İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Sağlık 15 Ocak 2022 261 Görüntüleme

En İyi Dudak Dolgusu Doktorları Ve Fiyatları, Nasıl Yapılır?

İçindekiler

En iyi dudak dolgusu doktorları ve fiyatları, nasıl yapılır? konusu, özellikle dudak estetiği yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Dudak dolgusu, özellikle son yıllarda dudak yapısını yeniden şekillendirmek ya da dudaklara hacim kazandırmak için yapılan bir estetik operasyon çeşidi olmaktadır. Dudak dolgusu işlemlerinde dudakların içi kısmına ve çevresine dermal dolgu enjekte edilmektedir. Estetik bir işlem olan bu operasyonlarda kullanılan dolgu maddesi ise cildin hacim kazanmasını sağlayan hyaluronik asit olmaktadır.

En İyi Dudak Dolgusu Doktorları Ve Fiyatları Nelerdir?

Dudakların yeniden biçimlendirilmesini ve doğru orantılı olarak büyütülmesini sağlayan dudak dolgusu, dudaklara dolgu maddesi enjekte edilmesi ile yapılan bir işlem olmaktadır. Dudak dolgusu dudaklara hyaluronik asit yani HA adı verilen madde enjekte edilerek yapılmaktadır. HA dolguların dudaklarda kalma süreleri ise geçici olup, bu dolgular en fazla 12 ay ya da 18 ay olmak üzere dudaklarda kalabilmektedir. Dudak dolguları ise bu konuda uzmanlaşmış olan doktorlar tarafından yapılmaktadır. Buna bağlı olarak en iyi dudak dolgusu yapan doktorlar ise şu şekilde sıralamaktadır;

En İyi Dudak Dolgusu Doktorları

1- Dr. Metin Kerem

2- Tuğrul Abacıoğlu

3- Dr. Gökhan Haytoğlu

4- Emre Tayfun

5- Alparslan Topçu

6- Dr. Selçuk İnanlı

7- Oya Ermiş

8- Dr. Serhat Tuncer

9- Dr. Ayşegül Güney

10- Erkin Önsal

Opr. Dr. Metin Kerem

Opr. Dr. Metin Kerem 2001 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Tıp fakültesinden mezun olduktan sonra ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmıştır. İhtisas yaptığı alanlar ise Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi’dir. En iyi dudak dolgusu doktorlarından olan Opr. Dr. Metin Kerem’in yurt içinde ve yurt dışında yayınlanmış olan pek çok bilimsel makalesi bulunmaktadır.

Opr. Dr. Metin Kerem dudak dolgusu fiyatları ise hastalara yapılan tetkiklerden sonra doktor tarafından belirlenmekte olup, bu fiyatlar kişiden kişiye değişmektedir. Genel olarak dudak dolgusu operasyonu fiyatı ise 10.000 TL ile 15.000 TL arasında olmaktadır.

 Opr. Dr. Metin Kerem dudak dolgusu fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama dudak dolgusu  fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Tuğrul Abacıoğlu

Dr. Tuğrul Abacıoğlu İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Alanında uzmanlaştıktan sonra kendi kliniği açarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Dr. Tuğrul Abacıoğlu TSRM, JED, TJOD derneklerine üyedir. Medikal estetik alanında uzman olan Dr. Tuğrul Abacıoğlu, en iyi dudak dolgusu yapan doktorlardan birisidir.

Dr. Tuğrul Abacıoğlu dudak dolgusu fiyatları ise dudak dolgusu yaptıracak olan kişilerin isteklerine ve yapılacak olan operasyona göre doktor tarafından kişiye özel olarak belirlenmektedir. Buna bağlı olarak Dr. Tuğrul Abacıoğlu dudak dolgusu operasyonu fiyatı gelen olarak 8.000 TL ile 12.000 TL arasında olmaktadır.

 Dr. Tuğrul Abacıoğlu dudak dolgusu fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama dudak dolgusu  fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Opr. Dr. Gökhan Haytoğlu

Opr. Dr. Gökhan Haytoğlu 1982 yılında Hatay’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olan Opr. Dr. Gökhan Haytoğlu, daha sonra İ. Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında ihtisas yapmıştır. Ünlü Doktor Amerika Birleşik Devletleri’nde olan USMLE sınavlarını başarı ile tamamladıktan sonra ECFMG sertifasının sahibi olmuştur. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahide uzmanlaşan Opr. Dr. Gökhan Haytoğlu Amerika’dan döndükten sonra kendi kliniğini açmıştır. Halen kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Opr. Dr. Gökhan Haytoğlu dudak dolgusu fiyatları ise doktorun hastalarını muayene ettikten sonra gerekli olan operasyon sonucunda doktor tarafından belirlenmektedir. Genel olarak dudak dolgusu fiyatları ise 9.000 TL ile 14.000 TL arasında olmaktadır.

Opr. Dr. Gökhan Haytoğlu dudak dolgusu fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama dudak dolgusu  fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Emre Tayfun

Dr. Emre Tayfun Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında mezun olmuştur. Dermocerrahi ve estetik konularında uzman olan Dr. Emre Tayfun dudak dolgusu konusunda en iyi olan doktorlar arasında bulunmaktadır. Dr. Emre Tayfun kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Dr. Emre Tayfun dudak dolgusu fiyatları hastaların tetkiklerinden ve yapılan muayeneden sonra doktor tarafından hastalara iletilmektedir. Genel olarak Dr. Emre Tayfun dudak dolgusu operasyonu fiyatları ise 8.000 TL ile 12.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Emre Tayfun dudak dolgusu fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama dudak dolgusu  fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Alparslan Topçu

Dr. Alparslan Topçu en iyi dudak dolgusu uzmanları arasında bulunmakta olup, tanınmış doktor Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Dr. Alparslan Topçu ihtisasını ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır.

Dr. Alparslan Topçu’nun pek çok yabancı dilde ve Türkçe olarak yayınladığı bilimsel makalesi bulunmaktadır. Dr. Alparslan Topçu dudak dolgusu fiyatları ise 10.000 TL ile 15.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Alparslan Topçu dudak dolgusu fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama dudak dolgusu  fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Selçuk İnanlı

En iyi dudak dolgusu doktorlarından birisi olan Prof. Dr. Selçuk İnanlı, 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2004 yılında ise Prof. Dr. Selçuk İnanlı Harvard Üniversitesi’nde Yüz ve Plastik Cerrahi bölümünde gözlemci olarak yer almıştır. Prof. Dr. Selçuk İnanlı Yüz Plastik Derneği, BBC vakfı ve Avrupa Yüz Plastik Cerrahisi Akademisi üyesidir.

Prof. Dr. Selçuk İnanlı dudak dolgusu fiyatları ise doktorun tetiklerinden sonra özel olarak hastalara iletilmektedir. Genel olarak Prof. Dr. Selçuk İnanlı dudak dolgusu fiyatları ise 7.000 TL ile 13.000 TL arasında olmaktadır.

Prof. Dr. Selçuk İnanlı dudak dolgusu fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama dudak dolgusu  fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Oya Ermiş

Dr. Oya Ermiş 1995 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Amerika2da eğitimine devam eden Dr. Oya Ermiş estetik konusunda uzmanlaşmıştır. En iyi dudak dolgusu uzmanlarından birisi olan Dr. Oya Ermiş dermatoloji ve kozmetoloji konularında çalışmalarda bulunmaktadır. Dr. Oya Ermiş halen kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Dr. Oya Ermiş dudak dolgusu fiyatları doktorun ve hastanın taleplerine göre kişiye özel olarak belirlenmektedir. Yapılacak olan operasyonun özellikleri bu fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Buna bağlı olarak dudak dolgusu operasyonu fiyatları 9.000 TL ile 14.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Oya Ermiş dudak dolgusu fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama dudak dolgusu  fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Opr. Dr. Serhat Tuncer

Opr. Dr. Serhat Tuncer, 1989 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1996 yılında ise İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi alanında uzmanlığını almıştır. Dudak dolgusu konusunda ve estetik alanında uzman olan doktor, hastalarını kendine ait olan klinikte kabul etmektedir.

Opr. Dr. Serhat Tuncer dudak dolgusu operasyonu fiyatları hastalara uygulanacak olan işlemlere göre belirlenmekte olup, genel olarak fiyatlar 10.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Opr. Dr. Serhat Tuncer dudak dolgusu fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama dudak dolgusu  fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Uzm. Dr. Ayşegül Güney

Uzm. Dr. Ayşegül Güney 2001 yılında Çukurova Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise Mersin Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı’nda uzmanlığını almıştır. Dudak dolgusu operasyonunda en çok tercih edilen doktorlardan birisi olan Uzm. Dr. Ayşegül Güney kendi açtığı klinikte hastalarına hizmet vermeye halen devam etmektedir.

Uzm. Dr. Ayşegül Güney dudak dolgusu fiyatları, hastaların isteklerine ve yapılacak olan operasyonun özelliklerine göre doktor tarafından belirlenmektedir. Genel olarak Uzm. Dr. Ayşegül Güney dudak dolgusu operasyonu fiyatları 8.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Uzm. Dr. Ayşegül Güney Metin Kerem dudak dolgusu fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama dudak dolgusu  fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Erkin Önsal

Dr. Erkin Önsal, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2008 yılında mezun olmuştur. Uzmanlığını ise Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmıştır. Dr. Erkin Önsal, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda uzmanlaştıktan sonra ise kendi kliniği açmıştır. En iyi dudak dolgusu uzmanlarından birisi olan Dr. Erkin Önsal, halen kendi kliniğinde hastalarını kabul etmektedir.

Dr. Erkin Önsal dudak dolgusu operasyonu fiyatları doktor tarafından, hastalara yapılan tetkiklerden sonra belirlenmektedir. Genel olarak dudak dolgusu operasyonu fiyatları ise 8.000 TL ile 13.000 TL arasında olmaktadır.

 Dr. Erkin Önsal dudak dolgusu fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama dudak dolgusu  fiyatları 5000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu özellikle son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği estetik operasyonlar arasında en üst sıralarda bulunmaktadır. Dudak dolgusu genellikle dudakları daha dolgun göstermek için yapılan bir estetik operasyon olmaktadır. Dudak dolgusu sayesinde dudaklar hacim kazanmakta ve doğal olarak çok daha iyi görünüme kavuşmaktadır.

Dudakları dolgunlaştırmak ve yeniden şekillendirmek için yapılan dudak dolgusu, geçici bir dolgu uygulaması olmaktadır. Dudak dolgusu ile dudaklarda olan estetik kusurlar kolay bir şekilde giderilebilmektedir. Dudak dolgularından en iyi ve en sağlıklı sonucu alabilmek için ise bu konuda uzman olan doktorlara gitmek gerekmektedir. Dudak dolguları gülüş estetiğinin de düzeltilmesini sağlamaktadır.

Dudak Dolgusunun Faydaları Nelerdir?

Dudakları dolgunlaştırmak için yapılan dudak dolguları, aynı zamanda ağız çevresinin ve yüz ifadesinin estetik olarak daha iyi görünmesini de sağlamaktadır. Buna bağlı olarak dudak dolgusunun faydaları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Dudakların daha iyi nemlenmesini sağlamaktadır.
 • Dudakların daha dolgun ve çekici görünmesine yardımcı olmaktadır.
 • Yaşın ilerlemesi ile dudakların kaybettiği hacmin geri kazanılmasını sağlamaktadır.
 • Gülüşün daha da güzelleşmesine yardımcı olmaktadır.
 • Dudakların biçimli ve daha estetik görünmesini sağlamaktadır.
 • Ağız ve dudak çevresinin gençleşmesinde etkili olmaktadır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılmaktadır?

Dudak dolgusu en kolay estetik operasyonlardan birisi olup, operasyonun süresi en fazla 15 dakika sürmektedir. Acısız bir uygulama olan dudak dolgusundan sonra alınan netice hemen görülebilmektedir. Dudak dolgusu yapmadan önce kişilerin dudaklarına anestezik olan bir krem sürülmekte ve böylelikle uygulama esnasında acı hissedilmesi önlenmektedir. Dudak dolguları her zaman için dudak dolgusu yapılacak olan kişilerin yüz yapılarına uygun olarak tatbik edilmektedir.

Dudak Dolgusunda Önemli Olan Noktalar Nelerdir?

Dudak dolgusu uygulamasında istenilen sonuçların alınması bazı kriterlere bağlı olmaktadır. Buna bağlı olarak ideal olan bir dudak dolgusunun taşıdığı özellikler ise şunlar olmaktadır;

 • Dudak dolgusunun doğal durması gerekmektedir.
 • Dudak dolgusunun kişinin yüz yapısına uygun olacak şekilde olması lazımdır.
 • İlk defa uygulanacak olan dudak dolgusunda yüksek miktarda dolgu maddesinin tatbik edilmemesi gerekmektedir.
 • Alt ve üst dudağın birbirleri ile uyum sağlayacağı bir dudak şeklinin seçilmesi şarttır.
 • Kişinin profilinden ve yan görüntüsünden abartılı bir görüntü veren dudak dolgusundan kaçınılması gerekmektedir.

Dudak Dolgusu Çeşitleri Nelerdir?

Dudak dolgusu operasyonlarında her zaman için kişilerin yüz yapısına uygun olan dudak şekilleri yapılmaktadır. Dudak dolgusu çeşitleri ise kişilerin isteklerine ve yüz yapılarına göre belirlenmektedir. Bu bağlamda en çok yapılan dudak dolgusu çeşitleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Afrodit tipi dudak dolgusu
 • Hera tipi dudak dolgusu
 • Venüs tipi dudak dolgusu
 • Fransız tipi dudak dolgusu
 • Rus tipi dudak dolgusu

Dudak Dolgusu Ne Kadar Süre Kalıcı Olmaktadır?

Dudakların daha güzel gözükmesini sağlayan dudak dolgusu operasyonları geçici süreli bir estetik uygulaması olmaktadır. Dudak dolgusu hyaluronik asit bazlı olarak yapılmaktadır. Bu dudak dolgusunun yapıldıktan sonra dudaklarda kalma süresi ise en fazla dudak dolgusu yapılan kişilerin bünyelerine de bağlı olarak en fazla 12 ay ile 18 ay arasında olmaktadır.

Dudak dolgusunun kalma süreleri her zaman için kişilerin hormanal yapısına, kaslarının durumuna göre ve sahip olduğu alışkanlıklara göre kişiden kişiye değişmektedir. Genellikle ilk yapılan dudak dolguları da daha erken sürede yok olabilmektedir. Yenilenen dudak dolgularının kalma süreleri ise her zaman için daha uzun olmaktadır. Bu nedenle dudak dolgusunun kalma süresi her zaman için bu şartlara bağlı olmaktadır.

Dudak Dolgusunun Yan Etkileri Nelerdir?

Dudak dolgusu en kolay estetik operasyonlardan birisi olup, kaliteli maddelerle yapılan dudak dolguları her zaman için en iyi sonuçları vermektedir. Aynı zamanda dudak dolgusunu yapan doktorun uzmanlık seviyesi de bu sonucu etkilemektedir. Dudak dolgusu için kullanılan maddenin insan sağlığına hiç bir zararı olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmış durumdadır. Dudak dolgusu işleminden sonra ise kişilerin bünyelerine de bağlı olarak bir takım yan etkiler ortaya çıkabilmektedir. Bu yan etkiler ise şunlar olmaktadır;

 • Dudaklarda şişlik ve ödem oluşması
 • İğne ile yapılan dolgulardan sonra iğnenin damara gelmesi nedeniyle dudaklarda morarmaların oluşması
 • Dudaklarda uyuşma olması
 • Dudaklarda geçici his kayıpları yaşanması
 • Dudaklarda karıncalanma olması
 • Dudaklarda nadiren de olsa ağrı olması

Dudak Dolgusu Sonrasında Oluşan Ödemler Nasıl Geçer?

Dudak dolgusu uygulamasından sonra kişilerin bünyelerine gire dudaklarda şişmeler, yani ödem olabilmektedir. Dudak dolgusu olarak kullanılan maddenin su tutma özelliğinden dolayı da bazen bu ödemler ortaya çıkabilmektedir. Dudak dolgusu sonrasında oluşan bu ödemlerin çabuk geçmesi için sadece bol su içmek yeterli olmaktadır. Bol su içilerek vücudun ödemi atması kolaylaşmaktadır.

Dudak Dolgusu Ne Zaman Sonuç Verir?

Dudak dolgusu operasyonundan sonra dudak dolgusunun tam olarak oturması için dudaklarda oluşan ödemin, yani şişliklerin inmesi gerekmektedir. Dudak dolgusundan sonra oluşan ödemlerin şişliğini indikten sonra yapılan dudak dolgusu yüz ile tam olarak uyumlu bir hale gelmektedir. Bu şişliklerin inmesi ise en fazla 2 hafta olmaktadır. Bu süre içerisinde dudak dolgusu yaptıran kişilerin bol su içmesi ve dudaklarına zarar verici fiziksel hareketlerde bulunmaması gerekmektedir.

Dudak Dolgusu Nasıl Erir?

Dudak dolgusu dolgu maddesi enjekte edildikten sonra kişilerin bünyelerine ve anatomik olan yapılarına da bağlı olarak belli bir üsre sonra kendi kendine eriyen bir uygulama olmaktadır. Dudak dolgusu eridiği zaman yani yok olduğu zaman yeniden dudak dolgusu yapılabilmektedir. Dudak dolgusu yapıldıktan sonra bazı durumlarda dudak dolgusu yaptıran bazı kişiler bu sonucu beğenmekte ve dudak dolgusunun hemen geçmesini istemektedir. Bu gibi durumlarda ise yapılan dudak dolgusu eritmek için bir takım işlemler yapılmaktadır.

Dudak dolgusunu eritmek için çeşitli masaj yöntemleri bulunmaktadır. Bu masajın ise kesinlikle bu konuda uzman olan doktorlar tarafından yapılması gerekmektedir. Kişilerin kendi başlarına dudak dolgularını eritmeye çalışması çok sakıncalı olup, bu tarz hareketler yüzde kalıcı sağlık sorunlarının oluşmasına neden olabilmektedir.

Sonucu beğenilmeyen dudak dolgularını eritmek için uygulanan yöntemlerden bir diğeri de hyaluronidaz enjeksiyon yöntemi olmaktadır. bu yöntem sayesinde dudak dolgusu yapılan kişilerin dudaklarından dolgu maddesi alınabilmektedir.

Dudak Dolgusu Fiyatları Nelerdir?

Dudak dolgusu fiyatları uygulanacak olan dudak dolgusunun özelliklerine göre kendi içlerinde farklılıklar gösteren bir konu olmaktadır. Genel olarak dudak dolgusu fiyatlarını kullanılacak olan dudak dolgusunun özellikleri ve bu operasyonda kullanılacak olan dolgu maddelerinin özellikleri etkilemektedir. Aynı zamanda dudak dolgusu yapacak olan doktorun uzmanlık alanı da bu fiyat üzerinde etkili olmaktadır.

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Çene Estetiği Doktorları Ve Fiyatları, Nasıl Yapılır Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde çene estetiği, çene estetiği doktorları ve çene estetiği fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.