İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 27 Temmuz 2022 155 Görüntüleme

Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Yapan Doktorlar Ve Fiyatları

İçindekiler

 Yüz hatlarını gençleştirme amacıyla yapılan ameliyatsız yüz germe işlemi bıçak altına yatmadan genç yüz hatlarına sahip olmayı kolaylaştırmaktadır.  bu işlemi yaptırmak isteyen kişiler tarafından sıkça araştırılmaktadır. Ameliyatsız yüz germe işlemi yapan doktorlar ve fiyatları şöyle sıralanabilir;

1- Dr. Gökçen Ayyıldız

2- Dr. Mehmet Uzuner

3- Dr. Ömer Keven

4- Dr. Asude Köksal

5- Dr. Ercan Demirbağ

6- Doç. Dr. Işıl Bulur

7- Dr. Kemalettin Toksoy

8- Dr. Kıvanç Demir

9- Dr. Mehmet Mustafa Kıyar

10- Dr. Gülden Avcı Çakmak

Op. Dr. Gökçen Ayyıldız

2022 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Gökçen Ayyıldız uzmanlığını 2010 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde almıştır. Ameliyatsız yüz germe işlemi alanında oldukça başarılı olan Gökçen Ayyıldız şu anda kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet sunmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe işlemi yanı sıra yüz karışıklıkları, saç dökülmesi, koltuk altı terlemesi, nazal septum deviasyonu, çene problemleri gibi birçok alanda da hizmet sunmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe işlemi klinikten kliniğe değişiklik gösterse de ortalama olarak 8000 TL’den başlayan fiyatlara sahiptir ancak net bir bilgi için uzman doktor ile görüşme sağlanmalıdır.

Op. Dr. Gökçen Ayyıldız ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 7000 ile 12.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Mehmet Uzuner

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nden 2012 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını alan Mehmet Uzuner uzmanlığını Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde almıştır.

Ameliyatsız yüz germe işlemleri yanı sıra yara, yağ bezesi, cilt lekeleri, meme asimetrisi, burun tıkanıklığı, yaralanmalar gibi birçok alanda da hizmet sunmaktadır. Ameliyatsız yüz germe fiyatı ortalama olarak 7500 TL civarındadır.

Op. Dr. Mehmet Uzuner ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 7000 ile 12.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ömer Keven

Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi alanında çalışma yapan Op. Dr. Ömer Keven, İstanbul’da bulunan özel muayenehanesinde hastalarına hizmet sunmaktadır. Tıp eğitimini Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde tamamlayan Ömer Keven 2003- 2013 yılları arasında Gaziantep-Sani Konukoğlu Hospital’da görev yapmıştır.

Ameliyatsız yüz germe işlemiyle birlikte aynı zamanda selülit, kellik, cilt kesisi, kilo problemleri alanlarında hastalarına hizmet sunmaktadır. Bu işlem ortalama olarak 7000 TL ile 8000 TL arasında fiyatlandırılmaktadır.

Op. Dr. Ömer Keven ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 7000 ile 12.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Asude Köksal

Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi alanında çalışan Op. Dr. Asude Köksal, şu anda kendi özel kliniğinde hizmet sunmaktadır. Gazi Üniversitesi tıp Fakültesi’nden tıp doktoru olarak ayrılan Asude Köksal ameliyatsız yüz germe işlemiyle birlikte ameliyatsız göz kapağı estetiği alanında da oldukça başarılıdır. Aynı zamanda bölgesel yağlanma, yüz kırışıklıkları, burun eğriliği ve yüz estetiği gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Op. Dr. Asude Köksal ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 7000 ile 12.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Ercan Demirbağ

Ankara Üniversitesi tıp fakültesi mezunu olan Doktor Ercan Demirbağ ameliyatsız yüz germe işleminde oldukça başarılıdır. Bu işlemin yanı sıra ameliyatsız cilt gençleştirme ve ameliyatsız göz kapağı estetiği gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Ortalama olarak bu işlem için 8000 lira gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Ancak tam olarak net bir fiyat için Doktor Ercan Demirbağ ile iletişime geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ercan Demirbağ ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 7000 ile 12.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Işıl Bulur

Dermatoloji alanında çalışmalarını sürdüren Işıl Bulur tıp eğitimini 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamış ve uzmanlığını 2011 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji alanında almıştır.

Ameliyatsız yüz germe uygulamasıyla birlikte hizmet verdiği klinikte anti-aging uygulamaları, batık tırnak tedavisi, apse tedavisi, akne tedavisi gibi birçok alanda dermatolojik hizmet sunmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe fiyatları hastaya göre ve kliniğe göre değişikliğe uğrayabileceği için doktoru ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Doç. Dr. Işıl Bulur ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 7000 ile 12.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Kemalettin Toksoy

İstanbul Cerrahpaşa tıp fakültesinde eğitim görmüş olan Uzm. Dr. Kemalettin Toksoy, Beylikdüzü’nde yer alan kliniğinde hastalarına tecrübesiyle hizmet sunmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe işlemiyle birlikte anti-aging uygulamaları, ben alma, badem göz estetiği, bacak estetiği, boyun germe, burun ucu kaldırma gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Uzm. Dr. Kemalettin Toksoy ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 7000 ile 12.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Kıvanç Demir

Kendi özel kliniğinde hizmet veren Op. Dr. Kıvanç Demir, muayenesinde Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi üzerine hizmet vermektedir. Ameliyatsız yüz germe işleminde oldukça başarılıdır. Aynı zamanda bacak estetiği, ameliyatsız göz kapağı estetiği, ameliyatsız cilt gençleştirme, altın iğne fraksiyonel radyofrekans hizmetleri alanında da oldukça fazla başarı sağlamaktadır.

Kendi kliniğinde hizmet vermeye başlayana kadar birçok kurumda çalışmış olan tecrübeli doktor tıp eğitimini Trakya Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Op. Dr. Kıvanç Demir ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 7000 ile 12.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Kıyar

1997 senesinde İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olmuş olan Mehmet Mustafa Kıyar uzmanlığını 2005 yılında Fırat Üniversitesi Tıp fakültesinden almıştır. Şu anda Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahı olarak hizmet sunan Doktor Mehmet Mustafa Kıyar Ameliyatsız yüz germe işlemiyle birlikte burun dolgusu, kimyasal peeling, lazer lipoliz gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Kıyar ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 7000 ile 12.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Gülden Avcı Çakmak

Plastik, Rekontrüktif ve Estetik Cerrahisi Alanında uzman tecrübeye sahip olan Op. Dr. Gülden Avcı Çakmak, tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlığını ise Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine Yapmıştır.

Bir süre farklı kurumlarda çalışmış olan Gülden Avcı Çakmak Şu anda Emsey Hospital’de hizmet sunmakta ve ameliyatsız yüz estetiği ile birlikte anti-aging uygulamaları, ben alma, boyun germe, burun ucu kaldırma alanlarında da hizmet vermektedir.

Op. Dr. Gülden Avcı Çakmak ameliyatsız yüz germe işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Soğuk lipoliz işlem fiyatları ortalama 7000 ile 12.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Özellikle ilerleyen yaşlarda kadınların en büyük problemi olan yüz karışıklıkları ameliyatsız yüz germe işlemiyle basit bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Medikal bir estetik yöntemi olan bu işlem cilde pürüzsüz hale getirerek daha sıkı olmasını sağlamaktadır.

İşlem sırasında fraksiyonel, mikro iğneli radyofrekans cihaz kullanılmakta ve elektriksek uyarımlar ile cilt altındaki kollojen lifler uyarılmaktadır. Ve bu şekilde cilt yenilenmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Hangi Durumlarda Kullanılabilir?

Ameliyatsız yüz germe İşleminin kullanılır nasıl gereken durumlar içerisinde özellikle iz tedavisi, cilt germe, ciltte gençleştirme, elastik kaybı tedavisi, sivilce ve izlerinin tedavisi, boyun ve gıdı toparlama, yüz ve çene hattını belirginleştirme ve daha birçok neden bulunmaktadır.

Ameliyatsız Yüz Germe Kimlere Yapılabilir?

Ameliyatsız yüz germe Yaptırabilecek olan kişiler, genellikle ciddi miktarda akli problemi yaşayan veya ileri yaşta kırışıklığı bulunan kişilerdir. Bu işlemi uygulamadan önce doktorlar tarafından bazı testler uygulanmakta eğer herhangi bir engel yoksa işlem uygulamasına geçilmektedir. Ancak bu işlem için bir engel varsa daha farklı tedavi yöntemleri denenmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

Ameliyatsız yüz germe yöntemleri birçok farklı çeşitte bulunmaktadır. Bu yöntemler içerisinde en çok tercih edilenler;

HI-FU Fokuslu Ultrasound ile Ameliyatsız Yüz Germe,

Forma Uygulaması ile Ameliyatsız Yüz Germe,

Exilis Elite Saten Yüz Germe,

Radyofrekans (Altın İğne) ile Ameliyatsız Yüz Germe,

Co2 Fraksiyonel Lazer ile Ameliyatsız Yüz Germe,

Yüz Mezoterapisi ile Ameliyatsız Yüz Germe

Yöntemleridir cildinize ve size en uygun olacak yöntemi doktorunuz karar verecek ve uygulamaya geçecektir.

Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Ne Kadar Sürer?

Ameliyatsız yüz germe işlemi ne kadar sürer? sorusu bu işlemi yaptıracak olan kişiler tarafından sıkça merak edilmektedir. Genellikle 45 seans süren ve ortalama 30 dakika seanslarda ameliyatsız yüz germe işlemi yapılmaktadır. Bu işlemin kalıcılığı ise kişiden kişiye göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 7 ila 15 yıl kadar sürmektedir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Alın Germe Operasyonu Fiyatları Ne Kadar? En İyi Doktorlar Hangileri? başlıklı makalemizde alın germe, alın germe işlemi ve alın germe operasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.