İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 23 Temmuz 2022 181 Görüntüleme

2022 Soğuk Lipoliz Fiyatları Ne Kadar? En İyi Klinikler Hangileri?

İçindekiler

2022 Soğuk lipoliz fiyatları ne kadar? En iyi klinikler hangileri? Soruları, özellikle son dönemlerde fazla kilolarından ve yağlarından kurtulmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği sorular olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kişilerin vücutlarındaki fazla yağ dokusunun vücuttan dışarıya atılmasını sağlayan soğuk lipoliz, bölgesel yağlanmalar için günümüzde en çok tercih edilen ve en etkili yöntemlerden biridir. Tek seansla oldukça etkili sonuçlar alınabilen bu yöntem, yağ hücresinin dondurulması ve ardından vakumlanarak vücuttan atılması şeklinde gerçekleşmektedir.

-8 ile -11 derece arasında bir dondurma işlemi uygulanan soğuk lipolizde bu yöntem yağ hücresinin parçalanmasını sağlar.

En İyi Soğuk Lipoliz Klinikleri

1- Dr. Nüket Eroğlu Kliniği

2- Dr. Arslan Klinik

3- Op. Dr. Deniz Küçükkaya Kliniği

4- Özel Levent DNZ Polikliniği

5- Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği

6- Karakucak Klinik

7- Özel EsmerLife Polikliniği

8- Doktor Evren Gökeşme Klinik

9- Özel Dr. Mustafa Karataş Poliklinik

10- Esteasil Klinik

Dr. Nüket Eroğlu Kliniği

Dr. Nüket Eroğlu Kliniği, oldukça etkili bir zayıflatma ve ödemlerden kurtulma yollarından biri soğuk lipoliz konusunda oldukça başarılı yerlerden biridir ve bu sebeple kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Bu uygulama sayesinde birkaç seans üzerinden fazla yağlarınızdan pratik bir şekilde kurtulabilirsiniz. Çünkü soğuk lipolizler en güvenilir zayıflatma uygulamaları arasında yer alıyor. Soğuk lipoliz yöntemleri bu klinikte çeşitli durumlara göre değişiklik gösterse de ortalama 300 TL’dir.

Telefon Numarası: 0212 250 19 19

Whatsapp Hattı: 0530 212 19 19

Dr. Nüket Eroğlu Kliniği soğuk lipoliz işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 250 ile 700 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Arslan Klinik

Hiçbir cerrahi işleme ihtiyaç duyulmadan ve yalnızca tek bir seansla kişilerin fazla yağlarından kurtulmasını sağlayan soğuk lipoliz yönteminin en iyi uygulayıcılarından birisi olan Dr. Arslan Klinik, kişilerin en çok tercih ettiği yerlerden birisidir. Uygun fiyat politikası sayesinde de tercih edilen bu yerde soğuk lipoliz uygulaması ortalama 250 TL’dir.

Telefon Numaraları: 0212 571 66 13, +90 546 571 90 19

Dr. Arslan Kliniği soğuk lipoliz işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 250 ile 700 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Deniz Küçükkaya Kliniği

Türkiye de de her geçen gün popülerliği artan soğuk lipoliz uygulaması konusunda başarılı bir hizmet veren yerlerden olan Op. Dr. Deniz Küçükkaya Kliniği, 2022 Soğuk lipoliz fiyatları ne kadar? En iyi klinikler hangileri? Sorularına cevap olan bir kliniktir. Tek seanslık bir soğuk lipoliz uygulamasının fiyatı ise ortalama 250 TL’dir.

Telefon Numarası: 0 216 317 88 38

Whatsapp Hattı: 90 530 849 40 86

Dr. Nüket Eroğlu Kliniği soğuk lipoliz işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 250 ile 700 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Özel Levent DNZ Polikliniği

Özel Levent DNZ Polikliniği, Soğuk lipoliz uygulamalarında oldukça başarılı bir yerdir. FDA onaylı bir uygulama olan ve cerrahi bir müdahale gerektirmeyen bu işlemin uygulanmasını kişiler tarafından en çok tercih edilen yerlerden birisidir.

CRYO Lipo cihazı ile bu tedavi başarıyla uygulanmakta ve kişiler fazla yağlarından yalnızca tek seansta yüzde 20 oranında kurtulmaktadırlar. Ortalama soğuk lipoliz fiyatları ise 300 TL’dir.

Telefon Numarası: 212 217 20 20

Whatsapp Hattı: 0555 144 59 19

Özel Levent DNZ Polikliniği soğuk lipoliz işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 250 ile 700 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği

Prof. Dr. Banu Çaycı; 1965 yılında Ankara’da doğmuş ve 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1995’te Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyokimya A.D. uzmanı, 2004-2008 yıllarında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi hastaneleri laboratuvar koordinatörlüğü yapmış ve 2011 yılında profesör unvanına kavuşmuştur.

Soğuk lipoliz uygulamaları konusunda adeta uzman olan ve kendi kliniği Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği sayesinde hastalarını fazla yağlarından kurtaran bu isim, yağlanma sorunu yaşayan ve bunu cerrahi müdahalesiz çözmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ortalama 450-500 TL arasında bir fiyatı bulunmaktadır.

İletişim: 0 312 215 50 55, 0 536 459 52 39

Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği soğuk lipoliz işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 250 ile 700 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Karakucak Klinik

Karakucak Klinik, -8 ile -11 dereceye kadar yağları dondurarak parçalanmasını sağlayan ve ardından vakumlama işlemi yapılarak vücuttan atılan soğuk lipoliz yöntemi için uğrak yerlerden birisidir.

2022 Soğuk lipoliz fiyatları ne kadar? En iyi klinikler hangileri? Sorularına cevap olan bu kliniğin soğuk lipoliz tedavisi ortalama fiyatı 270 TL’dir.

Mersin İletişim: 0324 239 29 90

Tarsus İletişim: 0324 614 22 44

Karakucak Kliniği soğuk lipoliz işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 250 ile 700 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Özel EsmerLife Polikliniği

Fazla yağlarından başı dertte olan ve bu yağlardan en kolay şekilde kurtulmak isteyen kişilerin son dönemlerde en çok tercih ettiği yöntemlerden biri olan soğuk lipoliz konusunda oldukça başarılı bir hizmet sunan Özel EsmerLife Polikliniği, soğuk lipoliz uygulamasını tek seans için ortalama 260 TL gibi duruma göre değişebilen fiyatlarla yapmaktadır.

Telefon Numarası: 0312 419 00 50, 0534 989 66 76

Özel EsmerLife Polikliniği soğuk lipoliz işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 250 ile 700 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doktor Evren Gökeşme Klinik

Doktor Evren Gökeşme Klinik, özellikle son zamanlarda bölgesel zayıflama ve incelme konusunda en çok tercih edilen uygulamalardan olan Soğuk lipoliz uygulamasını kaliteli ekipmanlar ile yapmakta ve bu sayede kişiler çıkan sonuçlardan oldukça tatmin olmaktadırlar. Tek seans soğuk lipoliz fiyatları ise ortalama 275 TL’dir.

İletişim: +90 551 385 09 50

Dr. Evren Gökeşme Kliniği soğuk lipoliz işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 250 ile 700 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Özel Dr. Mustafa Karataş Poliklinik

Özel Dr. Mustafa Karataş Poliklinik, soğuk lipoliz sayesinde hastalarının yağlarından büyük oranda yalnızca tek seans ile kurtulmasını sağlamaktadır. Bu konuda oldukça başarılı ve uzman bir klinik olarak soğuk lipoliz fiyatları ortalama 350 TL’dir.

İletişim: 0536 260 13 71

Özel Dr. Mustafa Karataş Polikliniği Kliniği soğuk lipoliz işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 250 ile 700 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Esteasil Klinik

Esteasil Klinik, fazla kilolarından ve özellikle sarkan yağlarından şikayetçi olan ve bunu cerrahi bir müdahale olmadan ortadan kaldırmak isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan soğuk lipoliz konusunda uzmandır.

Yağları dondurarak parçalayan ve ardından vakumlayarak vücuttan atılmasını sağlayan bu işlem için ortalama fiyat 300 TL’dir.

İletişim: 0553 784 99 43, 0212 951 02 46

Esteasil Kliniği soğuk lipoliz işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 250 ile 700 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Soğuk Lipoliz Avantajları Nelerdir?

Soğuk lipoliz avantajları nelerdir? Sorusu bu uygulamayı yaptırmak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Öncelikle kesin sonuçlara ulaşmaya en yakın tedavi yöntemlerinden birisidir.

İnatçı yağ hücrelerinin ortadan kaldırılmasını sağlar. Bu yöntem genellikle tek seansla işe yarayan bir işlem olduğu için uzun sürmeyen ve oldukça kısa sürede sonuç veren bir yöntemdir. Özellikle ameliyat olmak istemeyen kişiler için birebir ve oldukça etkilidir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır?

Soğuk lipoliz nasıl uygulanır? Sorusuna yanıt olarak; Öncelikle bu yöntem vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. Yaklaşık 30 ile 60 dakika arasında bir seans süresi mevcuttur.

Uygulama esnasında cilde jel pet yerleştirilir ve hedef bölgeye yani yağ dokularının yoğun olduğu bölgeye soğutma işlemi uygulanarak yağlar parçalanır.

Soğuk Lipoliz Kimler İçin Uygundur?

Soğuk lipoliz kimler için uygundur? Sorusu, bu uygulamayı yaptırmak isteyen kişiler tarafından oldukça merak konusudur. İnatçı yağların yakımı için uygulanan bu işlem herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmediği ve kişinin yaşamına ara vermesine bile gerek olmadığı için zararsız bir yöntemdir ve genç veya yetişkin fark etmeksizin herkes için uygundur.

Soğuk Lipoliz Yöntemi Ne Zaman Etkili Olur?

Soğuk lipoliz yöntemi ne zaman etkili olur? Konusunda; Bu yöntem uygulandıktan sonra hemen sonuç alınmamakta, ilk 1 ayın sonucunda etkisi görülmekte ve 3 ay gibi bir sürede kesin sonuçlar alınmaktadır.

Soğuk Lipoliz Ağrılı Mıdır?

Soğuk Lipoliz Ağrılı Mıdır? Sorusu bu yöntemi denemek isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir ve hiç de ağrılı veya sancılı bir işlem olmamaktadır. Bu yöntemde yağ dokularının dondurulması gerçekleştirilerek yağ dokuları vakumlama ile vücuttan atılmaktadır.

 

 

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Are Hair Transplanters Satisfied In Turkey 5 Important Tips You Should Read başlıklı makalemizde 5 Important Tips, Hair Transplant Centers ve Hair Transplant Methods hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.