İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 1 Ağustos 2022 163 Görüntüleme

En İyi Meme Ameliyatı Yapan Doktorlar Ve Klinikler

İçindekiler

Son yıllarda popüler hale gelen meme ameliyatları birçok farklı kategoride gerçekleştirilmektedir. Estetik ameliyat grubuna giren meme ameliyatları alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi halde istenmeyen bazı semptomlar ortaya çıkarak kişinin hayatı tehlikeye girebilir. En iyi meme ameliyatı yapan doktorlar ve klinikler şöyle sıralanabilir;

1- Dr. Derya Bingöl

2- Dr. Yunus doğan

3- Dr. Şükrü yazar

4- Dr. Ozan balık

5- Dr. Ege Özgentaş

6- Dr. Mehmet Uzuner

7- Dr. Teoman Eraslan

8- Dr. Ercan karacaoğlu

9- Dr. Reha Yavuzer

10- Op. Dr. Leyla Arvas

Dr. Derya Bingöl- Dr. Derya Bingöl Özel Muayenehanesi

Tıp eğitimini aldığı Marmara Üniversitesi’nden 2005 yılında mezun olan Derya Bingöl, mezun olduktan 1 yıl sonra 2016 yılından 2012 yılına kadar Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi asistanlığı yapmış ve daha sonra uzmanlığını alarak en iyi plastik cerrahı kategorisine girmiştir.

Birçok farklı hastanede görev yapmış olan derya Bingöl 2020 yılından itibaren Teşvikiye, Kılıç Apt, Sezai Selek Sk. No:24/9 D:A Blok, 34365 Şişli/İstanbul adresinde bulunan özel kliniğinde hizmet vermeye başlamıştır. Ortalama meme ameliyatı fiyatı 20.000 TL civarındadır.

Dr. Derya Bingöl meme ameliyatı  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Meme ameliyatı işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 40.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Yunus Doğan- ClinicPlast İstanbul

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa tıp fakültesi mezunu olan Yunus Doğan, Türkiye ve dünya çapında en çok tercih edilen doktorlar arasında yer almaktadır. Özellikle hastalarına sunduğu kaliteli meme estetiği ameliyatları 20.000 TL civarında ücretlendirilmektedir. İstanbul’un şişli semtinde yer alan ClinicPlast özel estetik kliniğinde görev yapmaktadır.

ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAH. ÇOBANÇEŞME E-5 YAN YOL CAD. A-B BLOK NO: 18/1 İÇ KAPI NO: 161 BAKIRKÖY / İSTANBUL adresinde bulunan bu kliniğe 0539 580 95 95 iletişim numarası ile ulaşabilir ve işlemler ve işlemlerin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dr. Yunus Doğan meme ameliyatı  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Meme ameliyatı işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 40.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Şükrü Yazar- Nişantaşı Şükrü Yazar Estetik Kliniği

Prof. Dr. Şükrü Yazar Türkiye genelinde plastik cerrahları arasında en çok tercih edilen doktorlar arasında yer almaktadır. 1992 yılında Ankara Üniversitesi tıp fakültesinden mezun olan Şükrü yazar aynı üniversitede 2007 yılında doçentlik unvanını kazanmıştır. Aradan geçen 6 yıl sonrasında ise 2013 yılında profesörlük unvanını alarak uzman bir cerrah olarak çalışma hayatına devam etmiştir.

Meme estetiği fiyatları her hastaya göre ve yapılacak her işleme göre farklılık gösterse de Şükrü yazar tarafından yapılacak meme ameliyatı işlemleri 25.000 TL’den başlamaktadır.

Harbiye Mahallesi Valikonağı Caddesi Marmara Apt. No:16 Kat:1 D:2, Nişantaşı/İSTANBUL adresinde yer alan bu kliniği bizzat ziyaret ederek veya 0212 257 15 15 iletişim hattı ile randevu veya estetik işlemleri için bilgi alabilirsiniz.

Dr. Şükrü Yazar meme ameliyatı  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Meme ameliyatı işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 40.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ozan Balık- Op. Dr. Ozan BALIK Estetik Cerrahi Kliniği

Ozan Balık, 1993 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesindeki eğitimini tamamlayarak doktor olmuştur. Daha sonra 2008 yılında estetik ameliyatları sertifikasını alarak alanında uzman bir cerrah olmuştur. Daha önce birçok kuruluşta çalışmış olan Ozan Balık 2010 yılından itibaren kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet etmeye devam etmiştir.

Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL adresinde bulunan özel kliniğinde meme estetiği hizmetleri sunmaktadır. Meme hizmeti fiyatları kişiden kişiye ve yapılacak hizmet türlerine göre değişiklik gösterse de ortalama olarak meme estetiği fiyatları 20.000 TL civarındadır.

Dr. Ozan Balık meme ameliyatı  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Meme ameliyatı işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 40.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ege Özgentaş- ONEP Estetik- Olastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği

1975 yılında birincilik ile Hacettepe Tıp Fakültesini bitiren Ege Özgentaş, 1981 yılında aynı üniversiteden aldığı uzmanlık ile Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

Manolyalı Sokak, No:15 Levent/İstanbul adresinde yer alan ONEP Estetik – Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği bünyesinde çalışmakta olan Ege Özgentaş meme estetiği fiyatı için 0212 444 6 667 ve 0212 283 92 70 numaralı hatlar ile iletişime geçerek bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Dr. Ege Özgentaş meme ameliyatı  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Meme ameliyatı işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 40.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mehmet Uzuner- Nişantaşı Hastanesi

Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2012 yılında tıp doktoru olarak mezun olan Op. Dr. Mehmet Uzuner şu anda Nişantaşı Hastanesi’nde Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktoru olarak görev yapmaktadır.

Ortalama olarak 30.000 TL civarı fiyata sahip olan meme esneklik ameliyatları için detaylı olarak Valikonağı Cad. Fulya Sok. No:5 P.K.:34365 Nişantaşı / İstanbul adresinde yer alan Nişantaşı hastanesine bizzat başvurarak veya 444 00 77 – 0 545 404 00 00 iletişim numaraları ile hastaneyi arayarak meme hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dr. Mehmet Uzuner meme ameliyatı  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Meme ameliyatı işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 40.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Teoman Eraslan- Teoman Eraslan Özel Muayenehanesi

Trakya Üniversitesi Tıp fakültesinden tıp doktoru olarak ayrılan Teoman Eraslan şu anda İstanbul’un Şişli semtinde bulunan kendi özel muayenehanesinde hastalarına estetik ameliyatı hizmetleri sunmaktadır. Meme ameliyatı fiyatları uygulanacak işleme ve hastaya göre değişiklik gösterse de Teoman Eraslan meme estetik ameliyatı fiyatı ortalama olarak 20.000 TL civarındadır.

Dr. Teoman Eraslan meme ameliyatı  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Meme ameliyatı işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 40.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Ercan Karacaoğlu – Ataşehir Memorial Hastanesi

1998 yılında GATA Tıp fakültesinden tıp doktoru olarak mezun olan Ercan Karacaoğlu 2000-2001 yılları arasında Brown Üniversitesi’nde estetik ve meme cerrahi üst ihtisası almıştır. Daha sonra Deniz Hastanesi, Brown Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nde görev yapmış 2010 yılından itibaren ise MEMORIAL Ataşehir Hastanesi’nde Hastalarına hizmet sunmaya başlamıştır.

Dr. Ercan Karacaoğlu meme ameliyatı  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Meme ameliyatı işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 40.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Reha Yavuzer- Amerikan Hastanesi

Sık sık televizyonlarda meme estetiği alanında karşımıza çıkan ünlü Doktor Reha Yavuzer meme estetiği ameliyatlarını ortalama olarak 25.000 TL civarında bir ücret karşılığında yapmaktadır.

Ankara üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında tıp doktoru olarak mezun olan Reha Yavuzer şu anda Amerikan hastanesinde hastalarına hizmet sunmaktadır.

Güzelbahçe Sok. No.: 20, 34365, Nişantaşı, İstanbul, Türkiye adresinde yer alan Amerikan hastanesi ile 444 3 777 nolu hat ile iletişime geçerek meme estetiği hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Prof. Dr. Reha Yavuzer meme ameliyatı  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Meme ameliyatı işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 40.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Leyla Arvas- İstanbul Qurtz Clinique

İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olan Leyla Arvas aynı üniversitede doktorasını tamamladıktan sonra birçok ülke ve hastanede görev yapmıştır şu anda ise İstanbul Qurtz Clinique özel kliniğinde hastalarına estetik hizmeti sunmaktadır. Bu klinikte her türlü muayeneyi yapan Leyla Arvas estetik ameliyatlarını İstanbul Avrupa Yakası’ndaki özel hastanelerde gerçekleştirmektedir.

Dr. Leyla Arvas meme estetiği fiyatları ortalama olarak 20.000 TL civarında bulunmaktadır. Meme ameliyatı hakkında her türlü bilgi için 0546 889 55 24 numaralı hat ile iletişime geçebilirsiniz.

Op. Dr. Leyla Arvas meme ameliyatı  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Meme ameliyatı işlem fiyatları ortalama 15.000 ile 40.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Meme Büyütme Ameliyatı

Meme büyütme ameliyatı son zamanlarda oldukça sık tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Küçük göğüslere sahip olan kadınlar tarafından tercih edilen meme büyütme ameliyatı genellikle silikon meme protezleri kullanılarak yapılmaktadır.

Meme Küçültme Ameliyatı

Meme küçültme ameliyatı ise büyük ve aynı zamanda sarkık göğüslere sahip olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Meme küçültme ameliyatı genellikle sağlık alanında bulunan ameliyatlar grubunda yer almaktadır. Çünkü büyük memeler omurgada eğriliğe ve ciddi miktarda sırt ağrılarına neden olmaktadır. Bu rahatsızlıkların önlenebilmesi için ise meme küçültme ameliyatı yapılmaktadır.

Meme Estetiği Ameliyatı Öncesi Yapılması Gerekenler

Meme estetiği ameliyatı öncesi yapılması gerekenler içerisinde ilk sırada yer alan göğsün ultrasonun çekilmesi ve ameliyat sürecinin hasta ile detaylı olarak görüşülmesi yer almaktadır. Hastaların anesteziye karşı herhangi bir hassasiyetlerinin olup olmadığı ise mutlaka kontrol edilmelidir.

Meme Estetiği Ameliyatı Sonrası Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Meme ameliyatı sonrası yapılması gerekenler ilk sırada yer alan önemli unsur ameliyatlı noktanın en az 1 hafta kadar korunmasıdır. Ameliyattan sonra 2 ila 3 hafta boyunca göğüs bölgesi oldukça hassas olacaktır. Bu nedenle normale göre çok daha fazla korunması gerekmektedir.

Meme Estetiği İyileşme Süreci

Meme estetiği iyileşme süreci hastadan hastaya göre değişiklik gösterse de ortalama olarak ameliyattan sonra 4 ila 6 ay gibi bir süreç içerisinde iyileşme görülmektedir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Diş Beyazlatma 2022 Fiyatları Ne Kadar? En İyi Doktorlar başlıklı makalemizde diş beyazlatanlar, diş beyazlatma ve diş beyazlatma fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.