Milyonlarca Çalışanı İlgilendiren Açıklama Ardından SGK Masrafları Karşılıyor…

Milyonlarca Çalışanı İlgilendiren Açıklama Ardından SGK Masrafları Karşılıyor…

Çalışan milyonlarca vatandaşı çok yakından ilgilendiren detaylar gelmeye başladı. SGK masrafları karşılan

Ana Sayfa Sağlık, Uncategorized @tr 5 Ocak 2021 372 Görüntüleme

İstanbul’un En İyi Saç Ekim Merkezleri ve 2022 Saç Ekim Fiyatları

En İyi Saç Ekimi Merkezi Hangisi?

İlerleyen medikal teknolojiler, saç ekim merkezlerinin eskisinden çok daha yüksek oranlarda başarı garantisi sunmasını olanaklı kıldı. İstanbul en iyi saç ekim merkezleri, alanında uzman doktorlarla çalışarak, uluslararası gelişmeleri yerli süreçlere uygulayarak tutunma oranlarını arttırıyor ve doğal saç görünümünü maksimize ediyor. Bu durum, hem yurt dışından hem de Türkiye’de farklı kentlerden saç ekim süreçleri için İstanbul’u tercih eden kişilerin artmasına sebep oluyor.

Saç ekim süreçlerinde hijyen standartlarından sunulan tedavi yöntemi alternatiflerine kadar çok sayıda faktör, hangi kliniği ‘’en iyi’’ ibaresinin verildiğini değiştirebilir. Genel araştırmalar, hem saç ekim ile ilgili forumlar hem de Google yorumlarında en yüksek müşteri memnuniyet puanlarına sahip olanları tercih etmeniz gerektiğini söylüyor.

Biz de ekip olarak İstanbul’un en iyi saç ekim merkezleri ile ilgili detaylı bir araştırma yaptık. Araştırmamızın sonuçlarını incelemek ve en iyi saç ekim sonuçları için hangi kliniği tercih edeceğinize karar vermek için haberimizin devamına göz atın!

En İyi Saç Ekim Merkezi Listesi ve 2022 Fiyatları

 1. Este Favor Saç Ekim Merkezi
 2. Asmed Saç Ekim Merkezi
 3. Heva Clinic Saç Ekim Merkezi
 4. Dr. Serkan Aygın Kliniği
 5. Esthetica Saç Ekim Merkezi
 6. Transmed Saç Ekim Kliniği
 7. Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi
 8. Newage Saç Ekim Merkezi
 9. Esteworld Tıp Merkezi
 10. Smile Saç Ekim Merkezi

Listedeki merkezleri detaylı olarak incelemek için haberin devamını okuyun!

Este Favor Saç Ekim Merkezi

Yeni nesil, inovatif ve hasta odaklı bir yaklaşım sergileyen Este Saç Ekim Merkezi, % 100 memnuniyet hedefi ile yoğun, doğal ve sıkı bir saç ekimi sonucu elde etmek için çalışmalar yapmaktadır. Büyüleyici saç ekimi sonuçlarına imza atan Este Favor; saç ekimi yönü, sıklığı ve donör alandan seçilen kaliteli saçlar konusunda çok titiz ve detaylı çalışma yapmaktadır.

Inovatif Safir yöntemi ile ekim yapan Este Favor covid önlemleri kapsamında günde yalnızca 1 ve ya 2 saç ekimi ile; doğru planlama, hastaya özgü yaklaşım ve maksimum greft çalışmaları yaparak en iyi saç ekimi sonucunu elde etmeye çalışmaktadırlar. Özellikle COVID-19 döneminde aldıkları üst düzey önlemler ile Este Favor, hem çalışanlarının hem de danışanlarının sağlığını en üst seviyede korumaktadır. Saç Ekiminde güzel bir sonucun; doğallığı, ekilen köklerin doğru korunması, saç çizgisinin doğal belirlenmesi gibi aşamalarda başarılı çalışmalar yapan Este Favor’un olumsuz bir sonucuna rastlanmamakla birlikte herhangi bir şikayet de bulunmamaktadır.

İstanbul bulunan bu klinik, işlemlerini steril ameliyathane şartlarında, hastanede yapmaktadır. Oldukça uzun süredir İstanbul’un en iyi saç ekim merkezleri arasında gösteriliyor. Siz de kendi sürecinizde gerçek profesyonellere güvenmek istiyorsanız Este Favor Saç Ekim Merkezi doğru tercih olabilir.

Este Favor saç ekim fiyatları en düşük 6.500 TL en yüksek 13.000 TL’dir.

Telefon: +90 542 120 20 30

Web: estefavor.com

Asmed Saç Ekim Merkezi

Alanında oldukça ünlü Doktor Koray Erdoğan’a göre, saç ekim sonuçlarında modern teknolojilerin kullanımı prosedüre ‘’homojenite’’ kattı. Homojenite, doğal saç görüntüsüne en yakın olan, saçın kafa derisi üzerinde eşit olarak dağıldığı estetik görünümü elde etmeyi mümkün kılıyor. Bu çerçevede, Asmed Saç Ekim Merkezi, yüksek teknolojiye sahip olan yeni yöntemlerle FUE’yi geliştirmeyi amaçlıyor.

Koray Erdoğan, saç ekim alanında sunduğu yeni yöntemlerle birlikte akademik dünyada da sesini duyurmaya devam ediyor. Yayınlanan akademik bilimsel makaleler çerçesinde geliştirilen K.E.E.P., KE-HEAD gibi çeşitli yöntemler, saç ekimi prosedürün başarı oranını ve greftlerin tutunma oranlarını arttırmayı hedefliyor.

Asmed Saç Ekim Merkezi, İstanbul’un Ataşehir bölgesinde bulunuyor. Bu büyük hastanede dilerseniz saç ekimş alanında hizmet alabilir, dilerseniz ise saç sağlığınızı geliştirecek tedavilerden yararlanabilirsiniz. Kararınızı vermeden önce mutlaka bir randevu oluşturmak ve saç analizi / muayenenin ardından doktorunuzun tavsiyeleri çerçevesinde hareket etmek işinize yarayabilir.

Asmed saç ekim fiyatları en düşük 40.000 TL en yüksek 120.000 TL’dir.

Telefon: +90 216 464 11 11

Web: hairtransplantfue.org

Heva Clinic Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekim merkezini mi arıyorsunuz? Heva Clinic özellikle Avrupa, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nden üst düzey sonuçlar almak için Türkiye’ye medikal operasyon için gelen turistler arasında oldukça popüler uluslararası bir saç ekim merkezidir. Heva Clinic’in Nişantaşı’ndaki saç ekim merkezinde alttaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz:

FUE Safir Saç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi

Sakal/Bıyık Ekimi

Kadın Saç Ekimi

Alın Daraltma Operasyonu

Gerek teknolojik saç ekim merkezi, gerekse yıllardır mükemmelleştirdikleri doğal saç ekimi teknikleriyle İstanbul’da saç ekim operasyonu olmadan önce kesinlikle görüşmeniz gereken kliniklerin başındadır. Saç ekimi öncesi ve sonrası saç yoğunluğunu artıran stekniklerle hem kısa vadeli hem de uzun vadeli çözümleri Heva Clinic’te bir arada bulabilirsiniz. Böylece en hızlı şekilde en iyi sonuçları alıp hedeflediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz. Heva Clinic’i diğer saç ekim merkezlerinden ayıran en önemli nokta klinikte tamamen ücretsiz saç analizi yapmalarıdır. Siz de İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezlerinden birinde operasyon olmak istiyorsanız, Heva Clinic’e alttaki detaylardan ulaşabilirsiniz.

Heva Clinic Saç Ekim Merkezi fiyatları uygulanacak işleme göre 10.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Telefon: +905012531593

Web: www.dentalhairclinicturkey.com/tr/

Serkan Aygın Saç Ekim Kliniği

Hem yurt içinde hem de yurt dışında oldukça tanınan bir saç ekim doktoru olan Serkan Aygın, kendi ismiyle anılan klinikte aktif olarak hasta kabul etmektedir. Uluslararası Dermatoloji Derneği’nin de üyesi olarak görev yapan Aygın’ın tüm yeni teknoloji ve cerrahi yöntemleri saç ekim prosedürleri bazında takip etmesi, en yeni yaklaşımdan yararlanmanızı garanti altına alacak.

Serkan Aygın Saç Ekim Kliniğinde süreç adım adım ilerler. Genellikle saç ekim hizmeti dahilinde doktorunuz sizi karşılar, konsültason işlemleri gerçekleşir. Saç ekiminin gerçekleşmesine hiçbir mani durumun bulunamaması son derece iyi bir haberdir. Doktorunuz size en kısa sürede en iyi ve kalıcı çözümü verecek saç ekim yöntemi ile prosedüre başlar. FUE, DHI ve Safir FUE, en sık kullanılan yöntemlerin üçüdür.

Yirmi yılı aşkın süredir saç ekim alanında hizmet veren bu klinikte, ekim dışında güçlü bakım işlemleri de uygulanmaktadır. Saç sağlığını arttırmak isteyenler de Serkan Aygın Saç Ekim Kliniği’ni tercih edebilirler.

Telefon: +90 555 100 40 40

Web: www.drserkanaygin.com

Esthethica Saç Ekim Kliniği

Doğru bir saç ekim kliniği seçmek, öncelikle kliniği tercih edenlerin süreç hakkındaki geri bildirimlerini incelemeyi gerektiriyor. Estethica’yı diğerlerinden ayıran çok sayıda özellik var! Öncelikle kliniğin yalnızca saç ekimi alanında değil, plastik cerrahi, dental işlemler ve çok daha fazlasında aktif hizmet sağladığını söylemek mümkün. Dolayısıyla Estethica aslında özel bir tıp merkezi. Kurumsallığı ile öne çıkan güvenilir bir klinik tercih etmek isteyenler bu yüzden sıklıkla burayı seçiyor.

Estethica Saç Ekim Kliniği, yalnızca kendi bünyelerinde bulunan DHI Plus Gold isimli özel bir yöntemle saç ekim işlemi gerçekleştiriyor. Araştırma geliştirme süreci yaklaşık 12 ay süren bu yöntem altından yapılmış bir iğne ucunun prosedür boyunca uygulanmasını içermektedir. DHI saç ekim tekniğini hatırlayın: Bu teknikte Choi implanter kalem kullanılıyordu. DHI gold, kalemin ucundaki iğnenin altın materyalinden olmasını gerektiriyor.

Bu süreç, saç ekimi için gerekli olan süreci üçte birine indirirken daha az doku hasarı meydana getirmesi ile biliyor. Esthetica Saç Ekim Kliniği, bunun dışında ek çok sayıda yöntem için de hizmet sağlıyor.

Telefon: +90 850 222 38 45

Web: www.estethica.com.tr

Transmed Saç Ekim Kliniği

Transmed Saç Ekim Kliniği, saç ekim, estetik cerrahi, medikal estetik alanlarında aktif olarak hizmet sağlayan oldukça popüler bir klinik. Özellikle son dönemlerde popüler hale gelen Tıraşsız Saç Ekimi, kliniğin iddialı olduğu alanlardan birini oluşturmaktadır. Sağlık Bakanlığı yönetmeliği çerçevesinde tedavi ve tetkik işlemlerini yapan bu merkez, İstanbul en iyi saç ekim klinikleri arasında neredeyse her listede ilk sıralarda gösteriliyor. Burada gerçekleşen her operasyon, doğrudan tıp doktorları tarafından gerçekleştiriliyor.

Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerinin tamamı için klinikten randevu alabilirsiniz. Diğer kliniklerdan farklı olarak sunulan icegraft solüsyon uygulaması gibi sofistike seçeneklerden yararlanmak ya da bu seçenekler hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Transmed Saç Ekim Kliniğinin hizmetleri bununla sınırlı değil! Saç ekim hizmetlerinin yanı sıra kaş ekimi ile görünümünüzü tamamen hayal ettiğiniz hale getirerek özgüveninizi arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, saç sağlığını arttırarak daha gür, parlak ve güçlü bir görünüm elde etmek isteyenler için önerilen ameliyatsız saç tedavileri ve lazerli saç tedavisi de Transmed klinik tarafından sağlanmaktadır.

Telefon: +90 535 025 26 80

Web: www.transmed.com.tr

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

Acıbadem Hastanesi, alanında uzman doktorları ile oldukça güçlü bir saç ekim birimine sahiptir. Bu birim, hem saçla ilgili iyileştirme tedavilerinin hem de inovatif saç ekim yöntemlerinin pratik edildiği güçlü bir yapıya sahip. Kendini kanıtlamış ve çok sayıda alanda hizmet vererek belirli bir standarda ulaşmış bir hastanede saç ekim sürecini devam ettirmek isteyen hastalar, Acıbadem Hastanesini sıklıkla tercih etmektedir. Hastanede hem FUT hem de FUE metodunun uygulanmaya devam edildiğini söylemek mümkün.

Yine de, son dönemlerdeki inovatif yaklaşımlar ve geliştirilmiş süreçler FUE’nin çok daha hızlı ve güçlü sonuçlar vermesine olanak tanıyabilmektedir. Eğer sizin için hangi yöntemin daha uygun olduğundan emin değilseniz, öncelikle İstanbul’da en iyi saç ekim merkezleri arasında gösterilen Acıbadem’deki doktorunuzla görüşebilirsiniz.

Telefon: +90 535 025 26 80

Web: www.acibadem.com.tr

Newage Saç Ekim Merkezi

İstanbul’un en iyi saç ekim merkezleri ile ilgili araştırma mı yapıyorsunuz? Bu tür bir sürecin şansa bırakılmaması son derece önemli. Bu yüzden, internet dünyasında detaylı araştırmalar yaparak bulduğumuz yeni bir klinikle devam etmek istiyoruz: Neredeyse hiçbir kötü yorum bulunmayan Newage Saç Ekim Merkezi!

Prosedürün kendisi doğrudan doktor tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede maksimum düzeyde profesyonel hizmetten yararlanmış ve başarıyı garanti altına almış olursunuz.

Telefon: +90 212 924 05 92 

Web: www.medictra.com

Esteworld Saç Ekim Merkezi

Yeni nesil, teknolojik olarak oldukça ilerlemiş ve sunduğu yöntemler bakımından en iyi İstanbul saç ekim merkezi listelerinde zirveleri zorlayan bir klinikle tanışmaya hazır mısınız? Greft hesaplama ve en doğru greft noktasını bulma işlemleri için robotik teknolojilerden yararlanan Esteworld saç ekim merkezi, maksimum oranda tutuculuk garantisi vermektedir.

Ayrıca, merkezin alanında uzman doktorlarının yaptıkları son araştırma geliştirme çalışmaları ‘’yıkamasız saç ekimi’’ adı verilen yeni bir yöntemi ortaya çıkardı. Bu yöntem, daha az zamanda aynı verimdeki saç ekim sonuçlarının elde edilmesini olanaklı kılıyor.

kurun ve randevu oluşturun. Randevunuz çerçevesinde yapılan muayene, size en uygun yöntemin bulunması ve bu yöntemle sürecin devam ettirilmesi için zaman kazandıracaktır.

Telefon:  +90 850 222 3 789

Web: www.esteworld.com

Smile Saç Ekim Merkezi

Saç ekim alanında çok sayıda başarıya imza atan Smile Saç Ekim Merkezi, alanında uzman iki doktor tarafından yönetilmektedir. Bu merkezde aşağıdaki hizmetlerin tamamı sağlanmaktadır:

Fue saç ekimi

Safir saç ekimi

Dhı saç ekimi

Sakal ekimi

Kaş ekimi

Vücut kıllarından saç ekimi

Hem saç ekimi hizmetlerinin hem de tedavi edici diğer hizmetlerin sağlanması, kliniği oldukça geniş bir kitle için mükemmel bir seçenek haline getirmektedir. Smile Hair Clinic, yaptığı tüm saç ekim hizmetlerini 30 yıllık garanti ile sağlamaktadır. Bu garanti, süreç boyunca saçlarınızı bir doktor hatası dolayısıyla kaybetmeyeceğinizden emin olmanızı sağlar. Yapmanız gereken tek şey saçlarınıza doktorunuzun tavsiye ettiği şekilde bakmak!

Telefon:  +90 530 251 62 52

Web: www.smilehairclinic.com

İstanbul’daki En İyi Saç Ekim Merkezleri Tarafından Yapılan Saç Ekim Kalıcı Çözüm Mü?

Teknolojinin oldukça hızlı gelişimi, saç ekim işlemlerinin de evrilmesine sebep oluyor. Günümüzde oldukça kapsamlı şekilde gerçekleştirilen saç ekim işlemleri greftlerin teker teker kafa derisine yerleştirilmesini içerdiğinden çok daha güçlü sonuçlar verebiliyor. Hem Türkiye’de hem de dünyada saç ekim klinikleri artık yaşam boyu garantiler sunmaya başladı. Bu da kliniklerin, doktorların ve teknolojilerin bu alanda kesin sonuç bulduklarına dair sahip oldukları güçlü bir güvene işaret ediyor.

Saç ekim süreçleri, İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezleri tercih edildiğinde sizin için kalıcı çözüm olabilir. Elbette daha detaylı bilgi için doktorunuzla görüşmelisiniz. Daha fazla klinik önerisi için yakın zamanda paylaştığımız diğer haberlere de göz atın!

Saç Ekimi Yapılacak Yerde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç ekimi yapılan yerlerde dikkat edilesi gereken şeyler işlemin daha sağlıklı ve olması gerektiği gibi ilerlemesinde önemlidir. Bu anlamda dikkat edilmesi gereken şeyler şu şekildedir;

Saç ekimi yapılacak yerlerde hijyen kurallarına uyum sağlanıp sağlanmadığına dikkat edilmelidir.

Yüksek ücretle saç ekimi yapan yerler, bu konuda iyi olduklarını göstermezler. Fiyatın yüksek olması, saç ekim merkezinin iyi olduğunu anlamına gelmez.

Saç ekim merkezinde bu işlemi olması gerektiği gibi yapacak uzmanların olup olmamasına bakılmalıdır.

Tedavi süresince uzmanın size gerekli bilgileri vermesi ve bu ekim sonrasındaki yan etkiler için gerekli desteği sağlaması gerekir.

Saç ekimi yaptırmak için karar aşamasında bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Saç Ekimi Yaptıracakların Dikkat Etmesi Gerekenler Nelerdir?

Saç ekimi yaptıracakların dikkat etmesi gereken hususlar, ekim işleminden başarılı sonuç almak için oldukça önemlidir. Dikkat edilmesi gereken konular arasında şunlar yer alır;

En iyi saç ekimi merkezleri ve fiyatları konusunda öncesinde bir araştırma yapılması gerekir. İşlemin yapılacağı yer buna göre seçilmelidir.

İşinde uzman kişilerle çalışarak, saçınız için en uygun tekniğin seçilmesini sağlayabilirsiniz.

Saç ekimi öncesinde en az 1 hafta alkol tüketmemiş olmanız gerekmektedir.

Saç ekimine gideceklerin, herhangi bir losyon, jöle, krem gibi bir şey kullanmamış olması istenir.

Saç ekimi sonrasında ilk 3 ay saç dökülmesi görülebilir. Bu durumda endişe edilmemelidir.

Saç ekimi fiyatları konusunda çok yüksek meblağlara daha iyi işlem yapılacağı düşünülmemelidir.

Hekiminiz size işlem süresinden söz etmektedir. Hekiminizin bilgi vermemesi halinde, kendiniz merak ettiğiniz şeyleri sorup, öğrenme şansına sahipsiniz.

Saç Ekimi Yaptırmanın Zamanı Var Mıdır?

Saç ekimi yaptırma zamanı için, belli bir zaman dilimi sınırlaması yoktur. Saç ekimi, kıl köklerinin tamamen ortadan kalkması ve artık saç çıkması ihtimalinin hiç olmaması halinde uygulanan bir tedavidir. Bunun için belli bir süreyi beklemeye gerek kalmadan, bu durumun görüldüğü herkes, her mevsim aralığında saç ekimi yaptırabilmektedir.

Fakat bahar aylarında saç ekimi yapılmasının daha avantajlı olduğu söylenebilir.  Bunun nedeni, saç ekimi süresince kafa derisinin çok fazla terlememesi gerekmektedir. Ayrıca gün ışığının deriye sert ışınlarla nüfuz etmesi de tavsiye edilmez. Bu nedenle bahar aylarının en uygun aylar olduğu söylense de bu konuyla alakalı bir kural yoktur. Her mevsimde işlem yapılabilir.

Saç Ekimi Sonrası Saçlar Ne Zaman Uzar?

Saç ekimi sonrası saçların uzama hızı, saç kökünün iyileşmesi ile birlikte gerçekleşmeye başlar. Yani saç çıkmaya başlaması için, öncelikle saç kökünün iyileşmesi gerekmektedir. Saç ekiminden sonra yaklaşık 3 – 5 ay aralığında saç kökleri tamamen iyileşir. Bu iyileşme sonrasında da saçlar uzamaya başlar. Kafa derisinin iyileşmesinin ardından, saçlara uzama konusunda bakım yağları ile destek sağlanabilir. Fakat iyileşme sürecinde, doktorun verdiği krem ve antibiyotik dışında hiçbir ilaç kullanılmamalıdır.

Yanlış Saç Ekimi Düzeltilebilir mi?

Yanlış saç ekimi, yanlış saç ekimi merkezlerinin başınıza getirebileceği sorunlar arasında yer alır. Bu nedenle en iyi saç ekimi merkezleri ve fiyatları konusunda yaptığınız araştırma oldukça önemlidir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmanız halinde, saç ekimi sonucu başarısız olur. Böyle durumlarda ekim işleminin sonucu uzmana danışılarak değiştirilebilir. Fakat her zaman geri dönüşü olmayabilir ve tüm işlemlerin yeniden başlaması gerekebilir. Öncesinde iyi bir araştırma yapmak, sizi bu durumla karşı karşıya gelmekten koruyabilir.

Türkiye’nin En ucuz Saç Ekim Merkezleri Haberimizi Okumak İçin Tıklayın

https://www.habergundemde.com/turkiyenin-en-ucuz-sac-ekimi-merkezleri-ve-guncel-sac-ekimi-fiyatlari/

 

NOT: Listede yazan saç ekimi klinikleri kullanıcı deneyimleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır, listede bulunanlar dışında da çok iyi saç ekimi merkezleri bulunmaktadır. Bilgi ve talep için [email protected]

Detaylı bilgi edinmek için direkt klinikler ile iletişime geçmeli ve doktor kontrolünde muayene olmalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan İlk Defa Ev Alacak Olanlara Devlet Desteği Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

 • Adil Vural :

  31 Ekim 2021-16:21

  Selam arkadaşlar ben Transmed Saç Ekim Kliniği
  Saçimi ektirdim maf ettiler ,herseyi yapariz dediler
  Herseyi maf ettiler. Saçlarin azicik cikti belki bin tane oda belki.
  KIMSEYE TAYSIYE ETMIYORUM.
  Almanyadan gittim birde kazik yedik .
  Aci cekmek istemiyorsaniz sakin Transmed Saç Ekim Kliniği gitmeyin.
  Iyice araştirin.

 • Fatma Evdiren :

  4 Kasım 2021-12:29

  Estaworld Saç ekimi kesinlikle tavsiye etmiyorum, hayatımda yaptığım en büyük kötülüktü. Şimdi çok pişmanım. Eskisinden çok daha kötü hale geldi.

 • Kel 123 :

  22 Ocak 2022-10:37

  Allah’tan burda bizi madur edip yüzüstü bırakan Mega Hair Trans ı eklememişler. İnsan içine çıkacak hal bırakmadılar, böylesi yerlerden uzak durun. Parayı basıp ödül alıp reklam yapıyorlar aldanmayın.