İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 15 Temmuz 2022 177 Görüntüleme

2022 En İyi Yağ Enjeksiyonu Yapan Doktorlar ve Klinikler Hangileri?

İçindekiler

2022 en iyi yağ enjeksiyonu yapan doktorlar ve klinikler hangileri? Sorusu, özellikle yüzlere uygulanan ve bir doldurma işlemi olarak özetlenebilen Yağ enjeksiyonu uygulamalarını yaptırmak isteyen ve bu konuda uzman bir doktor arayan kişiler tarafından çok fazla sorulmaktadır. Özellikle aşırı kilo veriminde ve yaş ilerlemesi nedeniyle cilt altındaki yağ dokusunun azalması sonucu meydana gelen boşluk ve çökmelerin doldurulması için yapılan estetik bir uygulama olan Yağ enjeksiyonu uygulamaları için ülkemizde bu konuda uzman pek çok doktor bulunmaktadır. En iyi yağ enjeksiyonu yapan doktorlar ve klinikler hangileri? Sorusuna yanıt olarak şu isimleri sıralayabiliriz;

1- Op. Dr. Candan Mezili

2- Op. Dr. Leyla Arvas

3- Op. Dr. Deniz Küçükkaya Kliniği

4- Prof. Dr. Teoman Dal Muayenehanesi

5- Doç. Dr. Cem Aslan

6- Op. Dr. Defne Erkara

7- Prof. Dr. Akın Yücel

8- Op. Dr. Ekrem Keskin

9- Doç. Dr. Tayfun Türkaslan Muayenehanesi

10- Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Kliniği

Op. Dr. Candan Mezili

Yağ enjeksiyonu uygulamalarının en çok yapıldığı şehirlerden birisi olan İzmir’de başarıyla hizmet veren Op. Dr. Candan Mezili, bu konuda en başarılı doktorlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gerek yurt içi gerek yurt dışından pek çok kişinin öncelikli tercihlerinden olan kendi kliniğinde müşterilerini karşılamaktadır.

Cemal Gürsel Caddesi No:103 Daire:1 Bostanlı Karşıyaka/İzmir adresinde yer alan kliniğini ziyaret ederek yağ enjeksiyonu hizmetinden ortalama 15.000 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Op. Dr. Candan Mezili yağ enjeksiyonu fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Yağ enjeksiyonu işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Leyla Arvas

Op. Dr. Leyla Arvas, yağ enjeksiyonu uygulamalarında tercih edilen isimlerden biridir. Dünyanın en iyi Mikro Cerrahi merkezlerinde eğitim almış, estetik konusunda bilgisi ve tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Leyla Arvas, kendi kliniğinde kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri bölgede yağ enjeksiyonu işlemlerini 15.000 TL’den başlayan fiyatlarla yapmaktadır.

İstanbul Nişantaşı’nda hizmet vermekte olan bu isime 0546 889 55 24 telefon numarasından ulaşarak fiyatlar ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Op. Dr. Leyla Arvas yağ enjeksiyonu fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Yağ enjeksiyonu işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Deniz Küçükkaya Kliniği

Op. Dr. Deniz Küçükkaya, ülkemizde estetik konusunda uzman isimlerden biri olarak pek çok hizmetinin yanı sıra yağ enjeksiyonu uygulamaları hizmeti de sunarak, müşterilerini harika ve estetik bir görünüme kavuşturmaktadır.

Op. Dr. Deniz Küçükkaya Kliniği, Ercüment Batanay Cad. Dumankaya İkon A.2 Blok Kat: 17 Daire: 155 Ataşehir/İstanbul adresinde bulunmakta ve bu hizmet için ortalama 12.000 TL fiyat sunmaktadır.

Telefon Numarası: 0 216 317 88 38

Op. Dr. Deniz Küçükkaya Kliniği yağ enjeksiyonu fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Yağ enjeksiyonu işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Teoman Dal Muayenehanesi

31 Ağustos 1966 tarihinde doğan ve 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden birincilikle mezun olan Prof. Dr. Teoman Dal, 1989-1993 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı‘nda kulak burun boğaz uzmanlığı eğitimini alarak bu konuda ülkemizdeki en başarılı isimlerden biri olarak gösterilmektedir.

Bunun yanı sıra estetik alanında da günümüzde en çok tercih edilen ve başarılı pek çok sonuca imza atmış bir isimdir.

Prof. Dr. Teoman Dal Muayenehanesi, Teşvikiye Mahallesi Sezai Selek Sokak 28-30/9 Nişantaşı İstanbul adresinde yer almakta ve yağ enjeksiyonu konusunda hizmet almak isteyen kişilere 15.000 TL’den başlayan fiyatlarla bu uygulamaları başarıyla yapmaktadır.

Prof. Dr. Teoman Dal Muayenehanesi yağ enjeksiyonu fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Yağ enjeksiyonu işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Cem Aslan

Doç. Dr. Cem Arslan, İzmir Ekol Hastanesi’nde görevli, uzman bir estetik ve plastik cerrahi uzmanı olarak, yüze ve aynı zamanda vücudun çeşitli bölgelerine de uygulanabilen estetik bir müdahale olan yağ enjeksiyonu konusunda kişilerin en çok tercih ettiği isimlerden biridir.

Mavişehir – Çiğli Kavşağı, 8019/16 sk. No:4 Ataşehir Mah. Çiğli /İzmir adresinde bulunan İzmir Ekol Hastanesi’nde bu isimden randevu alarak yağ enjeksiyonu işlemlerinizi 15.000 TL’den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Doç. Dr. Cem Aslan yağ enjeksiyonu fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Yağ enjeksiyonu işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Defne Erkara Kliniği

Op. Dr. Defne Erkara, yağ enjeksiyonu uygulamalarında oldukça uzman ve deneyimli bir isim olarak  Op. Dr. Defne Erkara Kliniği ile müşterilerine hizmet vermekte ve burayı tercih eden kişiler çok olumlu sonuçlar almaktadır.

Bu klinikye yağ enjeksiyonu fiyatları konusunda ortalama olarak 12.000 TL’dir diyebiliriz ancak bu çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir.

Adres: Gayrettepe Mh.Yıldız Posta Cad Evren Sitesi.No:32 A Blok D:5 Beşiktaş, İstanbul

Op. Dr. Defne Erkara Kliniği  yağ enjeksiyonu fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Yağ enjeksiyonu işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Akın Yücel

Prof. Dr. Akın Yücel, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanıdır ve  1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden Tıp Doktoru olarak mezun olarak görev hayatına başlamıştır.

Amerika’da uzmanlığını tamamlayan bu isim, yağ enjeksiyonu 2022 en iyi yağ enjeksiyonu yapan doktorlar ve klinikler hangileri? Sorularına en iyi cevaplardan biridir. Muayenehanesinde ortalama 20.000 TL gibi bir ücretle yağ enjeksiyonu konusunda hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Akın Yücel yağ enjeksiyonu fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Yağ enjeksiyonu işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ekrem Keskin

Op. Dr. Ekrem Keskin, yağ enjeksiyonu konusunda, diğer estetik ve plastik cerrahi konularında olduğu gibi oldukça bilgili, deneyimli ve de uzmandır. Bu sayede kişilerin bu uygulama için güvenle tercih ettiği isimlerin başında gelmektedir.

Bağdat Caddesi Doktor Abdülkadir Noyan sokak No:344 ahenk apartmanı Kat :3 daire 6 Kadıköy İstanbul adresinde yer alan kliniğinde ortalama 12.500 TL bir fiyatla bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Op. Dr. Ekrem Keskin yağ enjeksiyonu fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Yağ enjeksiyonu işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan Muayenehanesi

Teşvikiye Hakkı yeten cad No:1 Fulya Terrace 2 Kat 7 Daire 23, İstanbul 34394 adresinde bulunan Doç. Dr. Tayfun Türkaslan Muayenehanesi, özellikle yağ enjeksiyonu hizmetinde başı çeken yerlerden biridir.

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan yağ enjeksiyonu hizmetini, 15.000 TL’den başlayan fiyatlarla sunmaktadır.

Telefon Numarası: 0549 749 90 50

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan Muayenehanesi yağ enjeksiyonu fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Yağ enjeksiyonu işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Kliniği

Yağ enjeksiyonu ve diğer hizmetleri ile tanınan Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Kliniği, oldukça olumlu sonuçlarla kişilerin yağ enjeksiyonu uygulamalarından mutlu olmalarını ve çok güzel ve estetik bir vücuda sahip olmalarını sağlamaktadır.

Ortalama 10.000 TL’den başlayan fiyatlarla Uğur Mumcu Cd. No:14/3 GOP/Çankaya /ANKARA adresinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Kliniği yağ enjeksiyonu fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Yağ enjeksiyonu işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 20.000TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Yüz Yağ Enjeksiyonu İçin Kullanılacak Yağ Nereden Toplanır?

Yüz yağ enjeksiyonu için kullanılacak yağ nereden toplanır? Sorusu bu yüz dolgusu yöntemini kullanmak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Yüz yağ enjeksiyonu için gerekli olan yağlar genellikle en çok bulunduğu bölge olan karın bölgesinden alınmaktadır. Bunun yanı sıra bel veya kalçadan da yağ alınabilmektedir.

Yüz Yağ Enjeksiyonu Nasıl Yapılır?

Yüz yağ enjeksiyonunu nasıl yapılır? Sorusuna yanıt olarak; Bu işlem için genellikle lokal anestezi kullanılır ve kişinin bir bölgesinden yağ toplanarak bu yağlar enjeksiyon için hazır hale getirilir ve ardından enjektör ile deri altına aktarılarak kişilerin yüzlerinin oldukça dolgun ve şık olması sağlanır.

Yüz Yağ Enjeksiyonu Kalıcı Dolgunluk Sağlar Mı?

Yüz yağ enjeksiyonu kalıcı dolgunluk sağlar mı? Sorusu, bu uygulamayı tercih etmek isteyen kişiler tarafından çokça sorulmaktadır. Yağ enjeksiyonu işleminden sonra yüzdeki dolgunluğun kalıcılığı konusunda öncelikle bu yağlar, kişinin kilo vermesi durumunda o yağlar da eriyeceği için dolgunlaşma sona erebilmektedir. Bununla birlikte kişinin, vücut yapısını aynı düzeyde tutması halinde kalıcı olarak kalacaktır.

Yüz Yağ Enjeksiyonu Ne Kadar Sürer?

Bu hizmeti almak ve yüz hattının daha dolgun ve estetik bir görünüm elde etmesini isteyen kişilerin merak ettiği sorulardan bir diğeri ise yüz yağ enjeksiyonu ne kadar sürer? Olmaktadır. Bu uygulama, bölgeye aktarılacak olan yağ miktarına ve kullanım amacına göre değişkenlik gösterirken genellikle 30 ile 60 dakika gibi kısa bir süre arasında son bulmaktadır.

Dolgu Kimlere Yapılmaz?

Dolgu kimlere yapılmaz? Sorusunun cevabı, bağışıklık sisteminin baskılandığı durumlarda ve kişilerde, hamile ve emziren kişilerde ve son olarak dolgu bölgesinde bir cilt sorunu bulunan kişilerde yapılmaması gerekmektedir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2022 Dudak Pigmentasyonu İşlem Fiyatları Ne Kadar? En İyi Klinikler Hangileri? başlıklı makalemizde dudak pigmentasyon işlemleri ve dudak pigmentasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.