İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 19 Temmuz 2022 134 Görüntüleme

2022 Hydrafacial Fiyatları, En İyi Yapan Doktorlar

İçindekiler

2022 hydrafacial fiyatları, en iyi yapan doktorlar, Hydrafacial işlemi yaptırmak isteyen kişiler ilk olarak 2022 hydrafacial fiyatları, en iyi yapan doktorlar hakkında bilgi almak istemektedirler. Cildin derinlemesine temizlenmesini sağlayan bu işlemin hijyenik koşullar altında ve uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir. Ortalama olarak 1000 TL den 8000 TL ye kadar farklı fiyatlandırmaya sahip olan bu işlemi uygulamakta olan alanında oldukça uzmanlaşmış ve adını duyurmuş olan doktorlar şöyledir;

1- Dr. Ömer Keven

2- Dr. Zahide Eriş

3- Doç. Dr. Dağhan Işık

4- Dr. Erol Özcan

5- Dr. Özlem Kaplan

6- Dr. Abdurrahman Aslan

7- Dr. Serpil Özyılmaz

8- Dr. Bengü Altunay Tuman

9- Dr. Ünzile Seyman Civelek

10- Dr. Ali Eren Alptekin

Op. Dr. Ömer Keven

Op. Dr. Ömer Keven, Hydrafacial işlemi alanında en çok adını duyurmuş olan başarılı doktorlar arasında yer almaktadır.

Dicle Üniversitesi tıp fakültesinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi almış olan doktor Ömer Keven aynı zamanda anti-aging uygulamaları, ameliyatsız yüz estetiği, yüz germe, göz kapağı estetiği gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Hydrafacial fiyatı hakkında net bir bilgi almak için Op. Dr. Ömer Keven ile iletişime geçebilirsiniz. bu işlem ortalama olarak 7000 TL den başlamaktadır.

Op. Dr. Ömer Keven Hydrafacial işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hydrafacial işlem fiyatları ortalama 7000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Zahide Eriş

Hydrafacial yapan doktorlar arasında yer alan Uzm. Dr. Zahide Eriş, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 2006 yılında mezun olmuştur. Bir sonraki sene İstanbul Bezmi Alem Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesinde, dermatoloji uzmanlığı almıştır.

Zahide Eriş Hydrafacial’ın yanı sıra akneler, güneş yanıkları, cilt hastalıkları, deri iltihapları, bölgesel yağlanma, güneş alerjisi gibi birçok alanda da hastalarına hizmet sunmaktadır. Ortalama olarak 7000 TL’den başlayan bu hizmet alanında uzman kişilere yaptırılmalıdır.

Uzm. Dr. Zahide Eriş Hydrafacial işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hydrafacial işlem fiyatları ortalama 7000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Dağhan Işık

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında hizmet sunan Doç. Dr. Dağhan Işık, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmış ve uzmanlığını ise Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinden almıştır.

Hydrafacial işlemiyle birlikte epilasyon, kol germe, kalıcı makyaj, göz kapağı germe, göz kapağı estetiği, gamze estetiği, gençlik aşısı gibi bazı son teknoloji uygulamaları da bulunmaktadır.

Doç. Dr. Dağhan Işık Hydrafacial işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hydrafacial işlem fiyatları ortalama 7000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Erol Özcan

Lisans eğitimini Ankara GATA Tıp Fakültesi’nde tamamlamış ve dermatoloji alanında uzmanlaşmış olan Doktor Erol Özcan Hydrafacial hizmeti ile birlikte Hollywood yüz estetiği, ışık dolgusu, göz altı morluk tedavisi, epilasyon, dudak dolgusu, egzama tedavisi gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Hydrafacial Işleminin fiyatları hastadan hastaya değişiklik göstermekle birlikte 1000 TL ila 7000 TL arasında değişmektedir.

Uzm.  Dr. Erol Özcan  Hydrafacial işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hydrafacial işlem fiyatları ortalama 7000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Özlem Kaplan

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tıp fakültesinden tıp doktoru olarak mezun olan doktor Özlem Kaplan daha sonra Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi, deri ve zührevi hastalıklar anabilim dalında görev almıştır. Dermatoloji alanında hizmet sunan uzman doktor özlem kaplan Hydrafacial işlemiyle birlikte kesik izi tedavisi, kimyasal peeling, geniş gözenek ve çukurların tedavisi, fraksiyonel lazer tedavisi, elektro koter tedavisi, dudak dolgusu gibi çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır.

Uzm. Dr. Özlem Kaplan Hydrafacial işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hydrafacial işlem fiyatları ortalama 7000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Abdurrahman Aslan

2009 yılının da Cerrahpaşa tıp fakültesinden mezun olan Doktor Abdurrahman Aslan uzmanlığını Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Hydrafacial ve Hydra beauty cilt bakımı alanlarında hizmet sunan Doktor Aslan aynı zamanda hassas deri, göz altı torbalarının tedavisi, göz altı morluk tedavisi, göz altı dolgusu, glutatyon tedavisi, genital bölge beyazlatma ve dolgu uygulamaları gibi Alanlarda da hastalarına hizmet sunmaktadır.

Ortalama olarak 800 ila 7000 lira arasında değişiklik gösteren Hydrafacial işleme hakkında net bir fiyat almak için Doktor Abdurrahman Aslan ile iletişime geçilmelidir.

Uzm. Dr. Abdurrahman Aslan  Hydrafacial işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hydrafacial işlem fiyatları ortalama 7000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Serpil Özyılmaz

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa tıp fakültesinden tıp doktoru unvanını alan Uzman Doktor Serpil Özyılmaz Uzmanlık unvanını da aynı üniversiteden almış ve dermatoloji alanında hizmet sunmaya başlamıştır.

Hydrafacial ve Hydra beauty cilt bakımı alanında en çok tercih edilen doktorlar arasında bulunan Serpil Özyılmaz aynı zamanda iple yüz germe, yüz gençleştirme, yüz dolgusu, soğuk lipoliz, sivilce tedavisi, radyofrekans ile sarkma tedavisi gibi hizmetler de sunmaktadır.

Uzm. Dr. Serpil Özyılmaz Hydrafacial işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hydrafacial işlem fiyatları ortalama 7000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Bengü Altunay Tuman

Dermatoloji alanında hizmet sunan Doktor Bengü Altunay Tuman Uludağ Üniversitesi’nden tıp doktoru unvanını alarak mezun olmuş ve daha sonra uzmanlığını Abant izzet Baysal üniversitesi’nden almıştır.

Hydrafacial uygulaması alanında oldukça başarılı olan Doktor Bengü Altunay Tuman aynı zamanda bölgesel zayıflama, cilt bakımı, cilt yenileme, anti-aging uygulamaları, alerjik deri testleri, dermapen, diyabetik ayak tedavileri gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Uzm. Dr. Bengü Altunay Tuman Hydrafacial işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hydrafacial işlem fiyatları ortalama 7000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Ünzile Seyman Civelek

İstanbul’da hizmet sunan uzman doktor Ünzile Süleyman Civelek dermatoloji alanında oldukça başarılıdır. Bu nedenle İstanbul civarından ve birçok şehirden, Hyrafacial işlemi alan hastaları bulunmaktadır.

Hydrafacial işleminin yanı sıra deri kuruluğu, deri lekeleri, çiller, saç dökülmesi, viral enfeksiyon, apse, kurdeşen, egzama, cilt hastalıkları, atopik dermatit birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Uzm. Dr. Ünzile Seyma Civelek Hydrafacial işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hydrafacial işlem fiyatları ortalama 7000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Ali Eren Alptekin

İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olan uzman Doktor Ali Eren Alptekin Uzmanlığını İstanbul Şişli Eftal Hastanesi’nde tamamlamıştır. Şu anda Özel Pendik Şifa Tıp Merkezinde hastalarına hizmet sunmakta olan Doktor Ali Eren Alptekin Hydrafacial işlemi yanı sıra egzama tedavisi, dudak büyütme, diyabetik ayak tedavileri, mavi ışık tedavisi, lazerle yüz estetiği gibi Birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Uzm. Dr. Ali Eren Alptekin Hydrafacial işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hydrafacial işlem fiyatları ortalama 7000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial işlemi son yıllarda cilt bakımı alanında en popülerdir. Anti-aging hizmetinden yararlanmak isteyen birçok kişi hydrafacial nedir? sorusunu sormaktadır. Bu uygulamada cilt üzerine el ile temas etmeden vakumlu başlıklar ile gözeneklerin temizlenmesi ve canlandırılması sağlanmaktadır. Acısız bir işlem olması nedeniyle oldukça sık tercih edilmektedir.

Hydrafacial Aşamaları Nelerdir?

Hydrafacial aşamaları içerisinde ilk olarak işlemin uygulanacağı bölgenin temizlenmesi gerekmektedir daha sonra temizlenen bölge üzerine vakumlu başlıklar ile uygulama yapılır ve gözenekleri üzerinde kalan kirve makyaj kalıntıları derinlemesine temizlenir.

Daha sonra problemli noktaya peeling işlemi uygulanır. Ardından derinlemesine temizleme yapılır ve son olarak yenileme işlemi gerçekleştirilir.

Hydrafacial Ne Sıklıkla Yapılabilir?

Hydrafacial ne sıklıkla yapılır? Sorusu bir kez bu işlemi yaptıran kişilerin tekrar yaptırmak istediklerinde sıklıkta merak ettikleri bir konudur. Yaklaşık olarak 30 dakika süren bu işlem ayda en fazla bir kez yapılmalıdır.

Hydrafacial Kimlere Yapılmaz?

Hydrafacial işlemini yaptırmaması gereken kişiler içerisinde ilk sırada emziren kadınlar ve hamileler yer almaktadır. Aynı zamanda açık yara, aktif egzama veya yeni yara izi bulunan kişilerin bu işlemi uygulanmaması gerekmektedir.

Aynı zamanda bir ay içerisinde kimyasal peeling uygulaması yaptırmış olan kişilerin ciltleri hassas olabileceği için de bu uygulamayı bir süre sonra yapmaları daha uygun olacaktır.

Hydrafacial İşleminin Faydaları Nelerdir?

Hydrafacial işleminin faydaları içerisinde yer alan en büyük avantajı cilt tonunu kısa sürede düzenleyerek eşitlemesi olmaktadır. Aynı zamanda siyah nokta problemi yaşayan kişilerin de bu problemi kısa süre içerisinde ortadan kalkmaktadır. Derinin nemlendirmesini, canlandırılmasını, gözeneklerin sıkılaştırılması ve daha birçok fayda sağlayan bu işlem özellikle alanında uzman doktorlar tarafından geç gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Aksi halde istenmeyen bazı cilt problemlerine yol açabilir bu uygulama sırasında hijyen oldukça önemlidir.

 

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2022 HIFU İşlem Fiyatları Ne Kadar? En İyi Yapan Estetisyenler başlıklı makalemizde hıfu işlem fiyatı, hufi faydaları ve hufi işlemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.