Who Are the Best Almond Eye Plastic Surgery Doctors and What Are the Fees of the Doctors? How is Almond Eye Surgery Performed?

Who Are the Best Almond Eye Plastic Surgery Doctors and What Are the Fees of the Doctors? How is Almond Eye Surgery Performed?

The best almond eye surgery doctors and their fees are frequently sought after by people who have had alm
FLAŞ HABER:

Ana Sayfa Sağlık 24 Ocak 2022 261 Görüntüleme

En İyi Meme Dikleştirme Ameliyatı Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi

İçindekiler

En iyi meme dikleştirme ameliyatı doktorları ve fiyatları bakıldığı zaman estetik görünümde önemli bir yere sahip olan meme, gebelik, kilo alıp verme, emzirme gibi sebeplerin yanı sıra zamana bağlı olarak sarkma durumunu düzeltmektedir. Tüm bu etkenlere bakıldığı zaman cilt için meme içerisindeki bağ dokularının elastik yapısının kayıp olmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple meme yumuşadığında, şeklini kayıp ettiğinde ve sarktığında ameliyat etkin bir şekilde yapılmaktadır böylece kişiler estetik kaygılarını giderebilmektedir. Alanında en iyi doktor listesi bakıldığı zaman,

En İyi Meme Dikleştirme Ameliyatı Ve Doktorları

1- Dr. Reha Yavuzer

2- Dr. Murat Polat

3- Op. Dr. Asu Deniz Burhanoğlu

4- Dr. Çağrı Sade

5- Dr. Naci Karacaoğlan

6- Dr. Mehmet Mustafa Kıyar

7- Dr. Engin Selamioğlu

8- Dr. İbrahim Aşkar

9- Dr. Murat Pençe

10- Dr. Selahattin Özmen

Memenin eski görünümünü kayıp etmesi durumu herkeste farklı şekilde geçekleşmektedir ve büyük memelere sahip olan kişilerde daha erken yaşlarda meydana gelmektedir. Bu sebeple alanında başarılı olan doktorlarla birlikte meme eski haline dönebilir. Normal şartlara bakıldığı zaman sarkan memelere son teknoloji teknikler kullanılır ve meme dokusu şekillendirilmektedir böylece silikon protez uygulamaları veya farklı teknolojiler uygulanır.

Dr. Reha Yavuzer

Dr. Reha Yavuzer estetik alanında uzun süreli çalışmalarını da yürütmektedir. 22 senelik deneyimi ile beraber uluslararası dergiler için 119 makale ile beraber yerel dergiler için de 30 makale ve 4 kitap bölümü yayınlamıştır. Amerika’da hastanelerde görev almıştır ve uzun süreli deneyimi ile birlikte en iyi meme operasyonlarını yapmıştır.

İstanbul bölgesinde hizmet veren Dr. Reha Yavuzer Amerikan hastanesinde görev yapmaktadır. Ortalama olarak meme dikleştirme ameliyatının fiyatı 7 bin TL ile 10 bin TL arasında değişebilmektedir, daha net bir bilgi için doktor ile görüşmeniz gerekmektedir.

Dr. Reha Yavuzer meme dikleştirme ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 20.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Murat Polat

Dr. Murat Polat, kozmetik cerrah alanında İstanbul’da hizmet vermektedir bununla birlikte 18 senelik deneyimi ile kıdemli danışman olmaktadır. Murat Polat, estetik ve plastik alanında yüzlerde ameliyatı bulunmaktadır. Uzun süreli deneyimlenen ameliyat deneyimi ile birlikte 2002 senesinden beri hizmet vermektedir. Meme dikleştirme ve diğer estetik operasyonlar konusunda hastalarına hizmet vermektedir.

Kozmetik cerrah olan Murat Polat, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir ve yurt dışından hastalarını da kabul etmektedir. Ortalama olarak meme ameliyatı ile beraber meme dikleştirme ameliyatları 10 bin TL civarında olmaktadır.

Dr. Murat Polat meme dikleştirme ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 20.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Asu Deniz Burhanoğlu

Op. Dr. Asu Deniz Burhanoğlu, İstanbul Etiler bölgesinde kendi kurmuş olduğu ve yönettiği klinikte hizmet vermektedir. Popüler estetik uygulamaları yapan Asu Deniz, hastalarına plastik ve kozmetik cerrahi işlemlerinde ameliyatsız hizmet sağlamaktadır. Operasyonlarını ise 1. Sınıf hastanelerde gerçekleşmektedir. Üstelik ameliyat sonrasında da 7/24 kendisi birebir ilgilenmektedir.

Alanında başarılı çalışmalarını yürüten Dr. Asu Deniz Burhanoğlu, 13 seneden fazla mesleki deneyime sahiptir ve sadece meme ameliyatı değil birçok alanda ameliyatlarını sürdürmektedir. Tahmini olarak yapılan meme dikleştirme fiyatı 6 bin TL ile 7 bin TL arasında değişebilmektedir.

Opr. Dr. Asu Deniz Burhanoğlu meme dikleştirme ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 20.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Çağrı Sade

Dr. Çağrı Sade, tanınan önemli estetik cerrahlarından biri olmaktadır, 25 senelik deneyimi ile beraber meme dikleştirme, büyütme ve küçültme ameliyatlarını sürdürmektedir. 1994 senesinde Ankara’da tıp fakültesi üzerinden mezun olan Dr. Çağrı Sade, New York merkezli olan bir plastik cerrah ve eğitimci olmaktadır. Meme küçültme, büyütme gibi işlemleri ile birlikte daha birçok işlemin tedavisinde uzmanlığa sahip olmaktadır.

Dr. Çağrı Sade, bu zamana kadar 1000’e yakın başarılı estetik ameliyatı gerçekleştirmiştir bununla beraber farklı cerrahi ve cerrahi olmayan ameliyatları da gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte farklı eyalet ve ulusal dergilerde de yayınları bulunmaktadır üstelik konferanslarda da birçok araştırma konusu sunmaktadır. Meme dikleştirme fiyat bilgisi konusunda fiyatları 8 bin TL ila 15 bin TL arasında değişebilmektedir.

Dr. Çağrı Sade meme dikleştirme ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 20.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Naci Karacaoğlan

Dr. Naci Karacaoğlan, 23 senelik estetik cerrahi alanında uyguladığı deneyimlerle birlikte dudak estetiği, meme estetiği, büyütme ve küçültme işlemleri konusunda uzmanlığı bulunmaktadır. Eğitimi ise Ankara Hacettepe Üniversitesinden mezun olduktan sonrasında Amerika’da burs aldı. Bu sebeple Türkiye’de birçok başarılı estetik çalışmaları yer almaktadır ve en iyi meme estetiği uygulamalarını yapmaktadır.

Birçok yerde üyeliği bulunan Dr. Naci Karacaoğlan, Türkiye’de en iyi meme dikleştirme ameliyatı doktorları arasındadır ortalama olarak meme dikleştirme ameliyatı fiyatı ise 7 bin TL ile 10 bin TL arasında değişmektedir.

Dr. Naci Karacaoğlu meme dikleştirme ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 20.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mehmet Mustafa Kıyar

Dr. Mehmet Mustafa Kıyar, 23 senelik deneyimi ile beraber tanınan kozmetik cerrahlar arasında yer almaktadır. Ameliyatsız estetiklerle birlikte, yüz germe, kaş kaldırma gibi estetiklerin tedavisinde uzmanlığa sahip olmaktadır. Karın germe, göz kapağı ameliyatı, burun estetiği gibi birçok alanda özel hizmet vermektedir.  Yaklaşık olarak 10 binden fazla plastik ameliyat yapan Dr. Mehmet Mustafa Kıyar, 160’dan fazla programda eğitmen olarak çalıştı.

Dr. Mehmet Mustafa Kıyar, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir ve meme dikleştirme ameliyatı konusunda sayısız kişiye hizmet vermektedir. Meme dikleştirme fiyat bilgisi konusunda fiyatları 8 bin TL ila 15 bin TL arasında değişebilmektedir.

Dr. Mehmet Mustafa Kıyar meme dikleştirme ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 20.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Engin Selamioğlu

Dr. Engin Selamioğlu, ünlü bir girişimsel kardiyologdur bununla birlikte meme estetiği konusunda, vücut şekillendirme ve daha fazlasında 8 seneye yakın tecrübeye sahip olmaktadır. Endin Selamioğlu bakıldığı zaman hem uluslararası dergilerde hem de birçok konferansta yayını bulunmaktadır. Dr. Engin Selamioğlu bakıldığı zaman uzman bir estetik cerrahi olmaktadır.

Ortalama olarak meme dikleştirme ameliyatı konusunda fiyatlar 10 bin TL ila 15 bin TL arasında değişmektedir ve bununla beraber daha detaylı fiyat bilgisi için doktor ile İstanbul’da yer alan kliniğinde görüşebilirsiniz.

Dr. Engin Selamioğlu meme dikleştirme ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 20.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. İbrahim Aşkar

Dr. İbrahim Aşkar, İstanbul bölgesinde en gözde estetik cerrahlarından biri olmaktadır bununla beraber Dr. İbrahim Aşkar, Ataşehir bölgesinde kendine özel kliniğinde hastalarına kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Ameliyatlarını da Türkiye’de A sınıfı olan hastanelerde gerçekleştirmektedir. Meme dikleştirme, küçültme ve büyütme ameliyatlarında kullanılan tekniklerle birlikte Tıp eğitimini de Hacettepe Üniversitesinde tamamladı.

Plastik cerrahi olarak 15 seneyi aşan tecrübeye sahip olan Dr. İbrahim Aşkar, aynı zamanda kaş kaldırma, boyun estetiği, saç ekimi, lazer epilasyon, boyun estetiği gibi işlemlerde yapmaktadır. Ortalama olarak meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 8 bin TL ila 15 bin TL arasında değişebilmektedir.

Dr. İbrahim Aşkar meme dikleştirme ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 20.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Murat Pençe

Dr. Murat Pençe, İstanbul bölgesinde verdiği en iyi meme dikleştirme doktoru olmaktadır ve birçok ameliyatı ile birlikte 25 sene ve üstü deneyimi bulunmaktadır. İstanbul Üniversitesi ile beraber Hacettepe Üniversitesi üzerinden mezun olan Dr. Murat Pençe, klinik ilgi alanları konusunda meme büyütme, küçültme gibi alanlarda işlem yapmaktadır. Bununla beraber Dr. Murat Pençe, Türkiye’de prestijli hastanelerde çalışmıştır.

En iyi meme dikleştirme doktorlarından olan Dr. Murat Pençe, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir ve bununla birlikte ortalama olarak meme ameliyatı, meme dikleştirme ameliyatları 10 bin TL civarında olmaktadır.

Dr. Murat Pençe meme dikleştirme ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 20.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Selahattin Özmen

Dr. Selahattin Özmen 25 senelik deneyim ile birlikte yürüttüğü çalışmalarda 20 uluslararası ödül olmak üzere toplamda 6 ödül aldı. Özmen, Avrupa Plastik Cerrahlar Birliği ile genç burs ödülünü kazandı, 2004 senesinde İsveç’te eğitim aldı. Sadece meme dikleştirme estetiğini değil kol kaldırma, saç ekimi, çene ve yüz cerrahisi gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Dr. Selahattin Özmen ortalama olarak 7 bin TL ila 12 bin TL arasında cerrahi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Bununla beraber klinik ilgi alanları arasında genital estetik cerrahisi gibi alanlarda da çalışmalarını yürütmektedir.

Dr. Selahattin Özmen meme dikleştirme ameliyatı fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 20.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Nedir?

Meme dikleştirme ameliyatı nedir bakıldığı zaman memenin eski görünümü kaybetmesi herkeste farklı zaman aralıklarında gerçekleşebilmektedir. Büyük boyutta bir memeye sahip olan bireylerde sarkma durumu daha erken yaşlarda görülebilmektedir. Meme başı, meme katlantı hattı üstünde normal zaman içerisinde olması gerekir fakat sarkan memeler de katlantı seviyesinde görülür.

İleri vakalarda ise meme başı da meme katlantısının altında görülmektedir. Göğüs toparlayıcı olan operasyonda meme dikleştirme ameliyatı çevresel ve fiziksel faktörlere göre memenin dolgun durumunun kayıp olması, meme başının aşağı doğru sarkması durumlarında yapılabilmektedir. Bu noktada temel prensipte meme katlantı seviyesinde veya daha aşağıda olup olmama durumu olmaktadır.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Neden Yapılır?

Meme dikleştirme ameliyatı bakıldığında göğüs toparlayıcı operasyon olarak da bilinmektedir bununla beraber fiziksel olan çevre ve faktörlere bağlı olarak meme dolgunluğunun kayıp olma durumu, meme başının aşağıya sarkması tarzında yapılan operasyonlardır. Meme dikleştirme ameliyatı neden yapılır bakıldığında meme görünümünden rahatsız olan ve estetik kaygı taşıyan kişiler için yapılabilmektedir.

Göğüs dikleştirme ve göğüs sıkılaştırma olarak bilinen bu ameliyatlar, hemen hemen her yaştan kişiye yapılmaktadır bununla beraber meme dokusunun üzerinde korunması açısından kişilerin kilo vermesi planlanıyorsa bu noktada meme ameliyatının ertelenmesi gerekebilir. Meme dikleştirme operasyonunda daha estetik bir görünüme kavuşması için sürecin iyi bir şekilde planlanması gerekir.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Kimler İçin Uygun?

Meme dikleştirme ameliyatı kimlere yapılır bakıldığında, tüm estetik operasyonlarda meydana geldiği gibi bu ameliyatta zorunlu olmadığı sürece 18 yaşını dolduran tüm kadınlarda yapılabilmektedir. Emzirme ve gebelik döneminin yanı sıra yer çekimi sebebinden dolayı da memelerin zamanla dik görünümünün kaybına sebep olabilmektedir.

Büyük memeye sahip olunması gibi meme dikleştirme ameliyatında sık bir şekilde kilo alarak vermek etkenler olabilir. Memenin olması gerekenden daha erken dönemde sarkmaya yol açabilmektedir. Meme dikleştirme ameliyatı ruhsal ve fiziksel açıdan sağlıklı olan kadınlar için uygun bir işlem olmaktadır. Mevcut görünümü veya memelerin boyutundan memnun olmayan bireylerde meme dikleştirme operasyonu yapılabilir.

Meme dikleştirme ameliyatı sonrasında iz kalabilmektedir bu sebeple izden rahatsız olacağını düşünen kişilerin meme dikleştirme operasyonu konusunda düşünmesi önemlidir. Aynı zamanda gebelik planlayan kişilerde de meme dikleştirme operasyonunu ertelemesi önemlidir ve emzirme döneminde olan bireylerinde emzirme döneminin sona ermesi beklenmelidir.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Meme dikleştirme ameliyatı bakıldığı zaman temelinde iki farklı yöntemle yapılmaktadır. Daha küçük memeye sahip olan bireylerde cilt altına silikon yerleştirilmektedir, büyük memesi olan kişilerde de meme dokusu çıkartılır, daha dik bir görünüme ulaşması sağlanmaktadır. Buna ek olarak da meme arasında meydana gelen asimetrik görüntü giderilmektedir.

Meme dikleştirme ameliyatı nasıl yapılır bakıldığında isteyen kişilerin bir hekime başvuru yaparak muayene sürecinden geçmesi gerekir. Muayene süreci içerisinde kişilerin meme dokusu ile beraber meme başının konumu kontrol edilmektedir. Ameliyat sırasında yapılacak işlemler konusunda kişiler bilgilendirilir ve sonrasında nasıl bir görünüm istendiği ayrıntılı şekilde sorgulanmaktadır. Bu noktada kişilerin meme dikleştirme konusunda isteklerinin doğru bir şekilde aktarılması önemli olmaktadır.

Hekimlerin emin olması için meme operasyonuna dair nasıl görüneceğine dair simülasyon yapılır böylece kişilerin karar vermesi kolaylaşmaktadır. Muayene sürecinden geçen kişilerden tetkikler istenmektedir ve yapılan tetkiklerle beraber kişilerin ameliyat olmasına bir engel olmadığı görülmektedir.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Meme dikleştirme ameliyatı ne kadar sürer genel olarak 2 saat sürmektedir, bununla beraber meme dikleştirme ameliyatı genel anestezi ile yapılır, ameliyat sırasında meme başı öncesinden planlanan bölgeye alınmaktadır. Meme dolgusu şekillendirilerek küçük olan memelerde silikon protez konulur eğer gerekli görülürse fazla deri alınmaktadır.

Meme dikleştirme ameliyatları 2 saat süren bir işlem olmaktadır fakat bu süreç memenin duruş pozisyonu, sarkma durumu, memenin başının etrafında meydana gelen renkli halka, cilt tipine ve deri üzerinde meydana gelen fazlalıkların miktarına göre de farklılık göstermektedir. Operasyonların tamamlanması sonrasında kişiler anestezi uzmanı olan kişi tarafından uyandırılmaktadır.

Meme Ameliyatı Sonrasında Ne Olur?

Meme ameliyatı tamamlandıktan sonra kişilerin genel sağlık durumu kontrol edilerek hastaların beslenmesi sağlanır. Eğer her şey yolunda görülüyorsa hastalar operasyon günü taburcu edilmektedir. Meme büyütme ameliyatı sonrasında meme bölgesinde şişlik görülür, operasyonu takip eden ilk hafta sonrasında şişlik inmeye başlar.

Meme ameliyatı olduktan sonraki dönemde meme bölgesi olması gerekenden daha dik ve yukarıda görülmektedir. Ameliyat sonrasında geçen ilk ay sonrasında meme ile beraber meme altındaki kıvrım doğal halini almaya başlar, en sonunda iyileşme meydana gelir.

Meme dikleştirme Ameliyatı Sonrasında İyileşme Nasıl Olur?

Meme dikleştirme ameliyatından çıktıktan sonraki 3 saat içerisinde kişiler beslenebilir, ayağa kalkabilmektedir. Meme dikleştirme ameliyatı iyileşme süreci bakıldığı zaman ameliyat sonrasında 2. Günde duş alınabilir, 3.günde ise pansuman ile birlikte genel kontrol için kişiler hastaneye çağırılmaktadır. Kişilerin genel durumuna bakılarak bağlı olduğu gün ardından günlük aktivitelere dönülebilmektedir fakat ilk 3 hafta sportif faaliyetlerden uzak durulması ve sporcu sutyeni kullanılmalıdır.

3 haftanın ardından kol ile beraber göğüs hareketi gerektirmeyen spor türleri meme dikleştirme işlemleri bakıldığı zaman yapılabilmektedir ve memelerin son halini alması yaklaşık olarak 3 ay sürmektedir. Ameliyatı takip eden sürede ilk 3 ayda ve 6 ay ile kontrol yapılır, 1 sene sonunda ultrason gibi cihazlarla meme dokusu görüntülenmektedir.

Meme Dikleştirme Operasyonu Sonrası İz Olur mu?

Meme dikleştirme operasyonları güncel malzeme ve tekniklerle yapılır ve ameliyatlarda bir miktar iz kalsa da izler dikkatli bakılmazsa görülmeyecek seviyede olmaktadır. Özellikle esmer teni olan bireylerin ameliyat izi neredeyse görülmez.

Son güncel tekniklerle beraber meme dikleştirme ameliyatı günümüz şartlarında sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Bu sebeple meme dikleştirme operasyonu için mutlaka bir doktor ile görüşmeniz önerilmektedir. Meme dikleştirme ameliyatlarında kişiler hızlı bir şekilde eski işlerine dönebilir ve riskleri az olan operasyonlardır.

Meme Dikleştirme Operasyonu Sonrası His Kaybı Olur mu?

Meme dikleştirme operasyonlarına bakıldığında ameliyat sonrasında geçici olarak his kaybı meydana gelebilir. Operasyonu takip eden aylarda da meme ile meme başı eski duyarlılığına kavuşabilmektedir. Fakat meme başının farklı bir konuma taşınması ile düşük de olsa bir duyu kaybı görülebilmektedir. Uygulanan tekniklerle beraber hekim tecrübesi bu noktada önemli konulardan biridir.

Olası his kaybı riski konusunda mümkün olan en düşük düzeye indirilmektedir ve meme dikleştirme ameliyatı yetkin doktorlar tarafından muayene ve tektik sonrasında yapılır. Meme dikleştirme ameliyatı ile estetik kaygılar giderilir ve daha iyi bir görünüme kavuşturulur.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Liposuction Doktorları ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde liposuction ve liposuction fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.