İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 29 Temmuz 2022 180 Görüntüleme

Çatlak tedavisi fiyatı ne kadar? En iyi çatlak tedavisi yapan klinikler hangileri?

İçindekiler

Ani kilo alıp verme sonucu genellikle kadınlarda sıkça görülen çatlaklar kötü görüntüleri nedeniyle istenmemekte ve tedavi yolları aranmaktadır. Bu noktada bu işlemi uygulatmak isteyen kişiler çatlak tedavisi fiyatı ne kadar? En iyi çatlak tedavisi yapan klinikler hangileri? Gibi soruların cevabını araştırmaktadırlar. En iyi çatlak tedavisi yapan klinikler şöyle sıralanabilir;

1- Kaş tıp merkezi

2- Medical Park

3- Dr. Ayfer Aydın Kliniği Özel Muayenehanesi

4- Prof. Dr. Şule Güngör Özel Muayenehanesi

5- Uzm. Dr. Neslihan Fişek İzci Kliniği

6- Özel Bliss Maçka Polikliniği

7- Prof. Dr. Emel Güngör Muayenehanesi

8- Dr Can Taşkıran Özel Muayenehanesi

9- Doku Medical

Kaş tıp merkezi

İstanbul Özel Kaş Tıp Merkezi içerisinde çeşitli alanlarda tedaviler uygulanmaktadır ancak bu merkezin en başarılı olduğu tedavi alanı çatlak tedavisidir.

Üsküp (Evren) Cad. No :48 34212 Güneşli /İSTANBUL adresinde bulunan Kaş Tıp Merkezi’nden çatlak tedavisi görmek için [email protected] e posta adresi üzerinden veya 0212 550 37 21 telefon numarası ile randevu alabilir aynı zamanda çatlak tedavisi işlemi hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Kaş Tıp merkezi çatlak tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Çatlak tedavsi işlem fiyatları ortalama 10.000 ile 30.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Medical Park

Çeşitli alanlarda estetik hizmeti sunan medikal park deneyimli ve uzman doktor kadrosu ile her türlü çatlak tedavisini hastalarına sunmaktadır. Medikal Park internet sitesi üzerinden görüntülü görüşme ile randevu alabilir veya 0212 227 55 55 telefon numarası ile de randevu veya bilgi alabilirsiniz.

Özellikle lazer ile çatlak tedavisi alanında uzmanlaşmış olan Medikal Park kliniğinde uygun fiyatlarla gerçekleştirilmektedir.

Medical Park çatlak tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Çatlak tedavsi işlem fiyatları ortalama 10.000 ile 30.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ayfer Aydın Kliniği Özel Muayenehanesi

Dermatoloji uzmanı olan Ayfer aydın 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bir süre başka kliniklerde hizmet sunan Doktor Ayfer aydın daha sonra kendi özel kliniğini açmıştır.

Teşvikiye  Mah., Hakkı Yeten Cad. No:11 Fulya Terrace, Center 1 Kat 9 Daire 43 Fulya/ Şişli /İstanbul adresinde hastalarına hizmet sunan Dr. Ayfer Aydın Kliniği Özel Muayenehanesi’nden lazer ile çatlak tedavisi işleme almak için ilk olarak 0 212 215 54 99 telefon numarası ile iletişime geçerek randevu almanız gerekmektedir.

Kaş Tıp merkezi çatlak tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Çatlak tedavsi işlem fiyatları ortalama 10.000 ile 30.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Şule Güngör Özel Muayenehanesi

2001 yılında Ankara üniversitesi’nde mezun olan profesör doktor şule Güngör şu anda kendisine ait olan Prof. Dr. Şule Güngör Özel Muayenehanesi’nde deri ve zührevi hastalıklar üzerine hizmet sunmaktadır.

Çatlak tedavisi için bu özel klinikten hizmet alacaksanız 0212 213 6486 telefon numarası veya [email protected] e-posta adresi üzerinden randevu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Prof. Dr. Şule Güngör Özel Muayenehanesi çatlak tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Çatlak tedavsi işlem fiyatları ortalama 10.000 ile 30.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Neslihan Fişek İzci Kliniği

Trakya Üniversitesi Tıp fakültesinden deri ve zührevi hastalıklar alanında uzmanlık alan Doktor Neslihan fişek izci şu anda kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet sunmaktadır.

Uzman Doktor Neslihan fişek izci tarafından çatlak tedavisi hizmeti almak için ilk olarak 0 (850) 474 25 65 telefon numarası üzerinden randevu oluşturmanız gerekmektedir.

Uzm. Dr. Neslihan Fişek İzci Kliniği Merdivenköy, E5 Üzeri, 23 Nisan Sokagi No:17, 34732
Kadıköy, İstanbul adresinde yer almaktadır.

Uzm. Dr. Neslihan Fişek İzci Kliniği çatlak tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Çatlak tedavsi işlem fiyatları ortalama 10.000 ile 30.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Özel Bliss Maçka Polikliniği

2003 yılında Doktor Enis keskin tarafından açılan Özel Bliss Maçka Polikliniği estetik alanında her türlü hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Nişantaşı’nda yer alan Özel Bliss Maçka Polikliniği özellikle çatlak tedavisi alanında adını sıkça duyurmaktadır.

Özel Bliss Maçka Polikliniği Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul adresinde bulunmakta ve hastalarına pazar günleri hariç sabah 09.00 ile akşam 19.00 arasında hizmet vermektedir.

Özel Bliss Maçka Polikliniği çatlak tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Çatlak tedavsi işlem fiyatları ortalama 10.000 ile 30.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Emel Güngör Muayenehanesi

Deri sağlığı ve hastalıkları, saç sağlığı ve hastalıkları, Tırnak sağlığı ve hastalıkları, Cinsel yolla bulaşan hastalıklar, Kozmetik dermatoloji gibi alanlarda uzman olan Prof. Dr. Emel Güngör, 2018 yılından bu yana kendi kurmuş olduğu Prof. Dr. Emel Güngör Muayenehanesi ile hastalarına hizmet vermektedir.

1983-1989 yıllarında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim gören ve ardından mezun olan bu isim, oldukça kariyerli ve alanında oldukça tanınan bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır. S.B. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıkları alanında önce Asistan Hekimlik ardından uzmanlık yapan Emel Güngör, 1998 yılında Doçent, 2016 senesinde ise Profesör unvanına sahip olmuştur.

Özellikle çatlak tedavisi konusunda kişiler tarafından bu problemin çözümü için en çok tercih edilen isimlerden biri olan Emel Güngör, kendi adını taşıyan muayenehanesinde uzman olduğu tüm alanlarda başarıyla hizmet vermektedir. Çatlak tedavisi hakkında fiyat bilgisi almak için iletişime geçerek tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Adres: Teşvikiye Mah. Poyracık Sokak No: 18 Feza Apt. Daire: 5, Nişantaşı – Şişli / İstanbul

Prof. Dr. Emel Güngör Muayenehanesi çatlak tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Çatlak tedavsi işlem fiyatları ortalama 10.000 ile 30.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Can Taşkıran Özel Muayenehanesi

Dr. Can Taşkıran Özel Muayenehanesi, özellikle çatlak tedavisi için kişilerin tercih ettiği güvenilir yerlerden biridir.

Dr. Can Taşkıran, 20 Aralık 1988 Mersin’de doğmuştur. İlk, orta öğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamış ve ardından Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2015 yılında mezun olarak, ilk olarak Erzincan’da acil servis hekimi olarak 2 yıl kadar çalışıp mecburi hizmetimi tamamlamış ve hemen ardından İzmir’e dönerek kendi özel muayenehanesini açmıştır. Dr. Can Taşkıran Özel Muayenehanesi çalışma saatleri, Pazartesi ve Cumartesi arası saat öğlen 12.00 ile 19.00 saatleri arasındadır. Çatlak tedavisi konusunda bilgi ve fiyat almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bağdat Cad. Etem Bey Apt. No: 287 K: 4 D:7, Caddebostan, Kadıköy, İstanbul

Telefon Numarası: + 90 541 141 3435

Dr. Can Taşkıran Özel Muayenehanesi çatlak tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Çatlak tedavsi işlem fiyatları ortalama 10.000 ile 30.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doku Medical

Doku Medical, İstanbul Şişli’de bulunan 5 bin m2 genişliğindeki devasa kliniği ile medikal estetik ve plastik cerrahi alanında oldukça kaliteli bir hizmet sunmakta ve içerisinde barındırdığı 400 sağlık çalışanı ve 20’ye yakın uzman doktoru ile görev yapmaktadır.

Doku Medical, ulusal ve uluslararası sağlık standartlarının tümünü karşılayan ve içerisinde barındırdığı uzman ekibin haricinde son teknolojiyi ile donatılan bir medikal estetik ve plastik cerrahi merkezidir. Saç ekimi, bölgesel incelme, cilt gençleştirme, lazer tedavileri, dolgu uygulamaları ve plastik cerrahi alanlarında tüm ekibi ile birlikte oldukça başarılı çalışmalar sunmakta ve bu nedenle kişiler tarafından en çok tercih edilen yerler arasında yer almaktadır. Çatlak tedavisi için iletişime geçerek fiyat hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Adres: Merkez Mah. İstiklal Sok. No: 9, Şişli, İstanbul

Doku Medical çatlak tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Çatlak tedavsi işlem fiyatları ortalama 10.000 ile 30.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Çatlak Tedavisi Nedir?

Çatlak tedavisi genellikle vücudun göbek ve basen bölgelerinde ani kilo alımı ve verimi nedeniyle ortaya çıkan çatlakların Çeşitli yöntemler ile ortadan kaldırılması işleminin adıdır. Çatlak tedavisi krem, dermatol, mezoterapi veya lazer yöntemleriyle gerçekleştirilmektedir.

Lazer İle Çatlak Tedavi Yöntemi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lazer ışın ile gerçekleştirilen bir tedavi olması nedeniyle belli başlı bazı bölgelere uygulanmaktadır. Lazer ile çatlak tedavisi yönteminin uygulandığı bölgeler içerisinde kol, bacak, kalça, göbek, bel veya göğüs yer almaktadır.

Lazer İle Çatlak Tedavisinin Faydaları

Lazer ile çatlak tedavisinin faydaları arasında en önemli yeri tutan avantaj lazer uygulanan kişinin aynı gün içerisinde günlük hayatına devam edebilmesidir. Aynı zamanda doku üzerinde en az reaksiyona sebep olan çatlak tedavi yöntemidir.

Lazer İle Çatlak Tedavisi İşe Yarar Mı?

Lazer ile çatlak tedavisi işe yarar mı? Sorusu bu yöntemi ilk defa deneyecek olan kişiler tarafından sıkça merak edilmektedir. Genellikle 2 veya 3 seans içerisinde kesin çözüm elde edilen lazer ile çatlak tedavisi diğer yöntemlere göre oldukça fazla işe yaramaktadır.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Yapan Doktorlar Ve Fiyatları başlıklı makalemizde ameliyatsız yüz germe, yüz germe işlem fiyatı ve yüz germe işlemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.