İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık, Uncategorized @tr 17 Mayıs 2020 494 Görüntüleme

En İyi KBB Doktoru

İçindekiler

 

En İyi KBB hekimi hakkında bilgiler aktarılırken, Nazım Korkut, Yıldırım Ahmet Beyazit, Yavuz Selim Yıldırım, Celil Uslu, Elif Aksoy, Tayfun Apuhan, Sertaç Yetişer, Sezer Kulekci, Babur Akkuzu, Sami Katrıcıoğlu gibi uzamaların en iyiler arasında yer aldıkları bilgisi verilir. En iyi KBB doktoru isimleri aldıkları uzmanlık eğitimleri ve meslekte sahip oldukları uzun süreli deneyimleri ile ön plana çıkarak, başarılı tedavi aşamaları gerçekleştirirler. Diğer yandan, tıp alanına dair uluslararası kapsamda makaleler yayınlarlar. Tüm bu en iyi KBB doktoru isimleri hakkında detaylı bilgiler alt başlıklar kapsamında yer almaktadır.

En İyi KBB Doktoru Prof. Dr. Nazım Korkut

En iyi KBB uzmanı Prof. Dr. Nazım Korkut, mesleğinde 32 seneden fala deneyimi olan ve 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan bir doktordur. Prof, 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları eğitimini tamamlamıştır. 1993 yılında ise doçent ünvanını almıştır. 1999 senesinde ise Cerrahpaşa Tıp Fakultesi’nden prof ünvanını edinmiştir.

1983-2011 seneleri arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi KBB Hastalıkları anabilim dalı öğretim üyeliği yapmıştır. 1993 yılında aynı alanda uzaman hekimliğe geçil yaparak, 1997 yılında Berlin Frei Üniversity, ENT Clinic’te KBB uzmanı olarak yer almıştır. 1998’den 2005 yıllarına kadar yurtdışında, Bordeaux University, Pellegrin Hospital, Portmann Ear Instütie, UCSF San Francisco, Skull Base Surgery, Würzburg Universty ve ENT Clinic Cochlear Implant Center kurumlarında çalışmıştır. 2008 yılından bu ayan ise Acıbadem Sağlık Gurubu bünyesinden KBB profesörü olarak mesleğine devam etmektedir.

En İyi KBB Doktoru Prof. Dr. Yıldırım Ahmet Bayazit

En iyi KBB uzmanı Prof. Dr. Yıldırım Ahmet Bayazit, mesleğinde 21 yıllık deneyime sahip olan ve 1992 senesinde Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olmuş bir doktordur. Profesör 1992 yılındaki eğitiminin ardından, 1996 yılında Ankara Gazi Üniversite’sinde eğitimini tamamlamıştır.

21 yıllık deneyime sahip olan profesör, kulak hastalıkları, işitme kaybı, baş dönmesi, boğaz hastalıkları, kulak enfeksiyonları, gözyaşı bezi tıkanıklığı, burun kanaması, kronik sinüzit tedavileri alanında uzmandır.

En İyi KBB Doktoru Doç. Prof. Dr. Yavuz Selim Yıldırım

En iyi KBB uzmanı Doç. Prof. Dr. Yavuz Selim Yıldırım, 18 yıllık meslek deneyimine sahip olan, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu bir doktordur. İlk eğitimi ardından Beykent Üniversitesinde yüksek lisans derecesini tamamlamıştır. Bu süreçten sonra ise Bezmialem Vakıf Üniversitesi’ne yardımcı doçent olarak dahil olmuştur.

Yavuz Selim Yıldırım aynı zamanda İstanbul Tabip Odası ve Türk Rinoloji Derneği ile yakından ilgili çalışmalar yapmıştır.

En İyi KBB Doktoru Prof. Dr. Celil Uslu

En iyi KBB uzmanı Prof. Dr. Celil Uslu, mesleğinde  28 yıllık deneyime sahip olup,  1989 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinde tıp doktorluğu eğitimini tamamlamıştır. 1994 yılında ise Haydarpaşa Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde kulak burun boğaz hastalıklarına ilişkin sertifika tamamlaması gerçekleştirmiştir.

Türkiye’de yer alan en prestijli sağlık kuruluşlarından KBB uzamanı olarak görev almıştır. Şuan ise Medipol Mega Üniversitesi Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak görev almaktadır.

En İyi KBB Doktoru Prof. Elif Aksoy

En iyi KBB uzmanı Prof. Dr. Elif Aksoy, mesleğinden 23 yıldan fazla deneyime sahip olan, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu bir doktordur. Profesör, 1991 yılında Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesinden mezun olup, 1997’de İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimini tamamlamıştır. 2002 yılında ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları eğitimini tamamlamıştır.

En iyi KBB doktoru Elik Aksoy, 1998-2002 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Burun, Baş, boyun cerrahisi anabilim dalında görev almıştır. 2003 senesinde ise Özel Clinix Polikliniği’nde çalışıp, 2003 yılı sonunda Acıbadem Sağlık Gurubu’nda mesleğine devam etmiştir. Halen aynı kurmda çalışmaya devam eden profesör, Newyork Columbia Üniversitesi Presbyterien Hastanesi- Ses hastalıkları ve yutma bozuklukları kliniği gözlemcisi görevini üstlenmektedir.

En İyi KBB Doktoru Prof. Dr. Tayfun Apuhan

En iyi KBB uzmanı Prof. Dr. Tayfun Apuhan, İnönü Üniversitesi İngiliz Tıp Fakültesi mezunu olup, 20 yıllık meslek deneyimine sahiptir. Profesör, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde KBB anabilim dalı kapsamında uzmanlık eğitimi almıştır.

Eğitimleri ardından, Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesine KBB Anabilim dalında yardımcı doçent olarak dahil olmuştur. Profesör, Türk Tabipler Birliği, Türk Rinoloji Deneği, Avrupa Yüz Plastiği Derneği organizasyonlarına dahil olmuştur.

En İyi KBB Doktoru Dr. Sertaç Yetişer

En iyi KBB uzmanı Dr. Sertaç Yetişer, mesleğinde 30 yıllık deneyime sahip olmasının yanında ulusal dergilerde yayınları bulunan bir doktordur. Sinüzit, nazal hava yolu tıkanıklığı, kulak çınlaması, tonsillit, nazal kapak yetmezliği, rinoplasti, boğaz ağrıları, kolesteatom, otoskleroz ve ses cerrahisi tedavilerinde uzmandır. Kocaelin’de yer alan Anadolu Tıp Merkezin’de görev almaktadır.

En İyi KBB Doktoru Dr. Sezer Kulekci

En iyi KBB uzmanı Dr. Sezer Kulekci, mesleğinde 34 yıllık deneyime sahip olmasının yanında, yardımcı direktörlük görevini yerine getirmektedir. Doktor, İstanbul Amerikan Hastanesinde yardımcı direktörlük yapmaktadır. Kulak, burun, baş ve boyun cerrahıdır.

Doktorun klinik çalışmaları, elektrofizyolojik ölçümler, pediatrik odyoloji, koklear implantasyon, genetik işitme kaybı alanlarını içerir. Uluslar arası kapsamda 30’dan fazla tıp makalesine sahiptir. Odyoloji Konuşma Ve Ses Uzmanlığı Deneği üyesi olan doktor, 34 yıllık deneyimi ile tıp alanında çalışma gerçekleştirir.

En İyi KBB Doktoru Dr. Babur Akkuzu

En iyi KBB uzmanı Dr. Babur Akkuzu, mesleğinde 31 yıllık deneyime sahip olmasının yanında, kulak, burun, boğaz ve baş cerrahisi alanlarında uzmandır. Diğer uzmanlık alanları ise tükürük bezi hastalıkları, rinoloji, otoloji, nöroloji vestibüler hastalıklardır.

Eğitimi kapsamında İsviçre Cenevre’de sial endeskopi okumuştur. Doktor, uluslar arası dergilerde kendine ait tıp makaleleri yayınlamıştır. Diğer yandan kendine ait 6 adet kitabı bulunur. Türk Kulak Burun Boğaz Derneği, Otoloji ve Nöroloji Derneği üyeliği bulunur. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesinden mezun olmuştur. Şuan Amerikan Hastanesi bünyesinde görevine devam etmektedir.

En İyi KBB Doktoru Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu

En iyi KBB uzmanı Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu, mesleğinde 30 yıldan fazla deneyime sahip olması yanında, 1998-2007 yılları arasında kulak burun boğaza hastalıkları anabilim dalı öğretim üyeliği yapmış bir doktordur.

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1984 ila 1986 yılları arasında Bitlis Günoymak Sağlık Ocağın’da görev yapmıştır. 1998’den 2007 yılına kadar öğretim üyeliği yapıp, ardından 2007 yılından itibaren Memorial Hastanesi bünyesinde kulak burun boğaz hastalıkları uzmanlığı mesleğini yerine getirmeye devam etmiştir.

Almaya’da Krups Krankenhouse HNO Klınık’te Orta Kulak Cerrahisi eğitimini tamamlamıştır. MC Collough Aesthetıc Surgery Center ABD’de estetik yüz cerrahisi eğitimi almıştır. 1992 yılında Türkiye’de doçentlik ünvanını edinmiştir. 1990 yılında ise Portman Clınoque Fransa’da orta kulak cerrahisi eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Tıp Fakültesi’nde ise Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanlık Eğitimini tamamlamıştır. Birden fazla sayıda uluslararası tıp makalesi yazmıştır. En iyi KBB doktoru Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu’nun mesleki üyelikleri ise Tütk ORK Derneği, Avrupa Rinoloji Derneği, Kulak Burun Boğaz Ve Estetik Yüz Cerrahisi Dernekleri bünyelerindedir.

 

Sitede yazan bilgiler doktorun tanı ve tedavisi yerine geçmez, en doğru bilgi hekimler tarafından verilecektir. İlgili hastalığa sahipseniz hekiminize başvurunuz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Devlet Hastanesi Diş İmplant Tedavisi (SGK) başlıklı makalemizde devlet diş hastanesi implant fiyatları, devlet hastanesi diş implant yapıyor mu ve devlet hastanesi diş implantı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.