İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri

İstanbul’un En İyi 15 Saç Ekim Merkezi ve 2023 Saç Ekimi Paketleri Günümüzde, saç ekimi giderek daha pop

Ana Sayfa Ekonomi, Sağlık 5 Mart 2022 213 Görüntüleme

En İyi Gözaltı Restorasyonu Yapan Doktorlar

İçindekiler

En iyi gözaltı restorasyonu yapan doktorlar konusu, özellikle gözaltlarında sorun yaşayan kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Gözaltı restorasyonu, yani diğer adı ile gözaltı ışık dolgusu özellikle gözaltı morluklarını ve o bölgede olan kırışıklıkları gidermek için yapılmaktadır.

Gözaltı restorasyonu ile gözaltlarında olan morluklar giderilebilmektedir. Aynı zamanda yapılan gözaltı restorasyonu uygulaması ile gözaltında olan torbalarda yok edilebilmektedir. Gözaltı restorasyonu uygulaması ile ciltte azalmış olan nem ve canlılık geri gelmektedir.  Bu uygulama ile yüz ifadesine yansıyan yorgun ve yaşlı görünüm ortadan kalkmaktadır.

Gözaltı Restorasyonu Nedir?

Gözaltı restorasyonu, özellikle son yıllarda hem kadınlar, hem de erkekler tarafından en çok yaptırılan estetik uygulamalarından birisi olmaktadır. Özellikle bazı nedenlerden dolayı ya da yaşa bağlı olarak ortaya çıkan gözaltı morlukları ve gözaltı torbaları gözaltı restorasyonu ile kolaylıkla giderilmektedir.

En İyi Gözaltı Restorasyonu Yapan Doktorlar

En İyi Gözaltı Restorasyonu Yapan Doktorlar

Gözaltında oluşan morluklar ve torbalar, kişilerin daha yaşlı ve yorgun gözükmesine neden olmaktadır. Bu nedenle pek çok kişi gözaltı restorasyonu yaptırmayı tercih etmektedir. Gözaltı restorasyonu uygulaması nda,  gözaltı bölgesine hyalüronik asit adı verilen dolgu maddesi tatbik edilmektedir.

Hyalüronik asit ise vücutta doğal olarak bulunmakta olup, yoğun su tutma özelliği sayesinde cilt nemli ve diri kalmaktadır. Özellikle ilerleyen yaşlarda ciltte yer alan hyalüronik asit miktarları azalmakta ve bu nedenle cilt canlılığını ve diriliğini kaybetmektedir. gözaltı restorasyonu uygulamasında kullanılan hyalüronik asit ile cilt yeniden eski canlılığına kavuşabilmektedir.

Gözaltı Restorasyonu Nasıl Yapılır?

Gözaltı restorasyonu diğer dolgu uygulamalarında göre bazı açılardan farklılıklar içermektedir. Bu farklardan en önde geleni ise diğer dolgular gibi deri altına yapılan bir işlem olmayıp, kemiğin üstüne yapılan bir işlem olmasıdır.

Kemiğin üstüne dolgu maddesi çok ince uçları olan özel iğnelerle enjekte edilmektedir. Gözaltı restorasyonu yapılmadan önce göz bölgesi muayene edilmekte ve daha sonra uygulanacak olan dolgu maddesi için planlama yapılmaktadır.

Göz bölgesine dolgu maddesi tatbik edilmeden önce ise o bölgelere düşük doz olarak lokal anestezi uygulanmaktadır. Daha sonra ise eğer varsa göz çevresinde olan makyaj iyicene temizlenmektedir.  Bundan sonra ise hazır olan gözaltlarına planlanmış olan noktalar dolgu maddesi enjekte edilmektedir. Gözaltı restorasyonu uygulanma süresi ise en fazla 15 dakika olmaktadır.

Gözaltı Restorasyonu Öncesinde Neler Yapılmaktadır?

Gözaltı restorasyonu öncesinde tedavi olacak kişilerin bir takım noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Bu uygulamadan önce en az 15 gün önce sigara ve alkol alınmasının bırakılması gerekmektedir. Aynı zamanda kan sulandırıcı ilaçlarında da doktor kontrolünde olmak üzere kullanımının bırakılması gerekmektedir.

Gözaltı restorasyonu öncesinde eğer varsa devamlı kullanılan bütün ilaçlarında doktora söylenmesi lazımdır. Uygulamadan önce beslenme düzenine de dikkat etmek gerekmekte olup, vücudun daha da güçlenmesi için meyve, sebze ve protein içeren besinlerin tüketilmesi gerekmektedir. Bu şekilde enfeksiyon risklerine karşı vücudu güçlü olması sağlanmaktadır.

En İyi Gözaltı Restorasyonu Yapan Doktorlar

En İyi Gözaltı Restorasyonu Yapan Doktorlar

Gözaltı Restorasyonu Sonrasında Neler Yapılmaktadır?

Gözaltı restorasyonu sonrasında kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli şeylerden birisi uygulamadan hemen sonra dolgu maddesi enjekte edilen bölgelere buz konulması gerekliliği olmaktadır. Buz konularak olası şişmelere ve ağrılara karşı önlem alınmış olmaktadır. Gözaltı restorasyonundan sonra ilk gün sıcak su ile banyoda yapılamaması gerekmektedir.

İlk bir hafta içerisinde de ağır egzersizlerden ve aşırı yüz hareketlerden de uzak durmak gerekmektedir. Aynı zamanda doktorun verdiği tavsiyelere de kesinlikle bu dönemde dikkat etmek önem taşımaktadır. Gözaltı restorasyonundan sonra iki hafta içinde ise çok sıcak ve çok soğuk durumlardan kişilerin kendisini koruması gerekmektedir.

En İyi Gözaltı Restorasyonu Yapan Doktorlar Hangileridir?

Gözaltı restorasyonu yaptırmaya karar veren kişilerin, mutlaka bu konuda uzman olan doktorlara bu işi yaptırması lazımdır. Bu konuda uzman olmayan kişilere yaptırılan Gözaltı restorasyonu, istenmeyen sağlık sorunlarının oluşmasına neden olabilmektedir. Bu bağlamda en iyi gözaltı restorasyonu yapan doktorlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Op. Dr. Kenan Akbaş

Op. Dr. Elif Seda Keskin

Op. Dr. Leyla Arvas

Dr. Filiz Altıoğlu Çığ

Op. Dr. Oben Karakuş

Dr. Orhan Murat Özdemir

Dr. Mustafa Karataş

Dr. Mete Aksu

Prof. Dr. Ali Gürlek

Dr. Fahri Mola

Op. Dr. Kenan Akbaş

Op. Dr. Kenan Akbaş, 2005 yılında Çukurova üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mecburi hizmetini ise Van’da tamamlanmıştır. 2014 yılında ise Pamukkale Üniversitesi Plastik Cerrahi bölümünde eğitim alıp, tamamlamıştır. Bundan sonra ise çeşitli hastanelerde olarak görev almıştır.

Op. Dr. Kenan Akbaş’a yaptığı çalışmalardan dolayı, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Takdir Belgesi verilmiş bulunmaktadır. Op. Dr. Kenan Akbaş 2019 yılından itibaren Özel Denizli Hastanesi’nde görev almaktadır. Özel Denizli Hastanesi gözaltı restorasyonu fiyatları ise 3.000 TL ile 12.000 TL arasında olmaktadır.

Op. Dr. Kenan Akbaş göz altı restorasyonu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı restorasyonu işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Elif Seda Keskin

En iyi gözaltı restorasyonu uzmanlarından birisi olan Op Dr Elif Seda Keskin, 2011 yılında Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi’nde mezun olmuştur. Daha sonra ise Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Cerrahi alanında uzmanlık eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Aynı zamanda yurtdışında da pek çok hastane çalışmıştır.

Günümüzde ise kendisine ait olan klinikte hastalarını kabul etmektedir. Op. Dr. Elif Seda Keskin gözaltı restorasyonu konusunda en iyi uzman doktorlardan birisi olup, kendi kliniğinde bu uygulamanın fiyatları ise 5.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Op. Dr. Elif Seda Keskin göz altı restorasyonu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı restorasyonu işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Leyla Arvas

Op. Dr. Leyla Arvas, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, daha sonra ise Plastik Rekonstrüktif ve Cerrahi uzmanlığını edinmiştir. Uzmanlık eğitimi boyunca pek çok farklı ülkede ve klinikte çalışmıştır.

Op. Dr. Leyla Arvas en iyi gözaltı restorasyonu uzmanlarından birisi olup, aynı zamanda lazerli tedavilerde deneyim sahibi olan bir doktordur. Op. Dr. Leyla Arvas, günümüzde kendisine ait olan klinikte hastalarını kabul etmektedir. Tanınmış doktorun kliniğinde gözaltı restorasyonu fiyatları ise 6.000 TL ile 15.000 TL arasında olmaktadır.

Op. Dr. Leyla Arvas göz altı restorasyonu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı restorasyonu işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Filiz Altıoğlu Çığ

1997 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. Filiz Altıoğlu Çığ, ihtisasını ise 2004 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmıştır. Dermatoloji konusunda uzman olan doktor pek çok farklı hastane ve klinikte görev aldıktan sonra dermatoloji üzerine olan kendi kliğini açmıştır.

Dr. Filiz Altıoğlu Çığ’a ait olan klinikte gözaltı restorasyonu fiyatları ise 4.000 TL ile 12.000 TL arasında olmaktadır. Tanınmış doktor gözaltı restorasyonu uygulamasında en iyi uzmanlar arasında yer almaktadır.

Op. Dr. Filiz Altıoğlu Çığ göz altı restorasyonu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı restorasyonu işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Op. Dr. Oben Karakuş

1986 yılında dünyaya gelen Op. Dr. Oben Karakuş, 2010 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Tanınmış doktor uzmanlığını ise Çukurova Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Op. Dr. Oben Karakuş halen İzmir Özel Ege Şehir Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Op. Dr. Oben Karakuş gözaltı restorasyonu fiyatları ise yapılan muayeneden sonra hastaya özel olarak belirlenmektedir. Op. Dr. Oben Karakuş gözaltı restorasyonu fiyatları genel olarak ise 7.000 TL ile 13.000 TL arasında olmaktadır.

Op. Dr. Oben Karakuş göz altı restorasyonu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı restorasyonu işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Orhan Murat Özdemir

En iyi gözaltı restorasyonu uzmanlarından birisi olan Dr. Orhan Murat Özdemir, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalından 2002 yılında mezun olmuştur. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde mecburi hizmetini yapmışıtır.

Dr. Orhan Murat Özdemir 2006 yılında kendi kliniği açmıştır. Günümüzde de hala kendi kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Genel olarak gözaltı restorasyonu fiyatları ise 6.000 TL ile 15.000 TL arasında olmaktadır.

 Dr. Orhan Murat Özdemir göz altı restorasyonu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı restorasyonu işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mustafa Karataş

En iyi estetik uzmanları arasında bulunan Dr. Mustafa Karataş, 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Dr. Mustafa Karataş kırışıklık tedavileri ve dolgu konusunda Türkiye’deki ilk on uygulayan doktor olarak Platin Uygulayıcı ödüllerini kazanmıştır.

Dr. Mustafa Karataş, aynı zamanda Yüz Estetiği ve Hyalüronik Asit konularında uluslararası eğitici serfikalarının sahibi olmaktadır. Gözaltı restorasyonu fiyatı yapılan tetkiklerden ve muayeneden sonra belirlenmektedir. Genel olarak ise gözaltı restorasyonu fiyatı, 8.000 TL ile 17.000 TL arasında olabilmektedir.

Dr. Mustafa Karataş göz altı restorasyonu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı restorasyonu işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Mete Aksu

Rekonstrüktif Kozmetik Cerrahi konusunda uzman olan Dr. Mete Aksu, Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nden mezun olmuştur. Dr. Mete Aksu Ankara Gata Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Kliniğinde görev yaptıktan sonra, kendi kliniği açarak İstanbul’da hizmetlerine devam etmektedir.

Dr. Mete Aksu aynı zamanda Kasımpaşa Deniz Hastanesinden Yarbay rütbesi ile emekli olmuştur. Dr. Mete Aksu gözaltı restorasyonu fiyatları, genel olarak 5.000 TL ile 16.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Mete Aksu göz altı restorasyonu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı restorasyonu işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Prof. Dr. Ali Gürlek

Prof. Dr. Ali Gürlek, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı olmaktadır. 1983 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden başarılı ile mezun olan tanınmış doktor, gözaltı restorasyonu yanı sıra, diğer estetik uygulamaları üzerinde de hizmet vermektedir. 2009 yılından itibaren Prof. Dr. Ali Gürlek kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Ali Gürlek gözaltı restorasyonu fiyatı ise hastanın genel durumuna göre farklılık göstermektedir. Genel olarak gözaltı restorasyonu fiyatları ise 8.000 TL ile 17.000 TL arasında olmaktadır.

Prof. Dr. Ali Gürlek göz altı restorasyonu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı restorasyonu işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

Dr. Fahri Mola

1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. Fahri Mola, daha sonra Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik uzmanı olarak İzmir Güzelyalı Asker Hastanesi’nde görev almıştır. Bundan sonra ise kendi kliniği açmıştır. Dr. Fahri Mola halen İzmir Alsancak’ta kendi kliniğinde hastalarını kabul etmektedir.

Dr. Fahri Mola gözaltı restorasyonu fiyatları, hastalara yapılan muayeneden sonra doktor tarafından belirlenmektedir. Dr. Fahri Mola gözaltı restorasyonu fiyatları ise 5.000 TL ile 12.000 TL arasında olmaktadır.

Dr. Fahri Mola göz altı restorasyonu işlem fiyatları yapılacak işleme ve kişiye göre değişmektedir. Ortalama göz altı restorasyonu işlem fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Hekimlerin güncel fiyatları farklılık gösterebilmektedir bu sebeple direkt fiyat almanız önerilir.

 

Web sitesindeki bilgiler tanı, teşhis ve ya tedavi yerine geçmez. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını mutlaka doktora danışmalısınız. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Talep ve değerlendirmeleri [email protected]  adresine mail olarak atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saç Ekimi Sonrası Kullanılacak İlaçlar Nelerdir? başlıklı makalemizde en iyi saç ekimi merkezi, saç ekimi ve saç ekimi fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.