İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Uncategorized @tr 9 Mayıs 2022 282 Görüntüleme

İstanbul’daki En İyi Psikologlar Hangileri?

İçindekiler

İstanbul’daki en iyi psikologlar hangileri bakıldığında en popüler doktorlar İstanbul’da yer almaktadır. Psikolog kelime anlamı ile ruh bilimci anlamına gelir. Aynı zamanda psikologlar bir grup veya bireylerin davranışlarını veya hareket etme biçimlerini inceler. Öğrendiği bilgi ve beceriler ile nedenleri açıklayarak çözüm üretmeye çalışırlar. Genel olarak ruh sağlığını iyileştirmek ve daha iyi olmak isteyen kişilere destek olarak küçükten büyüğe kadar herkese destek olurlar. İstanbul’daki en iyi psikologlar bakıldığı zaman,

1.Dr. Ergün İnce

2.Dr. Mehmet Koç

3.Uzm. A. Haluk Kikizade

4.Uzm Zübeyde Ezgi Horzum

5.Uzm. İlkim Seray Kılınç

6.Uzm. Ezgi Albaş Gürkan

7.Uzm. Okan Dasuk

8.Uzm Erkam Ünal

9.Dr. Yonca Yüksel

10.Dr. Nermin Erdoğan

Gibi doktorlar İstanbul’da en iyi psikologlar arasında yer almaktadır. Bu doktorlar alanında en iyi olmayı başararak yüzlerce kişiye destek vermiş ve psikolog alanında hizmet vermişlerdir.

1.Dr. Ergün İnce

Dr. Ergün İnce, 2003 senesinde Ege Üniversitesi psikoloji bölümü üzerinden mezun oldu ve aynı üniversitede klinik psikoloji stajını tamamlamıştır. 2005 senesinde İstanbul’da farklı merkezler üzerinden psikoterapi ve danışmanlık hizmetlerini devam ettirmiştir. Bir dönem Almanya’da dil eğitimi ve mesleki eğitimini devam ettirmiştir ve psikologlar derneğinin düzenlemiş olduğu sertifika programına katılarak sertifikasını almıştır.

En iyi psikologlar İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde arayanlar için Ergün İnce, Beykoz ve Kavacık bölgesinde danışmanlık vermektedir. Ortalama olarak psikolog ücretleri ise 500 TL ila 1000 TL civarında değişmektedir.

Dr. Ergün İnce  fiyatları yapılacak görüşme ve kişiye göre değişmektedir. Fiyatları ortalama 500 ile 1000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

2.Dr. Mehmet Koç

Dr. Mehmet Koç, Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü üzerinden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Aynı üniversitede psikolojik danışma uygulamaları kapsamında birçok alanda terapi yapmıştır. Sorun yaşayan danışanlara psikodrama alanında çözümler sağlamak için 1 sene boyunca eğitim almıştır.

İstanbul psikolog tavsiye arasında bulunan Dr. Mehmet Koç güncel olarak İstanbul Esenler bölgesinde hizmet sağlamaktadır. Ortalama olarak psikolog fiyatları ise 500 TL ila 1000 TL civarında değişmektedir.

Dr. Mehmet Koç  fiyatları yapılacak görüşme ve kişiye göre değişmektedir. Fiyatları ortalama 500 ile 1000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

3.Uzm A. Haluk Kikizade

Uzman A. Haluk Kikizade, İstanbul Altınbaş Üniversitesi Psikoloji bölümü üzerinden mezun olmuştur. İstanbul Gelişim Üniversitesi üzerinden Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra birçok alanda çeşitli terapi merkezlerinde stajlarını tamamlamıştır.

En başarılı Psikologlar arasında bulunan uzman A. Haluk Kikizade, 2019 senesi ile İstanbul Cumhuriyet Mahallesi’nde kurucularından biri olduğu Effective Psikoterapi ve Danışmanlık Merkezi üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Ortalama olarak psikolog ücretleri ise 500 TL ila 1000 TL civarında değişmektedir.

Uzm. Dr. Haluk Kikizade  fiyatları yapılacak görüşme ve kişiye göre değişmektedir. Fiyatları ortalama 500 ile 1000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

4.Uzm. Zübeyde Ezgi Horzum

Uzman Zübeyde Ezgi Hortum, İzmir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümü üzerinden 2016 senesinde şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. 2019 senesinde Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamlayarak klinik psikolog unvanını almıştır ve bu zamana kadar birçok yerde hizmet vermiştir.

En başarılı Psikologlar arasında 2018 senesinde kurmuş olduğu 35 psikoloji merkezi danışanları ile hizmet sağlamaktadır. Zübeyde Ezgi Hortum, güncel olarak İstanbul Bostancı bölgesinde hastalarını kabul etmektedir. Ortalama olarak psikolog hizmetleri fiyatları ise 500 TL ila 1000 TL civarında değişebilmektedir.

Uzm. Dr. Zübeyde Ezgi Horzum  fiyatları yapılacak görüşme ve kişiye göre değişmektedir. Fiyatları ortalama 500 ile 1000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

5.Uzm. İlkim Seray Kılınç

Uzman İlkim Seray Kılınç, lisans eğitimini FMV Işık Üniversitesi üzerinde 3,5 senede klinik psikoloji yüksek lisansını Okan Üniversitesi üzerinden tamamlamıştır. Hem lisans hem de yüksek lisans eğitimini Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüne göre almış olan İlkim Seray Kılınç, süpervizyon eğitimlerini tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca çeşitli hastanelerde hizmet sağlamıştır.

İstanbul en iyi psikolog arasında bulunan uzman İlkim Seray Kılınç her yaştan bireylere yardım sağlamaktadır. İstanbul Kadıköy’de Anez Psikoloji merkezinde hizmetlerini sürdürmektedir. Ortalama olarak psikolog hizmetlerinin ücretleri 500 TL ila 1000 TL civarında değişebilmektedir.

Uzm. Dr. İlkim Seray Kılınç fiyatları yapılacak görüşme ve kişiye göre değişmektedir. Fiyatları ortalama 500 ile 1000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

6.Uzm. Ezgi Albaş Gürkan

Uzman Ezgi Albaş Gürkan, İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünde burslu olarak eğitimine başlamış ve mezun olduktan sonra eğitimini aile danışmanlığı üzerinde almıştır. Öğrenim hayatı boyunca İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi üzerinde psikolojik bozukluk ve şizofreni bölümünde çalışmalarını yürütmüştür.

İstanbul psikolog tavsiye arasında bulunan Uzman Ezgi Albaş Gürgan, aktif olarak çeşitli seminerler veriyor ve gazetelerde aktif olarak yazılar yayınlayarak televizyon programında psikolog olarak yer almaktadır. Hizmet verdiği kliniği ise İstanbul Florya bölgesinde Ezgi Albaş Klinik’te hizmet sağlıyor. Ortalama olarak psikolog ücretleri ise 500 TL ila 1000 TL aralığında değişmektedir.

Uzm. Dr. Ezgi Albaş Gürkan  fiyatları yapılacak görüşme ve kişiye göre değişmektedir. Fiyatları ortalama 500 ile 1000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

7.Uzm. Okan Dasuk

Uzman Okan Dasuk, Orta Doğu Teknik Üniversitesi üzerinde lisans eğitimini onur derecesi ile tamamladıktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi üzerinde Klinik Psikoloji yüksek lisans programında devam etmiştir. Lisans eğitimi Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıklar Hastanesi üzerinde stajyer psikolog olarak görev almıştır. Mesleki hayatında birçok alanda çalışarak danışmanlık sağlamıştır.

İstanbul en iyi psikolog arasında yer alan uzman Okan Dasuk, İstanbul’da Psikohome Danışmanlık Merkezinin Bakırköy ve Kadıköy şubelerinin yanı sıra online olarak danışan kabulüne devam etmektedir. Ortalama olarak psikolog ücretleri ise 500 TL ila 1000 TL aralığında değişmektedir.

Uzm. Dr. Okan Dasuk  fiyatları yapılacak görüşme ve kişiye göre değişmektedir. Fiyatları ortalama 500 ile 1000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

8.Uzm Erkam Ünal

Uzm. Erkam Ünal, 2010 senesinde İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü üzerinden mezun olmuştur ve arından Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını bitirmiştir. Erkam Ünal, 2010 senesi ile başladığı psikoterapi çalışmalarını, aldığı eğitimler ile geliştirmeyi hedeflemiştir. 2013 senesinden bu yana çeşitli danışmanlık merkezleri üzerinde bireysel, çift terapi seanslarını yürütmeye devam etmektedir.

En başarılı Psikologlar arasında bulunarak uzman Erkam Ünal, Mola Psikolojik Danışmanlık Merkezi üzerinden yetişkinlerle bireysel ve çift aile psikoterapi çalışmalarıyla beraber psikolojik değerlendirme hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Ortalama olarak psikolog ücretleri 500 TL ila 1000 TL aralığında değişiyor.

Uzm. Dr. Erkan Ünal fiyatları yapılacak görüşme ve kişiye göre değişmektedir. Fiyatları ortalama 500 ile 1000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

9.Dr. Yonca Yüksel

Dr. Yonca Yüksel, 25 senelik deneyimi ile beraber özellikle otizm, özel öğrenme güçlüğü, yaygın gelişimsel bozukluk gibi alanlarda hizmetlerini sağlamaktadır. Bunun dışında hem genç hem de yetişkinler için kişilik bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk, travma sonrası stres gibi çeşitli tanılara sahip bireylere de destek sağlamaktadır.

En iyi psikologlar İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde arayışta olan kişiler için Dr. Yonca Yüksel İstanbul Üsküdar bölgesinde bulunan, Özel İstanbul Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi üzerinden hizmet sağlamaktadır. Ortalama olarak psikolog ücretleri ise 500 TL ila 1000 TL civarında değişebilmektedir.

Dr. Yonca Yüksel  fiyatları yapılacak görüşme ve kişiye göre değişmektedir. Fiyatları ortalama 500 ile 1000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

10.Dr. Nermin Erdoğan

Uzm. Dr. Nemin Erdoğan, Kadıköy İstanbul bölgesinde psikolog danışmanlığı sağlamaktadır. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisans programında üstün bir başarı sağlamış ve onur derecesi ile mezun olmuştur. Klinik psikoloji yüksek lisans eğitimi ile uzmanlık unvanına sahip olmuştur.

Dr. Nermin Erdoğan, her yaştan kişiye psikolojik danışmanlığı sağlamaktadır. İstanbul Kadıköy bölgesinde Nefa Psikoloji merkezi üzerinde hizmet vermektedir, ortalama psikolog ücretleri ise 500 TL ila 1000 TL civarında değişmektedir.

Dr. Nermin Erdoğan  fiyatları yapılacak görüşme ve kişiye göre değişmektedir. Fiyatları ortalama 500 ile 1000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Psikologlar Ne İşe Yapar?

Psikologlar ne iş yapar konusunda genel olarak farklı alanlarda çalışan ve eğitimini ve sertifikasını aldığı testleri uygulayarak test sonuçlarına göre alanda psikolojik destek veren kişilerdir. Bunun dışında neden sonuç ilişkisi kurmak, empatik yapabilmek ve dürtü, davranışları inceleyerek sorunlara çözüm sağlarlar. Psikolog olmak için lisans eğitimlerinin üniversitelerin edebiyat fakültesinde yer alan psikoloji bölümü üzerinde tamamladıktan sonra tercihen yüksek lisans yaparak psikolojinin alt dallarında uzmanlaşabilen ve zihinsel desteğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda başvurmanız gereken kişilerdir.

Psikologlar genel olarak toplumdaki kurum ve kuruluşlarda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Temel ve uygulamalı alanlarda araştırma yapar ve okullarda psikolojik eğitimleri verirken hem temel hem de uygulamalı alanlarda araştırmalar yaparlar. Okullarda psikolojik eğitimleri sağlayarak çeşitli testlerde zekâ ve kişiliği ölçerek bilişsel işlev ve davranışları değerlendirerek bu konularda yardımcı olmaktadırlar. Buna ek olarak insanların birbirleri ve çevreleriyle ilişkilerini araştırarak bu ilişkileri geliştirmeye çalışırlar.

Psikolog Kimlere Denir?

Psikolog kimlere denir konusunda psikolog olmak için üniversitelerin psikoloji bölümü üzerinden mezun olmak gerekmektedir. Psikolojinin herhangi bir anabilim dalı üzerinden yüksek lisans yapan psikologlar ise uzman psikolog olmaya hak kazanırlar. Psikologlar uzmanlık alanlarına göre adliye, okul, hastane, klinik gibi birçok farklı alanlarda çalışabilirler. Her meslekte olduğu gibi psikolog alanında da lisans eğitimi gerekir ve psikoloji bölümüne sahip olan herhangi bir üniversitede lisans eğitimi tamamlayan kişiler psikolog unvanına sahip olabilirler.

Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimi alarak uzman psikolog unvanına sahip olabilen kişilere psikolog denir. Psikolog olmak ve psikoloji mesleğini yapmak zor olsa da aslında en kutsal meslek alanlarıdır çünkü bir insanın ruh sağlığını düzeltmek zor bir durum olsa da kişilerin hayatını daha iyi hale getirerek destek sağlamaktadır.

Psikologda Olması Gereken Özellikler

Psikologda olması gereken özellikler konusunda yüksek gözlem kabiliyetine sahip olma ve olayların farklı yönlerini görmek, bireyleri yargılamamak veya küçük düşürmemek, bireyler ile iş ilişkisi dışına çıkmamak, sürekli kendini geliştirme ve psikoloji ile alakalı yayınları takip ederek bireylerin diline uyum sağlayabilmek ve anlattıklarını anlayabilmek gibi özellikleri bulunur. Bunun dışında yüksek konsantrasyon sahibi olmak, psikoloji dışında antropoloji, felsefe ve sosyoloji gibi alanlara ilgi duymak ve sürekli güncel teknolojiyi takip ederek test ve teknikleri takip etmesi gerekmektedir.

Psikologlar genel olarak bilgi toplayarak, analiz ederek, önleyerek ve bilimsel yöntemlerle beraber müdahale stratejilerini geliştirmektedirler. Toplumdaki sorunları çözmeye çalışarak herkese yardım ederler. Psikologların en önemli özelliği geniş bir araştırma alanına sahip olduğudur ve bazı psikologlar klinik, hastane, özel kurumlar ve psikiyatri merkezleri üzerinde çalışırken bir kısmı akademik alanda araştırma ve çalışma yapmaktadırlar.

2022 Psikolog Ücretleri

2022 psikolog ücretleri psikolojik destek almak isteyen bireylerin en önemli problemlerinden biridir. Birçok bireyin en önemli problemi olarak psikolog fiyatları, klinik ve doktor tecrübesine göre farklı olabilmektedir. Psikolog ücretleri genellikle seans olarak verilmektedir. Psikolog ücretleri her yerde aynı olmayıp değişiklik göstermesi durumundaki mekanlarda çalışan sayısı, yer aldığı konum, psikolog unvanı ve uzmanlıkları, tecrübe gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak gerçekleşebilmektedir.

2022 psikolog fiyatları 500 TL ila 1000 TL civarında değişebilmektedir. Seans ücretleri kliniğe göre azalabilir veya psikoloji alanına göre artış gösterebilir. Bu sebeple en doğru fiyat bilgisi için mutlaka doktor ile görüşerek psikolog ücretleri ve seansları konusunda bilgi almanız gerekebilmektedir.

Psikolog Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Psikolog tercihi nasıl yapılmalıdır konusunda günümüzde çok fazla ilgi gören bu alanda çalışan doktorların tercihinde dikkat edilmesi gerekmektedir. Psikologlar terapi, danışmanlık hizmetlerine ek olarak adli, trafik ve benzeri gibi alanlarda da psikolojik destek sağlamaktadır. Toplum içerisinde psikolog ve psikiyatrist mesleği çok fazla birbirine karıştırılmaktadır fakat psikologlar psikolojik olarak danışmanlık sağlarken psikiyatristler ilaç tedavisi uygular. Psikolog ve psikiyatristlerin tedavi ettikleri rahatsızlıklar ve sorunlarda görüldüğü gibi birbirinden farklıdır.

Psikolog tercihi yapma aşamasında en önemli kriter alan mezunu olmasıdır, çünkü alan mezunu olamayıp kendini psikolog olarak tanıtan kişilerin sayısı oldukça çok düzeydedir. Bunu anlamanın en kolay yolu ise yüz yüze yaptığınız görüşmeye başlamadan önce psikoloğun diplomasını sormaktır. Eğer bu önemli değilse bu nokta önceki tecrübelere göz atarak sağladığı yararlara bakılmalıdır. Bunun dışında tabi yaşam alanınıza yakın olması, tecrübe alanının ihtiyaçlarınıza yönelik olması gibi durumlar göz önüne alınarak tercih yapılabilir.

Neden Psikoloğa Gidilmeli?

Neden psikoloğa gidilmeli konusunda hayatın her aşamasında psikolojik destek almayı gerektirebilecek durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir fakat destek alabilmek için mutlaka olması gerekli diye bir durum bulunmamaktadır. Psikolojik desteğin yararlı olabileceği öte yandan durumlardan bahsedilebilmektedir. Kişilerin hayatında meydana gelen kaygı, tekrarlayan düşünce davranışlar, travma sonrasında meydana gelen rahatsız edici durumlar, uyku düzeni ve iştah düzeninde meydana gelen değişiklikler gibi birçok durum sıralanabilmektedir.

Kişilerde uzun süredir devam eden ve neredeyse kişilik özelliğine gelen, bireyleri rahatsız eden durumlarla beraber daha birçok sorun için psikoloğa gidilebilmektedir. Psikolojik destek almak için kişilerin hayatında illa bir sorun olması demek değildir ve tekrarlayan durumlar dışında kişiler kendi bilişsel ve davranışlar süreçlerinin fakına varabilmek ve durum, koşul, kişi ve olayları bütüncül bir şekilde alternatif düşünceler ile beraber değerlendirilebilme becerisini edinebilmek bir uzmandan destek almak isteyebilir.

Psikolog Hizmetleri Nelerdir?

Psikolog hizmetleri nelerdir konusunda tedavi ettikleri bazı rahatsızlık ve vermiş oldukları bazı hizmetlerin başında aile ve çift terapist, bireysel terapiler, ebeveyn danışmanlık, analitik çocuk terapisi, cinsel terapi, hipnoterapi ve hipnoterapi ile tedavi edilebilen rahatsızlıklar, boşanma danışmanlığı ve EMDR gibi hizmetler sıralanabilir. Bunun dışında aşırı üzüntü, depresyon, öfke, kendine ve çevresine zarar verme durumu gibi kısaca rahatsız edici olan tüm durumlardan dolayı psikolog desteği alınabilmektedir.

Kimler Psikoloğa Gitmeli?

Kimler psikoloğa gitmeli konusunda bir psikoloğa gitmek için illa kanıtlanmış ve onaylanmış bir psikolojik sorununuz olmak zorunda değildir. Özellikle stresli zamanlarınızda ve günlük yaşantınızdaki mutluluğunuz, enerjiniz düştüğünde size pozitif düşünmek için yol gösterebilecek psikologlara danışabilirsiniz.

Psikoloğa gitme aşamasında düşünmeniz gereken ilk durum duygu, düşünce veya davranış örtülerinde her zamanki hale göre farklılıklar mevcutsa veya duygusal açıdan kötü hissediliyorsa, uzun denebilecek bir süredir aynı şikayetler mevcutsa psikoloğa gidilebilmektedir. Bazı durumlarda meydana gelen sıkıntıların kronik bir hal alması ciddi sonuçlar doğurabilmektedir. Kişiler kendini bir çıkmazın içerisinde hissediyorsa, bir uzman desteğinin faydalı olabileceğinin farkında olması gerekmektedir.

Psikoloğun Faydaları Nelerdir?

Psikoloğun faydaları nelerdir bakıldığında yaşantınızın bazı süreçlerinde özellikle ruhsal sağlıkla alakalı bir, takım problemler yaşadığınızda en doğru çare uzman psikolog yardımı almaktır ve böylece yaşanılan problemlerde kısa sürede destek sağlanabilmektedir. Terapi dediğimiz süreç en kısa haliyle bireylerin negatif düşüncelerinden kurtarılmaya çalışıldığı ve iyileşme odaklı geçirilen vakitler olarak özetlenebilmektedir. Uzman psikolog terapisi süreçlerinde yapılan araştırmalar neticesinde neredeyse yüzde 85’lik oran civarında bireylerde etkili olduğu görülmüştür. Bu durum, her yaştan bireyin ihtiyaç duyduğu noktalarda kolaylıkla giderek bir psikoloğa danışabilmesine olanak sağlamaktadır.

Psikologlardan alınacak terapiler sayesinde ilk olarak kelimelere dökemediğiniz sorunlarınızı rahat bir şekilde paylaşabileceğiniz bir destek sağlayarak psikolojik olarak travmanız olan ve insanlarla konuşamadığınız durumları karşınızdaki uzmanla gerçekleştirilen konuşma terapilerinde daha rahat bir şekilde açıklayabildiğiniz gerçeği bilinir. Yapılan terapilerle beraber dişileri derin acılara boğan hisler, artık konuşulabilir hale dönüştüğünden kişilerin kendini daha iyi hissetmesi sağlanır.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan En İyi Ortodonti Yapan Diş Hekimleri Hangileri? Ortodonti Fiyatları 2022 başlıklı makalemizde ortodonti, ortodonti fiyatları ve ortodonti yapan merkezler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


İlginizi çekebilir

Kazalara Fren İçin 7 Önlem

Kazalara Fren İçin 7 Önlem