Milyonlarca Çalışanı İlgilendiren Açıklama Ardından SGK Masrafları Karşılıyor…

Milyonlarca Çalışanı İlgilendiren Açıklama Ardından SGK Masrafları Karşılıyor…

Çalışan milyonlarca vatandaşı çok yakından ilgilendiren detaylar gelmeye başladı. SGK masrafları karşılan

Ana Sayfa Sağlık 17 Temmuz 2022 42 Görüntüleme

2022 HIFU İşlem Fiyatları Ne Kadar? En İyi Yapan Estetisyenler

2022 HIFU işlem fiyatları ne kadar? En iyi yapan estetisyenler, özellikle son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve kişilerin en çok tercih ettiği uygulamalardan biri olan HIFU işlemi hakkında bilgi almak isteyen ve bu uygulamadan yararlanmak isteyenler tarafından oldukça merak edilen konulardır.

En İyi HIFU Yapan Estetisyenler

1- Op. Dr. Candan Mezili

2- Op. Dr. Deniz Küçükkaya

3- Pervin Dinçer

4- Op. Dr. Erkin Önsal

5- Dr. Mustafa Karataş

6- Dr. Saliha Sönmezateş

7- Dr. İbrahim Aşkar

8- Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu

9- Op. Dr. Görkem Çalışkan

10- Op. Dr. Ali Tufan Soydan

Op. Dr. Candan Mezili

Op. Dr. Candan Mezili, 2005 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı yıl uzmanlık eğitimi için Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğine girmiş ve ardından uzun seneler çeşitli hizmetlerinin ardından İzmir’de kendi özel kliniğini açmıştır.

Günümüzde oldukça tercih edilen cerahi müdahalesiz yüz gerdirme uygulamalarından olan HIFU konusunda oldukça başarılı olan Op. Dr. Candan Mezili HIFU uygulaması fiyatları çeşitli durumlara göre değişiklik gösterse de ortalama 9.500 TL civarındadır.

Op. Dr. Candan Mezili Hifu işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hifu işlem fiyatları ortalama 8000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Deniz Küçükkaya

1977 yılında Zonguldak’da doğan Op. Dr. Deniz Küçükkaya, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Kısa bir dönem Zonguldak’ta pratisyen hekimlik yapan bu isim ardından Plastik Cerrahi uzmanlık eğitimini Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde almış ve belli bir süre çeşitli görevler yaptıktan sonra kendi özel polikliniğini kurmuştur.

Dumankaya İkon’da bulunan muayenehanesinde hastalarına hizmet vermekte olan bu isimin, HIFU uygulamaları için fiyatı ise ortalama 8.000 TL’dir.

Op. Dr. Deniz Küçükkaya Hifu işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hifu işlem fiyatları ortalama 8000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Pervin Dinçer

Pervin Dinçer, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Grafik Tasarımı bölümünde eğitimini tamamlamış ve mezun olmuştur. Ardından güzellik uzmanlığı kursunu bitirerek, Paris Pure Skin Enstitüsünde Beauty Teraphy kursu almış ve bu konuda uzmanlaşmıştır.

Her yıl gerek yurt içi gerek yurt dışında workshoplara katılmakta ve müşterileri için her zaman daha iyisini sunabilmek adına yeni uygulama ve son teknoloji cihazları yakından takip ederek bu uygulama ve cihazları güzellik merkezinde kullanmaktadır. Pervin Dinçer’in HIFU yani cerrahi müdahalesiz, cihazla yüz gerdirme uygulaması, çeşitli durumlara göre değişiklik gösterse de ortalama 9.000 TL’dir.

Pervin Dinçer Mezili Hifu işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hifu işlem fiyatları ortalama 8000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Erkin Önsal

1984 yılında doğan Op. Dr. Erkin Önsal, Üniversite öğrenimini Trakya Üniveritesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve 2008 yılında mezun olmuştur.Bu isim uzmanlığını ise Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi konusunda uzmandır.

2019 yılından beri Privacy Estetik Cerrahi Kliniği adında kendi kliniğine sahiptir ve müşterilerine kaliteli hizmetler ve uygulamalar sunmaktadır. Op. Dr. Erkin Önsal, yüz gerdirme için günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan HIFU yöntemi uygulamalarında ortalama 8.000 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir.

Op. Dr. Erkin Önsal Hifu işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hifu işlem fiyatları ortalama 8000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mustafa Karataş

HIFU yöntemi ile yüz gerdirme uygulamasını en iyi yapan estetisyenler arasında yer alan Dr. Mustafa Karataş, 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2007 yılından beri kendi kurmuş olduğu Dipnot Nişantaşı Estetik Merkezi’nde medikal estetik alanında hizmet vermekte ve özellikle Ulthera teknolojisi sayesinde yapmış olduğu HIFU uygulamaları ile kişilerin cerrahi bir operasyona girmesine gerek kalmadan oldukça etkili bir şekilde kırışıklıkları ortadan kaldırmakta ve cildi gençleştirmektedir.

Dr. Mustafa Karataş’ın vermekte olduğu HIFU uygulaması hizmetinde fiyatlar yapılacak olan uygulamaya göre değişiklik gösterebilse de ortalama 9.500 TL’lik bir fiyata sahiptir.

 Dr. Mustafa Karataş Hifu işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hifu işlem fiyatları ortalama 8000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Saliha Sönmezateş

Dr. Saliha Sönmezateş, sektörün önemli isimleri olarak gösterilen Dr.Jack le Coz, Dr.Luc Dewandre gibi hekimlerden mezoterapi eğitimi almış, bunun yanı sıra  Dr Viebahn ve Dr. Balkanyi’den Ozon terapi eğitimi alarak Marmara Üniversitesi’nde Kozmetoloji programını tamamlayarak uzmanlığını eline almıştır.

Dr. Saliha Sönmezateş, Ulthera olarak da bilinen HIFU uygulamasını, kişilerin yüz germe işlemlerinde kullanmakta ve yüksek yoğunluklu ultrason anlamına gelen bu uygulama sayesinde kişileri harika bir görünüme kavuşturmaktadır. Dr. Saliha Sönmezateş’in HIFU uygulaması için ortalama fiyatı 10.000 TL’dir.

 Dr. Saliha Sönmezateş Hifu işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hifu işlem fiyatları ortalama 8000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. İbrahim Aşkar

1967 yılında Denizli’nin Tavas ilçesinde doğan ve üniversite sınavlarında Türkiye genelinde derece yakalama başarısı gösteren Dr. İbrahim Aşkar, 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden İngilizce bölümünden mezun olmuştur ve ardından 1993 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi Anabilim Dalında rotasyon yaparak başarısını sürdürmüştür.

1993-1998 yılları arasında ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlığını tamamlamıştır ve günümüzde kendi özel polikliniğinde HIFU uygulamasını en iyi yapan estetisyenler arasında gösterilmektedir.

Dr. İbrahim Aşkar, kişilerin yüzlerini gerdirmek için özellikle son dönemde en çok tercih ettikleri yöntemlerden biri olan HIFU konusunda oldukça yetkin bir şekilde hizmet vermektedir. Dr. İbrahim Aşkar’ın HIFU uygulaması fiyatları ise ortalama 10.000 TL’dir.

Dr. İbrahim Aşkar Hifu işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hifu işlem fiyatları ortalama 8000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu

Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu, 1972 yılında Ankara’da doğmuş ve üniversite eğitimini 1990-1996 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde alarak mezun olmuştur.

1997-2003 yılları arasında Gazi Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında eğitimini ve uzmanlığını tamamlamıştır. 2014 yılında Ankara Memorial Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünün kurucu Plastik Cerrahı olarak görev almıştır. Bu isimin HIFU uygulama fiyatları ortalama 10.000 TL’dir.

Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu Hifu işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hifu işlem fiyatları ortalama 8000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Görkem Çalışkan

Op. Dr. Görkem Çalışkan 24.10.1982 tarihinde İzmit’de dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanarak eğitimine Ankara’da devam etmiş, 2007 yılında da mezun olmuştur. İlk önce 10 yıl boyunca Hacettepe’de Genel Cerrahi asistanlığı yapmış ancak ardından TUS sonrası İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik , Rek. ve Estetik Cerrahi Kliniği’ni kazanarak 2009 yılında eğitime başlamış ve 2014 yılında uzmanlığa hak kazanarak bu alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Op. Dr. Görkem Çalışkan, HIFU yüz germe uygulamasında fiyat olarak, uygulamayı etkileyen çeşitli durumlar oluşabildiği için fiyatlar değişebilse de ortalama olarak 9.500 TL’ye bu hizmeti müşterilerine sağlamaktadır.

Op. Dr. Görkem Çalışkan Hifu işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hifu işlem fiyatları ortalama 8000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ali Tufan Soydan

Op. Dr. Ali Tufan Soydan, özellikle son zamanlarda oldukça ilgi gören HIFU uygulaması sayesinde yüz germe işlemleri konusunda da hizmet vermekte olan başarılı bir estetisyendir.

Ameliyatsız yüz germe yöntemi olarak bilinen HIFU konusunda uzmanlığı sayesinde kişilerin bu konuda tercih ettiği isimlerden biridir. Bu uygulamanın ortalama fiyatı ise 9.500 TL’dir.

Op. Dr. Ali Tufan Soydan Hifu işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Hifu işlem fiyatları ortalama 8000 ile 10.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

HIFU Nedir?

HIFU nedir? Sorusuna yanıt olarak; HIFU’nun açılımı High Intensity Focused Ultrasound yani Türkçe karşılığı yüksek yoğunluklu fokuslu ultrasondur. Özellikle günümüzde cilt toparlama ve cilt gençleştirme için tercih edilen en etkili uygulamalardan biri olarak tercih edilirken vücut deri katmanlarını hedef almakta ve ameliyatsız yüz germe işlemi olarak tanımlanmaktadır. Ciltte kolajen üretimi ve yenilenme sağlayan bu işlem, hiçbir cerrahi müdahale gerektirmemektedir.

HIFU Nasıl Yapılır?

HIFU nasıl yapılır? Sorusu merak edilen konulardan biridir. Öncelikle bu işleme başlamadan önce cilt temizlenir ve bölge planlama için haritalandırılır. HIFU başlığı ile cildin derin katmanlarına kontrollü ve zarar vermeyecek bir şekilde yüksek yoğunluğa sahip ses dalgaları gönderilerek liflerin esnemesi sağlanır ve bu lifler bu yöntem sayesinde sıkılaşarak kolajen üretir ve oldukça sağlıklı bir cilt meydana gelir.

HIFU Hangi Bölgelere Uygulanır?

HIFU hangi bölgelere uygulanır? Sorusu hakkında cevap verecek olursak; Bu işlem, genellikle yüz bölgesi için uygulanmaktadır ancak vücudun ihtiyacı olan boyun, gıdı, dekolte bölgesi, bacak ve kol bölgesinde de uygulanması mümkündür ve sonuç vermektedir.

HIFU Ağrılı Bir İşlem midir?

HIFU ağrılı bir işlem midir? Diye merak ediyorsanız eğer; Yüksek derecede bir acı yaratmamakta, hafif ve orta derecede ağrılı bir işlem olduğu için uygulamasında anestezi içerikli kremler uygulanmakta ve bu sayede ağrılar dindirilmektedir.

HIFU Uygulamasından Önce Neler Yapılmalı?

HIFU uygulamasından önce neler yapılmalı? Sorusuna yanıt olarak; Bu uygulamayı yaptıracak olan kişilerin yüzleri tamamen tüm dış etkilerden ve sürülen ürünlerden temizlenmelidir.

 

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2022 En İyi Yağ Enjeksiyonu Yapan Doktorlar ve Klinikler Hangileri? başlıklı makalemizde yağ enjeksiyon fiyatı, yağ enjeksiyon işlemi ve yağ enjeksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.