Who Are the Best Almond Eye Plastic Surgery Doctors and What Are the Fees of the Doctors? How is Almond Eye Surgery Performed?

Who Are the Best Almond Eye Plastic Surgery Doctors and What Are the Fees of the Doctors? How is Almond Eye Surgery Performed?

The best almond eye surgery doctors and their fees are frequently sought after by people who have had alm
FLAŞ HABER:

Ana Sayfa Uncategorized @tr 23 Nisan 2022 179 Görüntüleme

En iyi Kırışıklık Tedavisi Yapan Doktorlar ve Fiyatları

İçindekiler

Kırışıklık tedavisi, yüzde meydana gelen yıllar içerisinde oluşmuş olan kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin doldurulması bakımından son derece büyük bir önem taşır. Kırışıklık tedavisi ihtiyaç duyan herkes; en iyi kırışıklık tedavisi yapan doktorlar ve kırışıklık tedavisi fiyatları şeklinde bir araştırma yapacaktır. Bu uygulamanın mutlaka bir doktor tarafından yapılması gerekir. Bu sebepten dolayı da kırışıklık tedavisi yaptırmadan önce son derece ince bir araştırma yapmak gerekir. Bu çizgiler daha çok dudak çevresinde meydana gelen mimik kırışıklıkları, göz çevresinde meydana gelmiş olan ve bir takım surat ifadelerinin yıllar içinde tekrarlanması sonucu ortaya çıkan çizgilerin giderilmesi gerekli olacaktır. Cildin çok daha genç ve sağlıklı bir şekilde görünmesi amacı ile uygulanan bir yöntem olarak kırışıklık tedavisi, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Kırışıklık Tedavisi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücudun herhangi bir yerinde meydana gelmiş olan kırışıklıkların giderilmesi için yapılan en iyi yöntem  kırışıklık tedavisidir. Cildin yıllar içinde zamana yenik düşmesi pek çok kişinin hayatını olumsuz yönde etkiler. Bu durum yaşam kalitesini düşüren bir durumdur. Bu sebeple de kırışıklıklardan ve mimik çizgilerinden kurtulma yöntemi olarak tercih edilen kırışıklık tedavisi hangi bölgeler uygulanır? Konusu ile ilgili olarak şunları söylemek mümkün olacaktır;

  • Dudak
  • Çene
  • Alın
  • Kaş arası
  • Göz çevresi
  • Migren
  • Burun
  • Diş eti
  • Boyun

Kırışıklık tedavisi Yapan Doktorlar Listesi

Kırışıklık tedavisi yaptırmak için ilk olarak bu konunun uzmanı olan bir doktordan randevu almanız gerekli olacaktır. Bu işlemi herhangi gelişi güzel bir yerde yaptırmaya kalkışırsanız son derece korkunç bir sonuç ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu sebepten dolayı da kırışıklık tedavisi yaptırmak için alanında uzman bir estetik cerrah bulmanız söz konusu olacaktır. Kırışıklık tedavisi yapan en iyi doktor hangisidir diye bir araştırma yapmak amacıyla daha önce kırışıklık tedavisi yaptıranların yorumları şeklinde bir araştırma yapabilirsiniz. En iyi kırışıklık tedavisi yapan doktorları çok rahat bir şekilde bulabilmeniz için en iyi kırışıklık tedavisi yapan doktorlar listesini sizin için sıraladık;

1- Dr. Serdar Nasır

2- Doç. Dr. Yüksel Kankaya

3- Dr. Saliha Kırbaş

4- Dr. Özlem Tuncayengin

5- Mustafa Karataş

6- Dr. Yağmur Reyyan Erol

7- Dr. Polat Yiğit

8- Doç. Dr. Esin Yalçınkaya

9- Dr. Fatma Erden

Prof. Dr. Serdar Nasır

1996 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş olan Prof. Dr. Serdar Nasır, kırışıklık tedavisi konusunda son derece tecrübeli bir doktordur. Akademik anlamda da bu konu ile ilgilenen Prof. Dr. Serdar Nasır, 2012 yılında Türkiye’nin ikinci yüz naklini gerçekleştirmiştir. Prof. Dr. Serdar Nasır, estetik cerrahide; yüz estetiği, cinsiyet değişikliğinde kadınsı bir yüz elde etme konusunda başarılı ameliyatlara imza atmıştır. Ayrıca meme estetiği konusu ile ilgili olarak da son derece başarılı bir doktordur. Prof. Dr. Serdar Nasır kırışıklık tedavisi fiyatı nedir diye soracak olursanız bu konu için kırışıklık tedavisi yapılması gereken bölgelerin tespit edilmesi gerekli olacaktır.

 Prof. Dr. Serdar Nasır kırışıklık tedavisi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kırışıklık tedavisi işlem fiyatları ortalama 5000 ile 7000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Yüksel Kankaya

1977 doğumlu Yüksel Kankaya 2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2007 yılında Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı olarak görev yapmaya başlamıştır. Doç. Dr. Yüksel Kankaya 2019 yılından itibaren kendi özel muayenehanesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksel Kankaya kırışıklık tedavisi fiyatları için ilk olarak bir muayeneden geçmeniz gerekli olacaktır. Bütün tedavilerde olduğu gibi hastanın vücudunun gereklerine uygun bir çalışma yapılabilmesi için ilk olarak kırışıklık tedavis iyapılacak olan bölgenin nelere ihtiyacı olduğunu belirlemek esastır. Bu sebepten dolayı da kırışıklık tedavisi yapılacak bölgenin önceden incelenmesi ve ona göre fiyatlandırılması gerekmektedir.

 Doç. Dr. Yüksel Kankaya kırışıklık tedavisi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kırışıklık tedavisi işlem fiyatları ortalama 5000 ile 7000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Saliha Kırbaş

Ankara kırışıklık tedavisi yapan doktorlar içerisinde en iyi kırışıklık tedavisi yapan doktorlardan biri olarak tanınan Uzman Dr. Saliha Kırbaş, Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 2013’te İtalya’da bu konu ile ilgili önemli bir eğitim almıştır. Ankara’da bulunan muayenehanesinde kırışıklık tedavisi alanında ve estetik cerrahinin diğer bütün alanlarında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Saliha Kırbaş kırışıklık tedavisi fiyatı almak için ilk olarak bir randevu alarak muayene olmanız gerekli olacaktır.

Uzm. Dr. Saliha Kırbaş kırışıklık tedavisi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kırışıklık tedavisi işlem fiyatları ortalama 5000 ile 7000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin 2000 yılında tıbbi fizyoloji uzmanlığı almıştır. 2004 yılında ise dermatoloji alanında bir uzmanlık almıştır. Bu alanların her birinde de aktif olarak çalışmalar yapmış olan Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin, 2016 yılı itibariyle kendi muayenesinde görev yapmaya devam etmektedir. Türkiye’de en iyi kırışıklık tedavisi yapan doktorlar arasında adından sıkça söz ettiren Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin kırışıklık tedavisi fiyatları şeklinde bir araştırma yapacak olur iseniz bu konu ile ilgili olarak kesin bir bilgiye ulaşmanız için kırışıklık tedavisi yapılmasını istediğiniz bölgenin muayenesinin yapılması belirleyici olacaktır.

 Uzm. Dr. Özlem Tuncayengin kırışıklık tedavisi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kırışıklık tedavisi işlem fiyatları ortalama 5000 ile 7000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mustafa Karataş

Kırışıklık tedavisi ve dolgu alanında Platin Uygulayıcı ödülleri almış olan Dr. Mustafa Karataş, 2002’de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. En iyi kırışıklık tedavisi yapan plastik cerrahi doktorlarından biri olarak ün yapmıştır. Yüz estetiği, , teosyal, anti aging ve de hiyalüronik asit gibi konular ile ilgili olarak uluslararası eğitici sertifikaları vardır. Kırışıklık tedavisi denildiği zaman akla ilk gelecek olan doktorlardan biri olan Dr. Mustafa Karataş, kendi muayenesinde kırışıklık tedavisi alanında da hizmet veren ünlü bir doktordur. Dr. Mustafa Karataş kırışıklık tedavisi fiyatı almak için öncelikle kendisine muayene olmanız gerekli olacaktır.

  Dr. Mustafa Karataş kırışıklık tedavisi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kırışıklık tedavisi işlem fiyatları ortalama 5000 ile 7000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Yağmur Reyyan Erol

2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş olan Op. Dr. Yağmur Reyyan Erol, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında ihtisas yapmıştır. Bu konuda uzmanlığını alan Op. Dr. Yağmur Reyyan Erol, kırışıklık tedavisi ve yüz germe estetik alanlarında son derece başarılı olarak ün yapmıştır. Pek çok şehirde ve pek çok farklı hastanede görev yapmış olan Op. Dr. Yağmur Reyyan Erol, kendi muayenesinde hizmet vermektedir. Kırışıklık tedavisi yaptırmak için Op. Dr. Yağmur Reyyan Erol’un Ankara’da yer alan özel muayenehanesinden randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Reyyan Erol kırışıklık tedavisi fiyatları için muayene olmanız gerekecektir.

Op. Dr. Yağmur Reyyan Erol kırışıklık tedavisi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kırışıklık tedavisi işlem fiyatları ortalama 5000 ile 7000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Polat Yiğit

2003 tarihinde Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA)’ne başlamış olan Op. Dr. Polat Yiğit, 2008 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yatay geçiş yapmıştır. 2010 tarihinde Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. Yine 2010 yılında Anakara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Plastik Cerrahi alanında ihtisas yapmış ve plastik cerrahi uzmanı unvanını almıştır. Op. Dr. Polat Yiğit, günümüzde kendi muayenesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kırışıklık tedavisi alanında tanınmış olan bir doktor olarak Op. Dr. Polat Yiğit, diğer plastik cerrahi işlemleri de özel muayenehanesinde uygulamaya devam etmektedir. Op. Dr. Polat Yiğit kırışıklık tedavisi fiyatı nedir diye soracak olursanız ilk başta bir randevu almak şartıyla muayene olmanız gerekli olacaktır. Kırışıklık tedavisi fiyatları kırışıklık tedavisi yaptırmak istediğiniz bölgenin ihtiyaçlarına ve uygulanacak olan işleme bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Op. Dr. Polat Yiğit kırışıklık tedavisi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kırışıklık tedavisi işlem fiyatları ortalama 5000 ile 7000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Doç. Dr. Esin Yalçınkaya

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Doç. Dr. Esin Yalçınkaya, mezuniyetinin ardından Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisas yapmıştır. Ardından pek çok özel hastanede görev yapmış olan Doç. Dr. Esin Yalçınkaya Kulak – burun, baş ve boyun cerrahisi alanında hizmet vermektedir. Özellikle boyun ve burun kırışıklık tedavisi alanında son derece başarılı operasyonlara imza atmış olan Doç. Dr. Esin Yalçınkaya özel muayenesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Doç. Dr. Esin Yalçınkaya kırışıklık tedavisi fiyatları için randevu almanız ve muayene olmanız yeterli olacaktır.

Doç. Dr. Esin Yalçınkaya kırışıklık tedavisi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kırışıklık tedavisi işlem fiyatları ortalama 5000 ile 7000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Fatma Erden

Uzm. Dr. Fatma Erden, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimini başarı ile tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. Ardından Erciyes Üniversitesi’nde dermatoloji bölümünde ihtisas yapmıştır. Ardından kendi muayenesini açarak plastik cerrahi ve dermatoloji (deri hastalıkları) alanında hizmet vermeye devam etmiştir. iple yüz germe, plastik dolgu ve medikal estetik ve cilt bakımı gibi konularda uzmanlık yapmaya devam etmektedir. Uzm. Dr. Fatma Erden kırışıklık tedavisi fiyatı almak için ilk olarak yapmanız gereken şeylerden biri Uzm. Dr. Fatma Erden özel muayenesinden randevu almak olacaktır. Kırışıklık tedavisi işleminin uygulanmasına gerek görülen bölgenin ilk olarak doktor tarafından görülmesi ve hangi işlemlerin yapılması gerektiğinin belirlenmesi son derece büyük bir önem taşır. Kırışıklık tedavisi için verilecek olan fiyat, tamamen kırışıklık tedavisi yapılacak olan bölgenin yapısı ve ihtiyacı olan uygulamalara göre değişkenlik gösterir.

Uzm. Dr. Fatma Erden kırışıklık tedavisi işlem  fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama kırışıklık tedavisi işlem fiyatları ortalama 5000 ile 7000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Saç Mezoterapisi Nasıl Yapılır Detaylı Anlatım, Saç Mezoterapisi Fiyatları başlıklı makalemizde Saç mezoterapisi, Saç mezoterapisi fiyatları ve Saç mezoterapisi yapan merkezler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.