4 günlük süreçte baş yüksekte tutulmaya çalışmalı, yüz üstü yatmamaya dikkat edilmelidir.

İlk günlerde hastalarda ağrılar meydana gelebilecek olsa da geçici bir süreçtir. Doktor tarafından verilen ağrı kesiciler bu süreçte yardımcı olacaktır. İlk gün su ile temastan kaçınmak gerektiği için havuza ve denize girilmemelidir. Güneşe çıkarken de 2-3 hafta süresince güneş gözlüğü takılmalıdır.

Hastalar ayrıca iyileşme süreci boyunca ağır sporlar, egzersizlerden kaçınmalıdır. Göze gelebilecek darbelere karşı da dikkatli olunmalı ve korunmalıdır.

Göz Estetiği Ameliyatı Kalıcı Mıdır?

Badem göz estetiği yaptırmak isteyenler söz konusu işlemler için badem göz ameliyatı kalıcı mı sorusunu da sormaktadır. Estetik işlemin etkisi değişiklik gösterebilse de ortalama 8 ile 10 sene arasında görülmektedir.

Süreç sonrasında göz kapağı sorunları yeniden ortaya çıkabilmektedir. Ancak arzu edilirse işlemlerin tekrarlanması mümkün olmaktadır.

Göz Estetiği Avantajları Nelerdir?

Badem göz estetiği hastalara daha genç ve canlı bir yüz ifadesi kazandırmaktadır. Sarkma gibi durumlar kişileri olumsuz etkileyebildiği için estetik ile buna son vermek yeni bir özgüven de kazandırmaktadır.

Estetik işlemlerinin uygulandığı bölgede genç bir göz kapağı oluşturulmakta olup kırışıklıklar da çözülmektedir. Böylece pürüzsüz göz altları elde edilebilmektedir. Hastalara lokal anestezi yapılmakta olup rahatlatabilmek için oral sedasyon yoluyla gerçekleştirilmesi de mümkündür. Böylece işlem sırasında sadece anestezi iğnesinden kaynaklanan bir ağrı bulunmaktadır.

Kişiler aynı gün evine dönebilmekte olup tazelenmiş ve uyanık bir görünüm sunmaktadır.

Badem Göz Estetiği Ardından İz Kalır Mı?

Ameliyatsız badem göz estetiği yapılabilirken ameliyatlı şekilde yapılan işlemler de vardır. Bu durumda cilde kesi uygulanması, böylece fazla derinin tahliye edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle kesi gerçekleştirilen alanda hafif bir iz görülebilir. Ancak işlemler sırasında bunun minimum düzeyde görünür olması hedeflenmektedir.

Alt göz kapaklarına yapıldığında iz kirpiklerin alt bölümündedir. Bu nedenle çok fazla görünür olmayan bir yapıya sahiptir. Ancak ameliyatın ilk günlerinde kırmızı renkte olabilmektedir. Endişe verebilen bir durum gibi görülse de zaman içerisinde kişilerin kendi ten rengini almaktadır.

Böylece söz konusu izin görünürlüğü daha da azalmaktadır.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Bacak Estetiği Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde bacak estetiği, bacak estetiği doktorları ve bacak estetiği fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.