İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 25 Temmuz 2022 125 Görüntüleme

Alın Germe Operasyonu Fiyatları Ne Kadar? En İyi Doktorlar Hangileri?

İçindekiler

Günümüzde alın germe operasyonu oldukça popüler bir hale gelirken, yüz germe operasyonlarından biri olan bu operasyon sayesinde kişiler yaş ilerlemesi veya çeşitli sebeplerden dolayı alın bölgelerinde oluşan kırışıklıklardan kurtulmaktadır. Bu operasyonu ülkemizde nerede en kaliteli ve en güvenilir şekilde alacağını düşünen kişiler, Alın germe operasyonu fiyatları ne kadar? En iyi doktorlar hangileri? Sorularına cevap aramaktadır.

Alın germe operasyonu fiyatları ne kadar? En iyi doktorlar hangileri? Sorularını soran ve bu hizmeti almak isteyen kişiler için ülkemizde bu konuda en uzman ve en başarılı isimler şöyledir;

1- Melda Demirtaşoğlu

2- Ozan Balık

3- Mete Aksu

4- Ali Gürlek

5- Orhan Murat Özdemir

6- Mustafa Karataş

7- Haldun Kamburoğlu

8- Türker Üstün

9- Oben Karakuş

10- Fahri Mola

Uzm. Dr. Melda Demirtaşoğlu

Uzm. Dr. Melda Demirtaşoğlu, 2000 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, ardından uzmanlığını 2000 ile 2004 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Yüz germe ve estetik cerrahi konularında uzman olarak pek çok kişinin bu konulardaki ilk tercihi olmaktadır.

Alın germe operasyonu fiyatları ne kadar? En iyi doktorlar hangileri? Sorusunu soran kişilere önerilecek en önemli isimlerden biri olarak kendi kliniğinde hizmet vermekte ve ortalama 25.000 TL fiyatlarla alın germe operasyonları yaparak kişileri pürüzsüz bir yüze ve alına kavuşturmaktadır.

Uzm. Dr. Melda Demirtaşoğlu alın germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. alın germe işlem fiyatları ortalama 16.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ozan Balık

Dr. Ozan Balık, 1975 yılında Adana’da doğmuş ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1999 yılında mezun olmuştur. Estetik uzmanlar içerisinde önemli bir yeri olan bu isimin, Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik Rekonstrüktif, Estetik Cerrahi Derneği ve American Societyof Plastic Surgeons üyelikleri bulunmaktadır.

Kendi özel kliniğinde hizmet vermekte olan bu isim, oldukça ünlü bir estetik uzmanıdır ve bu sebeple alın germe operasyonları için de kişilerin ilk tercih ettiği kişilerdendir.

Dr. Ozan Balık, kliniğinde alın germe operasyonlarını, çeşitli durumlara bağlı olarak değişebilse de 20.000 TL ‘den başlayan fiyatlarla sunmaktadır.

Dr. Ozan Balık alın germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. alın germe işlem fiyatları ortalama 16.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mete Aksu

Dr. Mete Aksu, Rekonstrüktif Kozmetik Cerrahi konusunda uzman bir doktordur. Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nden mezun olan ve ardından bir süre Ankara Gata Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Kliniğinde görev yaptıktan sonra İstanbul’da kendi kliniği açan Dr. Mete Aksu, alın gerdirme konusunda kişilerin kırışıklık ve çökmelerini en etkili şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Dr. Mete Aksu’nun kliniğinde vermiş olduğu alın germe operasyonu hizmetinin fiyatı, ortalama 16.000 TL ile 25.000 TL arasındadır.

Dr. Mete Aksu alın germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. alın germe işlem fiyatları ortalama 16.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Ali Gürlek

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı olan Prof. Dr. Ali Gürlek, Hacettepe Tıp Fakültesi mezunudur. 2009 yılından bu yana kendi kliniğinde hizmet vermekte olan bu isim, pek çok uzmanlık alanına ve hizmete sahip olarak gerek ülkemizde gerek dünyada çokça müşterisi bulunan bir uzmandır.

Özellikle çeşitli yüz germe operasyonlarının yanı sıra pek çok estetik uygulamasını da oldukça başarılı bir şekilde uygulamakta, kişiler onun sayesinde alın kırışıklıklarından kolayca kurtulmaktadır.

Prof. Dr. Ali Gürlek’in sunduğu alın germe operasyonu fiyatları, 20.000 TL ile 25.000 TL arasındadır.

Adres: Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:3 D:10 Zeytinlik Mahallesi Bakırköy/İstanbul

Prof. Dr. Ali Gürlek alın germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. alın germe işlem fiyatları ortalama 25.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Orhan Murat Özdemir

Dr. Orhan Murat Özdemir, ülkemizde yer alan en iyi alın germe uzmanlarından birisi olarak müşterilerini oldukça estetik bir görünüme kavuşturmaktadır.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalından 2002 yılında mezun olan ve 2006 yılında kendi kliniğini açan bu isim, yüz germe operasyonlarında kişilerin ilk tercihlerinden biri olarak ortalama 19.000 TL fiyatlarla hizmet vermektedir.

Uğur Mumcu Cd. No:14/3 GOP/Çankaya /ANKARA adresindeki kliniğini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Orhan Murat Özdemir alın germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. alın germe işlem fiyatları ortalama 25.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mustafa Karataş

Dr. Mustafa Karataş, 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş olan başarılı bir doktordur. Özellikle kırışıklık ve dolgu konularında ülkemizin en uzman kişilerinden biri olarak yüz estetiği ve alın germe operasyonlarında en çok tercih edilen isimlerden biridir.

Dr. Mustafa Karataş’ın etkili bir şekilde sunduğu ve onu tercih eden kişilerden çok olumlu yorumlar aldığı alın germe operasyonu için ortalama fiyatı 20.000 TL’dir.

Telefon Numarası: 0212 241 03 65

Dr. Mustafa Karataş alın germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. alın germe işlem fiyatları ortalama 25.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Haldun Kamburoğlu

Yüz germe konusunda alanının en iyilerinden biri olarak gösterilen ve bir yüz germe işlemi olan alın germe operasyonlarında da kendisini fazlasıyla kanıtlamış Prof. Dr. Haldun Kamburoğlu, 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş, uzmanlığını da yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır.

Dünyaca da tanınan bir Profesör olarak oldukça, yurt içi ve yurt dışından oldukça talep gören bir isimdir. Prof. Dr. Haldun Kamburoğlu alın germe operasyonu fiyatları ise ortalama 25.000 ile 35.000 TL arasındadır.

Prof. Dr. Haldun Kamburoğlu  alın germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. alın germe işlem fiyatları ortalama 25.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Türker Üstün

Op. Dr. Türker Üstün, yüz germe konusunda ülkemizde adından söz ettirmiş isimlerden biridir. 2002 yılında Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, 2014 yılında ise Afyon Kocatepe Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde uzmanlığını tamamlamıştır. 2019 yılından beridir de kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Alın germe konusunda uzman isimlerden biri olarak Kültür Mahallesi Plevne Bulvarı No:26 Altı Yol Apt K:1 D:2, 35000 Konak adresindeki kliniğinde, 17.000 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Op. Dr. Türker Üstün alın germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. alın germe işlem fiyatları ortalama 25.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Oben Karakuş

1986 yılında dünyaya gelen Op. Dr. Oben Karakuş, 1986 doğumlu başarılı bir estetik uzmanıdır. 2010 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nden mezun olarak meslek hayatına ilk adımı atmış, uzmanlığını ise Çukurova Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlayarak günümüzde İzmir Özel Ege Şehir Hastanesi’nin bir doktoru olarak görev almaktadır.

Op. Dr. Oben Karakuş, alın germe konusunda hastalarına 16.000 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Op. Dr. Oben Karakuş alın germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. alın germe işlem fiyatları ortalama 25.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Fahri Mola

Dr. Fahri Mola, üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve ardından Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik uzmanı olarak İzmir Güzelyalı Asker Hastanesi’nde de bir süre görev yaptıktan sonra kendi kliniğini kurarak burada hizmetlerine devam etmiştir.

Yurt dışında özellikle yazdığı makaleler ile aşina olunan bir isim olarak ünü oldukça yaygındır ve alın germe işlemleri için en çok tercih edilen uzman doktorlardan biridir.

Dr. Fahri Mola, alın germe operasyonlarında ortalama 20.000 TL’lik fiyatlarla müşterilerini karşılamaktadır.

 Dr. Fahri Mola alın germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. alın germe işlem fiyatları ortalama 25.000 ile 50.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Alın Germe Estetiği Nedir?

Alın germe estetiği nedir? Sorusu bu operasyonu duyan ve merak eden veya alnındaki kırışıklıklardan kurtulmak isteyenler tarafından en çok merak edilen sorudur. Özellikle yaş ilerlemesi ve yüz hattı ve mimiklerin aşırı kullanımı gibi çeşitli sebeplerden dolayı alın bölgesinde yaşanan kırışıklıkların estetik cerrahi operasyonla düzeltilmesi işlemi olan alın germe operasyonu için hem estetik hem de medikal estetik yöntemler tercih edilebilmektedir.

Özellikle ameliyatsız alın germe işlemleri olduğu için kişileri çok rahatlatan bu operasyonlar, sarkma ve kırışıklıkları çeşitli yöntemler ile yok etmektedir.

Alın Germe Neden Yapılır?

Alın germe neden yapılır? Diye düşünüyorsanız: öncelikle çeşitli sebeplerden meydana gelen alın kırışıklıkları, göz kapaklarını aşağı çekme ve kaşları indirme gibi sorunlara sebep olabiliyorken aynı zamanda kişileri rahatsız ve yaşlı hissettiren bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Bu yüzden alın germe neden yapılır? Sorusuna yanıt olarak;

Alın bölgesinde meydana gelen çizgiler

Kaşların arasında meydana gelen kırışıklıklar

Kaşların aşağı doğru sarkması

Gibi durumlardan dolayı günümüzde çokça tercih edilmektedir.

Alın Germe Yöntemleri

Alın germe yöntemleri konusunda; Endoskopik alın germe ameliyatı ve Klasik alın germe ameliyatı şeklinde iki farklı yöntem uygulanmaktadır.

Alın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Alın germe ameliyatı nasıl yapılır? Konusunda; alın derisinin saçların içerisinde ve iki şakak arasında kalan bölgeden kesilmesi şeklinde uygulanan bir işlemdir. Ardından kesilen bu bölge sayesinde alın yukarı doğru gerdirilmekte ve fazla deri kesilmektedir.

Alın Germe Ameliyatı Kalıcı Mıdır?

Alın germe ameliyatı, 5 ile 10 yıl arasında bir kalıcılığa sahiptir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2022 Meme Büyütme Ameliyatı Yapan Klinikler ve Fiyatları başlıklı makalemizde meme büyütme, meme büyütme ameliyatı ve meme büyütme ameliyatı ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.