İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 7 Ağustos 2022 163 Görüntüleme

Kavitasyon Ne İşe Yarar? En İyi Yapan Klinikler ve Fiyatları

İçindekiler

Kavitasyon ne işe yarar? En iyi yapan klinikler ve fiyatları konusunda özellikle son zamanlarda kişiler tarafından sıkça tercih edilmeye başlayan Kavitasyon yöntemi, teknolojinin sağladığı imkânlar sayesinde Kavitasyon cihazı kullanılarak kişilerin yağ hücrelerinin bulunduğu duvarlar tek tek parçalanmakta ve bu yöntem ile kişilerin metabolizması hızlandırılmaya çalışılmaktadır.

Kavitasyon yöntemi özellikle günümüzde yağ depoları ile mücadele konusunda oldukça etkili bir yöntemdir. Kavitasyon tedavi yönteminde herhangi bir cerrahi işlem gerekmemekte ve kişilerin vücutlarındaki fazla yağların doğal bir şekilde vücuttan atılabilmesi sağlanmaktadır.

En İyi Kavitasyon Klinikleri

1- İsmail Ağar Kliniği

2- STS Estetik Kliniği

3- Lilonza Estetik ve Güzellik Merkezi

4- Derma Clean Güzellik Merkezi

5- Özel NSC Polikliniği

6- Mavi Artı Güzellik Akademisi & Salonları

7- Şeyda Bayraktaroğlu Kliniği

8- Şiva Güzellik Kliniği

9- MiaPlast Estetik Kliniği

10- Erhan Şafak Sağlık Estetik & Lazer Kliniği

İsmail Ağar Kliniği

Uzman Dr. İsmail Ağar, 1961 yılında doğmuştur. İsmail Ağar, 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1994 yılından itibaren kendi kliniğinde Ozon Tedavileri uygulamaya başlayan İsmail Ağar, İstanbul’da Nişantaşı, Kadıköy ve Bakırköy’de klinikler çalıştırmış, günümüzde ise hizmetlerine İstanbul Kadıköy’de yer alan kliniğinde devam etmektedir.

Kavitasyon yöntemi konusunda İsmail Ağar Kliniği başarılı yerlerden birisi olarak gösterilmektedir. Kavitasyon işlemi fiyatları ise seans sayısına ve uygulama bölgesine göre ortalama olarak seans başına 250 TL’dir.

İsmail Ağar Kliniği ile iletişime geçmek için 0850 333 0388’i arayabilirsiniz.

İsmail Ağar Kliniği kavitasyon işlem fiyatları yapılacak olan seansa göre değişmektedir. Kavitasyon işlem fiyatları ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

STS Estetik Kliniği

STS Estetik Kliniği sahibi DR. Sami Tan Sarıgül, 23 Kasım 1961 yılında Malatya’da doğmuştur. 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’ni kazanan ve 1987 yılında mezun olan Sami Tan, Ardından İstanbul Beylikdüzü’nde Örnek Tıp Merkezi’ni kurmuş ve burayı 15 yıl boyunca işletmiştir.

Sami Tan Sarıgül, ardından medikal estetik uygulamalarına ilgi duyarak bu alana yönelmiş ve bu konu hakkında yurt içi ve yurt dışında eğitimler ve aquafilling gibi yeni teknolojilerin tanıtımlarına ve estetik ile ilgili bir dizi ve kongrelere katılmıştır. STS Estetik Kliniği’nin kavitasyon yöntemi fiyatları ise kişilere uygun olarak belirlenecek olan seanslara göre farklılık göstermektedir. Ortalama olarak bir seans ücreti 110 TL’dir.

STS Estetik İletişim Numaraları: 0212 608 18 17, 0212 608 18 16, 0533 053 33 40, 0533 031 86 74

İnternet Sitesi: stsestetik.com

STS Estetik Kliniği kavitasyon işlem fiyatları yapılacak olan seansa göre değişmektedir. Kavitasyon işlem fiyatları ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Lilonza Estetik ve Güzellik Merkezi

Lilonza Estetik ve Güzellik Merkezi, sunmuş olduğu vakum ve odaklı kavitasyon hizmeti ile fazla kilolarından ve yağlarından şikayetçi olan kişilere başarıyla hizmet vermektedir. Kavitasyon hizmeti fiyatları, alınacak olan seansa göre değişkenlik göstermektedir. Kavitasyon yöntemi için ortalama seans ücretleri ise 120 TL’dir.

Lilonza Estetik ve Güzellik Merkezi Adresi: Kavacık Mahallesi, FSM Caddesi, Akbey Sokak, Kardeşler İş Merkezi, No:10 Kat: 2 Daire: 9 Beykoz/İSTANBUL

İletişim Numaraları: 0533 636 89 10

İnternet Sitesi: www.lilonza.com

Lilonza Estetik ve Güzellik Merkezi kavitasyon işlem fiyatları yapılacak olan seansa göre değişmektedir. Kavitasyon işlem fiyatları ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Derma Clean Güzellik Merkezi

Derma Clean Güzellik Merkezi, Ultrasonik ses dalgaları sağlayan son teknoloji kavitasyon cihazları sayesinde kişilerin, vücutlarının çeşitli bölgelerinde bulunan yağları parçalamakta ve bu işlemi hiçbir cerrahi müdahale gerekmeden seanslar halinde sunmaktadır.

Bu kliniğin, kavitasyon uygulamalarının fiyatları konusunda iletişime geçerek gerekli olan tüm bilgileri ve almak istediğiniz hizmetin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kavitasyon işlemleri için seans başına ortalama fiyat ise 100 TL’dir.

İletişim Numaraları: 02125719214, 05339573704

İnternet Sitesi: dermaclean.com.tr

Derma Clean Güzellik Merkezi kavitasyon işlem fiyatları yapılacak olan seansa göre değişmektedir. Kavitasyon işlem fiyatları ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Özel NSC Polikliniği

Özellikle selülit problemi yaşayan kişiler için oldukça etkili bir yöntem olan kavitasyon uygulamaları hizmeti vermekte olan Özel NSC Polikliniği, kavitasyon uygulaması yapılacak olan bölgenin büyüklüğü ve yağ yoğunluğuna göre genellikle bir hafta aralıklarla ortalama 6 ile 10 seans arası bir uygulama sağlamaktadır. Özel NSC Polikliniği kavitasyon yöntemi fiyatları ise uygulanacak olan bölgeye ve seans sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 10 seans fiyatı ortalama 1100 TL’dir.

Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Alacaatlı Caddesi, G/1 Blok, No: 9 Hilmi Barlas Yaşam Merkezi, ANKARA/Çayyolu

Telefon Numaraları: 0 (312) 242 16 76, 0(542) 306 56 00

E-mail: [email protected]

Özel NSC Polikliniği kavitasyon işlem fiyatları yapılacak olan seansa göre değişmektedir. Kavitasyon işlem fiyatları ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Mavi Artı Güzellik Akademisi & Salonları

Mavi Artı Güzellik Akademisi & Salonları, Kavitasyon yöntemlerinde depolanmış bölgesel yağın yoğunluğu ve kişinin problemine bağlı olarak toplamda 6 ile 8 seans arasında bir tedavi süreci uygulamakta ve seanslar haftada bir kez yapılırken her seans bu yöntem 30 dakika uygulanmaktadır. Bu kliniğin ortalama seans ücretleri 150 TL’dir.

Adres: Armağan Mh. Meram Yeniyol Cad. Manolya Sk. No:1 Meram / KONYA

Telefon Numaraları: +90 (332) 351 91 11, +90 (544) 350 52 22

Mavi Artı Güzellik Akademisi Salonları kavitasyon işlem fiyatları yapılacak olan seansa göre değişmektedir. Kavitasyon işlem fiyatları ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Şeyda Bayraktaroğlu Kliniği

Şeyda Bayraktaroğlu Kliniği, DR. Şeyda Bayraktaroğlu’nun başarılı kavitasyon yöntemi uygulamaları ile fazla kilolarından şikayetçi olan kişileri bu sorunlarından kurtarmaktadır. Bu klinikte ortalama bir kavitasyon seans ücreti 150 TL’dir.

Adres: Çağlayan Mah. Fener Cad. No:52 Daire:1-2 / ANTALYA

Telefon Numarası: 0 (242) 323 99 96

Şeyda Bayraktaroğlu Kliniği kavitasyon işlem fiyatları yapılacak olan seansa göre değişmektedir. Kavitasyon işlem fiyatları ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Şiva Güzellik Kliniği

Şiva Güzellik Kliniği kavitasyon uygulamaları, odaklanmış yüksek enerji dalgaları ile yağ hücreleri ve selülitin intertistiyel sıvıları içinde gaz formunda mikro kabarcıklar oluşturarak bu yağları parçalamakta ve kişilerin doğal yollarla yağlarından kurtulması sağlanmaktadır. Bu klinikte ortalama bir seans ücreti yaklaşık 170 TL’dir.

Telefon Numaraları: 0352 230 00 23, 0530 666 78 07

Şiva Güzellik Kliniği kavitasyon işlem fiyatları yapılacak olan seansa göre değişmektedir. Kavitasyon işlem fiyatları ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

MiaPlast Estetik Kliniği

MiaPlast Estetik Kliniği, Eximia Kavitasyon yöntemi ile kişilerin fazla yağlarını parçalara son teknoloji kavitasyon cihazları ile ayırmakta ve bu sayede kişiler seansların ardından yağlarından büyük ölçüde kurtulmaktadır. MiaPlast Estetik Kliniği seans ücretleri ise değişken olmakla birlikte ortalama 250 TL’dir.

Telefon Numarası: +90 212 296 74 42

MiaPlast Estetik  Kliniği kavitasyon işlem fiyatları yapılacak olan seansa göre değişmektedir. Kavitasyon işlem fiyatları ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

DR. Erhan Şafak Sağlık Estetik & Lazer Kliniği

  1. Erhan Şafak Sağlık Estetik & Lazer Kliniği, cildin dış yüzeyine uygulanan ve yağ dokusundaki hücre sıvılarında ani ve yüksek basınç değişikliklerine dayanan bir yöntem olan kavitasyon yöntemi konusunda oldukça başarılı bir kliniktir. Bölgesel yağlanma ve selülit ile ultrason dalgaları üreten cihazlarla müdahale eden ve cerrahi bir müdahalede bulunmadan kişileri fazla kilolarından kurtaran bir yerdir. Ortalama seans ücretleri 280 TL’dir.

Telefon Numaraları: 0224 234 09 00, 0224 234 09 02, 0533 341 72 14

Dr. Erhan Şafak Sağlık Estetik Ve Lazer Kliniği  kavitasyon işlem fiyatları yapılacak olan seansa göre değişmektedir. Kavitasyon işlem fiyatları ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Kavitasyon Nedir?

Özellikle kilo problemi yaşayan ve fazla kilolarından kurtulabilmek adına bir çözüm arayan kişilerin, iz bırakmayan ve herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen kavitasyon yöntemi ile tüm kilo ve yağ problemlerinden kurtulabilmesi mümkündür. Peki, kavitasyon nedir? Kavitasyon uygulaması, kişilerin vücutlarında bulunan fazla yağların erimesini ve aynı zamanda doğal yollarla dışarıya atılmasını sağlayan bir yöntemdir.

Kavitasyon Sonuçları Ne Kadar Süre Sonra Belli Olur?

Kavitasyon sonuçları ne kadar süre sonra belli olur? Sorusuna yanıt olarak; Kavitasyon yöntemi, seanslar halinde gerçekleştirilmektedir. Genellikle kişilerin sahip olduğu kilo ve yağ oranına göre değişiklik gösteren bu seans sayılarında özellikle ilk 3 seanstan sonra tedavinin etkileri görülmeye başlamakta ve uzmanların tavsiye ettiği seans süresi boyunca bu uygulama devam etmektedir. Özellikle son seanslara doğru kişilerde ciddi oranda bir incelme görülebilmesi mümkündür.

Kavitasyon Cihazı

Kavitasyon cihazı, oldukça teknolojik bir cihazdır ve ileri teknoloji barındırmaktadır. Titreşim ve düşük ultrason dalgaları sağlayan bu cihaz, özellikle selülit ve bölgesel zayıflama konusunda oldukça etkilidir.

Kavitasyon Yaptıranların Yorumları

Kavitasyon yaptıranların yorumları, çok büyük bir oranda olumlu olmaktadır. Özellikle son zamanlarda popülerliği artan bu yöntem, kişilere çeşitli durumlara göre belirlenen seansların sonucunda istenilen sonucu çok yüksek bir oranda vermekte ve bu sayede bu yöntem ile zayıflamayı ve yağlarından kurtulmayı başarmış kişiler, bu yöntemi tavsiye etmektedir.

Kavitasyonun Avantajları

Kavitasyonun avantajları konusunda en önemli özelliği, bu yöntemin cerrahi bir yöntem olmaması ve kişilerin asla sızlama ve acı hissetmemesidir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Kaş Pudralama İşlemi 2022 Fiyatları Ne Kadar? En İyi Yapan Estetisyenler Hangileri? başlıklı makalemizde kaş pudralama, kaş pudralama faydaları ve kaş pudralama işlemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.