İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Dış Basın, Sağlık 9 Eylül 2021 367 Görüntüleme

En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorlar ve Fiyatları

İçindekiler

Saç ekimi son dönemlerin en çok tercih edilen operasyonların başında gelmektedir. Türkiye ise saç ekimi konusunda birçok başarıya imza atan doktorların bulunduğu en önemli saç ekim merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli olarak en başarılı saç ekim işlemlerini gerçekleştiren doktorlar, sadece Türkiye içerisinde değil, dünyanın diğer ülkelerinden de birçok kişi tarafından saç ekim işlemleri için tercih edilen isimler olmaktadır.

En İyi Saç Ekim Merkezleri Listesi 2022 Fiyatları

1-Este Favor Saç Ekim Merkezi
2-Asmed Saç Ekim Merkezi – Dr. Koray Erdoğan
3-Tripaesthetic Kliniği
4-Vital Fulya – Dr. Zekeriya Kul Saç Ekim Merkezi
5-Arenamed Saç Ekim Merkezi – Serkan Aydın
6-AHD Clinic Saç Ekim Merkezi – Dr. Hakan Doğanay
7-Transmed Klinik Saç Ekim Merkezi – Dr. Melike Külahçı
8-Ankara International Saç Ekim Merkezi – Doç. Dr. Serdar Gökrem
9-Medical Hair Saç Ekim Merkezi – Dr. Sibel Ulusan

Türkiye içerisinde saç ekim hizmetleri sağlayan en iyi saç ekimi yapan doktorlar, gerçekleştirdikleri başarılı saç ekimlerinde kullandıkları son teknoloji cihaz ve yöntemlerle beraber saç ekim fiyatları konusunda da uygun bir tercih haline gelmektedir. En iyi saç ekim işlemlerini gerçekleştiren doktorları değerlendirdiğimiz bu yazıda uzman doktorlar, sağladıkları hizmetler ve gerçekleştirdikleri saç ekim işlemleri için fiyat bilgisi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Este Favor Saç Ekim Merkezi

Saç ekim işlemlerinde en doğal sonuçların kazanıldığı, tecrübeli ve uzman kadroya sahip olan Este Favor, en yeni tekniklerin ışığında başarılı saç ekim işlemleri gerçekleştiren en iyi saç ekim merkezlerinden biri olmaktadır. Steril hastane ortamında gerçekleştirilen saç ekim işlemlerinde hastaların konforu ve güvenliği konusunda son derece başarılı olan saç ekim merkezi, Avrupa ülkelerinden ve hatta Amerika’dan birçok hastaya başarılı hizmet sağlayarak ün kazanmıştır. Saç ekimi konusunda uluslararası derneklere üyeliği bulunan ve en az 15 yıldır hizmet vererek alanında uzmanlığını kanıtlayan estetik ve plastik cerrahlarıyla güven veren Este Favor, hastalarına özel hizmet ve özel planlama gerçekleştirmektedir.

Bütün hastaları için maksimum verimi sağlayabilmek adına gün içerisinde en çok 2 hastaya saç ekim işlemi gerçekleştiren Favor saç ekim merkezi DHI, Safir FUE ve FUE yöntemlerinde birçok başarılı saç ekim işlemine adını yazdırmıştır.

En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorlar

Başarılı saç ekim merkezi Favor’da saç ekim işlemi gerçekleştirmek isteyen kişiler için ortalama olarak 6.500 – 12.000 ₺ aralığında fiyat bilgisi verilebilmektedir.

Telefon: +90542 120 20 30

www.estefavor.com

Asmed Saç Ekim Merkezi – Dr. Koray Erdoğan

Türkiye’de ve dünya çapında saç ekim işlemleriyle adını duyuran Dr. Koray Erdoğan, Asmed saç ekim merkezinde gerçekleştirdiği başarılı işlemleriyle kendinden söz ettirmektedir. Birçok kişiye hayallerindeki saçları kazandıran ünlü doktor, hem Avrupa’dan hem de Amerika’dan gelen hastalarına saç ekim işlemi gerçekleştirmektedir. Kariyeri içerisinde saç ekim işlemleri hakkında birden çok eğitim ve seminere imza atan Dr. Koray Erdoğan, uzmanlığı ve tecrübesiyle dünya çapında en çok bilinen saç ekim doktorudur.

Hastaların memnuniyetini göz önünde bulunduran uzman doktor, Asmed saç ekim merkezinde FUE yöntemiyle gerçekleştirdiği başarılı saç ekimleri ile kusursuz sonuçlar elde etmektedir.

Dr. Koray Erdoğan’ın gerçekleştirdiği saç ekim işlemleri fiyatları greft hesabı ile belirlenmektedir. Saç ekim işleminde ekilen her greft başına 2.5 € ile 3.5 € arasında değişen fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Adres: Atatürk Mahallesi, Sedef Caddesi, No: 1/1, Ataşehir/İSTANBUL

Telefon: 0216 464 11 11

www.asmed.com

Tripaesthetic Kliniği

En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorlar araştırmanıza devam mı ediyorsunuz? Listemizde yer alan Tripaesthetic Kliniği, Türkiye’de en ünlü uzman doktorlarından biri olan Dr. Muhammet Özgehan gerçekleştirilen başarılı saç ekim işlemleriyle tanınmaktadır. Her hasta ile özel olarak ilgilenen Dr. Muhammet Özgehan, Fransa’da saç ekimi konusunda eğitim vermeye devam etmektedir. Doğal saç ekim sonuçlarıyla farkını gösteren tecrübeli doktor, saç ekim operasyonu sonrasında da hastalarıyla yakından ilgilenmektedir. Saç ekim işlemleri hakkında gerçekleştirdiği birçok çalışmada diğer ülkelerden katılım sağlayan doktorlarla dünyada ismini duyuran Dr. Muhammet Özgehan, birçok sanatçı ve ünlünün saç ekim işlemini gerçekleştiren isim olmuştur.

Micro cerrahi FUE işleminde uzmanlığını kanıtlayan ünlü doktor, kurucusu olduğu Tripaesthetic bünyesinde saç ekim işlemi gerçekleştirmek isteyen kişiler için havalanından transfer ve konaklama hizmetleri ile hastalarına konfor sunmaktadır.

Tripaesthetic bünyesinde Dr. Muhammet Özgehan tarafından gerçekleştirilen saç ekim işlemleri için ortalama fiyat 7.000 ₺ ile 20.000 ₺ arasında farklılık göstermektedir.

Adres: Prof. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, İlko Sitesi, 2800 Sokak, No: 6, Çayyolu, Çankaya/ANKARA

Telefon : +90312 241 07 41 

www.tripaesthetic.com

Vital Fulya – Dr. Zekeriya Kul Saç Ekim Merkezi

Listemizde en iyi doktorlar arasında yer alan bir diğer isim Dr. Zekeriya Kul, Türkiye’de en uzun yıllar saç ekim işlemini gerçekleştiren en tecrübeli doktorlardan biridir. Gerçekleştirdiği saç ekim işlemlerinde estetik ve doğal görünümü sağlayarak hastalarından olumlu geri dönütler alan tecrübeli doktor, en çok tercih edilen isimlerden biri olmuştur. Birçok farklı ülkede hizmet sağlamış olan Dr. Zekeriya Kul, Dubai’de de saç ekim operasyonları gerçekleştirmeye devam etmektedir.

En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorlar zekeriya kul

Saç ekim işlemlerinde yeni teklonoji ile geliştirdiği özel yöntemleri kullanan Dr. Zekeriya Kul, Needle Implantation Technique adını verdiği farklı yöntemi ile başarılı sonuçlar elde etmektedir. Kendi yöntemiyle gerçekleştirdiği bütün saç ekim işlemlerinde estetik sonuçlar yakalayan tecrübeli doktor, hasta memnuniyetini de üst seviyede tutmaktadır.

Kendi ismini verdiği saç ekim merkezinde gerçekleştirilen saç ekim işlemleri 20.000 ₺ ile 50.000 ₺ arasında farklılık gösteren fiyatlara sahiptir.

Adres: Teşvikiye Mahallesi, Hakkı Yeten Caddesi, No: 23, K: 5, D: 15 Vital Fulya Plaza, 34365 Şişli/İSTANBUL

Telefon: 0212 241 44 44

Arenamed Saç Ekim Merkezi – Serkan Aydın

Türkiye’de En İyi Saç Ekimi Yapan merkezler arasında en tecrübeli doktorlardan biri olan Serkan Aydın, hem Türkiye içerisinden hem de Avrupa’da ismini duyuran başarılı saç ekimlerine imza atmıştır. Hastalarına sağladığı güven ve konfor ile memnuniyet sağlayan uzman doktor, en çok tercih edilen isimlerden biri olmaktadır. Estetik görünüme oldukça önem veren Serkan Aydın, başarılı saç ekim işlemlerinde doğal görünümü ve estetik duruşu elde etmektedir. Alanında uzmanlığı bilinen Serkan Aydın, Arenamed saç ekim merkezinde kendisi ve 12 kişilik uzman ve tecrübeli ekibiyle hizmet sağlamaktadır.

Özellikle DHI ve Safir FUE yöntemlerinde büyük başarılar gösteren tecrübeli doktor, bugüne kadar sayısız saç ekim işleminde bulunarak en çok talep edilen doktorlardan biri olmuştur. Aynı zamanda ünlü isimlerin de tercih ettiği doktorlar arasındadır.

Arenamed saç ekim merkezinde Serkan Aydın tarafından gerçekleştirilen saç ekim işlemlerinde fiyat aralığı 2.500 $ ile 4.000 $ arasındadır.

Adres: Akasya AVM Acıbadem Tower A, Üsküdar/İSTANBUL

Telefon: 0534 073 11 35

AHD Clinic Saç Ekim Merkezi – Dr. Hakan Doğanay

17 yıllık tecrübesiyle başarılı saç ekim işlemleri gerçekleştiren ve listemizde yer alan bir diğer isim Dr. Hakan Doğanay, 2003 yılında kurmuş olduğu AHD Clinic bünyesinde hizmet sağlamaktadır. Saç ekim işlemlerinde en eski isimlerden biri olan tecrübeli doktor en çok tavsiye edilen doktorlardan biridir. Saç ekimi konusunda uluslararası standartlarda hizmet sağlayarak başarılı sonuçlar elde eden Dr. Hakan Doğanay, hasta memnuniyetini en üst seviyede sağlayan nadir doktorlardan biri olmaktadır.

Birçok saç ekim yönteminin Türkiye’de öncülüğünü gerçekleştiren Dr. Hakan Doğanay, AHD Clinic bünyesinde sadece FUE yöntemini kullanarak hizmet vermeye devam etmektedir. FUE alanında en uzman ve en tecrübeli isimlerden biri olarak en çok tercih edilen saç ekim doktorları arasında yer almaktadır.

Gerçekleştirilen başarılı saç ekim işlemlerinin fiyatı greft hesaplaması ile belirlenmektedir. Saç ekim işleminde her greft için belirlenen fiyat 1 € olmaktadır. AHD Clinic’te kendi uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilen saç ekim işlemleri daha uygun fiyatlı olmaktadır.

Adres: Güzeloba Mahallesi, 2243. Sokak, No: 7/3, 07230 Muratpaşa/ANTALYA

Telefon: 0532 313 41 98

Transmed Klinik Saç Ekim Merkezi – Dr. Melike Külahçı

Uzun yıllardan beri saç ekim hizmeti sağlayan ve en eski kliniklerden biri olan Transmed Klinik, tecrübeli ve alanında başarılı Doktor Melike Külahçı tarafından 1994 yılında kurulmuştur. Uluslararası seminerler veren Dr. Melike Külahçı, ismini dünyaya duyuran önemli saç ekim doktorlarından biridir. Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği bünyesinde bulunan ilk Türk doktor ünvanına sahip olan başarılı doktor, saç ekim işlemlerinde en çok tercih edilen isimler arasında yer almaktadır. Gerçekleştirdiği saç ekimlerinde son teknolojiye ayak uydurarak en yeni yöntem ve aletler ile operasyonlar gerçekleştirmektedir.

Saç ekim işlemleri konusunda başarılı sonuçlar elde eden Dr. Melike Külahçı FUE yöntemleri ve DHI yöntemiyle gerçekleştirdiği işlemlerde hasta memnuniyetini elde eden sonuçlara imza atmıştır. Avrupa ve Arap ülkelerinden birçok hastaya hizmet vermeye devam etmektedir.

Transmed Klinik’te Dr. Melike Külahçı tarafından gerçekleştirilen saç ekim işlemlerinde ortalama fiyat 7.000 ₺ ile 22.000 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Kullanılan yöntem ve hastaların saç yapısı göz önünde bulundurularak fiyatlar değişmektedir.

Adres: Fulyalı Sokak, No: 7, 34330 Levent/İSTANBUL

Telefon: 0212 281 13 00

www.arenamed.com

Ankara International Saç Ekim Merkezi – Doç. Dr. Serdar Gökrem

Listemizde yer alan en başarılı saç ekim doktorları arasında öne çıkan Doç. Dr. Serdar Gökrem, Ankara International saç ekim merkezinde hizmet vermektedir. Doğal görünümde sonuçlar elde ederek birçok hastada memnuniyet sağlayan tecrübeli doktor, en çok tavsiye edilen isimlerden biridir. Saç ekim konusunda uluslararası birçok bilimsel makalenin sahibi olan uzman doktor, bu konuda sahip olduğu bilgi ve tecrübelerle diğer doktorlara ışık tutmuştur.

En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorlar ankara

FUE yöntemindeki başarıları ile isminden sıkça söz ettiren Doç. Dr. Serdar Gökrem, kullandığı  Micromotor yöntemiyle saç ekim işlemlerinde en başarılı sonuçları yaratmaktadır. Alanında uzman ekibiyle birlikte bütün saç ekim işlemlerinde tecrübeli doktor yer almaktadır.

Ankara International bünyesinde Doç. Dr. Serdar Gökrem tarafından gerçekleştirilen saç ekim işlemlerinde değişkenlik gösteren fiyat ortalaması 6.000 ₺ ile 15.000 ₺ arasındadır.

Adres: Kazım Özalp Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, No: 6, 06700 Çankaya/ANKARA

Telefon: 0312 494 05 27

Medical Hair Saç Ekim Merkezi – Dr. Sibel Ulusan

Başarılı kadın saç ekim doktorlarından biri olarak öne çıkan Dr. Sibel Ulusan, Türkiye’nin en ünlü saç ekim doktorlarından biri olarak tanınmaktadır. En yüksek greft ekimi gerçekleştiren nadir doktorlardan biri olarak kendinden söz ettiren tecrübeli doktor, saç ekim işlemlerinde maksimum verim sağlayarak hasta memnuniyetini neredeyse yüzde yüz seviyesine çıkarmayı başarmıştır. Saç ekim konusunda verdiği eğitim ve seminerlerle uzmanlığını kanıtlayan Dr. Sibel Ulusan, Medical Hair saç ekim merkezi bünyesinde hizmet vermektedir.

Hastalarına özel analizler ve saç ekim planlamaları gerçekleştiren tecrübeli doktor, 34 farklı ülkeden birçok hastaya hayallerindeki saç görünümünü kazandırmıştır. FUE yönteminde büyük başarılara imza atan Sibel Ulusan, saç ekimi gerçekleştirmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği isimlerden biri olmuştur.

Dr. Sibel Ulusan tarafından Medical Hair bünyesinde gerçekleştirilen saç ekim işlemleri için fiyat 1.500 $ ile 3.000 $ arasında değişmektedir. Tecrübeli doktorun eşi Zafer Ulusan tarafından gerçekleştirilen saç ekim işlemleri fiyat konusunda daha uygundur.

Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı, No: 35, Kat: 3, Daire: 5, Alsancak/İZMİR

Telefon: 0533 460 39 94

Vasfi Çelik Saç Ekim Merkezi

Türkiye’de en iyi saç ekim doktorları arasında kendini göstermeye başlayan Op. Dr. Vasfi Çelik, özel muayenesinde başarılı saç ekim hizmeti sağlamaya devam etmektedir. İsim olarak yeni duyulmasına rağmen gerçekleştirdiği birçok saç ekim işleminde müşteri memnuniyeti sağlayan Op. Dr. Vasfi Çelik, daha çok Türkiye içerisindeki hastalara hizmet vermektedir. Hijyen konusuna verdiği önem ile hastalara güven sağlayan doktor, her hastaya özel saç analizi gerçekleştirmektedir.

FUE yöntemini kullanarak gerçekleştirdiği saç ekim işlemleriyle ismini duyurmaya başlayan Op. Dr. Vasfi Çelik, kendi bölgesinde en çok tercih edilen saç ekim doktorlarından biridir.

Gerçekleştirdiği başarılı saç ekim işlemlerinde ortalama fiyat 4.000 ₺ ile 13.000 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Kullanılanacak olan yöntem ve greft sayısı fiyat üzerindeki değişkenliğin nedenidir.

Adres: Güvenevler Mahallesi, 1914. Sokak, Boss Point İş Merkezi, Kat: 4, 33140 Yenişehir/MERSİN

Telefon: 0324 325 22 22

Saç Ekim İşlemlerinde Sıfır Ağrı: Saç Ekim Doktorları Güven Veriyor!

Saç ekim işlemlerinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birçok yeni teknik ve yöntem ortaya çıkmıştır. Cerrahi operasyon olarak görülebilen saç ekim işlemleri hakkında en çok merak edilen konu ise işlem sırasında ağrı hissinin ne kadar oluştuğudur. Saç ekim doktorlarının verdiği bilgilere göre, saç ekim işlemlerinde ağrı ve acı devri tamamen bitti! Saç ekimi sırasında lokal anestezi uygulaması ile hastalar operasyon sırasında acı veya ağrı hissetmemektedir. Bunun yanı sıra son yeniliklerden biri olan sedasyon tekniği de birçok saç ekim doktoru tarafından uygulanmaktadır. Sedasyon ile hastaların bilinç seviyesi operasyonu hissetmeyecek kadar düşük olmakla beraber kendi ihtiyaçlarını sağlamak için yeterli seviyede yüksek olamaktadır. Anestezi konusunda iğne korkusu yaşayan kişiler için de iğnesiz anestezi yöntemi uygulanarak saç derisi üzrine basınçlı şekilde anestezi ilacı uygulanmaktadır.

Anestezi ve operasyon korkusu yaşayan kişiler için de yeni bir teknik olarak uykuda saç ekim yöntemi gerçekleştirilmektedir. Hastalar operasyon öncesi verilen anestezi ilacı ile uyku halinde olmaktadır ve hasta uyandığında bütün işlemler son bulmuş olmaktadır.

Gerçekleştirilen Saç Ekim Operasyonu Sonrası Sağlıklı Saçlar Zarar Görür Mü?

Saç ekim uygulamalarının cerrahi bir yönü bulunduğu bilinen bir gerçektir. Hem saçların sağlığı hem de hastaların sağlığı açısından uzman doktorlar ve tecrübeli ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Uzman doktorlar eşliğinde gerçekleşen saç ekim işlemleri öncesinde, gerekli analizler ve testler gerçekleştirilmektedir. Bunların sonucunda her hastaya özel olarak saç ekim işlemleri gerçekleşmektedir.

En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorlar sık sorulan sorular

Gerekli greft sayısı ve saç çizgisi belirlenirken, saç ekiminin gerçekleştirileceği bölge özel olarak işaretlenmektedir. Bunların sonucunda gerçekleşen saç ekim işlemleri, diğer sağlıklı saçlara zarar vermemektedir. Fakat alanından uzman olmayan ve saç ekim işlemleri konusunda tecrübesi bulunmayan kişiler tarafından gerçekleştirilecek saç ekim operasyonları, doğru şekilde gerçekleştirilemeyeceğinden dolayı saç derisine zarar vererek diğer sağlıklı saçların da olumsuz etkilenmesine ve hatta hastaların sağlığının olumsuz etkilenmesine sebep olabilir.

En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorlar Söylüyor: Saç Ekim İşlemleri Öncesi ve Sonrası Büyük Önem Taşıyor!

Saç ekim uygulamaları, öncesinde ciddi hazırlıklar gerektiren işlemlerdir. Hastaların saç ekim işlemi öncesinde dikkat etmesi gereken birçok detay bulunmaktadır. İlk olarak hastaların alkol ve sigara gibi alışkanlıkları, saç ekiminden en az 1 hafta önce bırakması gerekmektedir. Buna ek olarak aspirin gibi kan sulandırıcı etkilere sahip olan ilaçların kullanımı en az 10 gün öncesinde bırakılmalıdır. Cerahi bir operasyon olarak sayılan saç ekim işlemlerinde bu detaylar oldukça önemlidir. Saç ekim işlemleri gerçekleştirmek isteyen kişilerin sahip olduğu bir hastalık var ise (şeker, tansiyon, kalp rahatsızlıkları gibi), kendi doktorları tarafından saç ekimi için onay almaları gerekmektedir. Son olarak da saç ekim merkezlerinde operasyon öncesinde gerekli kan testleri ve analizler gerçekleştirilmelidir.

Saç ekim işlemleri sonrasında da önemli bir süreç içerisine girecek olan hastalar, bu süreç içerisinde çok dikkatli olmalıdır. Ekilen saçların saç derisine uyum sağlaması, gelişmesi ve büyümesi için bazı detaylara oldukça önem verilmelidir. Saç ekimi sonrasında hastaların ilk 10 gün boyunca güneş temasından kaçınmaları, nemli ve buharlı ortamlardan uzak durmaları gerekmektedir. İlk bir ay içerisinde de havuz ve deniz suyundan uzak durmaları ve aynı süreç içerisinde ağır spor aktivitelerinden kaçınmaları gerekmektedir. Özellikle ikinci ay sonrasında ekilen saçların tamamen döküleceği şok dökülme sonrasında, üçüncü ayın bitiminden itibaren yeniden çıkacak olan saçlar için iyi beslenme ve düzenli uyku gerekmektedir. Bu sayede saçlar daha sağlıklı bir şekilde gelişip büyüyecektir. Toplamda bir yıl kadar sürenin geçmesi sonucunda, hastaların gerekli özeni göstermeleriyle birlikte sağlıklı ve güçlü saçlar gelişimini tamamlayacaktır.

Saç ekim süreci hakkında merak edilenler için tıklayınız.

Saç Ekim İşlemlerinin Genel Aşamaları

Uzman doktorların bulunduğu en iyi saç ekim merkezlerinde saç ekim işlemlerinin ilk aşaması testler ve saç analizleri olmaktadır. Elde edilen sonuçlar sonrasında hastaların durumu ve istekleri değişkenlik gösterdiğinden dolayı her hasta için özel olarak saç ekim planı oluşturulmaktadır. Oluşturulan plan çerçevesinde başlanacak olan saç ekim işlemi için anestezi uygulaması yapılarak saç ekiminin gerçekleştirileceği bölge uyuşturulmaktadır.

Sonraki aşamada donör bölgesinden greft toplama gerçekleştirilmektedir. Her hastaya gerekli olan greft sayısı farklı olmaktadır ve genel olarak ense bölgesi donör alanı olarak seçilmektedir. Greft toplama sonrasında FUE yönteminde greftler özel solüsyon içerisinde beklemeye alınır ve saç ekim işlemi gerçekleşecek bölgede kanal açma işlemine başlanır. Sonrasında açılan kanallara greftler yerleştirilerek saç ekim işlemi sonlandırılır. DHI yönteminde ise, greftler tek tek toplanıp direkt olarak saç ekilecek bölgeye yerleştirilir. Bu yöntemde kanal açma işlemi özel bir aşama değildir, kanal açma ve greft yerleştirme işlemi aynı anda özel bir alet ile gerçekleştirilir ve bütün greftlerin yerleştirilmesi ile saç ekim işlemi sona erer.

Saç ekim işlemleri aşamaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Saç Ekim İşlemi İçin Yaş Sınırı Bulunuyor Mu?

Genel olarak saç ekimi gerçekleştirmek isteyen kişilerin saç ve saç derisi gelişimini tamamlamaları gerekmektedir. Bu sebeple 18 yaş sınırı saç ekim işlemleri için bulunan tek sınır olmaktadır. 18 yaş ve üzeri herkes saç ekim işlemini tercih edebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Saç Ektirme Yerleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde en iyi saç ekim merkezi ve fiyatlari, en iyi sac ekim merkezleri ve en iyi sac ekimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.