İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık, Uncategorized @tr 9 Eylül 2021 321 Görüntüleme

İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve Güncel Fiyatları

İçindekiler

Saç ekimi işlemlerinde hem Türkiye’nin hem de dünyanın önemli merkezlerinden biri olan İstanbul, birçok başarılı saç ekim merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın dört bir yanından saç ekimi gerçekleştirmek isteyen birçok hastanın ilk tercihi olan İstanbul saç ekim merkezleri, saç ekimi işlemlerinde sağladığı başarıların yanı sıra saç ekimi fiyatları konusunda da hastaların ilgisini çekmektedir. Profesyonel olarak gerçekleştirilen başarılı saç ekim işlemlerinin dünyanın birçok bölgesine göre çok daha uygun fiyata gerçekleştirilmesi, İstanbul’da yoğun bir sağlık turizminin yaşanmasını sağlamaktadır. İstanbul saç ekim merkezleri arasında en başarılı olarak bilinen merkezlerde gerçekleştirilen hizmetleri ve bu merkezlerdeki güncel saç ekimi fiyatlarını sizler için değerlendirdik.

Este Favor Saç Ekim Merkezi

Dünyaca ünlü merkezde başarılı saç ekim işlemlerine devam eden Este Favor, uzman kadrosu ve son teknoloji tekniklerle İstanbul’da hizmet veren en başarılı saç ekim merkezlerinden biri olmaktadır. Hastalarına sağladığı özel hizmetler ile yüksek oranda verimlilik amaçlayan Este Favor kadrosu, gün içerisinde en çok 2 saç ekim işlemi gerçekleştirmektedir. Bu sayede her hasta için en doğal görünümde, en yoğun ve en başarılı saç ekimlerine imza atmaktadır. Avrupa ve Amerika’ya kadar uzanan başarıları ile tanınan Este Favor, alanında uzman cerrahları ve profesyonel kadrosu ile sadece İstanbul’da değil, birçok ülkede en güvenilir saç ekim merkezi olarak bilinmektedir.

Şimdiye kadar gerçekleştirilen saç ekim işlemlerinde, hastalarda yüzde yüz oranında memnuniyet yaratan Favor saç ekim merkezinde FUE yöntemleri ve DHI yöntemi kullanılmaktadır. Ek olarak kadınlarda saç ekimi konusunda da başarılı işlemlere imza atan Favor, tıraşsız saç ekimini de profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul saç ekim merkezleri

Büyük bir ün ve başarıya sahip olan Favor saç ekim merkezinde uygulanan saç ekimleri ortalama olarak 6.000 TL ile 12.000 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlara sahiptir.

Telefon: +90542 120 20 30

www.estefavor.com

Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

Dürüst ve güvenilir saç ekimi işlemleri denince akla gelen ilk isimlerden olan Serkan Aygın, kendi ismi ile oluşturduğu saç ekim merkezinde başarılı ve profesyonel saç ekim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Saç ekimi işlemi için başvuran her hasta için özel saç derisi analizleri gerçekleştiren Dr. Serkan Aygın, bu sayede oluşturduğu özel saç ekim planlamaları ile başarılı sonuçlar elde etmektedir. Tecrübesi ve profesyonelliği ile şimdiye kadar 14.000’i aşan hastada başarılı şekilde saç ekim işlemi gerçekleştiren Dr. Serkan Aygın, müşteri memnuniyetinde önde gelen saç ekim merkezlerinden biri olmaktadır.

İstanbul saç ekim merkezleri serkan aygın

FUE, Safir FUE ve DHI yöntemlerinde üstün başarı sağlayarak birçok hastanın hayalindeki saçlara kavuşmasını sağlayan Dr. Serkan Aygın hem yurt içinden hem de yurt dışından gelen hastalarında en uygun saç ekimi yöntemini belirledikten sonra uygulamaya başlamaktadır.

Başarılı uzman doktor tarafından gerçekleştirilen saç ekim işlemlerinde ortalama olarak 10.000 TL ile 12.000 TL civarında fiyatlandırma oluşturulmaktadır.

Adres: Merkez Mahallesi, İstiklal Sokak, No: 11/A, Key Plaza, Şişli/İSTANBUL

Telefon: 0501 234 56 78

İstanbul Hair Center Saç Ekim Merkezi

20 yıldan fazla kariyer tecrübesine sahip uzman doktorların bünyesinde çalışmaya devam ettiği İstanbul Hair Center, kaliteden ödün verilmeden ve profesyonel şekilde gerçekleştirilen saç ekim işlemlerinde hasta memnuniyeti ile ön plana çıkan saç ekim merkezlerinden biri olmayı başarmıştır. Yurt içinden ve yurt dışından gelen bütün hastalar için VIP hizmet sağlayan İstanbul Hair Center, konaklama ve ulaşım konusunda hastalarına kolaylık sağlamaktadır. Saç ekim merkezinde gerçekleştirilen başarılı saç ekim işlemleri ile şimdiye kadar 21.000’de fazla bireyi hayalindeki saç görünümüne kavuşturmayı başarmıştır.

Son teknoloji ürün ve cihazların kullanımı ile gerçekleştirilen FUE ve DHI yöntemleri, uzman doktorlar tarafından hastane ortamında gerçekleştirilerek güvenli ve kaliteli saç ekim işlemleri sunmaktadır.

Türkiye’de ve yurt dışında en başarılı saç ekim merkezlerinden biri sayılan İstanbul Hair Center, uyguladığı saç ekim işlemlerinde 5.000 TL ile 11.000 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlara sahiptir.

Adres: Esentepe Mahallesi, Gazeteciler Sitesi, Keskinkalem Sokak, Prof. Mükerrem Hiç Apartmanı, No: 27/8 Esentepe/İSTANBUL

Telefon: 0212 343 13 10

İnter Clinic Saç Ekim Merkezi

Tecrübeli ekibi ve son teknoloji teknikleriyle İstanbul saç ekim merkezleri arasında en iyiler listesinde bulunan İnter Clinic, uzun yıllar boyunca bünyesinde çalışan uzman doktorları ile saç ekimi işlemlerine devam etmektedir. Toplamda 45 ülkeden birçok hastaya başarılı uygulamalar gerçekleştiren saç ekim merkezi, konaklama ve transfer hizmetleriyle VIP hizmet sağlamakla birlikle saç ekim işlemi garantisi sunmaktadır. Her hastaya özel saç tasarımı sağlayan uzman saç ekim merkezi, operasyon sırasında kullanılan bütün ürün ve ekipmanları bizzat karşılayarak hastalarına ekstra ücret oluşturmamaktadır. Saç ekimini gerçekleştirdikleri bütün hastaların işlem sonrasında da takip ve desteğini sağlayarak bütün hastalarından yüzde yüz memnuniyet kazanmıştır.

Safir FUE ve DHI yöntemlerinde uzmanlık kazanan İnter Clinic, Uykuda Saç Ekim işlemiyle de hastalarına kusursuz ve konforlu saç ekimi işlemlerini ağrısız ve acısız olarak gerçekleştirmektedir. Operasyon korkusu yaşayan hastalarına önerdikleri Uykuda Saç Ekim işlemini Türkiye içerisinde ilk kullanan saç ekim merkezlerinden biri olmaktadır.

Gerçekleştirdikleri profesyonel ve başarılı saç ekim işlemleriyle İnter Clinic, ortalama olarak 6.000 TL ile 9.000 TL fiyat aralığında saç ekim hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul saç ekim merkezleri

Adres: Küçükbakkalköy, Kayışdağı Caddesi, No: 47A, 34750 Ataşehir/İSTANBUL

Telefon: +90542 123 24 25

www.interclinic.com

Songül Alcı Saç Ekim Merkezi

2018 yılında Yılın En İyi Saç Ekim Uzmanı ödülüne layık görülen Songül Alcı, En İyi Saç Ekim Merkezi ödülüne de sahip olarak, alanında uzmanlığını kanıtlamaktadır ve İstanbul’un en başarılı saç ekim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Üstelik saç ekiminde FUE yöntemini ilk kullanan uzman doktorlar arasında yer alan Songül Alcı, Medical Park hastaneleriyle gerçekleştirdiği anlaşma ile hastane ortamında saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Saç ekimi alanında imza attığı başarılara ek olarak, saç ekimi işlemlerinde kullanılan cihazların üretimi konusunda da uzmanlığı bilinen başarılı isimlerden biri olmaktadır.

Saç ekim merkezinde kurduğu uzman ekip ile uluslararası hizmet sağlayan Songül Alcı, saç ekiminde FUE, Safir FUE, DHI yöntemleriyle beraber Ağrısız Saç Ekimi ve Tıraşsız Saç Ekimi hizmetleriyle hastalarına en uygun yöntemi kullanarak hizmet vermektedir.

Saç ekimi fiyatları değişkenlik gösteren Solgül Alcı saç ekim merkezinde ortalama fiyatlar 5.000 TL ile 9.000 TL arasında farklılık göstermektedir.

Adres: Medicana Kadıköy Hastanesi, Zühtüpaşa Mahallesi, Recep Peker Caddesi, No: 15, Kadıköy/İSTANBUL

Telefon: 0505 453 73 28

Gold City Hair Saç Ekim Merkezi

Dünya genelinde tanınan ve başarılı saç ekimi işlemleriyle bilinen Gold City Hair, uzman doktorları ve profesyonel kadrosuyla İstanbul’da hizmet veren ünlü saç ekim merkezlerinden biridir. Son teknolojiye ayak uydurarak geliştirdikleri teknik ve yöntemlerle gerçekleştirdikleri saç ekimi işlemleriyle Uluslararası Saç Cerrahi Derneği tarafından onaylanmıştır. Saç ekim işlemlerini A++ ve JCI sertifika sahibi hastane ortamında gerçekleştiren Gold City Hair, kaliteli uzmanlık ile hizmet sağlayarak hastaların memnuniyetini sağlamaktadır.

Kendi merkezlerine ait olan AR-GE laboratuvarlarında oluşturduğu saç ekim teknikleriyle beraber son teknoloji cihazlarla gerçekleştirdiği saç deri analizleri ile mükemmel saç ekimi sonuçlarını garanti altına alan Gold City Hair, maksimum greft kullanımı ile en doğal ve en kusursuz sonuçları elde edebilektedir.

Gold City Hair, hastalarına sunduğu 3 farklı saç ekim işlemi paketi ile fiyatlandırma oluşturmaktadır. Standart Paket 8.000 TL, Gold Paket 10.000 TL ve Premium Paket 12.000 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Her pakette saç ekimi sonrasında farklı hizmetler bulunmaktadır.

Adres: Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Caddesi, No: 36, 34750 Ataşehir/İSTANBUL

Telefon: 0546 220 21 22

Arenamed Hair Saç Ekim Merkezi

İstanbul’da tercih edilen güvenilir saç ekim merkezlerinden biri olan Arenamed Hair, başarılı saç ekim işlemleriyle müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Dr. Serkan Aydın ve uzman ekibi tarafından gerçekleştirilen saç ekim işlemlerinde ağrısız anestezi yöntemini kullanan Arenamed Hair, saç ekim uygulamaları sırasında hasta konforuna önem vermektedir. Saç ekim işlemleri sırasında yara izi oluşumunun olmayacağı garantisini verebilen Arenamed Hair, bu konuda neredeyse bütün hastaları tarafından olumlu dönütler almayı başarmıştır.

Mikromotor FUE tekniğiyle ödül kazanan Dr. Serkan Aydın, bu teknik ile neşter kullanmadan greft toplama işlemini gerçekleştirerek doku hasarını en düşük seviyede tutmayı başarmıştır. Her hastaya özel olarak yapılan saç tasarımları ve planlama ile saç ekiminde üstün başarıya sahiptir.

Saç ekiminde yüzde 99 oranla tutma garantisi veren Arenamed Hair saç ekim merkezi, genel olarak 4.000 TL ile 10.000 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlara sahiptir.

Adres: Akasya Acıbadem Tower A, 34660 Üsküdar/İSTANBUL

Telefon: 0534 073 11 35

Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi konusunda estetik görünüme oldukça önem veren Aslı Tarcan saç ekim merkezi, 15 yıllık tecrübe ile İstanbul’da en iyi saç ekim işlemleri gerçekleştiren isimlerden biri olmaktadır. Gerçekleştirilen saç ekim operasyonları sonrasında müşteri memnuniyetini yakalayan uzman saç ekim merkezi, şimdiye kadar 80 farklı ülkeden toplam 35.000’den fazla hastaya saç ekimi hizmeti sağlamıştır.

Başarısı dilden dile dolanan Aslı Tarcan saç ekim merkezinde alanında uzman kadro ile profesyonel şekilde FUE, Safir FUE ve DHI yöntemleriyle saç ekim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bu kadar üne sahip başarılı bir saç ekim merkezi olan Aslı Tarcan saç ekim merkezi, fiyat performansıyla en çok tercih edilen isimlerden biri olmayı başarmaktadır. Ortalama olarak 4.000 TL ile 10.000 TL arasında değişkenlik gösteren saç ekim fiyatları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres: Maltepe Mahallesi, Eski Londra Asfaltı Caddesi, Kale Avrupa Konutları, No: 32, 34010 Zeytinburnu/İSTANBUL

Telefon: 0532 566 40 82

Saç Ekim İşlemlerinin Tercih Edildiği Durumlar

Genel olarak yaşlanma veya genetik faktörler sebebiyle gerçekleşen saç dökülmeleri sonrasında deneyimlenen saç seyrekliği veya kellik problemleri yaşayan birçok birey saç ekim işlemlerini tercih ederek daha iyi bir saç görünümü elde etmek istemektedir. Ek olarak, yaşanan kazalar sonrasında belirli saç derisi bölgelerinde kellik problemine sahip olan bireyler de saç ekimi gerçekleştirerek bu görünümden kurtulmaktadır.

İstanbul saç ekim merkezleri sık sorulan sorular

Saç Ekiminden Ne Kadar Süre Sonra Saçlar Son Görünüme Kavuşur?

Saç derisinin tamamen iyileşmesi ve yeni saçların gürleşmesi için belirli bir iyileşme sürecinden başarıyla geçmek gerekmektedir. Saç ekim operasyonundan hemen sonra saç ekim merkezleri tarafından verilen öneri ve tavsiyelere uymak, saç ekiminin başarıyla sonuçlanmasında etkili bir rol oynayacaktır. Yeni oluşan saçlar kısa süre içerisinde dökülecek ve bir sonra daha güçlü bir şekilde yeniden oluşmaya başlayacaktır. Yaklaşık 1 yıl süren iyileşme süreci sonrasında hayal edilen saç görünümü elde edilecektir ve kişiler dilediği şekilde saç kullanımına başlayabilecektir.

Saç Ekim Operasyonu Gerçekleştirmek İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmalı: Saç Merkezleri Uyarıyor!

Saç seyrekliği, yoğun saç dökülmesi ve kellik problemi yaşayan ve 18 yaşından büyük olan her birey saç ekimi için uygun bir aday olabilmektedir. Fakat saç ekimini gerçekleştirmek için belirli konularda dikkatli olmak gerekmektedir. İlk olarak saç ekimi yaptırmak isteyen bireylerin kendi sağlık durumlarının saç ekimi açısından problem oluşturmaması gerekmektedir. Bu konuda uzman doktor tarafından saç ekimi için onay almak gerekmektedir. Ek olarak gerçekleştirilecek kan testleri sonucunda saç ekimine engel oluşturan bir durum söz konusu değilse, saç ekimi için hala bir şans bulunmaktadır. Bütün konularda saç ekimi için engel söz konusu değilse, dikkat edilecek olan son konu gerekli greft sayısının karşılanmasıdır. Hastada, ihtiyacı olan greft sayısını karşılayacak donör bölgesi bulunmazsa saç ekimi gerçekleştirilemez.

Greft Nedir ve Greftlerin Toplandığı Donör Alanı Neresidir?

İçerisinde saç kökü barındıran küçük yapılara greft adı verilmektedir. Greftler, kendi içerisinde toplam 4 saç kökünü barındırabilmektedir. Saç ekim işleminde yeni saçların oluşumu için belirlenen bölgeye greft ekimi gerçekleştirilmektedir. Ekilecek olan greft sayısı, hastaların saç derisi ve saç yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Greftlerin toplandığı donör alanı ise, ilk tercih olarak ense arkası bölgesidir. Saç ekimi için en uygun greft yapısı bu alanda bulunmaktadır. Ense arkası bölgesinde yeterli greft sayısının toplanamaması durumunda saç ekimi için son teknoloji yöntemler kullanılabilmektedir. Teknolojinin de gelişmesi sayesinde saç ekim merkezleri hastanın vücudundaki farklı yerlerden de greft toplayarak saç ekim işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Greft hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Saç Ekim Merkezlerine Göre, Saç Ekim Fiyatlarındaki Değişimlerin Sebepleri Nelerdir?

Saç ekim merkezlerinin bu konuda verdiği bilgilere göre, saç ekim fiyatlarının değişkenlik göstermesi bazı sebeplere bağlı olmakla beraber oldukça doğal bir durumdur. Her saç ekim merkezi uzman doktorlara ve teknolojik cihazlara sahip olarak farklı tekniklerde saç ekim hizmetleri sunmaktadır. Fiyat üzerinde değişkenliğin sebeplerinden biri saç ekim merkezindeki uzman doktorun tecrübe ve başarı seviyesi olmaktadır. Ek olarak saç ekim merkezinin kullandığı teknolojik cihaz ve operasyonun gerçekleştiği kliniğe göre de fiyatlar değişebilmektedir. Son olarak hastaya en uygun saç ekim yönteminin belirlenmesi ile, uygulanacak olan saç ekim yöntemi de fiyat üzerinde değişkenlik yaratabilmektedir.

En Pahalı veya En Ucuz Değil, En Uzman Saç Ekim Merkezi!

Saç ekiminde fiyat bilgisinin önemi aşikâr olsa da saç ekimi cerrahi bir operasyon olarak sayılabildiği için alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Yüksek fiyatlandırmalara sahip her saç ekim merkezinin uzman ve profesyonel olma garantisi bulunmamaktadır. Ya da sadece düşük fiyatlandırmaya sahip olduğu için seçilen saç ekim merkezi, operasyon sonrasında istenmeyen sonuçlara sebep olabilir. Fiyat bilgisini göz ardı etmeden, iyi bir araştırma gerçekleştirerek isteklerinizi en uygun şekilde karşılayabilecek uzman saç ekim merkezlerini bulmak gerekmektedir.

Saç Ekim Merkezlerine Göre, Saç Ekim İşlemlerinde Başarının Asıl Sırrı Hastanın Kendisi!

Uzman saç ekim merkezlerinin savunduğu düşüncelerden biri de doktor alanında uzman olsa bile saç ekimindeki asıl başarı hastaya ait olmaktadır. Saç ekim merkezleri bu durumu şu şekilde açıklıyor; başarılı geçen saç ekim işlemlerinden sonra, saç ekiminin istenen başarıya ulaşması için hastaların önem vermesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Uzman doktorlar tarafından saç ekim işlemi sonrasında bilgilendirilen hastalar, doktorların öneri ve tavsiyelerine ne kadar çok özen gösterirse saç kim işlemi o kadar yüksek başarı sağlamaktadır. Saç ekim operasyonlarından hemen sonra yaklaşık bir yıllık iyileşme süreci yaşayacak olan saç derisi ve yeni saçlar, bu süreç içerisinde hastanın göstereceği ilgi ve özen ile tamamlanacaktır. Saç ekim merkezlerinin de sağladığı destekler ile iyileşme sürecini başarılı atlatan her hasta hayalindeki saçlara kavuşmaktadır.

İstanbul saç ekim merkezleri sık sorulan sorular

Saç Ekim İşlemi İçin En İyi Yöntemi Nasıl Seçerim?

Saç ekimi gerçekleştirmek isteyen bireylerin bu konu hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Saç ekim merkezleri ile görüşerek saç ekim yöntemleri hakkında bilgi almak ve yöntemleri araştırmak hasta için yararlı olacaktır. Ardından saç ekim merkezlerinde saç derisi ve saç analizleri gerçekleştirerek en uygun saç ekim yöntemine uzman doktorlarla birlikte karar vermek mümkündür. Kendi istekleriniz ve doktor analizleriyle beraber saç yapınıza en uygun saç ekim yöntemini bulmak ve bu sayede başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür.

Saç ekim yöntemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan En İyi Saç Ektirme Yerleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde en iyi saç ekim merkezi ve fiyatlari, en iyi sac ekim merkezleri ve en iyi sac ekimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.