Who Are the Best Almond Eye Plastic Surgery Doctors and What Are the Fees of the Doctors? How is Almond Eye Surgery Performed?

Who Are the Best Almond Eye Plastic Surgery Doctors and What Are the Fees of the Doctors? How is Almond Eye Surgery Performed?

The best almond eye surgery doctors and their fees are frequently sought after by people who have had alm
FLAŞ HABER:

Ana Sayfa Sağlık 5 Ağustos 2022 162 Görüntüleme

Kaş Pudralama İşlemi 2022 Fiyatları Ne Kadar? En İyi Yapan Estetisyenler Hangileri?

İçindekiler

Kaş pudralama işlemi 2022 fiyatları ne kadar? En iyi yapan estetisyenler hangileri? Gibi sorular, özellikle son zamanlarda oldukça popüler bir uygulama haline gelen kaş pudralama işlemini denemek isteyen veya merak eden kişiler tarafından oldukça merak edilmekte ve kişiler, seyrekleşen kaşlarının tekrardan gür, canlı ve doğal olabilmesi için bu işlemi yaptırabileceği güvenilir ve uzman bir estetisyen aramaktadırlar.

Kaş pudralama işlemini en iyi yapan estetisyenler hangileri? Diye düşünüyor ve araştırıyorsanız eğer ülkemizde bu konuda oldukça başarılı ve uzman isimler şöyledir;

1-  Bahar Arslan

2-  Aylin Çetinkaya

3- Sara Yaman

4-  Şimal Ünsal

5-  Fatih Somuncu

6- Sevgi Önel

7-  Neslim Güngen

8- Selin Kılıç

9-  Gül Abbasoğlu

10-  Ayşe Gülyaşar

Bahar Arslan

Bahar Arslan, kozmetik ve kalıcı makyaj konusunda yurt dışında oldukça başarılı işlere imza atan Bahar Arslan ve ekibi, kaş pudralama konusunda kişilerin en çok tercih ettiği kişilerin başında gelmektedir. PhiBrows Türkiye adındaki işletmesinde oldukça yenilikçi ve başarılı pek çok hizmet sunmaktadır.

Bahar Arslan, Abdi İpekçi Cad. No:53 İç Kapı No:6 Şişli/İstanbul adresinde bulunan güzellik merkezinde kişileri canlı ve gür kaşlara tekrar kavuştururken bu hizmeti 8.000 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Bahar Aslan kaş pudralama  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Kaş pudralama işlem fiyatları ortalama 8000 ile 13.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Aylin Çetinkaya

Aylin Çetinkaya, 1981 yılında İstanbul’da doğmuş ve 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden dereceyle mezun olmuştur. 14 yıl boyunca yöneticilik yapsa da her zaman ilgi duyduğu estetik, güzellik ve bakım konusunda bir adım atmak adına yurt içi ve yurt dışında oldukça başarılı eğitimler alarak 2016 yılında Aylin Çetinkaya Güzellik Merkezi’ni kurmuştur.

Günümüzde kadınların kalıcı makyaj uygulamaları için en çok tercih ettiği ve önerdiği isimlerden biri olan Aylin Çetinkaya, kaş pudralama işlemi 2022 fiyatları konusunda müşterilerine 10.000 TL’den başlayan fiyatlar sunmaktadır.

Adres: Harbiye Mah. Vali Konağı Cad. No:30/3 Nişantaşı, Şişli, İstanbul

Aylin Çetinkaya kaş pudralama  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Kaş pudralama işlem fiyatları ortalama 8000 ile 13.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

 Sara Yaman

Sara Yaman, 10 yıllık estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı deneyimi ile kişilere bu alanda en güvenilir ve en başarılı uygulamaları sunan isimlerden biridir. Kendi güzellik merkezinde, diğer hizmetleri gibi kaş pudralama işleminde de oldukça başarılı işler ortaya koymakta ve müşterilerinden her zaman olumlu geri dönüşler almaktadır.

Sara Yaman’ın harika dokunuşlarıyla dolgun, gür ve doğal kaşlara sahip olmak isteyen kişiler bu hizmetlerden ortalama 10.000 TL gibi fiyatlarla yararlanabilmektedirler.

Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent Loft 1 No: 201 A blok D: 22 Kat: 1 Şişli / İSTANBUL

Sara Yaman kaş pudralama  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Kaş pudralama işlem fiyatları ortalama 8000 ile 13.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Şimal Ünsal

 Şimal Ünsal, aslında üniversite öğrenimini Kamu Yönetimi olarak okuyup bu alanda uzun yıllar çalışsa da ardından her zaman ilgili olduğu estetik ve güzellik alanına yönelerek günümüzde kadınların en çok tercih ettiği güzellik merkezlerinden birinin sahibi olmuştur.

Şimal Ünsal, kaş pudralama yöntemleri ile kişilerin seyrekleşen kaşlarına harika bir görünüm kazandırmakta ve bu işlemleri yaklaşık 8.000 TL’den başlayan fiyatlarla yapmaktadır.

Adres: Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. No:1 Ekinoks Residence Kat:6 Daire:82 Beylikdüzü / İstanbul

Şimal Ünsal kaş pudralama  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Kaş pudralama işlem fiyatları ortalama 8000 ile 13.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

 Fatih Somuncu

Fatih Somuncu, sahibi olduğu Dr. Fatih Somuncu Estetik ve Sağlıklı Yaşam Kliniği’nde müşterilerine kaş pudralama işlemleri ile harika derecede doğal ve gür kaşlar sunmaktadır.

Fatih Somuncu, kaş pudralama için sorulan en iyi estetisyenler hangileri? Sorusuna kişilerin önerdiği isimlerden biri olarak, bu hizmetini kliniğinde, yapılacak olan işleme göre değişiklik gösterebilse de ortalama 8.000 TL’ye sunmaktadır.

Telefon Numarası: 0543 336 30 01

Fatih Somoncu kaş pudralama  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Kaş pudralama işlem fiyatları ortalama 8000 ile 13.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Sevgi Önel

Sevgi Önel, kaş pudralama konusunda oldukça başarılı isimlerden biridir. Sahip olduğu Sevgi Önel Güzellik Kursu ile kişilere sahip olduğu 20 yılı aşkın tecrübesiyle ders vermekte ve tüm uygulamaları en başarılı şekilde öğretmektedir.

Sevgi Önel, kaş pudralama işlemleri için ders almak isteyen kişilere hizmet vermektedir. Kurs maliyeti yaklaşık olarak 5.000 TL’dir.

Telefon Numaraları: +90 533 055 07 23, +90 212 234 56 59

Sevgi Önel kaş pudralama  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Kaş pudralama işlem fiyatları ortalama 8000 ile 13.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Neslim Güngen

Bakımlı, doğal, dolgulu ve gür görünen kaşlara sahip olmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği isimlerden biri olan Neslim Güngen, güzellik merkezinde sunmuş olduğu kaş pudralama işlemi ile kişilerin uzun bir süre kalıcı olan harika kaşlara sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Neslim Güngen, kaş pudralama işlemi fiyatları olarak ortalama 8.500 TL’lik fiyatlar sunmaktadır. Gültepe Mahallesi, Türe Sk. No: 3-1, 34295 Küçükçekmece/İstanbul adresinde hizmet vermekte olan Neslim Güngen ile kaş pudralama konusunda danışarak her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Neslim Güngen kaş pudralama  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Kaş pudralama işlem fiyatları ortalama 8000 ile 13.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Selin Kılıç

Selin Kılıç, sahip olduğu güzellik merkezi ile kişilerin seyrelen kaşlarının tekrardan canlanmasını ve gürleşmesini kaş pudralama işlemleri ile sağlamakta ve bu hizmetten yararlanmak için kişiler Selin Kılıç’ı çok fazla tercih etmektedir.

Selin Kılıç, kaş pudralama işlemleri için ortalama 7.000 TL’ye bu hizmeti sağlamaktadır.

Telefon Numarası: +90 536 980 60 22

Selin Kılıç kaş pudralama  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Kaş pudralama işlem fiyatları ortalama 8000 ile 13.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Gül Abbasoğlu

İstanbul’da hizmet sunan Gül Abbasoğlu, 1992 yılından beri estetisyen olarak görev yapmaktadır. müşterilerine iğneli epilasyon, kaşe iğneli epilasyon, saç ekimi, lazer epilasyon, karşı tasarımı, kirpik perması ve kaş kirpik boyama gibi birçok güzellik alanında hizmet sunmaktadır.

Burada yapılan her türlü estetik hizmeti birçok farklı fiyata sahiptir. Alanında profesyonel olan Gül Abbasoğlu’ndan kaş pudralama hizmetini ortalama olarak 7000 TL civarında almanız mümkündür. Ancak net bir fiyat için Gül Abbasoğlu ile iletişim numarası üzerinden görüşme sağlayarak randevu alabilir ve uygulanacak işlemler için bir fiyat alabilirsiniz.

Gül Abbasoğlu kaş pudralama  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Kaş pudralama işlem fiyatları ortalama 8000 ile 13.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Ayşe Gülyaşar

Ayşe Gülyaşar, kaş pudralama konusunda oldukça başarılı hizmet veren bir estetisyen olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ortalama 6.000 TL’den başlayan fiyatlarla kaşlarınızın oldukça gür bir hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

 Ayşe Gülyaşar kaş pudralama  işlem fiyatları yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Kaş pudralama işlem fiyatları ortalama 8000 ile 13.000 TL arasındadır.  Kliniklerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Kaş Pudralama İşlemi Nedir?

Kaş pudralama işlemi nedir? Sorusu, bu uygulamayı merak eden kişiler tarafından sıkça sorulmakta ve merak edilmektedir. Kaş pudralama, kişilerin zamanla veya çeşitli durumlardan dolayı seyrekleşen kaşlarında oluşan boşlukları doldurmak ve kaşları olması gereken görünümüne getirerek eskisinden bile gür ve doğal kaşlar elde etmek amacıyla uygulanan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Kaş Pudralama Nasıl Yapılır?

Kaş pudralama nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız eğer; Kaş pudralama uygulamasına başlamadan önce, bir planlama ve tasarım yapılarak uygulamadan sonra oluşacak görüntü belirlenir. Bu işlemin ardından bu işlem için uygulanacak olan boya rengi belirlenmektedir.

Bu uygulamada göz ve kaş çevresi güzelce temizlendikten sonra anestezi kremi sürülür ve uygulama başlar. Özel iğne ve boyalar kullanılarak sık iğneleme adı verilen bir yöntem kullanılarak kaş pudralama için kullanılan pigmentler, kişinin cildinde çok derine inilmeden milimetrik işlemelerle deriye uygulanır.

Kaş Pudralama İşlemi Süresi

Kaş pudralama işlemi süresi, çeşitli durumlara ve uygulanacak olan işleme göre değişiklik gösterebilse de ortalama 1-2 saat sürmekte ve kişi oldukça kısa bir sürede bu operasyonu tamamlayabilmektedir.  Uygulamanın acısız olması da bu işlemin artılarından biridir.

Kaş Pudralama Ne Kadar Kalıcı?

Kaş pudralama ne kadar kalıcı? Sorusu, bu kalıcı makyaj uygulamasını yaptırmak isteyen ancak etki süresini merak edenler tarafından sorulmakta ve cevap aranmaktadır. Kaş pudralama sayesinde kişilerin kaşları 2 yıl gibi bir süre boyunca oldukça doğal, canlı ve gür olabilmektedir.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Göz Kapağı Estetiği 2022 Fiyatları Ne Kadar? En İyi Doktorlar başlıklı makalemizde göz kapağı estetiği, göz kapağı estetiği yaptıranlar ve göz kapağı estetik fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.