İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 31 Temmuz 2022 139 Görüntüleme

Diş Beyazlatma 2022 Fiyatları Ne Kadar? En İyi Doktorlar

İçindekiler

Diş beyazlatma 2022 fiyatları ne kadar? En iyi doktorlar hangileridir? Diye merak ediyorsanız Sizler için alanında uzman olan en iyi 9 diş hekimi hakkında bilgi vereceğiz. Bu listede yer alan tüm isimler diş beyazlatma alanında oldukça uzman ve profesyonel doktorlardır.

1- Dr. Aleyna Cesur

2- Dr. Nergiz Arslan

3- Dr. Emrah Balçık

4- Dr. Tülay Şahingöz

5- Dr. Edanur İşlek

6- Dr. İlker Önder

7- Dr. Ahmet Kiğılı

8- Dr. Ertuğrul Gazi Bulut

9- Dr. Mehmet Yiğit

Dr. Aleyna Cesur

Ege Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olan Aleyna Cesur şu anda ilke ağız ve diş sağlığı polikliniğinde hastalarına hizmet sunmaktadır. En iyi diş hekim doktorları arasında genç yaşına rağmen yer bulmuş aleyna cesur dişeti kanaması, ağız kokusu, perikoronitis, endodonti, çene bozukluğu, diş beyazlatma, diş taşı temizleme ve ağız kokusu giderme alanında hastalarına hizmet sunmaktadır.

Diş beyazlatma 2022 fiyatları için 0 850 333 03 88 no’lu hat üzerinden doğrudan bilgi almanız mümkündür. Diş beyazlatma fiyatları uygulanacak yönteme göre ve hastanın diş yapısına göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 1000 ila 1500 TL arasında bir fiyatlandırmaya sahiptir.

Dr. Aleyna Cesur diş beyazlatma tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Diş beyazlatma işlem fiyatları ortalama 1000 ile 5000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Nergiz Aslan

2013 yılında Selçuk Üniversitesi’nden diş hekimi olarak mezun olan Nergiz Aslan 2014-2015 yılları arasında Sun Diş Kliniği’nde, 2015-2016 yılları arasında Clinica Dent İstanbul’da çalışmış ve 2016 yılından itibaren halen AVRUPADENT bünyesinde hastalarına diş beyazlatma hizmeti sunmaktadır.

Yetişkin ve 6 yaş üstü çocukları hizmet sunan Nergis aslan diş beyazlatma hizmeti almak için Yiğitler Mahallesi Menderes Caddesi No:220 Şirinyer, Buca adresinde yer alan Avrupadent özel diş sağlığı kliniğine başvurabilirsiniz.

Dr. Nergiz Aslan diş beyazlatma tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Diş beyazlatma işlem fiyatları ortalama 1000 ile 5000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Emrah Balçık

2010 yılından itibaren Üçkuyular Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde hizmet sunan Emrah Balçık 2003 yılında Ege Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur.

Mithatpaşa Caddesi No:1199/1 Üçkuyular/İZMİR adresinde bulunan Üçkuyular ağız ve diş sağlığı polikliniğinden diş beyazlatma hizmeti almak için 0 232 277 62 42 numaralı telefon üzerinden hem hizmet hakkında hem de güncel diş beyazlatma fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dr. Emrah Balçık diş beyazlatma tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Diş beyazlatma işlem fiyatları ortalama 1000 ile 5000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Tülay Şahingöz

1990 yılında Marmara Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olan Tülay Şahin göz 1990- 1996 yılları arasında Suudi Arabistan özel hastanesinde diş hekimliği yapmış daha sonra 1996- 1999 yılları arasında İstanbul’da yer alan özel kliniğinde hizmet sunmuştur. 1999 yılından itibaren ise İzmir’de bulunan özel kliniğinde hastalarına diş hekimliği hizmeti sunmaktadır.

Bostanlı mh. İsmail Sivri sk No 8/A Kat 4 D:4 Bostanlı, Karşıyaka adresinde bulunan kliniğinden hizmet almak için 0850 333 03 44 numaralı iletişim hattı ile randevu almak mümkündür.

Dr. Tülay Şahingöz diş beyazlatma tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Diş beyazlatma işlem fiyatları ortalama 1000 ile 5000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Edanur işlek

Özel Erdem Azim Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde haftanın 7 günü sabah 10.00 ile gece 01.00 arasında diş hekimliği hizmeti sunan Edanur İşlek Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinde eğitim görmüştür.

0216 622 66 67 numaralı hat üzerinden diş hekimi Edanur İşlek için randevu alabilir veya çalıştığı poliklinikte verilen hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dr. Edanur İşlek diş beyazlatma tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Diş beyazlatma işlem fiyatları ortalama 1000 ile 5000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. İlker Önder

Süleyman Demirel Üniversitesi’nden 2009 yılında diş hekimi olarak mezun olan İlker Önder 2015 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim dalında gerçekleştirdiği doktora eğitimi sonrası Protez Uzmanı unvanını almıştır.

Şu anda İzmir’in Çiğli semtinde yer alan Dentekol Kliniği’nde görev yapmaktadır. İlker Önder bu klinikte 2017 yılından beri hizmet sunmaktadır. Diş hekimi İlker Önder’den diş sağlığı alanında hizmet alabilmek için ilk olarak 0 (232) 386 43 47 numaralı iletişim hattından randevu almanız gerekmektedir.

Dr. İlker Önder diş beyazlatma tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Diş beyazlatma işlem fiyatları ortalama 1000 ile 5000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ahmet Kiğılı

1992 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan Ahmet Kiğılı 1995-2000 yılları arasında TDB Malatya Diş Hekimleri Odası Başkanlığı yapmıştır. Daha sonra diş alanında estetik ve protetik diş hekimliği hizmetleri sunmak için yurt dışında eğitim almıştır.

Şu anda Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi’nde hastalarına hizmet sunan Ahmet Kiğılı tarafından diş beyazlatma hizmeti almak için 444 88 70, 0 212 288 33 66 ve 0 533 648 07 37 iletişim hatları üzerinden işlem hakkında bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Ahmet Kiğılı diş beyazlatma tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Diş beyazlatma işlem fiyatları ortalama 1000 ile 5000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ertuğrul Gazi Bulut

2018 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi’nden diş hekimi olarak mezun olan Ertuğrul Gazi Bulut 3 yıl kadar devlet hastanelerinde görev yapmış ve daha sonra şu anda hizmet sunduğu Albatros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne geçiş yapmıştır.

Ertuğrul Gazi Bulut tarafından lazer ile diş beyazlatma hizmeti alabilmek için ilk olarak 0 212 830 44 24 telefon numarası ile iletişime geçerek doktorun uygun olduğu bir güne randevu almanız gerekmektedir.

Dr. Ertuğrul Gazi Bulut diş beyazlatma tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Diş beyazlatma işlem fiyatları ortalama 1000 ile 5000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ayşenur Karaman

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden 2020 yılında mezun olan Ayşenur Karaman henüz yeni bir doktor olsa da alanında oldukça uzmanlaşmış ve en iyi doktorlar listesine girmiştir. 2021 yılından itibaren kendi özel muayenehanesinde hizmet vermeye başlayan Ayşenur Karaman İzmir’in Buca ilçesinde hastalarına hizmet sunmaktadır.

Sabah 09.30 ile akşam 23.00 arasında hastalarına hizmet sunan Ayşenur Karaman’dan diş alanında tedavi görmek için 0 533 581 70 35 iletişim numarası ile randevu almanız gerekmektedir.

Dr. Ayşenur Karaman diş beyazlatma tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Diş beyazlatma işlem fiyatları ortalama 1000 ile 5000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Tuba Çelik

Ege Üniversitesi diş hekimliği fakültesi mezunu olan Tuba Çelik şu anda hizmet verdiği Özel Tuba Çelik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden önce özel Yeşilyurt polikliniğinde ve Apes Dental Ankara kliniğinde hizmet vermiştir.

Ortalama olarak Dt. Tuğba Çelik diş beyazlatma tedavisi fiyatı 1500 TL civarındadır. Ancak bu fiyatlandırma hastanın diş yapısına ve uygulanacak diğer hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle net bir fiyat ve hizmet bilgisi almak için 0232 342 48 48 telefon numarası ile veya [email protected] e posta adresi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Dr. Tuba Çelik diş beyazlatma tedavisi  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Diş beyazlatma işlem fiyatları ortalama 1000 ile 5000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Ofis Tipi Diş Beyazlatma Nedir?

Ofis tipi diş beyazlatma neredeyse tüm diş klinikleri içerisinde lazer ile uygulanan işlemin adıdır. Bu tedavide ilk olarak doktor diş etini koruyabilmek adına dişlerin diş eti ile birleştiği noktaya beş santim kalınlığında ışıkla sertleşen bir madde sürmektedir. Daha sonra özel beyazlatıcı jeller ile dişler beyazlatılmaktadır.

Diş Beyazlatma Fiyatları 2022

Diş beyazlatma fiyatları 2022 yılında güncel olarak 1000 ila 1500 TL civarında bir ücrete sahiptir. Ofis tipi diş beyazlatma yani lazerle diş beyazlatma işlemi fiyatı belirlenirken hastanın diş yapısı ve uygulanacak işlemler gibi etmenlere bağlı olarak bu fiyat değişmektedir.

Kimler Diş Beyazlatma İşlemi Yaptırabilir?

Diş beyazlatma işlemi yaptırabilecek kişiler ilk önce bu işlem için herhangi bir engel teşkil edecek diş ve dişeti hastalığı olmadığından emin olması gerekmektedir.

Diş Beyazlatma Etki Süresi

Diş beyazlatma etki süresi kişiden kişiye değişiklik gösterse de ortalama olarak en az 6 ay en fazla ise 2 yıl kadar dayanıklılık göstermektedir.

Diş Beyazlatmanın Yan Etkileri

Diş beyazlatmanın yan etkileri dişin yapısına göre değişiklik gösterse de genellikle beyazlatma işlemi sırasında kullanılan jeller dişlerde ve diş etlerinde birtakım hassasiyetlere yol açabilmektedir bu durumda da dişlerde ağrı veya diş etlerinde kanama görülebilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Çatlak tedavisi fiyatı ne kadar? En iyi çatlak tedavisi yapan klinikler hangileri? başlıklı makalemizde çatlak tedavisi, çatlak tedavisi nasıl yapılır ve çatlak tedavisi yaptıranlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.