İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 21 Temmuz 2022 157 Görüntüleme

2022 Meme Büyütme Ameliyatı Yapan Klinikler ve Fiyatları

İçindekiler

2022 Meme büyütme ameliyatı yapan klinikler ve fiyatları Özellikle teknolojinin de gelişmesi ile birlikte büyük bir ilerleme kat eden estetik konusunda, meme estetiği konusunda en başarılı ülkelerden biri durumundayız. Günümüzde meme büyütme ameliyatı konusunda pek çok işinde uzman ve başarılı klinik veya doktor bulunmaktadır. 2022 Meme büyütme ameliyatı yapan klinikler ve fiyatları konusunda, göğüs kasları altına yerleştirilen implantlar ve meme dokuları sayesinde kişilerin diledikleri boyutlarda memelere oldukça dolgulu ve sıkı bir şekilde sahip olmasını sağlayan pek çok başarılı yer bulunmaktadır.

En İyi Meme Büyütme Ameliyatı Yapan Klinikler

1- Doku Medical Kliniği

2- Clinic Expert

3- Doç. Dr. İbrahim Aşkar Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği

4- Maya Estetik

5- Este Center

6- Reve Clinic

7- Dr. Ozan Balık Kliniği

8- Op. Dr. Reşat Aktaş Kliniği

9- EstePort Kliniği

10- Op. Dr. Leyla Arvas Kliniği

Doku Medical Kliniği

Dr. Engin Öcal’ın meme büyütme ameliyatlarını yaptığı Doku Medical Kliniği sayesinde kişiler, istedikleri oranda ve vücut yapıları ile orantılı bir şekilde harika bir görünüme ve kusursuz bir memeye sahip olabilmektedirler.

Kişilerin 1 günde rahatlıkla normal hayatına dönebildiği bu ameliyat için Doku Medical ile iletişime geçerek tüm meme büyütme ameliyatı süreci hakkında ve fiyatlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu ameliyatın fiyatı, kullanılacak malzemeler ve meme boyutuna göre değişiklik göstermekle birlikte 38.000’den başlayan fiyatlarla hizmet verilmektedir.

Adres: Merkez Mah. İstiklal Sok. No: 9, Şişli/İstanbul

Doku Medical Kliniği meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Clinic Expert

Clinic Expert, başarılı bir şekilde uygulamış olduğu meme büyütme ameliyatları sayesinde kişiler, genel olarak memelerinin şeklini düzeltmek, formunu dönüştürmek ve de dolgunluğunu arttırmak için sıkça burayı tercih etmekte ve büyük çoğunlukla bu hizmetten memnun kalmaktadırlar.

Mükemmel sonuçlara ve global bilinirliğe sahip bir klinik olarak 10 yılı aşkın süredir bu konuda hizmet vermektedir. Clinic Expert meme büyültme ameliyatı fiyatları ise ortalama 35.000 TL’den başlamakta ve yapılan işleme ve kullanılan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.

Telefon Numarası: +905343233145

Clinic Expert  meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. İbrahim Aşkar Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği

Doç. Dr. İbrahim Aşkar Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği, İstanbul’un en gözde ve en başarılı estetik ve plastik cerrahi uzmanlardan biri olan Dr. İbrahim Aşkar’ın sahibi olduğu 2022 meme büyütme ameliyatı yapan klinikler ve fiyatları arasında en başı çeken kliniklerden biridir.

Özellikle meme büyültme ameliyatları için en çok tercih edilen isimlerden olan Aşkar, bu ameliyatlarını Memorial Ataşehir Hastanesi’nde gerçekleştirmekte ve hastalarını harika göğüsler ve görünüme kavuşturmaktadır. Bu kliniğin meme büyütme ameliyatları ortalama 45.000 TL gibi fiyatlarla yapılabilmektedir.

Telefon Numarası: +90 531 736 11 66

Doç. Dr. İbrahim Aşkar Plastik ve Cerrahi  Kliniği meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Maya Estetik

Kadınların, meme boyutunu, şeklini ve dolgunluğunu artırmak için yapılan cerrahi işlemler olan meme büyütme ameliyatları konusunda Dr. Nihat Dik ve ekibi oldukça başarılı sonuçların alındığı Maya Estetik kliniğinde tüm dünyada en sık yapılan estetik operasyonlardan biri olan bu ameliyatları büyük bir özen ve titizlikle yapmaktadır.

Maya Estetik kliniğinde meme büyütme ameliyatı olmak ve ideal meme büyüklüğüne ulaşmak isteyen kişiler, 40.000’den başlayan fiyatlar ile içerisinde barınan pek çok hizmetle birlikte yararlanabilmektedirler.

Telefon Numarası: 444 9 454

Maya Estetik meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Este Center

Este Center, İstanbul Beşiktaş’ta yer alan ve plastik cerrahi konusunda uzman doktor ekibi ile kişilerin memelerini kusursuz bir şekilde şekillendiren ve büyüten başarılı yerlerden biridir. Modern ve gelişmiş teknoloji ile hizmet sunan bu merkez, global bilinirliğe sahip yerlerden biridir.

2022 meme büyütme ameliyatı yapan klinikler ve fiyatları arasında başarılı bir şekilde doğal yapılı protezler kullanarak kişilere dik ve dolgun göğüsler kazandırmakta ve oldukça estetik bir görünüm sağlamaktadır. Fiyatları yapılacak operasyona göre ortalama 45.000 TL’den başlamaktadır.

Telefon Numarası: 444 1 596

Este  Center Kliniği meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Reve Clinic

Küçük boyutlu memelerinden rahatsız olan ve bu durumu değiştirmek isteyen kişiler, Reve Clinic tarafından başarılı bir şekilde sunulan Augmentasyon mamoplasti olarak da bilinen meme büyütme ameliyatları sayesinde oldukça dolgun ve büyük memelere sahip olabilmektedirler.

Silikon meme implantları kullanılarak meme hacminin arzu edilen büyüklüğe getirilebildiği bu klinikte, İzmir silikon ameliyatı fiyatları arasında 40.000’den başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir.

Telefon Numarası: 0532 051 7433

Reve Clinic meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ekrem Keskin Kliniği

Meme estetiği kategorisinde yer alan meme büyütme operasyonları konusunda oldukça başarılı bir iş çıkaran Op. Dr. Ekrem Keskin Kliniği, kişilerin başvurmaları halinde, göğüs kasları altına yerleştirilen meme dokuları ve implantlar sayesinde oldukça dolgun ve aynı zamanda kalkık bir meme yapısına sahip olabilmektedirler.

Meme büyütme ameliyatı için kişiler, yapılacak olan operasyona bağlı olarak değişse de 35.000’den başlayan fiyatlarla bu hizmeti alabilmektedirler.

Telefon Numarası: 0 552 584 84 10

Op. Dr. Ekrem Keskin Kliniği meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ozan Balık Kliniği

Dr. Ozan Balık Kliniği, 2022 meme büyütme ameliyatı yapan klinikler ve fiyatları konusunda başarılı hizmet sunan yerlerden bir tanesidir. Kişilerin göğüslerini istedikleri boyutlara ulaştırabilmek yani büyütmek adına hizmet vermekte olan bu kliniğin meme büyütme ameliyatı fiyatları 32.000’den başlamakta ve yapılacak olan işleme ve malzemeye göre farklılık göstermektedir.

İletişim: +90 (212) 215 53 33, +90 (532) 609 08 73

Dr. Ozan Balık Kliniği meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Reşat Aktaş Kliniği

Kadın vücudunun en önemli yapılarından biri olan memeler konusunda küçük veya eşit boyutta olmaması konusunda şikayet yaşayan kişilerin en çok tercih ettiği plastik cerrahi mekanlarından bir tanesi Op. Dr. Reşat Aktaş kliniğidir.

Günümüzde özellikle gelişen teknoloji ile birlikte meme büyütme ameliyatları oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Bu klinik ile özel memelere kavuşmak için ortalama 37.000 TL’den fiyatlar başlamaktadır.

Telefon Numarası: +44 776 771 98 90

Gsm: +90 553 860 03 60

Op. Dr. Reşat Aktaş Kliniği meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

EstePort Kliniği

Kişilerin dolgun ve dik memelere sahip olabilmek adına güvenerek tercih ettiği kliklerden bir diğeri ise EstePort Kliniği olmaktadır. Oldukça kısa bir sürede kişileri istediği görünüme kavuşturan bu kliniğin ameliyat fiyatları ortalama 36.000 TL’den başlamaktadır.

İletişim: 0212 241 3 241, 0543 671 39 92

Esteport Kliniği meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Leyla Arvas Kliniği

Kişilerin olduğundan daha büyük ve daha dolgun bir meme yapısına sahip olabilmek için günümüz teknolojik imkanlarıyla birlikte güvenilir yerlere de ihtiyacı vardır. Bu yerler arasında Op. Dr. Leyla Arvas Kliniği kesinlikle başlarda gelmektedir. Fiyatları ortalama 35.000-50.000 TL arasında değişen bu ameliyatlarda oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

İletişim: 0546 889 55 24

Op. Dr. Leyla Arvas Kliniği meme büyütme ameliyatı işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. meme büyütme işlem fiyatları ortalama 38.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Meme Büyütme Sonrasında His Kaybı Oluşur Mu?

Meme büyütme sonrası his kaybı oluşur mu? Sorusu, bu ameliyatı olmak isteyen kişiler tarafından n çok merak edilen konulardan biridir. Bu durum nadiren de olsa yaşanabilmekte ancak yaşansa da geçici bir durum olarak bir ay içinde kendiliğinden bu hissizlik geçmektedir.

Meme Estetiği Nasıl Yapılır?

Meme estetiği nasıl yapılır? Sorusu merak konusudur.  Bu estetik işlemi cerrahi operasyonlarla birlikte yapılmakta ve memelerin hacmi ile görünümünü kişilerin isteğine göre veya vücut ideallerine getirilmektedir. Ameliyat genel anestezi ile yapılmaktadır ve operasyonun ardından kişiler genellikle 1 gece hastanede kalarak ardından normal hayata devam etmektedir.

Meme Büyütme Ameliyatı Operasyon Süresi

Meme büyütme ameliyatı Operasyon süresi yaklaşık 1 ile 4 saat arasında sürmektedir.

Meme Büyütme Ameliyatı Çeşitleri

Meme büyütme ameliyatı çeşitleri 2 türlü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan ilki meme protezi ameliyatı iken diğeri ise silikon implant yöntemiyle ameliyattır.

Meme Büyütme Ameliyatı İyileşme Süreci

Meme büyütme ameliyatı iyileşme süreci aslında oldukça kısadır. Yalnızca bu ameliyatlar lokal anestezi altında yapıldığı kişide ilk gün sersemleme normaldir ve 4 gün dinlenmesi gerekir. Ardından iyileşme sürecinde hafif ağrılar görülebilir ve şişlik ve ödem oluşması normaldir. Bunlar da günden güne azalarak en fazla 1 ayda normal bir yaşama dönülebilmektedir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2022 Hydrafacial Fiyatları, En İyi Yapan Doktorlar başlıklı makalemizde 2022 Hydrafacial, 2022 Hydrafacial Fiyatları ve 2022 Hydrafacial işlemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.